banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 19:57

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113983 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4860, 4861, 4862, 4863, 4864, 4865, 4866 ... 5700  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Avg 2020, 10:23 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Ако је истина ово за Зиљку, то по нас није добро никако. Пицо ако планира да се бори за титулу, мора хитно да реагује на ово и понуди зиљки нови већи угобор, у супротном ако оде, неће бити добро. Надам се да ће остати

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Avg 2020, 10:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Моријентес je napisao:

Ne volim ispravljati, ali se u množini kaže gledalaca. Ko zna koliko si puta onako napisao. 8)

Ах, грешке се дешавају, а колико пута тек на овом форуму се нешто неправилно напише, нпр. сваки оут кад се спомене ауто, напишу га у средњем роду (исправно је у мушком), итд. :D

Зиљкииииић, како је прославио гол, пао на кољена, видио си емоцију на фаци... Као да је стадион пун, а он дошао пред своје вјерне навијаче, скоро па несвјестан оног што је направио.... И жели да ужива у тренутку што је његов тим повео.

И голчина жутог, алал му вера. Понављао сам снимак касније икс пута, не вјерујем шта гледам :D . Младост није тренирала како спада дуже од 10-ак дана, били људи заражени, тако да није неки параметар, али лијеп је осјећај кад неког изнабубамо овако :occasion5:

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Avg 2020, 11:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Ево и свих голова:

https://www.youtube.com/watch?v=TdyN1uf ... =emb_title

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Avg 2020, 12:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4839
Ocigledno ce avgust biti jako zanimljiv. Skupstina pa saznanje imena rivala za LE, jos 4 ligaska meca i evropski mec. A izgleda da ce biti i trasfera ulaznih i izlaznih. Pocetkom septembra bicemo mnogo pametniji po pitanju ambicija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Avg 2020, 13:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
ББЛ je napisao:
Ако је истина ово за Зиљку, то по нас није добро никако. Пицо ако планира да се бори за титулу, мора хитно да реагује на ово и понуди зиљки нови већи угобор, у супротном ако оде, неће бити добро. Надам се да ће остати

On ima ugovor do 22 tako da nece nikud ako ne bude obostranog dogovora i interesa.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Avg 2020, 13:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Узео би га клуб са мало више потенцијала, са, рекао бих, већим могућностима да му да бољу плату, тако да Зољкићу би то и било од користи. Јефина препрека би могао бити Борац, који би га се одрекао за неку фину одштету, имам осјећај. Бар је тако рекао пицо што се тиче трансфера.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Avg 2020, 13:54 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
veteran 1987 je napisao:
ББЛ je napisao:
Ако је истина ово за Зиљку, то по нас није добро никако. Пицо ако планира да се бори за титулу, мора хитно да реагује на ово и понуди зиљки нови већи угобор, у супротном ако оде, неће бити добро. Надам се да ће остати

On ima ugovor do 22 tako da nece nikud ako ne bude obostranog dogovora i interesa.

Знам да има уговор. Борац је сада клуб који може да понуди Зиљки нови уговор коју годину дуже, и да му дуплира плату, што је Зиљка свакако заслужио, наравно ако он жели да остане. Ако је Пицану у циљу да се Борац бори за титулу сваке сезоне, онда мора да се бори да задржи играча као што је Зиљка, а не да га прода одмах првом понудом. Убјеђен сам да ће Зиљка на крају ове сезоне да вриједи много више него што сада нуде глодари и Чука.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Avg 2020, 17:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
Наредних пар дана волио бих да обилује лијепим вијестима. Увод у све то би требала бити утакмица са Слободом у петак вече и све осим побједе би било изненађење.
10ог или у понедјељак нас очекује извлачење противника за квалификације за Европа лигу. И на крају у сриједу гостујемо на Грбавици старом ривалу :D

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Avg 2020, 18:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
И да заборавио сам у четвртак бирање новог предсједника :)
Тежак распоред након Слободе:
12.08. Жељезничар Борац
16.08. Борац Зрињски
22.08. Широки Борац
27.08. Европа
29/30.08 Борац Крупа
И онда пауза од 15ак дана

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Avg 2020, 19:13 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Smatram da ako se pojavi iole ozbiljnija ponuda za ziljkica da ga treba pustiti. On je veoma blizu svog vrhunca (ako ga vec nije i dostigao) u borcu i tesko da moze biti bolji.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Avg 2020, 20:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4839
Ali Ziljkic je jako potreban ekipi. Moramo racunati da ce otici kroz koji mjesec i Zakaric a mozda i Vladan. To su starteri, vazni igraci i ako imamo ambicije za igrati dobro sa svakim i svugdje, ne moze se bas sve odjednom pustiti jer gdje da nadjemo zamjenu za Ziljkica i ako odigra dobro i prodjemo kolo u evropi eto tih para sto bi dobili od njega

Ajde da uzmemo neki ćup ove sezone pa cemo ga pustiti na proljeće


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Avg 2020, 20:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4961
Lokacija: Republika Srpska
Da prodamo igraca koji moze probiti, koji po utakmici ima barem jedan potez zbog kog se voli fudbal, koji ima petlju da ce prije ici na igraca prije nego da odigra alibi potez...?
Zamjenu nemamo.

Apsolutno protiv prodaje.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Avg 2020, 20:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
Simpatizer je napisao:
Da prodamo igraca koji moze probiti, koji po utakmici ima barem jedan potez zbog kog se voli fudbal, koji ima petlju da ce prije ici na igraca prije nego da odigra alibi potez...?
Zamjenu nemamo.

Apsolutno protiv prodaje.

Ја бих прије пустио Закарића него Зиљкића. Види се да момак баш ужива у Бања Луци и да игра најбољи фудбал у свом животу. Чуди ме да и владо није направио пар измјена на полувремену већ гази старије играче. Са Субом хвала богу ништа озбиљно али бих ја за сваки случај против слободе са Ћосићем изашао. Колико ми странаца имамо у екипи?

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Avg 2020, 21:02 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Јовановић, Зиљка, Круз, Мамаду и Бртан, мсм да је то то од странаца.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Avg 2020, 21:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4169
Lokacija: Banja Luka
Mi igrača nismo prodali godinama, ako se ne varam za Subića smo dobili neke pare davne 2015 godine.
Ziljkićeva vrijednost procijenjena na transfermarktu je 350 000 eura, mislim da ako nam ponude i blizu te cifre da će ga prodati. Jer to i jeste sva poenta ulaganja u Borac, da počnemo da prodajemo igrače, da neke veće pare od transfera uđu napokon u klub.
Plus što mu Partizan može dati jedno 5 puta veću platu nego Borac, tako da pretpostavljam da je i on zainteresovan, logično.
Naravno da bi mi svi kao navijači voljeli da Ziljkić ostane u klubu, sve nas je kupio svojom borbenošću i dobrim igrama, ali ako će dati pola miliona - milion za njega, nema tu puno razmišljanja.
Pretpostavljam da je to sve na dugom štapu još uvijek.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Avg 2020, 22:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Па добро, ако је милион, онда хајд, али опет Зиљкић нам је јако битна карика у грађењу напада, без њега би то горе изгледало за 15% ако не и више. Дај Боже да ме остали разувјере, али био би то недостатак у екипи.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Avg 2020, 09:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4839
Dakle petak Sloboda, srijeda Željezničar, subota Zrinjski, 8 dana - 3 utakmice.

Nakon što uzmemo Slobodu, ja se nadam da će Jagodić dobro pogledati tabelu, prije nego li odluči parkirati autobus ispred gola, sa 2-3 nivoa odbrane na Grbavici. A protiv Zrinjskog ima samo da sjeva, to su stare mušterije, u posljednje dvije-tri utakmice smo loše odigrali u BL ali moramo se vratiti redovnom kantanju mostaraca u BL ...

P.S. Onaj konsultant na Areni što mrzi Borac, mrze svi al on pogotovo, priznao je da smo se rasteretili elitnog škarta u timu, i da smo sad malo ubrzali igru, ali opet kaže da nam golovi nisu plod nekih dobrih akcija nego grešaka slabašne Mladosti. Jovanoviću ukrali gol i pripisali ga kao AG


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Avg 2020, 09:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
- Zilljkić jest i meni drag, ali realno za krilnog igrača ima mšrav učinak. Tek prvi gol, možda ima 2-3 asistencije prošle sezone.
Ali istina, kad je kod njega lopta uvijek se nešto dešava, trči najviše, agilan je.
Takođe, ni njega, niti bilo koga drugog ne treba ispod 500 000km prodavati.

-Treba naći desnog rezervnog beka i Acu vratiti u vezni red. Tek je početak, ali Brtan je izgleda veliki promašaj.

-Protiv Slobode će to biti puno teže, ali možemo i moramo ih dobiti.

- Stručni konsultant nek jede govna, treba 6 golova dati bilo kome.

- Gledao sam prvi put one klince pa ću se ograditi, ali mislim da Kujundžić može napraviti bolju karijeru od Milojevića.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Avg 2020, 10:12 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1564
Samo da ne bude ove sezone non stop guranje Milojevica, a nekako mi mirise na to, jer prosle sezone nije dobio ni mrvicu sanse a sada je odjednom starter.. svaka cast sto je plan da od nase djece pravimo igrace, ali daj ga malo po malo u igru..
Ne znam bas da li moze iznijeti teze utakmice, recimo grbavicu iduce kolo..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Avg 2020, 17:09 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Eno tomislav tomic ima ciste papire. To je igrac koji bi bio pravo pojacanje


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113983 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4860, 4861, 4862, 4863, 4864, 4865, 4866 ... 5700  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: СамоБорац!, ljubisa1995, žao mi muškatli i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs