banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 08:06

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113916 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 5696  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Jun 2010, 14:30 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 14:37
Postovi: 236
Izgleda uprava zeli atrakciju ili su se pomirili da ove god. nemamo sanse da prodjemo pretkolo:

Marić proziva za Evropu
Raskinuli saradnja sa golmanom Milinovićem, Vukobratovićem i Stanićem. Pomoć od Vojvodine. U Evropi Uprava priželjkuje što atraktivnijeg protivnika

Zoran Marić, šef stručnog štaba FK Borac izvršit će sutra (ponedjeljak, 21. juna) na Gradskom stadionu prozivku igrača za narednu sezonu.

“Treba nam izraziti napadač. Napravili smo listu pojačanja. Međutim, još je rano govoriti o imenima”, rekao je Marić za SCsport.ba.

Borac se za izazove u Evropi i Premijer lige BiH u predstojećoj sezoni odrekao usluga golmana Miloša Milinovića, te Dragomira Vukobratovića i Sretena Stanića. Bojan Puzigaća ima ponudu Zrinjskog. No, kako je istakao pojavit će se na prozivci aktuelnih osvajača Kupa BiH, jer je ima važeći ugovor sa Borcem.

Inače, Brane Janković, potpredsjednik kluba i član Uprave Stanoje Štrbac boravili su u posjeti FK Vojvodina koja će pomoći Borcu u narednom periodu. Nije isključeno da Novosađani ustupe određen broj igraća Banjalučanima, kao i da na pozajmici u Borcu i dalje bude Miroslava Stevanović, igrač Vojvodine i mladi reprezentativac BiH.

“U narednih deset dana znat ćemo da li ćemo moći produžiti pozajmnicu Stevanovića koja je istekla krajem prošle sezone. U svakom slučaju Borac će profitirati od saradnje sa Vojvodinom, a nije isključeno da i jedan dio priprema za narednu sezonu obavimo u Novom Sadu”, kazao je Štrbac za SCsport.ba.

Štrbac i Janković iz Novog Sada otputovali su ka Nyonu, gdje će sutra od 13 sati prisustvovati žrijebu prvog i drugog pretkola UEFA Evropske lige. Za razliku od Zrinjskog i Širokog Brijega koji će igrati od prvog pretkola, Borac će takmičenje u Evropi početi od drugog.

“Želimo što atraktivnijeg protivnika kako bi se na renoviranom Gradskom stadionu u Banjaluci desio istinski fudbalski spektakl. To naš grad i navijači i zaslužuju”, konstatovao je Štrbac.

_________________
Sarajevski mangupi i ostala ćaršijska raja, izduvaše ove sezone našem Borcu jaja! BORAC ŠAMPION 2011.
TRECI PUT CASTIMO!
Republika Srpska lee,
Borac dolazi iz njee,
za nju bori se i pobjedjuje...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jun 2010, 14:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2010, 22:15
Postovi: 3436
Lokacija: Banja Luka R. Srpska
nasborik je napisao:
Izgleda uprava zeli atrakciju ili su se pomirili da ove god. nemamo sanse da prodjemo pretkolo:

Marić proziva za Evropu
Raskinuli saradnja sa golmanom Milinovićem, Vukobratovićem i Stanićem. Pomoć od Vojvodine. U Evropi Uprava priželjkuje što atraktivnijeg protivnika

Zoran Marić, šef stručnog štaba FK Borac izvršit će sutra (ponedjeljak, 21. juna) na Gradskom stadionu prozivku igrača za narednu sezonu.

“Treba nam izraziti napadač. Napravili smo listu pojačanja. Međutim, još je rano govoriti o imenima”, rekao je Marić za SCsport.ba.

Borac se za izazove u Evropi i Premijer lige BiH u predstojećoj sezoni odrekao usluga golmana Miloša Milinovića, te Dragomira Vukobratovića i Sretena Stanića. Bojan Puzigaća ima ponudu Zrinjskog. No, kako je istakao pojavit će se na prozivci aktuelnih osvajača Kupa BiH, jer je ima važeći ugovor sa Borcem.

Inače, Brane Janković, potpredsjednik kluba i član Uprave Stanoje Štrbac boravili su u posjeti FK Vojvodina koja će pomoći Borcu u narednom periodu. Nije isključeno da Novosađani ustupe određen broj igraća Banjalučanima, kao i da na pozajmici u Borcu i dalje bude Miroslava Stevanović, igrač Vojvodine i mladi reprezentativac BiH.

“U narednih deset dana znat ćemo da li ćemo moći produžiti pozajmnicu Stevanovića koja je istekla krajem prošle sezone. U svakom slučaju Borac će profitirati od saradnje sa Vojvodinom, a nije isključeno da i jedan dio priprema za narednu sezonu obavimo u Novom Sadu”, kazao je Štrbac za SCsport.ba.

Štrbac i Janković iz Novog Sada otputovali su ka Nyonu, gdje će sutra od 13 sati prisustvovati žrijebu prvog i drugog pretkola UEFA Evropske lige. Za razliku od Zrinjskog i Širokog Brijega koji će igrati od prvog pretkola, Borac će takmičenje u Evropi početi od drugog.

Želimo što atraktivnijeg protivnika kako bi se na renoviranom Gradskom stadionu u Banjaluci desio istinski fudbalski spektakl. To naš grad i navijači i zaslužuju”, konstatovao je Štrbac.

ili da se marić lakse ogradi...i pokaze svoje umjeće leprsave igre bunkera!

_________________
a.k.a. jos bolji

"... reperi su obmana svi su Toni Montana, svi su brate crnci ja sam samo Barak Obama..."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jun 2010, 16:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3496
postali smo jeb.na filijala

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jun 2010, 18:52 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Da,i to klubu koji ni po cemu nije ispred nas,ni po tradiciji,ni po broju navijaca,niti igraju Evropu ove godine,istina, jedino trenutno imaju jaci igracki kadar od nas. no vidjecemo,da se ne zalijecemo prerano,vec sutra ce biti mnogo vijesti.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jun 2010, 19:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
Schlager je napisao:
Da,i to klubu koji ni po cemu nije ispred nas,ni po tradiciji,ni po broju navijaca,niti igraju Evropu ove godine,istina, jedino trenutno imaju jaci igracki kadar od nas. no vidjecemo,da se ne zalijecemo prerano,vec sutra ce biti mnogo vijesti.


potpis..samo sto buturovic ulaze dosta kesa,a sutra cim neko nesto sazna nek objavi ovde :D

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jun 2010, 20:24 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 07:15
Postovi: 1067
Lokacija: Glavni grad Republike Srpske /HISETA/
Schlager je napisao:
Da,i to klubu koji ni po cemu nije ispred nas,ni po tradiciji,ni po broju navijaca,niti igraju Evropu ove godine,istina, jedino trenutno imaju jaci igracki kadar od nas. no vidjecemo,da se ne zalijecemo prerano,vec sutra ce biti mnogo vijesti.


Pa stvarno nisu normalni! Idioti, ponižavaju Borac opet će ići u NS da moljakaju za neke levate a ovdje će nama ih predstavljati kao svjetsko čudo. Sramota šta ovi rade! :puke:

Jedini pravi rezultat Borca ove sezone nije izborena Evropa pošto po svemu sudeći nećemo ništa uraditi (mislim barem pobjeda na Gradskom) već što su momci izborili renoviranje stadiona. To je po meni najveći uspijeh.

_________________
U ŽIVOTU JE VAŽNO BITI BORAC


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jun 2010, 22:06 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2010, 22:01
Postovi: 613
Pozdrav svima evo i mene ovdje sa ss.ba
Vidim da su juce radili dobro na stadionu tako da ja ne sumnjam da ce to biti gotovo do roka,ipak je ovo izborna godina a to ima je autogo ako zeznu. Odakle info za puzigacu ja mislim da nije nista jos dogovorio a zna li ko je li tacna info da je Majkic za Krila Sovjetov potpisao,kapa dole. To je plata od bar 20.000$ ne moze Borac to platiti nikako.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2010, 00:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 14:37
Postovi: 236
Борац данас добија ривала

Фудбалери Борца данас послијеподне сазнаће име противника у другом колу квалификација за UEFA Европску лигу. Жријеб за ово такмичење биће одржан у швајцарском Ниону с почетком у 13 часова. Освајањем Купа БиХ и најбољим пласманом (треће мјесто) од оснивања заједничке Премијер лиге БиХ "црвено-плави" фудбалери из града на Врбасу изборили су пласман на међународну сцену послије 18 година. У току је и реконструкција Градског стадиона, на којем ће Борац дочекати противника чије име ће сазнати негдје од 13:30 часова.
- Било би лијепо да добијемо неког противника с Балкана, рецимо из Србије, Хрватске, Македоније или Словеније. Противник по мјери би нам били и ОФК Београд и Цибалија, Работнички из Скопља, па и Марибор. Не бих волио да добијемо суперјаког ривала и да имамо "ватрено крштење" у Европи - истакао је фудбалер Борца Саша Кајкут.

Кајкут је, када су у питању високопозиционирани европски клубови, рекао:

- Грчки Олимпијакос је у прошлој сезони играо квалификације за Лигу шампиона и никако не бисмо вољели да га добијемо за противника. Има ту још клубова које би требало избјећи, рецимо Бешикташ, Брондби, Маритимо, Мадервел, Утрехт... Надам се да ће нам жријеб бити наклоњен - рекао је Кајкут, који уз нападача Љубишу Вукељу једини у овој генерацији Борца има европске утакмице иза себе, док је играо у молдавском Шерифу.

Бојан Пузигаћа је такође оптимиста да ће Борац добити лакшег ривала у првом наступу у Европи послије 18 година.

- Желимо да у овом мечу покажемо да нисмо случајно у Европи, односно да посједујемо квалитет. Вјерујем да ће нам жријеб бити наклоњен. Можда би најатрактивнији дуел био против Серкл Брижа или рецимо да добијемо Скандинавце. Не бих волио да путујемо у Израел и у бивши СССР - јасан је Пузигаћа.

У другом колу квалификација за UEFA Европску лигу наступиће 80 клубова подијељених у двије групе (повлашћени и неповлашћени клубови). Борац до сада има шест утакмица у бившем Купу побједника купова (четири побједе и два пораза) и двије у Митропа купу (два ремија) и трофеј овог такмичења из Фође 1992. године. Бањалучани су до сада играли у Европи против Римеланжа (Луксембург), Aндерлехта (Белгија) и Металиста (СССР, данас Украјина).

Противници

Потенцијални противници Борца у другом колу квалификација Европске лиге су: Олимпијакос (Грчка), Бешикташ (Турска), Динамо Букурешт (Румунија), Левски (Бугарска), Aустрија Беч, Рапид Беч (Aустрија), Брондби, Рандерс (Данска), AПОЕЛ (Кипар), Висла Краков (Пољска), Карпати (Украјина), Маритимо (Португалија), Бањик (Чешка), Елфсборг (Шведска), Утрехт (Холандија), Мадервел (Шкотска), Лозана (Швајцарска), Серкл Бриж (Белгија), Стабек, Молде (Норвешка), Вентспилс (Летонија), Макаби Тел Aвив (Израел), Бањска Бистрица (Словачка), Хонка (Финска), Марибор (Словенија), Динамо Минск (Бјелорусија), ОФК Београд, Спартак Златибор вода (Србија), Баку (Aзербејџан) и Цибалија (Хрватска).

Уколико успјешно преброде први круг квалификација међу повлашћеним клубовима биће и Aнортозис (Кипар), Калмар (Шведска), Бнеј Јехуда (Израел), Нитра (Словачка), Работнички (Македонија), Мипа 47 (Финска), Гефле (Шведска), Зрињски (Мостар), Гарабаг (Aзербејџан) и Рух (Пољска). Сви ови тимови, осим мостарског Зрињског, су потенцијални противници Бањалучана.

(Глас Српске)

_________________
Sarajevski mangupi i ostala ćaršijska raja, izduvaše ove sezone našem Borcu jaja! BORAC ŠAMPION 2011.
TRECI PUT CASTIMO!
Republika Srpska lee,
Borac dolazi iz njee,
za nju bori se i pobjedjuje...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2010, 07:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Разговарао сам са једним првотимцем. Рекао ми је да се у клубу ништа не зна по питању уговора, не зна се ко ће остати, ко неће. Нажалост, исти играч ми је рекао да се 99% прва утакмица игра у Широком, тј. да стадио неће бити спреман. Надам се да гријеши.

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2010, 09:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4960
Lokacija: Republika Srpska
Ima li kakvih novosti sa prozivke?

Izasle su grupe za 1. kolo Lige Evrope. Mi cemo nasih 5 mogucih protivnika saznati nakon zrijebanja tog 1. kola.

Pogledao sam malo i ove grupe za zrijebanje za Ligu sampiona i moze se primijetiti da se Zeljo bas usrecio sa mogucim protivnicima. :D

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2010, 09:53 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Ja bih volio da dobijemo Olimpiakos!

Pošto ćemo i tako teško proći bilo koga,da nam se bar uprava isprepada da ne dobijemo 10 komada,pa da u tom strahu malo odriješe kesu za pojačanja koja će nam dobro doći u Ligi.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2010, 10:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3285
Ma kakvo prepadanje,pa oni se ni Boga ne boje...Ni obraza,ni casti.

Sto se izvlacenja tice,jedva cekam!A imam neki osjecaj da necemo dobiti ni preslabog,a ni prejakog protivnika,nego nekog taman ko sto je mi,neatraktivan potpuno,i izbacice nas... :D

Salu na stranu,jbg postoje dvije opcije.Prva je da se nadamo da cemo dobiti protivnika po mjeri,kojeg mozda i mozemo nekako proci.U tom slucaju nas u 3.pretkolu cekaju Liverpul,Juventus,Stutgart...Tako da atrakcije nece nedostajati. :wink:

A druga opcija je da se nadamo da nam odmah dodje Olimpijakos,opali nas po guzovima,i to je to. :D

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2010, 11:24 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2001, 01:00
Postovi: 656
Lokacija: Бања Лука
http://video.uefa.com/video/Competition ... Flash.html

_________________
НАПРИЈЕД БОРАЦ, БОРАЦ БАЊА ЛУКА ! ! !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2010, 11:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Mar 2008, 15:42
Postovi: 1369
Lokacija: Republika Srpska
Željo u Tel Aviv :lol: al će biti činčipr :lol:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=JzvLxu-a ... re=related
NEKO U ŠEŠIRU NEKO NA PEHARU


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2010, 11:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4960
Lokacija: Republika Srpska
Jos mi da izvucemo Besiktas i eto narodnog veselja. :D

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2010, 11:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
nema ni jednog novog igraca,vukobratovic ipak ostaje :angry4: od maksimovica nista,knezevic takodje otisao,pripreme u novom sadu (vujadin boskov)

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2010, 11:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
http://video.uefa.com/video/Competition ... Flash.html

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2010, 11:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4960
Lokacija: Republika Srpska
borac_sampion je napisao:
nema ni jednog novog igraca,vukobratovic ipak ostaje :angry4: od maksimovica nista,knezevic takodje otisao,pripreme u novom sadu (vujadin boskov)


Dobro je, vec sam se uplasio da cemo se pojacati. :mad:

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2010, 12:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
Simpatizer je napisao:
borac_sampion je napisao:
nema ni jednog novog igraca,vukobratovic ipak ostaje :angry4: od maksimovica nista,knezevic takodje otisao,pripreme u novom sadu (vujadin boskov)


Dobro je, vec sam se uplasio da cemo se pojacati. :mad:


ma sta ce nam kad imamo prejak tim..meni je najdraze sto je zoka osto haha

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2010, 12:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2010, 22:15
Postovi: 3436
Lokacija: Banja Luka R. Srpska
siroki je dobro prosao ...olimpija ljubljana...igrace u evropi jednu tekmu :-D :D

_________________
a.k.a. jos bolji

"... reperi su obmana svi su Toni Montana, svi su brate crnci ja sam samo Barak Obama..."


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113916 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 5696  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs