banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 22:33

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113973 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4595, 4596, 4597, 4598, 4599, 4600, 4601 ... 5699  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Feb 2018, 17:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9225
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
SuperDjomla je napisao:
Какав је терен нама такав је и њима. Нема изговора, незналице, левати, клошари. Никад више незналица није било у првих 11 као сада.

Jeste to, ali momci su na solidnim terenima razbili Cibaliju i Metalhege, nije ih se nista pitalo, danas los teren i pritisak sa tribina i jbg...
Ala brate pa što ne treniraju malo i po kiši i snijegu. Kad mogu ovi u regionu i okolini mogu i oni. Izgovor za teren mi je kao i za putare da ih je snijeg iznenadio u Januaru.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Feb 2018, 17:42 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1563
Sarkazam ljudi pobogu..
RBA na pravi nacin ismijava.. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Feb 2018, 18:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
Ja stvarno ne vjerujem da ima iko ko je vjerovao da mozemo pobjediti. Ja sam se nadao tom nekom bodu ako nam se poslozi sve a njima ne bude dan. Pa pogledajte ko je nama starter. Mujo jebeni. Aco na beku. Covjek kog su otjerali i zabranili dactrenira na stoperu. Drugi stoper Janicic silni. Zuti igra iako nije igrao na pripremama. Napadac Kuna. Ma dajte nemoj da se lazemo. Krupu mozemo dobiti ako nam puste a i tad cemo se morati namuciti.
Nama treba 15 bodova u nekim kombinacijama i 12 nas ostavlja u ligi. Imamo 2 sa Vitezom tu bi trebalo biti 6 a gdje skuputi ostalo ja ne znam u ovom trenutku.
Nadati se da bar da ce nam rezultati ici na ruku. Da je juce gosk uzeo u Mostaru vec sad bih rekao da smo ispali.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Feb 2018, 18:28 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Danas po meni najbolji bio Mahovic...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Feb 2018, 18:32 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Nov 2017, 22:23
Postovi: 56
Нема потребе паничити бигман пише да је пласман ту негдје као што се и планирало. Игра је ту, финансијски смо растерећени, младост доминира не морамо да бринемо за будућност. Све тече по плану, пројекат европски Борац крупним корацима граби ка зацртаном.

_________________
Dodju tako vremena kada pametan zasuti, budala progovori, a fukara se obogati!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Feb 2018, 19:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9225
Rangarok je napisao:
Sarkazam ljudi pobogu..
RBA na pravi nacin ismijava.. :D
Ja se ponizno izvinjavam, malo sam kloc, odrvenio...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Feb 2018, 19:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Ma dobri su momci, treba ima samo podrska, ali izgleda da i ona polako nestaje...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Feb 2018, 19:34 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Avg 2017, 09:11
Postovi: 147
15 16 idiota ruse harmoniju i raspolozenje ovom talentovanom timu ;)
kome smeta jak i evropski Borac?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Feb 2018, 20:45 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
bijeljina nas je vratila u realnost a realnost je da smo donji i da nas svi hebu kako i koliko hoce


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Feb 2018, 22:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3119
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Ma dobri su momci, treba ima samo podrska, ali izgleda da i ona polako nestaje...

A vidjecu tvoju podrsku protiv Krupe. Hocu da te cujem na istoku.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 19 Feb 2018, 03:36 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Dec 2016, 03:32
Postovi: 28
Treba da se navijace skupe i odu da pricaju i sa predsednikom,trenerom i igracima!



Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 19 Feb 2018, 08:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
usran je ovaj grad,

a tako je kako nam je ...ovi sto se pitaju o gradskim tj. nasim parama stavljaju profilne slike iz rupe, komentarisu klubove koje vole i pricaju nama koji volimo nase gradsko banjalucko kakvog god da je , kako je Borac "problem" ... poslije sjajne izvedbe u Bijeljini potparol ima potrebu da komentarise sinocnu kosarku iz Nisa, a nema potrebe da spomene sjajan nastup igraca u Bijeljini ... (nista protiv njega licno, vec generalno stanje uma).

Dodju klosari odu klosari, a ljudi koji vole Borac ostanu uz Borac, na ovaj ili onaj nacin.

Kada ce ljudi shvatiti da ni jedna uprava nije vrijedna ni jednog borcevog navijaca!!!

Trenutno komentarisanje utakmica i bilo kakva prica oko Kluba vrijedja inteligenciju ...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 19 Feb 2018, 09:12 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 12 Maj 2014, 14:12
Postovi: 89
Bigmane, da li nas Radnik otrese LIČNO ili STRANAČKI?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 19 Feb 2018, 10:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
До краја сезоне навијамо против Гошка, Челика па и Слободе.

Занима ме једна ствар, ко уопште доводи играче у наш клуб, односно ко савјетује циркусанте кога ће да доводе, а кога да пуштају?

А Јанковић је говнар, кад су га питали кога предлаже за тренера, предложио себе, крив је колико и циркусанти из управе.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 19 Feb 2018, 10:28 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Maj 2011, 13:08
Postovi: 260
Lokacija: Бања Лука
muju je dela doveo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 19 Feb 2018, 11:01 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1563
Ostaje nam samo nada da u skorije vrijeme podnesu ostavke.
Kako dalje, sta dalje, uvijek je upitno kad je Borac u pitanju.. ali ovako vise ne moze, mucno je gledati na sta nam svedose klub.
Pakujte kofere ako imalo postujete ime Borac..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 19 Feb 2018, 11:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4961
Lokacija: Republika Srpska
Ovo juce je izgledalo gore od onih 4-0 u Bihacu prije 10-ak i vise godina. A ko je gledao sjeca se kakvo je to ruglo bilo.
Ovi izgleda ne znaju za sramotu. Izjave pred Krupu ce biti slicne a slicno cemo i proci.
Kad navijaci vide i upozoravaju da nam je ekipa za k*rac, a niko u upravi da se pocese (sto je najgore, pokusavaju da obmanu ljude i laprdaju da su pripreme bile dobre, da se odlicno radilo i slicne idiotske floskule), onda znas koliko je sati.

I kako sad vjerovati ovima? Otjerase igrace koji su nas zaduzili svojim igrama, ciste dugove a napravise nove prema ovima koje su sutnuli, rekose da cemo igrati Ligu 6, dovode skart iz nizeg ranga...

Ja sam se u pocetku ponadao da ce nesto napraviti, iako se poslije par kola vidjelo da je neko dobro fulao u selekciji.
Ali ajde, momci su se borili i sve ok. Medjutim, kad su poceli losi rezultati i ovi u upravi se rasuli k'o riza...tad nastade i k*rcobolja na terenu.
Neki pobjegose a neki bez papira dolaze na pres. Vico, ne gleda se pres da bi se uzivalo gledajuci tvoju glavusu i onog debila Kondica, vec da saznamo nesto novo, potkrijepljeno podacima...obecali transparentnost i slagali.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Poslednji put menjao Simpatizer dana 19 Feb 2018, 11:15, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 19 Feb 2018, 11:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
Са истока се опет мора чути глас разума по хиљдити пут у посљедњих 20ак година. Надам се "расположењу" као против Широког задње коло. Ево и снијег нам иде на руку :lol:

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 19 Feb 2018, 13:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
"Mislim da smo sada došli do toga da imamo prilično dobru osnovu ekipe. U svemu tome nismo nerealni pa da tvrdimo kako smo za sami vrh. No, ovo je ekipa koja, uz određene korekcije i nadogradnju, može u ljeto da dođe do onoga što svi želimo", poručuje potpredsjednik Banjalučana.
http://mondo.ba/a789389/Sport/Fudbal/FK ... OgCHr7hTW4

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 19 Feb 2018, 14:02 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Dec 2012, 21:34
Postovi: 22
Pa to je realno, 2023 napadamo ls nemoj da neko sumnja uopste. 3-4 igraca su pojacanja 4-5 se ocekuje nekad nesto a 3-4 su dovedeni da ciste snijeg vjerovatno posto od 12 dovedenih 7-9 je po njegovoj logici moguce da proigraju.
Najgore od svega je sto su ogadili Borac ljudima koji cijeli zivot dolaze na stadion. Ali to je valjda cilj ove uprave da sto manje ljudi dodje na stadion, jbg nezgodno je slusati UPRAVA NAPOLJE!
Nadam se da ce protiv Krupe biti bar nas 200 budala na istoku koji ce jasno reci sta misle o ovim salabajzerima.

UPRAVA NAPOLJE!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113973 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4595, 4596, 4597, 4598, 4599, 4600, 4601 ... 5699  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs