banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 20:57

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4619, 4620, 4621, 4622, 4623, 4624, 4625 ... 5697  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Mar 2018, 23:44 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 07 Dec 2017, 00:34
Postovi: 64
Ljudi jeste li vidjeli da se covjek dernja i jebe mamu citavom zapadu zato sto je jedan momak rekao uprava napolje...I to prijeti ljudima iz svecane loze.Kakva sramota za ovaj klub a i drzavu uopste.Policija stoji i slusa to sve i niko ne reaguje dok vicin vojnik otvoreno prijeti ljudima ubistvom i prebijanjem...Ljudi do kad ce ovo vise trajati???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Mar 2018, 00:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4881
Lokacija: Tu preko puta
Evo, prije svega da prestanemo o tribini i tim stvarima ( generalno, svi znamo sta je i kako je, nema potrebe tribinu mijesati ovdje. )
Ostali smo bez trenera. Covjek je digao ruke od Borca, iako je imao najbolju namjeru.. jednostavno ne moze se za dz raditi. To nam vec potvrdjuje ( sto je i Jankovic sam rekao ) da postoje mnogo veci problemi unutar FK, mimo para. E sad, koga dovesti ili bolje receno ko ce htjeti doci u Borac u ovakvoj situaciji ? Vidim oni sa monda docekali da se desi nesto ovakvo pa potpaljuju narod glasanjem za Jagodu, Jovica, Vranjesa i ostale. Mislim da ce Maksimovic to do kraja obaviti jer ne vidim trebutno ni jednog iole ozbiljnijeg trenera koji ce sad doci u ovakvoj situaciji.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Mar 2018, 00:30 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 07 Dec 2017, 00:34
Postovi: 64
Brate ne treba prestajati o tome pisati to ma zapadu sto se desilo i sto se uopste desava je ogledalo samog kluba i salje jednu ruznu sliku zbog takvog pomasanja ljudi iz uprave i niko nam normalan nece u klub doci jer ljudi iz svijeta fudbala vec znaju da borac treba zaobici u sirokom luku nazalos ljidi ali tako je sve ovo sto ljidi pisu je povezano sa klubom nemojte sabotirati ljude sto pisu o tome


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Mar 2018, 00:32 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 07 Dec 2017, 00:34
Postovi: 64
izvinjavam se na pravopisnim greskama borim se sa telefonom nije bas u dobrom stanju


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Mar 2018, 06:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9216
Kakve smo sreće dobićemo eko Borac i eko Gradski stadion, onaj krimos će biti tehnički direktor...

Možda sve i treba da dotakne dno, pa da drugi počnu od 0.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Mar 2018, 07:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4169
Lokacija: Banja Luka
Nikad u životu nisam svojevoljno odlučio da ne idem na utakmice, ali evo i to se desilo. Uvijek su mi momci na terenu bili bitniji od foteljaša iz uprave, ali ovo je previše.

Ne želim da im plaćam ulaznicu, ne želim ni da budem dio publike i statistike na tribinama. Što neko reče, Ilić je bio gospodin za ove.

Borac bez Lešinara nije Borac.

Da pojedinac šamara navijače, ne treba njima ni istok ni sjever, da su složni riješili bi to oni negdje van stadiona u mraku, pa polomili dotičnom ruke i noge.
Ali kad su uspjeli Lešinare rasturiti, šta očekivati od nas penzionera sa zapada. Ništa, bojkot dok ova uprava ne ode. Nadam se da će Borac to preživjeti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Mar 2018, 08:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4960
Lokacija: Republika Srpska
Kad se vec izjasnjavamo...i ja ne idem dok bagra ne ode. Nisam bio na zadnjih nekoliko, praticu ali dok su bigmanovi kompanjoni tu mene nema. Protiv Zrinjskog borbu u blatu ispratio drugo pol. na tv-u zbog posla, sa Celikom srecom nisam gledao..Sa elanom sam isao i kad smo se borili za opstanak, u ligi RS skoro svaku, ali ovo na sta licimo niko normalan ne moze podnijeti.

I Jankovica mi je cak pomalo zao. Pomalo, zato sto je pristao da radi u takvim (ne)uslovima...govna ga ostavila bez plate 4 mjeseca. Laze ili Jankovic ili bigman.
Boga pitaj koliko duguju igracima...

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Mar 2018, 10:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Simpatizer je napisao:
I Jankovica mi je cak pomalo zao. Pomalo, zato sto je pristao da radi u takvim (ne)uslovima...govna ga ostavila bez plate 4 mjeseca. Laze ili Jankovic ili bigman.
Boga pitaj koliko duguju igracima...

За њега је тачно. Зато га нисам ни наводио. Знам шта пишем. Ја имам информацију да је тражио 5.000КМ. Ови су били спремни на максимално 2.000. НЕ бих руку дао за ово, али вјерујем да је тако било.

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Mar 2018, 10:48 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Feb 2018, 13:04
Postovi: 43
jest kao trener debitant je trazio 5000 poznavajuci situaciju i krizu u klubu i kad spasilacka uprava nije to prihvatila on je okrenuo ledja klubu i iskrenim borcevcima vici i felsi,kao i ostali izdajnici Boka, Avduka..... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Mar 2018, 11:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4960
Lokacija: Republika Srpska
bigman je napisao:
За њега је тачно. Зато га нисам ни наводио. Знам шта пишем. Ја имам информацију да је тражио 5.000КМ. Ови су били спремни на максимално 2.000. НЕ бих руку дао за ово, али вјерујем да је тако било.

Ja ne bih ni nokat. Da li zaista mislis da neko moze povjerovati da je Jankovic trazio 5k?
Koliko imaju igraci? Pa sam Igor je kukao kako igraci imaju 700-800 KM i onda kao navijaci nesto ocekuju. I da onda, posto je to izjavio, trazi 6 puta vecu platu?! Ajmo se uozbiljiti.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Mar 2018, 12:01 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Da li je igor trazio 5k od starta (ukljucujuci i ove 4 plate za koje kaze da nije dobio) ili je ta cifra aktuelna od skoro?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Mar 2018, 12:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
pinkara je napisao:
Da li je igor trazio 5k od starta (ukljucujuci i ove 4 plate za koje kaze da nije dobio) ili je ta cifra aktuelna od skoro?

Мислим да се скоро о томе причало са њим.

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Mar 2018, 16:07 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 25 Feb 2018, 23:11
Postovi: 8
totalno je ludost ovo sto se desava ...covjek prijeti da ce svakog pojedinca naci i prebiti ga itd. to je za prijavu krivicnu , pogotovo jer to radi javno , tako da bi se trebalo par ljudi skupiti i podnijeti grupnu krivicnu prijavu za prijetnje ... buduci da ima vec podebeo dosje, mislim da mu nece ni ici u korist ....

ali vidim da ovome narodu se svasta moze raditi , da malo ko reaguje , tako da se i ja povlacim dok god je ova uprava tu gdje jeste i onaj tarzan iz loze glumi cezara, dok se policija pravi luda i ne vidi sto citava tribina vidi ...

i dalje stojim da je jedino dobro ovo, da ako postoji bilo kakva opozicija (nadam se ne vrsta nenada stevandica), da se svi banjalucani prisjete i ponovi se istorija poslije batinjanja banjalucke djece u dvorani Borik.

toliko , hvala dovidjenja


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Mar 2018, 16:14 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Feb 2018, 13:04
Postovi: 43
0 ljudi na stadionu i pricati o problemima javno upravo kao sad ovde
nazalost al izgleda da nam je to jedina opcija koja je ostala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Mar 2018, 17:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
Овосезонски тренери

Жељко Врањеш 6 3 1 2 6:4 10

Зоран Милинковић 9 3 1 5 4:8 10

Игор Јанковић 8 1 4 3 4:10 7

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Mar 2018, 17:52 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
vracaj Vranjesa ali prvo izvinjenje covjeku


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Mar 2018, 18:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1299
Kakvo izvinjenje, to je ispod časti. Samo bahato upravo!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Mar 2018, 19:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1572
ја не могу вјеровати да ова крња управа није направила ама баш ни један људски потез, ниједном није прогутала, него је на сваку морала да одговори-нимало спортски а камоли господски.
такав скуп сељака, незналица и магараца стварно никад нисмо имали. а нема ко се није за вријеме ове булументе очешао о наш клуб.

бигмен наставља пр у стилу управе :lol:

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Mar 2018, 19:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Хоће ли се више престати са лагањем да су Лешинари угашени? Модераторе закључавај ово опет. Нико нити је разједињен нити је исцрпљен. Ако нисте упућени, понављам, НЕМОЈТЕ НИ ПИСАТИ. Лакше метар у гузицу него цент у главу...

Запослиш тренера, не даш му уговор за 4 мјесеца док је био запослен и НИ ЈЕДНЕ плате да ме прими, па не знам шта рећи... Још један идиотлук, помјерање граница идиотлука ове управе.

И ко ће доћи? Да дође Бањалучанин тренер, ко? Јагода, Вуле, Врањеш, Винко, Старчевић, ко кад смо свију испратили дупетом. Има још тренера по БЛ али нам не требају рекреативци из Бска, Наприједа и слично.

Не знам, стварно не знам.
ПС. Да је тражио 5 000 плату, не вјерујем да ми Бог сиђе с небеса и каже да је тако. Како рече неко, није могуће да је поред играчких 800 тражио себи 5000. Једноставно немогуће.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Mar 2018, 20:03 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Dosta dugo se suzdrzavam da nesto napisem po pitanju navijaca ali samo dva pitanja za tebe.
Ako nisu ugaseni sta su? U bojkotu?kakav je to bojkot kada jednostavno isceznes bez i jedne jedine rijeci objasnjenja zbog cega si u bojkotu i do kada ces biti u tom stanju?
Mene iskreno odgovori na ta pitanja ne zanimaju,bas me briga,ali ta prica koju stalno forsiras je ista kao prica uprave samo u drugoj sferi.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4619, 4620, 4621, 4622, 4623, 4624, 4625 ... 5697  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 26 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs