banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 16:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4670, 4671, 4672, 4673, 4674, 4675, 4676 ... 5697  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Sep 2018, 22:52 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Sep 2018, 22:39
Postovi: 22
Ovaj profil VicoBl je “kriv” da se javim. Ja sam Boka Raspudic i to smece sto se krije iza njega evo nek mi se javi da se nadjemo i rijesimo te lazi u vezi uzimanja para i smirivanja svlacionice. Slobodno dovedi te svoje pusikurace svjedoke da potvrde tvoju pricu i to sve sto si iznijeo. Evo ja se ne krijem i nema potrebe preko DM komunicirati nego javno i ostavicu ovde i broj tel ako zelis pa nazovi da se nadjemo i popricamo, pickice lazljiva. A o ovom poslednjem dogadjaju oko para cu pisati sutra jer je sad kasno...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Sep 2018, 22:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4881
Lokacija: Tu preko puta
Boka Raspudic jedan je od nas ! Kao i uvijek, ostro i u meso !

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Sep 2018, 23:02 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2011, 09:54
Postovi: 476
Boka Borac je napisao:
Ovaj profil VicoBl je “kriv” da se javim. Ja sam Boka Raspudic i to smece sto se krije iza njega evo nek mi se javi da se nadjemo i rijesimo te lazi u vezi uzimanja para i smirivanja svlacionice. Slobodno dovedi te svoje pusikurace svjedoke da potvrde tvoju pricu i to sve sto si iznijeo. Evo ja se ne krijem i nema potrebe preko DM komunicirati nego javno i ostavicu ovde i broj tel ako zelis pa nazovi da se nadjemo i popricamo, pickice lazljiva. A o ovom poslednjem dogadjaju oko para cu pisati sutra jer je sad kasno...


Znam da dugo citas ovo ali nekako mi drago da se ovaj jazavac pojavio da i ti napises ovde koju.... ;) ;) ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2018, 07:06 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Mar 2018, 13:54
Postovi: 83
Schlager je napisao:
shakal je napisao:
Evo čovjek Šlageru drži predavanje o Borcu :lol:


Nisam zaista bio ni na jednom evropskom gostovanju FK Borca :D

Doduse,nije ih bilo ukupno 3 kako decko rece,vec 6...Za Rimelanz i Anderleht sam bio beba...Za Metalist i Harkov sam bio u JNA..A ovo za Lozanu,Niksic i Haifu,jbg,stigle godine 8)

Mada,ovakvih "evropskih" kao sto je Niksic,imam jedno stotinjak 8) ..A koliko se sjecam,tu je grupa cak i zaustavljena,i vracena,ili tako nesto.,..Iz Trebinja[/quo

Kao sto sam i rekao ti nisi uopste bio u jezgru grupe niti imas pojma sta se desavalo, pricam o periodu od 20 -e godisnjice i stajanja svih pod jednu zastavu.....

_________________
Карање је наука!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2018, 07:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
VicoBl je napisao:
Schlager je napisao:
Nijedno.

Ako je tako kao sto kazes bez sarkazma ne kontam o cemu ti pises ovde, uzi krug grupe je bio barem na jednom od tri evropska gostovanja fk borca i jednom evropskom gostovanju rk borca... znaci ti si neko ko nije bio u jezgru grupe ili si bio samo neki potrcko ili anonimus i onda za mene tvoja rijec uopste nema tezinu.

Taj Schlager je bio u toj grupi dok si se ti jos muckao u jajima tako da bi trebao bar to da postujes.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2018, 07:10 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Mar 2018, 13:54
Postovi: 83
veteran 1987 je napisao:
VicoBl je napisao:
Schlager je napisao:
Nijedno.

Ako je tako kao sto kazes bez sarkazma ne kontam o cemu ti pises ovde, uzi krug grupe je bio barem na jednom od tri evropska gostovanja fk borca i jednom evropskom gostovanju rk borca... znaci ti si neko ko nije bio u jezgru grupe ili si bio samo neki potrcko ili anonimus i onda za mene tvoja rijec uopste nema tezinu.

Taj Schlager je bio u toj grupi dok si se ti jos muckao u jajima tako da bi trebao bar to da postujes.


Postujem ja to, nije niko rekao da ne postujem! Cak mislim da znam i ko je, ja sam samo rekao da on nema veze sa novijom istorijom navijacke grupe i njenim desavanjima i nije kompetentan da prica o nekim stvarima!

_________________
Карање је наука!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2018, 07:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
VicoBl je napisao:
veteran 1987 je napisao:
VicoBl je napisao:
Schlager je napisao:
Nijedno.

Ako je tako kao sto kazes bez sarkazma ne kontam o cemu ti pises ovde, uzi krug grupe je bio barem na jednom od tri evropska gostovanja fk borca i jednom evropskom gostovanju rk borca... znaci ti si neko ko nije bio u jezgru grupe ili si bio samo neki potrcko ili anonimus i onda za mene tvoja rijec uopste nema tezinu.

Taj Schlager je bio u toj grupi dok si se ti jos muckao u jajima tako da bi trebao bar to da postujes.


Postujem ja to, nije niko rekao da ne postujem! Cak mislim da znam i ko je, ja sam samo rekao da on nema veze sa novijom istorijom navijacke grupe i njenim desavanjima i nije kompetentan da prica o nekim stvarima!

Ovde se i nije nikad puno pisalo o grupi. Imali smo nekakav precutni dogovor o tome. Ali nije samo grupa Borac. Borac je i onaj penzioner koji odvoji od usta 3 marke da plati ulaznicu. Borac je i uprava. I ekipa na terenu. Nazalost mi sad nemamo nista od toga.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2018, 07:17 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Mar 2018, 13:54
Postovi: 83
veteran 1987 je napisao:
VicoBl je napisao:
veteran 1987 je napisao:
VicoBl je napisao:
Schlager je napisao:
Nijedno.

Ako je tako kao sto kazes bez sarkazma ne kontam o cemu ti pises ovde, uzi krug grupe je bio barem na jednom od tri evropska gostovanja fk borca i jednom evropskom gostovanju rk borca... znaci ti si neko ko nije bio u jezgru grupe ili si bio samo neki potrcko ili anonimus i onda za mene tvoja rijec uopste nema tezinu.

Taj Schlager je bio u toj grupi dok si se ti jos muckao u jajima tako da bi trebao bar to da postujes.


Postujem ja to, nije niko rekao da ne postujem! Cak mislim da znam i ko je, ja sam samo rekao da on nema veze sa novijom istorijom navijacke grupe i njenim desavanjima i nije kompetentan da prica o nekim stvarima!

Ovde se i nije nikad puno pisalo o grupi. Imali smo nekakav precutni dogovor o tome. Ali nije samo grupa Borac. Borac je i onaj penzioner koji odvoji od usta 3 marke da plati ulaznicu. Borac je i uprava. I ekipa na terenu. Nazalost mi sad nemamo nista od toga.


Slazem se sa tobom u potpunosti!

_________________
Карање је наука!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2018, 07:21 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Mar 2018, 13:54
Postovi: 83
Boka Borac je napisao:
Ovaj profil VicoBl je “kriv” da se javim. Ja sam Boka Raspudic i to smece sto se krije iza njega evo nek mi se javi da se nadjemo i rijesimo te lazi u vezi uzimanja para i smirivanja svlacionice. Slobodno dovedi te svoje pusikurace svjedoke da potvrde tvoju pricu i to sve sto si iznijeo. Evo ja se ne krijem i nema potrebe preko DM komunicirati nego javno i ostavicu ovde i broj tel ako zelis pa nazovi da se nadjemo i popricamo, pickice lazljiva. A o ovom poslednjem dogadjaju oko para cu pisati sutra jer je sad kasno...


To sto si se javio samo si potvrdio da si uzimao pare da umiris igrace kao kapiten! Jer da ti je savjest cista bolio bi te kurac ko i sta pise o tebi! Ti si sada kao ispao kao frajer sto si se javio a znas dobro i ti a znam i ja sta je istina, mozes da se peres koliko hoces ali ti si preko suda naplatio svoje tako da si jedno obicno govno covjecije koje je ostetilo Borac a zbog istog nisi samo obican bjednik i prosjak!

_________________
Карање је наука!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2018, 09:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Kako neko moze da osteti Borac ili neki drugi klub ako je imao valjan ugovor i sad trazi to sto mu je obecano ugovorom? Kakve su vam to djecije price. Valjda je Boka na terenu pokazao ljubav prema klubu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2018, 10:12 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Mar 2018, 13:54
Postovi: 83
shakal je napisao:
Kako neko moze da osteti Borac ili neki drugi klub ako je imao valjan ugovor i sad trazi to sto mu je obecano ugovorom? Kakve su vam to djecije price. Valjda je Boka na terenu pokazao ljubav prema klubu.


Pa to sam vam i rekao ljubav prema klubu do poslednje marke! I onda ce doci kroz koju godinu na neku funkciju u Borac kao da se nista nikada nije desilo... lijepo sam napisao gore , nema veze neka je tuzio on je to zaradio i njegove su pare realno i duzni su da mu isplate... ali ko tuzi klub po meni ne bi trebalo nikada vise u njemu da ima ni jednu funkciju, da se stave na crnu listu i odjebu od Borca zauvijek!

_________________
Карање је наука!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2018, 10:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Pa sta ako tuzi, ne bi tuzioda su isplatili, ajde boga ti


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2018, 10:23 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Zasto ignorises ponudu koju ti je boka dao da mu se licno javis da popricate o svemu jer je to ista ponuda koju si ti dao hirosimi :-D
Cemu dvostruki arsini?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2018, 10:23 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Mar 2018, 13:54
Postovi: 83
shakal je napisao:
Pa sta ako tuzi, ne bi tuzioda su isplatili, ajde boga ti


Ma ti si malouman ja ti napisem odgovor ti pitas pa sta ako tuzi... pa neka tuzi ali neka onda bude covjek pa nikada ne dodje vise ni kao trener ni bilo sta drugo, sto mu je u planu kroz neki period... eto ti primjer onog trenera jankovica sto je bio, covjek je vidio da su ljudi govna okrenuo se i otisao ni marku nije uzeo jer zna kakvo je stanje u klubu, mnogo je jos primjera ljudi koji su prastali dug... a isto tako smo drvlje i kamenje bacali na tog krunica kad je naplatio borcu i jos nekim igracima, reci mi onda po cemu su oni drugaciji od boke?

_________________
Карање је наука!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2018, 10:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ma ništa, treba se odreći neceg sto mu pripada po ugovoru samo da bi se nekom svidio. A ocito sa stokom ne moze bez tuzbe.
Ajd zdravo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2018, 11:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Још гори су ови који се пале на овог ВицуБЛ па још му одговарају. Не храните трола.

Прича о тужбама, а у клубу му марко, кајкут, гаја, итд, а сви тужили клуб.
Надам се да се више неће одговарати горе наведеном.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2018, 11:27 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Mar 2018, 13:54
Postovi: 83
Нова Варош je napisao:
Још гори су ови који се пале на овог ВицуБЛ па још му одговарају. Не храните трола.

Прича о тужбама, а у клубу му марко, кајкут, гаја, итд, а сви тужили клуб.
Надам се да се више неће одговарати горе наведеном.


Tata ti je trol klosaru jedan jesam ja mozda rekao da taj marko kajkut i ostali valjaju?? To su sve smradi e i ja samo kazem da treba takve staviti na crnu listu da nikada vise ne prismrde klubu!

_________________
Карање је наука!


Poslednji put menjao VicoBl dana 18 Sep 2018, 11:31, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2018, 11:29 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Mar 2018, 13:54
Postovi: 83
pinkara je napisao:
Zasto ignorises ponudu koju ti je boka dao da mu se licno javis da popricate o svemu jer je to ista ponuda koju si ti dao hirosimi :-D
Cemu dvostruki arsini?


Ne ignorisem ja nnista znao on vrlo dobro ko njemu pise samo se pravi blesav tu i glumi zrtvu zato sto je svjestan sta je uradio, da je tuzbom prepolovio broj ljudi koji su ga postovali!

_________________
Карање је наука!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2018, 12:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
Evo i ja da se aktiviram nakon milion godina..
10.12.2017 godine je ovaj klub i grad vidio sta Boka znaci nama iskrenim ljubiteljima Borca, od tada vise ne idem na utakmice niti bih otisao ikada dok dvojac bez kormilara (Vico i Dela) vedri i oblaci klubom.
Raspudic Boris s nama na tribinama!!!!

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2018, 17:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5252
Lokacija: Црвено - плави град
Пишем форумашима, оним правим. Људи, дајте, па ваљда сте досад превазишли ове падобранце који падну ниодкуда и дођу на форум са само једним циљем, а то је троловање и блаћење. Па оваквих као што је овај "новорегистровани" ће доћи и отићи као и сви што су долазили и одлазили, само их треба игнорисати и престаће писати, то сви знамо. Више ми одговара на форуму она, већ стандардна, "квалитетна тишина" него ово константно прдење у ладну воду и расправа око тотално глупих ствари.

Бока, брате, немој да се спушташ на тај ниво да ти толико дигну живац. Разумијем да недаш на себе, и не требаш дати, али сви добро знамо колико си дао за клуб и трибину и то ти нико не може одузети, и нико твоју вјерност не може довести у знак питања. Зато, кулирај овакве падобранце, јер нису вриједни тога.

Овај форум је одавно изгубио на квалитети, прије се много добрих ствари могло прије свих прочитати на њему, чак бих се усудио и рећи да је у неким ситуацијама знао утицати на неке ствари у клубу. Сада, сада је мукла тишина, као и у клубу, зато вам и не вриједи куцати овдје.
Вратиће се онај стари квалитет форума, у то сам сигуран, када се врати и наш Борац. (ако се врати.....)
Извињавам се на мало дужем посту.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4670, 4671, 4672, 4673, 4674, 4675, 4676 ... 5697  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs