banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 17:02

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114047 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5684, 5685, 5686, 5687, 5688, 5689, 5690 ... 5703  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Mar 2024, 15:31 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12393
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Нова Варош je napisao:
Ako Vinko nema ugovor za iduću sezonu, treba mu produžiti.
Prvi sam ga znao kritikovati, ali blizu je da uzme titulu, možda i duplu krunu, zaslužio je ugovor.
Teško će naći nekog ko ima znanja, ispunjava želje ovima o'zgo a pritom je na pragu trofeja.

3 titule sa 3 različita kluba. Kakve god da su, kapa do poda!
To se podrazumijeva. Necemo valjda mjenjati sampionskog trenera, opet.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Mar 2024, 17:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5255
Lokacija: Црвено - плави град
skypostman je napisao:
Нова Варош je napisao:
Ako Vinko nema ugovor za iduću sezonu, treba mu produžiti.
Prvi sam ga znao kritikovati, ali blizu je da uzme titulu, možda i duplu krunu, zaslužio je ugovor.
Teško će naći nekog ko ima znanja, ispunjava želje ovima o'zgo a pritom je na pragu trofeja.

3 titule sa 3 različita kluba. Kakve god da su, kapa do poda!
To se podrazumijeva. Necemo valjda mjenjati sampionskog trenera, opet.


Знаш ти нас, је*о ти нас... Имали смо Марка Максимовића, нашег човјека, из нашег града, играли врло лијеп фудбал, освојио титулу и одмах добио отказ...

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Mar 2024, 10:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4845
Izaša text u Srpska info o našim mladima koji su zadivili cijelu BiH. Dobro, ali @Nova varoš želim tebe nešto da pitam kao jednog od stručniji forumaša za te stvari

Da li bi ovi mladi došli do izražaja i u prošlosezonskoj ekipi ili bi bili izgubljeni kao i ekipa, i nakon meča dva poslati na kaljenje? Tj. koliko treba da zahvale za svoj bljesak i pokazivanje punog potencijala, treneru, dobrim saigračima, sistemu

https://sport.srpskainfo.com/foto-svije ... ost-u-bih/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Mar 2024, 12:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Apr 2014, 21:35
Postovi: 1854
Lokacija: Бања Лука
Против Широког у купу БиХ.

_________________
У животу је важно бити БОРАЦ!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Mar 2024, 13:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Borac u srcu je napisao:
Izaša text u Srpska info o našim mladima koji su zadivili cijelu BiH. Dobro, ali @Nova varoš želim tebe nešto da pitam kao jednog od stručniji forumaša za te stvari

Da li bi ovi mladi došli do izražaja i u prošlosezonskoj ekipi ili bi bili izgubljeni kao i ekipa, i nakon meča dva poslati na kaljenje? Tj. koliko treba da zahvale za svoj bljesak i pokazivanje punog potencijala, treneru, dobrim saigračima, sistemu

https://sport.srpskainfo.com/foto-svije ... ost-u-bih/

Што би рекао Александар Вучић, хвала што ме то питате, и што ме баш Ви питате :iconbiggrin:
Шалу на страну.

Што се тиче прошле сезоне, она је била расуло. Лалалтовић, испадање од Фарана, играње пола године по Новом Граду, довођења тешких а скупих промашаја, Татара, Нинковића, Андрића, Гајића, и тако даље.
Од прошле сезоне једино ми је жао што нису остали Мркајић и Војновић. Први је знатно бољи од Макарића, други од Јокића. Али шта је ту је.
А клинци би се сигурно утопили у сивило прошлосезонске екипе, то сам убијеђен.

Такође, морам се извинити Херери. Ово што момак игра током цијеле сезоне је баш квалитетно. Заслужено је Субић на клупи.
Исто тако, мислио сам да од Вуковића неће бити ништа, али ово што показује је јако добро. Поготово што напокон неко може са 25 метара потегнути, а то нам је фалило.

Сад, други дио питања. Ми тек од Анталије и наставка лиге играмо неки фудбал, смислен. На јесен је то било повуци потегни.

Наравно да значи систем игре, и добри саиграчи. Систем који играмо је заснован на одузимању лопти на противничкој половини, центру, и што брже да се довучемо до гола директним лоптама. Ми више проблема имамо у позиционој игри, односно ту ако не одиграју Зока и Херера добро имамо великих проблеме. Сад је ту мали Вуковић који такође може из даљине шутнути, убацити добре лопте, и имамо једну димензију више. Нешто као Закарић што је значио у прошлој шампионској екипи. Није мали тај ниво, али је сличан стил игре.

Шушић није за озбиљне приче, то је евидентно, да улази са клупе, да игра неке слабије утакмице то да, али бојим се да би његово форсирање у европи могло нас коштати. Мада, поправио се, бар мало.
Чавић исто тако ко Саво.
Кулашин има техничких проблема у игри, њему треба понекад 5 секунди да уштопа лопту, и има велики проблем са реализацијом. Задњи примјер на Кошеву у купу, јест било искоса, али је оно морао реализовати. Да је оно Јово промашио глава би се скидала :D :evil3: Кулашин трком и агилношћу даје допринос игре, улази у шансе, стално је ту, смета, и битан је за овај стил игре.
Марчетић је бљеснуо на Кошеву, па се против Звијезде није видио. Али он је најмлађи, вријеме је пред њим.


Углавном, много смо квалитетнији кад противник има лопту, а Јово и Благаић крену у преиснг. Они то добро раде, и то нам много значи у тренутном систему игре. Зато ја Јови опраштам промашаје, знам да нервирају, али шта да се ради кад Макарић и Столе не могу потрчати, а ни Марчетић није тркач.

Мислим да ће Јову продати на љето, немам неке инсајдерске, чисто моје мишљење.
Мислим да Пејовић, Врањеш, Фићовић, Јуриљ или Хреља (можда обојица) неће остати, па ни мали Ђекић који није ни добио шансу.

Надам се да смо завршили са довођењем Мелега, Нинковића и сличних. Прескупа играчка, а скоро никакв допринос.

Отишао сам с теме на тему, али да то све некако уклопим шта сам хтио рећи :D
Ако се сјетим још чега, дописаћу :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Mar 2024, 15:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5255
Lokacija: Црвено - плави град
SuperDjomla je napisao:
Против Широког у купу БиХ.


Трећег априла у Широком, 14 дана касније у БЛ.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Mar 2024, 17:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4845
@Nova varoš svaka čast na analizi, hvala. I ja imam utisak da ova generacija omladinaca ima veliku sreću jer je Vinko raspoložen da im pruži šansu a ekipa je puna samopuzdanja, igra odlično, i tu je njihova šansa. Ja nekad imam utisak da je Max ko Hulk iz crtanag, pokriva čitavu zadnju liniju sam, i ne treba mu parnjak, tako da je i Šušić odlično prošao, možda bi i Milojević uz Maxa bio igračina. Kako god, bravo za omladince ali i ovu stariju gardu koja nosi dosta tereta


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Mar 2024, 17:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4273
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Ljudi, nisam upućen, molio bih da mi neko pojasni ako mu se da, naime, čitam da je juče/prekjuče u BL došlo do fajta između Lešinara i navijača Zvezde (bili u CZ dresovima).
Je li to Zvezda BG "suparnički" klub u odnosu na FK Borac, tj. kakvi su im odnosi?
A sa druge strane kakvi su odnosi sa FK Partizan, može li se šetati Banjalukom u dresu Partizana?
Jasno mi je da se ne bi dobro proveli navijači NK Čelik, ili FK Sloboda Tuzla, ili Željovci, ili Rođeni.. ali zanima me kakav je odnos sa Zvezdom i Partizanom?

E da, čini mi se da su Lešinari u dobrim odnosima sa FK Vojvodina Novi Sad.. nisam u tim vodama, ali eto to mi je poznato.

_________________
"I sve je više varvara, a sve je manje Rimljana." - Momčilo Bajagić Bajaga


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Mar 2024, 18:43 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2011, 09:54
Postovi: 477
Rider on the storm je napisao:
Ljudi, nisam upućen, molio bih da mi neko pojasni ako mu se da, naime, čitam da je juče/prekjuče u BL došlo do fajta između Lešinara i navijača Zvezde (bili u CZ dresovima).
Je li to Zvezda BG "suparnički" klub u odnosu na FK Borac, tj. kakvi su im odnosi?
A sa druge strane kakvi su odnosi sa FK Partizan, može li se šetati Banjalukom u dresu Partizana?
Jasno mi je da se ne bi dobro proveli navijači NK Čelik, ili FK Sloboda Tuzla, ili Željovci, ili Rođeni.. ali zanima me kakav je odnos sa Zvezdom i Partizanom?

E da, čini mi se da su Lešinari u dobrim odnosima sa FK Vojvodina Novi Sad.. nisam u tim vodama, ali eto to mi je poznato.


Ti kao sa kruske da si pao, pod jedan, na kurac mi ide ta seljacka politika obozavanja zvezde i partizana, seljak ko seljak za drugo nije ni cuo, caca mu nekad navijao ili navija a stadiona u BGD ne zna naci........i nema se sta nosati po BL sem Borcevih boja......za mene ista govna i celikovi i zeljini i velezovi....kao i zvezdini i partizanovi.... od vecih klubova samo Borac!!!!
A cini se i meni da su sa Vosinim u dobrim odnosima ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Mar 2024, 19:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4273
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Nisam druže sa kruške pao nego jednostavno ne pratim naročito situaciju i pitam za objašnjenje, oprosti mi molim te ako si se našao uvrijeđen.
Nisam znao je li Borac u naročito neprijateljskim odnosima sa BG klubovima ili šta je već bilo posrijedi i zato sam pitao.
I da, saglasan sam - nisam ni ja obožavatelj ni Zvezde ni Partizana.. zapravo ni bilo kojeg fudbalskog kluba.
Dobro, gotivio sam FK Fiorentinu i FK Romu samo zbog Batistute ali to davno bješe. 8)

Hirosima je napisao:
i nema se sta nosati po BL sem Borcevih boja
Znači zabranjeni su i npr. dresovi FK Viktorije iz Plzenja i FK Banika iz Ostrave?

_________________
"I sve je više varvara, a sve je manje Rimljana." - Momčilo Bajagić Bajaga


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Mar 2024, 19:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
Trolololo....

A FK Rekreativo Česma? Naprijed i njihovi Kondori, kakvi smo sa njima? Da ne pominjemo BSK i Omladinac, Želju sa predgrađa kod stanice....Spartak i klince.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Mar 2024, 19:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4273
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Dobro, malo sam bio sarkastičan ali stvarno nisam znao o čemu je riječ.
Znači u BL nije poželjno imati ni obilježja BG klubova, a kamoli klubova iz FBiH ili HR.. to da ne pominjem.
Ali meni to nije shvatljivo, to je sport, u redu je navijati, pratiti, bodriti, ali čemu nasilje, to je zabava/sport/igra/druženje.
Evo ovdje detalja, navodno "Delije" nisu pravile probleme nego su napadnuti samo jer imaju dresove FK Zvezde.. po meni debilno, napraviš problem sebi i drugima i završiš u muriji zbog nekih dresova. https://www.nezavisne.com/novosti/hroni ... ara/824447

_________________
"I sve je više varvara, a sve je manje Rimljana." - Momčilo Bajagić Bajaga


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Mar 2024, 20:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Nemojte ovdje o navijačima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Mar 2024, 20:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4273
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Važi.

_________________
"I sve je više varvara, a sve je manje Rimljana." - Momčilo Bajagić Bajaga


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Mar 2024, 22:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12393
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Lavrov voli Borac.

https://mondo.ba/Sport/Fudbal/a1286212/ ... avrov.html

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Mar 2024, 22:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Najava dolaska Gasproma...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Mar 2024, 22:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3060
Haha nadaj se, to mu je poklon za rođendan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Mar 2024, 23:22 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Sep 2023, 18:54
Postovi: 87
Хахахаха, ех кад се сјетим оне навлакуше кад су пукли причу да ће нам спонзор бити Газпром, па се било у знак славља да навијачи иду на Газпром сипати гориво хахахаха пукнуо нам тад добро неко


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Mar 2024, 13:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5255
Lokacija: Црвено - плави град
Citiraj:
Наш клуб наставља да мисли на будућност. Јусуф Терзић, Миљан Кецман и Недим Керановић потписали су вишегодишње уговоре и обавезали се на вјерност црвено плавим бојама.

У нашој омладинској школи увелико брусе свој талентат, а играма и понашањем, на и ван терена, заслужили су да закораче на нову степеницу у каријери.

„За мене је велика част што сам потписао уговор са својим Борцем. Од првог дана се овдје осјећам као код куће и захвалан сам свим људима у клубу који се труде да мени и мојим саиграчима омогуће све што нам је потребно за несметан фудбалски развој. На мени је да наставим да тренирам и да остварим жељу да једног дана заиграм за први тим.“ прича Јусуф Терзић.

Миљан Кецман данас није скидао осмијех са лица. Каже, да је за њега потпис уговора са ФК Борац остварење једног од спортских снова.

„Сваки тренинг и свака утакмица за мене су доказивање. Пресрећан сам што сам добио прилику да потпишем уговор са клубом за који сам везан од малена. Ово је велики мотив за даље и могу да обећам да ћу се трудити да сваким даном будем све бољи.“ рекао је Кецман.

Презадовољан је и Недим Керановић.

„Трудим се да идем корак по корак, а за мене је потпис уговора са ФК Борац нова степеница у каријери. Захвалан сам свим људима у клубу који су препознали мој рад, али и рад свих у омладинској школи. За указано повјерење желим да се одужим још бољим партијама на терену и надам се да ћу оставити траг у Борцу.“ каже Керановић.

У омладинској школи нашег клуба пажљиво мотре на све играче, а све је више оних који заслужују да крену стопама Терзића, Кецмана и Керановића. Јак омладински погон темељ је клуба, каже Саша Кајкут.

„Јусуф, Миљан и Недим су својим играма заслужили клупско повјерење и увјерен сам да ће га оправдати на терену. Добро знају да их пут ка великој сцени води кроз напоран рад и оно што мене радује је да су свјесни да је сваки тренинг прилика за напредак. Драго ми је што је све више наших омладинаца који својим талентом скрећу пажњу на себе, а посебно ме радује што сви они желе да своју каријеру граде у нашем клубу. То је најбољи доказ одличног рада у ФК Борац.“ рекао је Кајкут, директор Омладинске школе ФК Борац.

Похвале на рачун Борчевих омладинаца не штеди ни Оливер Јандрић, спортски директор ФК Борац.

„За све нас у клубу је највећа награда када нам на потпис уговора дођу играчи из омладинске школе. То је најбољи показатељ да клуб иде у добром смјеру, да се добро ради са млађим категоријама и да не морамо да бринемо за будућност играчког кадра. Ово је велики корак за њих, али морају да знају да им тек предстоји доказивање. Знам да су добили мотив више за још бољи рад и увјерен сам да ћемо их ускоро гледати у „црвено плавом“ дресу на великој сцени.“ каже Јандрић.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Mar 2024, 15:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4845
Znači u Kupu Široki, revanš u BL i još jedna prvenstvena u Širokom u kratkom roku. Tri jake utakmice sa istim protivnikom, valjalo bi ni jednu ne izgubiti. Biće borbe, vjerujem u naš tim i pune tribine.

A onda u finalu ako dođe Zrinjski, nadam se revanšu u BL, i da to bude velika proslava duple krune i zatvaranje sezone. Ali polako, Široki prvo


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114047 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5684, 5685, 5686, 5687, 5688, 5689, 5690 ... 5703  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs