banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 07:54

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4855, 4856, 4857, 4858, 4859, 4860, 4861 ... 5697  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Jul 2020, 19:56 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Нисам ни очекивао побједу, црвени близанац је доста испред нас. Али сам се барем надао да ће играчи да се боре, да покажу жељу, да стисну цигане, они се усрали као да су дошли да играју против Ливерпула.
Једини вриједан помена је Зиљка, свака част момам. Владо је бојим се данас демонстрирао како ће изгледати Борац у првенству. Вјерујем да ћемо у прва два кола узети 6 бодова, јер су Младост и Слобода катастрофа, а онда креће Владин бункер.
Надам се и волио бих да гријешим, али као што је и Борац у срцу рекао, биће ово патња гледати док владу не смијене.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Poslednji put menjao ББЛ dana 28 Jul 2020, 19:58, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Jul 2020, 19:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Nista posebno, Zvezda je tim koji lovi trece uzastopno ucesce u LS, mi nismo taj nivo i dobro je da se odmjerimo sa ovakvim ekipama, vidis tacno koliko ko moze...
Brtan, ne vjerujem bas da ce se naigrati, Markovic bi mi svakako bio prije Lukica, klinac sto igra stopera mi bas ne ulijeva povjerenje...
Dobro je sto je Suba poceo, jer je cisic i pet mjeseci kasnije u dubokom kanalu...
Idemo dalje, zanima me subota jer smo mi za Mladost ono sto je Zvezda za nas, dakle tolika bi trebala biti razlika na terenu...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Jul 2020, 19:58 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 07:15
Postovi: 1067
Lokacija: Glavni grad Republike Srpske /HISETA/
Ja stvarno kakav ti imperativ više treba nego da igraš generalku na Marakani. Klub sve uradio da to izgleda kao Velikan i onda taktičar stoji razmišlja, posmatra utakmici kao da je na tribinama, a ne šef. Imamo dobru ekipu. Mamadu jako explozivan. Roster fenomenalan ali sve džaba kada trener razmišlja šta će reći za medije poslije utakmice a ne o igri tima. "Ja sam upozoravao svoje igrače da igramo protiv Zvezde" Onda nisi trebao ni ići u BG iako je ovaj poraz pozitivan za nas da nas spusti na zemlju pred evropu i PL. Jako mrzim trenere kojima je važnije da igrač odradi dobar pas nego da dođe pred go i zabije ga. Teško nama sa njim ali valjda će se i on opametiti i zapitati malo. Ovo što je danas postavio na Marakani je mentalitet trenera treće lige. Pa sa Zvezdom na Marakani igramo svakih 10 god. Jagoda pamet u glavu!

_________________
U ŽIVOTU JE VAŽNO BITI BORAC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Jul 2020, 20:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1299
Ova ekipa plače za kretivcem na sredini. Pravićemo Milutinovića od blata.
Ovaj Brtan je jebeni Guberac 2, još sa Žutim u tandemu. Nije ni čudo što je Jovanović organizovao napade.
I Vojnović mi djeluje kao destuktivac koji može povući naprijed, ali nema tu kreativnosti. Radulović mora početi ako želimo da ličimo na nešto.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Jul 2020, 20:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
Meni se samo cini da vecina ovde zaboravlja ko nam je danas bio protivnik.
Ljudi su druga dimenzija za nas.
Osim sto sam ocekivao vise zelje ostalo djeluje solidno.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Jul 2020, 20:14 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2016, 11:04
Postovi: 90
Lokacija: ДизниEND
Žuti veže pertle...

_________________
ПОДРЖИ СВОЈ ГРАД!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Jul 2020, 20:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Kao da smo izgubili od Tekstilca u Derventi...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Jul 2020, 20:18 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 07:15
Postovi: 1067
Lokacija: Glavni grad Republike Srpske /HISETA/
Simpatizer je napisao:
I koja je poenta ove utakmice?
Slozise nam 3 komada, nismo stvorili sansu, Vlado drzi Vranjesa 80 minuta.
Sve u svemu, besmislena pripremna.

Meni je ipak Lukic najvece razocarenje, los prijem lopte, slabo se krece...treba nam brzina u spicu a ne sidras.
Ali eto, neka ne bude Zvezda mjerilo...racuna se od prvog kola.


Potpisujem! Isto zapažanje. Ali Jovo je igrao ligu RS i prerano je očekivati nivo PL a pogotovo ovaj nivo. Igrali smo na kontru... Mamuda je jako explozivan, ovih 5 min. što mu je Jagodić dao. On je trebao početi kada smo bili svježi i siguran sam da bi istrčao jednu kontru. Ipak je Jovanović klas za naš fudbal. Vidi se to iskustvo. Danas sam saznao i da je imao leukemiju. Nisam znao. Gromada. Pavlović ke kiks golman i nek se malo primiri. Mora naučiti ispucavanja a ne dodavati loptu u svojih pet metara. Danilović se isto zalagao. Vidjela se želja. Par odličnih pasova. Zakarić je nezainteresovan. Inače odličan igrač. Bilo je tu poteza igrača koji je klasa. Stojan je najveće razočarenje. Kao da bojkotuje kada nije u paru sa Kajkutom. Ziljkić neka se prestane zabijati u igrače ima tu odličnih poteza ali odmah stane. Prođe jednog igrača i sledeći zakuca. Jovo je za klupe dok ne naučimprijem lopte. Ne zna je primiti kada mu igrač dodaje iz auta. Subić se vratio i to je odlično. Samo da se oslobodi... Igrači su sjajni ali Jagodić bi sa svojom filozofijom ubio i Barcelonu. U evropi imaš jednu utakmicu. Nema kasnije analiza utakmice. Ispao si i jebi se... Shvati to Jagodiću. Sad si izašao na Marakanu i da smo izgubili 10:0 ne bi bio problem, ništa ne gubimo ali pokazali bi damu. Da je samo 5 min. bilomplatiti Ćiru da im digne moral to bi drugačije izgledalo ali kada te neko ubije u pojam psihički prije utakmice to ovako izgleda. Vlado, džaba ti pobjede na Zlatiboru, ovo je loše izgledalo s tvoje strane i sada si na skeneru jer nemamo mi 10 života da čekamo tvoje taktičke zamisli. Zapitaj se Vlado! Ovo danas ne boli ali sljedeći put ćeš osjetiti gnjev jer mi strpljenja više nemamo!

_________________
U ŽIVOTU JE VAŽNO BITI BORAC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Jul 2020, 20:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
Da smo izgubili 10 nula pa da se igraci sjebu skroz. Upravo suprotno bitnije su te utakmice sa javorom i cularickim od ovoga. Tu smo igrali sa sebi ravnima.Prije 2 godine mi bili pred gasenjem a oni usli u ls. Sad bi trebalo da se nosimo sa njima. E pa neide to tako.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Jul 2020, 20:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Ево ако неко није био у прилици да погледа, ево цијела утакмица:

https://borac-sport.com/crvena-zvezda-b ... -utakmica/

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Jul 2020, 20:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4831
Ne znam. Veteran vjerovatno si u necemu i u pravu ali kad vidim da stanemo u bunker bez narocite potrebe, i da kad primimo loptu do njihovog gola kao da je 10km tako sporo i bezidejno izgledamo, znaci najezim se ... Alergican sam na ovu taktiku Jagodicevu

Ako moze da nas niko ne prenosi u gostima. Samo textualni prenos


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Jul 2020, 20:42 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 07:15
Postovi: 1067
Lokacija: Glavni grad Republike Srpske /HISETA/
veteran 1987 je napisao:
Da smo izgubili 10 nula pa da se igraci sjebu skroz. Upravo suprotno bitnije su te utakmice sa javorom i cularickim od ovoga. Tu smo igrali sa sebi ravnima.Prije 2 godine mi bili pred gasenjem a oni usli u ls. Sad bi trebalo da se nosimo sa njima. E pa neide to tako.


Onda nismo trebali prihvatiti poziv! Hoćeš reći da smo sa 3:0 sačuvali moral. Pa ovaj genije je bio u Javoru onda znaš koji je to nivo. Pa mi smo u 4 dana primili šest golova. Protiv Rudara se čuvali za Zvezdu, protiv Zvezde se čuvali za Mladost... Čija je greška? Rudar i Zvezda ti daju šest golova? Gdje je problem? Klub uradio sveee. I on stane na rub igrališta i posmatra. Igrači mu anemični on anemičan. Nije za ništa drugo nego za stručnog komentatora na BHT. To je za njega. Ali neću da mračim. Neke se utakmice igraju samo jednom i tad bidi frajer, kurčevit a ne ovako... Jagodić ima moju punu podršku ali neka se zapita da li se iste greške mogu oprostiti dva puta. Klub je ovo sjajno organizovao. Pokazali smo se ali trener nije odgovorio zadatku. Ima moju podršku ali neka uči iz svojih grešaka. Do sad ih je imao mnogo. Ak Norac!

_________________
U ŽIVOTU JE VAŽNO BITI BORAC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Jul 2020, 20:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
zli mrkvić je napisao:
veteran 1987 je napisao:
Da smo izgubili 10 nula pa da se igraci sjebu skroz. Upravo suprotno bitnije su te utakmice sa javorom i cularickim od ovoga. Tu smo igrali sa sebi ravnima.Prije 2 godine mi bili pred gasenjem a oni usli u ls. Sad bi trebalo da se nosimo sa njima. E pa neide to tako.


Onda nismo trebali prihvatiti poziv! Hoćeš reći da smo sa 3:0 sačuvali moral. Pa ovaj genije je bio u Javoru onda znaš koji je to nivo. Pa mi smo u 4 dana primili šest golova. Protiv Rudara se čuvali za Zvezdu, protiv Zvezde se čuvali za Mladost... Čija je greška? Rudar i Zvezda ti daju šest golova? Gdje je problem? Klub uradio sveee. I on stane na rub igrališta i posmatra. Igrači mu anemični on anemičan. Nije za ništa drugo nego za stručnog komentatora na BHT. To je za njega. Ali neću da mračim. Neke se utakmice igraju samo jednom i tad bidi frajer, kurčevit a ne ovako... Jagodić ima moju punu podršku ali neka se zapita da li se iste greške mogu oprostiti dva puta. Klub je ovo sjajno organizovao. Pokazali smo se ali trener nije odgovorio zadatku. Ima moju podršku ali neka uči iz svojih grešaka. Do sad ih je imao mnogo. Ak Norac!

Gdje smo primili 6 golova na jebenim prijateljskim utakmicama. Za mene sva ozbiljna prica pocinje u subotu ovo do sad je pisanje niz vjetar.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Jul 2020, 21:07 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1562
Jebiga zvezdin tim je klasa iznad realno i ovo nije takmicarska utakmic, ne treba prigovarati puno, ali definitivno ne vidim na osnovu cega se moze reci da je ovo dobro.. bolje cekati Mladost DK da vidimo mirise li na dobro ili ne.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Jul 2020, 21:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Igrali protiv kluba ciji igrac ima ugovor od 1.3 miliona evra godisnje, nema se sta puno dodati ni oduzeti...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Jul 2020, 21:14 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Sta je trebalo, da se spale danas na prijateljskoj izgube mozda 2:1 i sve super,trcali tukli blablabla,euforija puca svakog zivog,igraci na meti ex yu velikana i onda ti dodje mladost za vikend i ne pobjedis!? Sta onda!?
Jebes ovu utakmicu,sledece sedmice je se nece niko ni sjecati kada mladost dobije tri komada.
Od ovih 11 sto su poceli je realno da 2-3 igraca ne pocnu protiv mladosti (moje laicko razmisljanje). Milojevic,brtan i lukic da odmore,beli,aco radulovic i markovic/kajkut da pocnu. Ja postujem da se klinci tipa milojevica guraju u vatru ali mislim da nije pametno da se tako kocka prvo kolo bez obzira sto je mladost protivnik.prva tri kola bez pametovanja i rizika,guraj najbolje sto imas pa sta bude.

Polako s pljuvanjem i negativom,treba dati sansu ekipi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Jul 2020, 21:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5785
Lokacija: Banja Luka
Pa da je takmičarska utakmica bilo bi 6:0 za CZ. Borac je loš, očekujem da će u PL biti u gornjem dijelu tabele, ali teško među prva tri.

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Jul 2020, 21:30 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Avg 2013, 16:56
Postovi: 298
Jagoda potrošena roba! Ova utakmica nije nikakvo mjerilo ali Jagoda je potrosena roba...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Jul 2020, 21:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2189
Lokacija: Бања Лука
Од суботе креће рокенрол, маните се осуде након пораза од екипе која је стварана за ЛШ и коју финансира и гура цијела Србија.

Но, ова тамна гарнитура дресова је перверзија, никад ову нијансу нисмо користили за "споредне" гарнитуре... озбиљна прича!

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Jul 2020, 22:18 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Ja bi vise bio zabrinut da je nas Velikan kojim cudom danas pobjedio, jer bi igraci bili u oblacima i pitanje sta bi uradili u subotu, ovo se ocekivalo i idemo uknjiziti prve bodove protiv Mladosti


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4855, 4856, 4857, 4858, 4859, 4860, 4861 ... 5697  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs