banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 20 Apr 2024, 02:49

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113930 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4796, 4797, 4798, 4799, 4800, 4801, 4802 ... 5697  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Feb 2020, 15:13 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Момцима свака част што нису пристали да им пицо буде менаџер.
Надам се да ће пронаћи клуб гдје ће се развити као играчи и једног дана вратити у свој клуб, када ових мајмуна више не буде било у управи.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Feb 2020, 17:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
"Ne ceka vojska da se kobila popisa"
Dakle vazna polusezona je pred nama, djecacima nek je sretno i da dobace do Reala...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Feb 2020, 17:29 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Da je borceva omladinska skola krs pokazuje cinjenica da ni jednog u21 igraca u prvoj ekipi nema a da je prosao mladje kategorije borca. O prodaji istih da i ne pricam,nakon subica nije se niko probio.
Za ovu katastrofu ne treba kriviti upravu vec trenere koji rade sa djecom i umjesto da ti djecaci igraju u borcu i negdje evropi,oni se lomataju po seoskim klubovima za 50 maraka po utakmici i gajbu piva nakon iste.
Zadnji koji je nesto kao igrao je stefan savic a on je koliko znam u gosku


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Feb 2020, 17:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1299
Najveći talenat i U19 reprezentativac da igra u Laktašima u trećem rangu takmičenja!?
Sa druge strane, sa crncem potpisan ugovor iako je povrijeđen vođen na pripreme i neće se oporaviti do marta/aprila.

Vico nikad dinara neće napraviti od transfera, sve što je uradio i što će uraditi je rukanjem budžetskih para.

pinkara je napisao:
Da je borceva omladinska skola krs pokazuje cinjenica da ni jednog u21 igraca u prvoj ekipi nema a da je prosao mladje kategorije borca. O prodaji istih da i ne pricam,nakon subica nije se niko probio.
Za ovu katastrofu ne treba kriviti upravu vec trenere koji rade sa djecom i umjesto da ti djecaci igraju u borcu i negdje evropi,oni se lomataju po seoskim klubovima za 50 maraka po utakmici i gajbu piva nakon iste.
Zadnji koji je nesto kao igrao je stefan savic a on je koliko znam u gosku


Što Arsić jesanas nije dobio priliku ispred poluretardiranog Runića? Za to nije kriva omladinska škola.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Feb 2020, 18:41 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1562
Pa vjerujem da je potpisao menadzerski ugovor sa vicom da bi ostao u klubu i dobijao sansu..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Feb 2020, 19:03 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Nemojte samo o omladinskim reprezentacijama i pozivima u istu da pricamo,pogotovo o bh rep!
I sami znate ko se i kako sve gurao tamo da mu se nabije cijena i proda.
Bilbija,subic pa i grahovac su sa 19 godina bili standardni.
Niko sretniji od mene da se taj mali probio ispred janicica pogotovo runica..... Vjerovatno postoji razlog zasto nije


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Feb 2020, 22:51 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jan 2017, 22:29
Postovi: 275
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
"Ne ceka vojska da se kobila popisa"
Dakle vazna polusezona je pred nama, djecacima nek je sretno i da dobace do Reala...


Ova recenica je znak da ne vidis dalje od nosa. Sta ako je vazna polusezona pred nama, to znaci da moze sve drugo da trune i da se raspada dok se upumpavaju budzetske pare da se izbori evropa. Olako se pustaju talenti strucnjak moj, olako zato sto nisu poslusali Vicu i odmah rezi glavu, ne radi se to tako u zivotu a pogotovo u fudbalu, zna nekad lopta poslije suta ici po liniji i na kraju izadje iz gola samo zato sto se lose rade neke stvari a vrati se gdje ne treba. Najlakse je placati kojekakve strance i busati se rezultatima, nismo Mancester Siti. Svi se bore za talentovanu djecu a mi ih tjeramo. Sa ekonomskog aspekta kad se pogledaju prihodi i rashodi mi cemo biti u debelom minusu ali nema veze tudje su pare tj pare svih nas poreskih obveznika, nije bitno neka su ali daj rezultat i daj te medjuljudske odnose a ne da uprava gleda tu djecu kao robove i ucjenjuje ih.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Feb 2020, 07:16 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
A vidi nisam ja strucnjak, niti sam vidovit pa da znam SBKBB, realno, samo iz Borca se svih ovih godina iznosio prljav ves i pokazivao javno, sada je to svedeno na minimum, ali evo ovako se ponekad sporadicno sa tim nastavlja i dalje, sto meni svakako smeta.
Ja ovdje pisem samo kao neko ko voli klub i kao takvog uopste ne treba da me interesuje ko je sa kim potpisao ugovor, kolika mu je plata, dal smo u minusu ili plusu. Znaci ja nemam nikakav skriveni inzeres, moj imteres je samo da igramo dobro i pobjedjujemo, za ostalim stvarima me boli q, moje kritike ce ici samo u pravcu igara na terenu i skoro da su uvijek bile samo takve. Znaci nemam ambicije ni da igram, budem trener ili predsjednik kluba, napisem samo ono sto je vezano za teren.
Godinama smo svi jaukali kako se drzava ne brine za klub, pa sta je sad, sad treba da jaucemo sto se brine...
Kakvi smo to mi, kako svima da se ugodi.
Znaci, samo srezati licne interese na minimum, posmatrati objektivno pa kako nam bude...
Ko koga menadzerise, zasto, koji su mu ciljevi, to me ne zanima, ali ni najmanje...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Feb 2020, 10:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Наравно да је катастрофа што су клинци отишли, без обзира да ли ће играти у Реалу ил ће радити ко конобари ако нису за фудбала, поготово из наведених разлога.

Такође је истина да је школа ФКБ-а кршина епских размјера, да од Федора и Савића нико није добио јаче минуте да одигра.

Већину пара што је калиф нанио требало је у помоћне терене уложити и у омладинску школу, то би нам био залог кад престане проток пара.

Очигледно ће се ти несрећни Лакташи опет гурати, не би Владо џаба доле отишао.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Feb 2020, 10:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Ja cak i ne mislim da je skola FKB krsina, nego je problem taj sto ovu ligu kakva je trenutno klinci ma iz koje skole bili nisu u stanju da iznesu...
Borac nije i ne smije biti "razvojni" klub, takvu ulogu mogu imati neki Pl klubovi koji imaju devizu "vazno je ucestvovati"... Razvojni klubovi i trebaju biti klubovi poput Laktasa, ili tako nekih slicnih...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Feb 2020, 10:35 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1562
Kad se igra generalka sa celikom?
Nigdje ni rijeci, a generalna proba pred prvenstvo.. jebemti marketing kluba!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Feb 2020, 10:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Danas, ne znam satnicu.

RBA niko i ne kaže da klinci trebaju nositi klub, al da nemaš 2-3 da s klupe uskoče, pa zaigraju za prvi tim, prodaju se...
Vladana ne računam, ovo je silovanje šta se sa njim radi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Feb 2020, 10:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2962
Нова Варош je napisao:
Danas, ne znam satnicu.


Na fb stranici Čelika piše da je u 14:30.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Feb 2020, 11:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
Sto se tice ove djece sto u otisla najvise ce izgubiti oni. Nebrojeno puta dokazano. Ne pratim juniore pa neznam potencijal tih momaka ali ako su kvalitet probice se vec.
Moramo znati da je u tim stvarima vise strana suceljeno sa svojim interesom. Menadzeri, mladi igrac, roditelji i klub. Kako god da su potpisali dobili bi profi ugovor i oprali papire. Ovako nema kluba u bih koji ce platiti Borcu 100 000 maraka za naknadu za prvi ugovor. Tako da ce se vucati sa amaterskim ugovorima po raznim vukojebinama. Daj Boze da grijesim.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Feb 2020, 12:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4960
Lokacija: Republika Srpska
Ta "skola" jos od Srdje nije izbacila igraca. Sto se mene tice, mogu je komotno i ugasiti takvu nakaradnu. Nemoguce je da nema talentovane djece.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Feb 2020, 13:59 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Школа нам је никаква, али и када избаци њих пар који вриједе, управа их набије ногом.
Момци су вјероватно били свјесни да за њих нема мјеста у тиму, али би сигурно пристали да тренирају са првим тимом и некада ако се укаже за њих прилика да уђу у игру.
Сам Арсић је изјавио за атв да му је велика част што тренира са првим тимом и да му је велика част што на истој позицији коју он игра, игра и Јовановић који му даје савјете, тако да сам сигуран да би мали поред Марка могао доста тога да научи.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Feb 2020, 14:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2962
FK Borac: Kutić, Dujaković, Volkov, Jovanović, Janičić, Danilović, Bosančić, Zakarić, Vranješ, Mirić, Kajkut.

Na klupi su: Kukrika, Galić, Čosić, Milutinović, Radulović, Ziljkić, Vujaklija, Jakupović, Crnov, Čomor, Milojević, Marković.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Feb 2020, 15:11 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 28 Mar 2002, 01:00
Postovi: 53
Lokacija: Kolumbija
Laganica je napisao:
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
"Ne ceka vojska da se kobila popisa"
Dakle vazna polusezona je pred nama, djecacima nek je sretno i da dobace do Reala...


Ova recenica je znak da ne vidis dalje od nosa. Sta ako je vazna polusezona pred nama, to znaci da moze sve drugo da trune i da se raspada dok se upumpavaju budzetske pare da se izbori evropa. Olako se pustaju talenti strucnjak moj, olako zato sto nisu poslusali Vicu i odmah rezi glavu, ne radi se to tako u zivotu a pogotovo u fudbalu, zna nekad lopta poslije suta ici po liniji i na kraju izadje iz gola samo zato sto se lose rade neke stvari a vrati se gdje ne treba. Najlakse je placati kojekakve strance i busati se rezultatima, nismo Mancester Siti. Svi se bore za talentovanu djecu a mi ih tjeramo. Sa ekonomskog aspekta kad se pogledaju prihodi i rashodi mi cemo biti u debelom minusu ali nema veze tudje su pare tj pare svih nas poreskih obveznika, nije bitno neka su ali daj rezultat i daj te medjuljudske odnose a ne da uprava gleda tu djecu kao robove i ucjenjuje ih.


Posebno je zanimljivo kako smo svi spremni pljuvati po ekipi i klubu kad rezultata nema. Kad se ulože, kako se priča, pare iz Republike Srpske onda nam i to ne valja jer 'kupujemo strance i busamo se rezultatima.
Kada je u pitanju omladinska škola, odnosno kompletan podmladak FK Borac, milion je razloga zašto škola radi loše ili ne tako dobro kako bi trebala. Traje to decenijama a razloga je, kako rekoh, milion. Treba li podsjećati na sve manipulacije, tužbe, presude, blokiranja, isplate bivših igrača?! Doduše, mnogi od njih su tužili klub sa potpunim pravom, iako su se mnogi i zaklinjali u grb Borca ali ne sporim da zarađeno treba da se isplati.
Mnogi bivši igrači su godinama po defaultu zapošljavani na mjesta trenera iako su to samo rijetki zaslužili svojim odnosom prema poslu i školovanjem za isti. Sve uprave kluba, od 1995.godine pa do danas, snose odgovornost za razne krađe, manipulacije, srozavanje ugleda i kluba i omladinske škole. Samo da podsjetim da su neke od borčevih vedeta takođe fudbal počeli trenirati u privatnoj školi fudbala: Emilko Janković (tri godine i pet mjeseci - 66.625 KM), Boris Raspudić (tri godine - 58.500 KM), Danijel Tadić (dvije godine i četiri mjeseca - 45.500 KM), Siniša Gagula (dvije godine i 11 mjeseci plus 15 odsto zbog nastupa za reprezentaciju BiH - 65.406 KM), Nemanja Damjanović (pet godina i šest mjeseci - 107.259 KM), Marko Maksimović (godina i osam mjeseci, uvećano za 15 odsto zbog nastupa za reprezentaciju BiH - 37.375 KM) i Dragan Vukajlović (dvije godine - 39.000 KM). i sve to u Fudbalskom klubu Džaja, o drugim školama i da ne pišem.

Popularnost raznih privatnih škola fudbala je takođe razlog nedovoljne masovnosti u školi FK Borac, odnosno popularnost istih je i rasla zbog slabe organizacije i loših uslova u borčevoj školi.
Da bi se popravila popularnost i ugled Borca, moraju se praviti ozbiljni rezultati. Osvojiti prvenstvo, kup, plasirati se u evropu, minimalno. Nakon kontinuiteta dobrih igara i rezultata, uz dobru promociju, doći će do veće masovnosti i kvalitetnijih klinaca u borčevoj školi. U ovom trenutku do rezultata jedino je moguće doći ozbiljnim ulaganjem u prvi tim i kupovinom 'stranaca'.
Biće bolje!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Feb 2020, 16:25 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1562
Poraz u zenici, 1-0, primili go nakon kornera..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Feb 2020, 16:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
Rangarok je napisao:
Poraz u zenici, 1-0, primili go nakon kornera..

Dobar poraz, da ih opomene pred četiri izuzetno teške utakmice..

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113930 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4796, 4797, 4798, 4799, 4800, 4801, 4802 ... 5697  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 28 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs