banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 17:58

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4629, 4630, 4631, 4632, 4633, 4634, 4635 ... 5697  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Apr 2018, 06:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1572
disidentbl je napisao:
Imaju li navijaci namjeru da se oglase i objasne zasto ih nema na stadionu, ili ne smiju ni saopstenje da napisu?


Šta bi promjenilo saopštenje i šta bi dobili sa saopštenjem?
Navijači su uvijek bili underground.
Ili ideš ili ne ideš.
Ne ideš... odlično...
Sve ostalo je pederluk i opravdanje.

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Apr 2018, 06:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1572
I te priče jedan čovjek...
Nemojte biti djeca, nije on jedan.
Zna se ko stoji iza njega, čiju značku ima.

I svako je slobodan da digne glas, da ličnim primjerom pokaže kako se to radi... koliko danas..pa ne vidim vas nešto.
A da bi nekog mogao da kritikuješ bar je to potrebno.
Lični primjer

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Apr 2018, 08:30 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Dec 2011, 21:42
Postovi: 430
Ljudi pa vas ovde ima 5-6 koji ste dosli samo da laprdate o navijačima,dobro vam je rekao covjek iznad,skupite se i pokažete da vi 'volite' Borac i zapjevate protiv uprave i tog čovjeka,siguran sam da bi vam se sledecu utakmicu pridružilo jos 50 ljudi,znaci vrlo jednostavno pokrenite priču masa ce biti uz vas...A to pričate vec 3 mjeseca znači niste ni pokušali nista,tako da bolje je da ćutite i ne prozivate grupu više. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Apr 2018, 09:52 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2011, 09:54
Postovi: 476
mblm je napisao:
Ljudi pa vas ovde ima 5-6 koji ste dosli samo da laprdate o navijačima,dobro vam je rekao covjek iznad,skupite se i pokažete da vi 'volite' Borac i zapjevate protiv uprave i tog čovjeka,siguran sam da bi vam se sledecu utakmicu pridružilo jos 50 ljudi,znaci vrlo jednostavno pokrenite priču masa ce biti uz vas...A to pričate vec 3 mjeseca znači niste ni pokušali nista,tako da bolje je da ćutite i ne prozivate grupu više. :wink:



cek,koju grupu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Apr 2018, 10:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4235
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Koji biseri: http://mondo.ba/a798596/Sport/Fudbal/FK ... ijeme.html

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Apr 2018, 10:28 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Mar 2018, 06:49
Postovi: 61
Pitanje za ove sto udaraju po navijacima pa cekajte zasto vi ne zapjevate protiv uprave imate i vi usta ?
Kako vas nije sramota sjediti za tastaturom i pljuvati po momcima a nemate pojma sta je dosza njih pretrpilo od doticnog ??? I sama cinjenica da su se mnogi uvjerili da on radi i pred policijom sta hoce j to vam nije bilo dovoljno da vidite neke stvari .. ako vam je do tjeranja eto zasto kao sto neko rece gore vas 4-5 ne krene s pjesmom .

I vezano za ovog saopstenje ovih iz Sarajeva ko jebe njih i njihova saopstenja , Lesinari se nikad nisu busali s tim silnim saoopstenjima niti ce ovaj put ..

SVAKO PAMETAN NEKA BOJKOTUJE STADION!!!
I ove neznalice retardirane !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Apr 2018, 11:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1572
Hirosima (tastatura majstore) imaš priliku koliko danas da se pokažeš.
Samo lični primjer.
Što bi naš narod rekao „,lako je tuđim k..cem...“

Ajde sad malo vi 8)

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Apr 2018, 11:56 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Nov 2017, 22:23
Postovi: 56
d.a. je napisao:
disidentbl je napisao:
Imaju li navijaci namjeru da se oglase i objasne zasto ih nema na stadionu, ili ne smiju ni saopstenje da napisu?


Šta bi promjenilo saopštenje i šta bi dobili sa saopštenjem?
Navijači su uvijek bili underground.
Ili ideš ili ne ideš.
Ne ideš... odlično...
Sve ostalo je pederluk i opravdanje.


Saopstenjem se ne mijenja nista, promjene se prave na drugi nacin al to se ne radi sigurno ovako kako se krenulo. Ako se navijaci i simpatizeri pozivaju da dodju na stadion red je da se isti oni obavjeste saopstenjem zasto se vise ne dolazi. Da se vise ne nagadja ovako preko tastature nema ih zbog ovog ili onog, izneses stav zbog cega nisi tu.

_________________
Dodju tako vremena kada pametan zasuti, budala progovori, a fukara se obogati!


Poslednji put menjao disidentbl dana 07 Apr 2018, 12:03, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Apr 2018, 12:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Немој да смо на крај срца што се тиче карата, овог пута бар пише Габела, а не Забела као јесенас :lol:

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Apr 2018, 12:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Опет о навијачима... Како вам не досади?

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Apr 2018, 13:57 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Nov 2017, 22:23
Postovi: 56
disidentbl je napisao:
d.a. je napisao:
disidentbl je napisao:
Imaju li navijaci namjeru da se oglase i objasne zasto ih nema na stadionu, ili ne smiju ni saopstenje da napisu?


Šta bi promjenilo saopštenje i šta bi dobili sa saopštenjem?
Navijači su uvijek bili underground.
Ili ideš ili ne ideš.
Ne ideš... odlično...
Sve ostalo je pederluk i opravdanje.


Saopstenjem se ne mijenja nista, promjene se prave na drugi nacin al to se ne radi sigurno ovako kako se krenulo. Ako se navijaci i simpatizeri pozivaju da dodju na stadion red je da se isti oni obavjeste saopstenjem zasto se vise ne dolazi. Da se vise ne nagadja ovako preko tastature nema ih zbog ovog ili onog, izneses stav zbog cega nisi tu.


A za ovo underground i ides, ne ides moze konstatacija.
Ili ides ili si cava.... znaci cava.

_________________
Dodju tako vremena kada pametan zasuti, budala progovori, a fukara se obogati!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Apr 2018, 16:12 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Dec 2011, 21:42
Postovi: 430
Hirosima je napisao:
mblm je napisao:
Ljudi pa vas ovde ima 5-6 koji ste dosli samo da laprdate o navijačima,dobro vam je rekao covjek iznad,skupite se i pokažete da vi 'volite' Borac i zapjevate protiv uprave i tog čovjeka,siguran sam da bi vam se sledecu utakmicu pridružilo jos 50 ljudi,znaci vrlo jednostavno pokrenite priču masa ce biti uz vas...A to pričate vec 3 mjeseca znači niste ni pokušali nista,tako da bolje je da ćutite i ne prozivate grupu više. :wink:



cek,koju grupu?

Majstore licno sam te gledao protiv Krupe kako sutis i nijemo posmatras one scene na zapadau,tako da ako smo govna svi smo govna,kad prozivas druge,prozivate i sebe,ili samo provocirate.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Apr 2018, 16:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Cemu rasprava, pa ovo HZ pokusavaju kopirati Lesinare, ali jbg, kasno im je sada...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Apr 2018, 16:57 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 07 Dec 2017, 00:34
Postovi: 64
ljudi ovo je sramota svih ljudi sto dolaze na stadion ne samo lesinara mislim jeste njihova najveca sramota posto se valjda od njih ocekivalo da rjese taj problem a ne simpatizeri sa zapada ali u svakom slucaju velika sramota za sve borcevce


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Apr 2018, 21:04 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Feb 2018, 13:04
Postovi: 43
jel realno da sa kurvama (i presudjenim i nepresudjenim) popunjavaju ''VIP'' na zapadnoj tribini? :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Apr 2018, 22:00 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2011, 09:54
Postovi: 476
mblm je napisao:
Hirosima je napisao:
mblm je napisao:
Ljudi pa vas ovde ima 5-6 koji ste dosli samo da laprdate o navijačima,dobro vam je rekao covjek iznad,skupite se i pokažete da vi 'volite' Borac i zapjevate protiv uprave i tog čovjeka,siguran sam da bi vam se sledecu utakmicu pridružilo jos 50 ljudi,znaci vrlo jednostavno pokrenite priču masa ce biti uz vas...A to pričate vec 3 mjeseca znači niste ni pokušali nista,tako da bolje je da ćutite i ne prozivate grupu više. :wink:



cek,koju grupu?

Majstore licno sam te gledao protiv Krupe kako sutis i nijemo posmatras one scene na zapadau,tako da ako smo govna svi smo govna,kad prozivas druge,prozivate i sebe,ili samo provocirate.


Eto drago mi je da me poznajes i sta sad....reci mi sta imas u oci a nemoj kenjati ovdje....ja sam prije 30g pjevao i otpjevao sam svoje,sad neki novi klinci neka skupe muda......da cutim,kao i svi MI picke,imas jos nesto da mi kazes??
I da....ja sam na zapadu ili eventualno na istoku,meni niko nije dosao i rekao ustani sad cu ja da sjednem na tvoje mjesto....kontas sta zelim reci?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 08 Apr 2018, 00:21 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 25 Feb 2018, 18:17
Postovi: 28
Nijeposteno je napisao:
Pitanje za ove sto udaraju po navijacima pa cekajte zasto vi ne zapjevate protiv uprave imate i vi usta ?
Kako vas nije sramota sjediti za tastaturom i pljuvati po momcima a nemate pojma sta je dosza njih pretrpilo od doticnog ??? I sama cinjenica da su se mnogi uvjerili da on radi i pred policijom sta hoce j to vam nije bilo dovoljno da vidite neke stvari .. ako vam je do tjeranja eto zasto kao sto neko rece gore vas 4-5 ne krene s pjesmom .

I vezano za ovog saopstenje ovih iz Sarajeva ko jebe njih i njihova saopstenja , Lesinari se nikad nisu busali s tim silnim saoopstenjima niti ce ovaj put ..

SVAKO PAMETAN NEKA BOJKOTUJE STADION!!!
I ove neznalice retardirane !



Значи још вас малтретира и док бојкотујете појединачно? Имам ја питање за тебе! Што је група шутила и тјерала десетине и десетине искрених и правих навијача са истока и спроводила силу над појединцима због личних и искомплексираних ставова? Знам лично преко 20 можда највјернијих навијача Борца који су године и године оставили на истоку а тјерани су због лажи комплексаша са трибине! И да, је ли Дела још увијек члан групе? Јесте га отјерали или вас је он отјерао све заједно? Лако је клинцу шамару опалити и тјерати га да пјева.

_________________
Матори Борчевац


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 08 Apr 2018, 00:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 08 Apr 2018, 03:14 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Mar 2018, 06:49
Postovi: 61
rosso blu je napisao:
Nijeposteno je napisao:
Pitanje za ove sto udaraju po navijacima pa cekajte zasto vi ne zapjevate protiv uprave imate i vi usta ?
Kako vas nije sramota sjediti za tastaturom i pljuvati po momcima a nemate pojma sta je dosza njih pretrpilo od doticnog ??? I sama cinjenica da su se mnogi uvjerili da on radi i pred policijom sta hoce j to vam nije bilo dovoljno da vidite neke stvari .. ako vam je do tjeranja eto zasto kao sto neko rece gore vas 4-5 ne krene s pjesmom .

I vezano za ovog saopstenje ovih iz Sarajeva ko jebe njih i njihova saopstenja , Lesinari se nikad nisu busali s tim silnim saoopstenjima niti ce ovaj put ..
ir
SVAKO PAMETAN NEKA BOJKOTUJE STADION!!!
I ove neznalice retardirane !



Значи још вас малтретира и док бојкотујете појединачно? Имам ја питање за тебе! Што је група шутила и тјерала десетине и десетине искрених и правих навијача са истока и спроводила силу над појединцима због личних и искомплексираних ставова? Знам лично преко 20 можда највјернијих навијача Борца који су године и године оставили на истоку а тјерани су због лажи комплексаша са трибине! И да, је ли Дела још увијек члан групе? Јесте га отјерали или вас је он отјерао све заједно? Лако је клинцу шамару опалити и тјерати га да пјева.

Ljudino da odmah razjasnimo ne predstavljam ja ovde nikakvu grupu, ja sam samo jedan od mnogih pa vjerujem i poput tebe kome je Borac iskreno u srcu i koji posjecujem stadion preko10 godina , za te stvari sto navodis ja cu reci uopsteno da se grijesilo po meni u dosta tih slucajeva al opet ljudi su dolazili na Borac , na zapad ne bitno pratio se Borac , sad smo dosli u situaciju da taj Vico nema ideju nema sposobnost nema nista da vodi klub a on ga vodi jer se inati , i pri tom daje silne pare ovom da izvrsava a ovom pare ..

Ja samo ne mogu da shvatim da ljudi prozivaju navijace ove one sto ovo sto ono , a prvenstveno bi trebali ljudi se zapitati gdje mi zivimo i pod kakvim okolnostima ? Da se zapitamo za svoje zivote i zivote svoje diece , gdje ce ti jednog dana neko dirati dijete a policija nece reagovati, ko sto je na stadionu bilo da okrecu glavu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 08 Apr 2018, 06:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Dec 2011, 21:42
Postovi: 430
Hirosima je napisao:
mblm je napisao:
Hirosima je napisao:
mblm je napisao:
Ljudi pa vas ovde ima 5-6 koji ste dosli samo da laprdate o navijačima,dobro vam je rekao covjek iznad,skupite se i pokažete da vi 'volite' Borac i zapjevate protiv uprave i tog čovjeka,siguran sam da bi vam se sledecu utakmicu pridružilo jos 50 ljudi,znaci vrlo jednostavno pokrenite priču masa ce biti uz vas...A to pričate vec 3 mjeseca znači niste ni pokušali nista,tako da bolje je da ćutite i ne prozivate grupu više. :wink:



cek,koju grupu?

Majstore licno sam te gledao protiv Krupe kako sutis i nijemo posmatras one scene na zapadau,tako da ako smo govna svi smo govna,kad prozivas druge,prozivate i sebe,ili samo provocirate.


Eto drago mi je da me poznajes i sta sad....reci mi sta imas u oci a nemoj kenjati ovdje....ja sam prije 30g pjevao i otpjevao sam svoje,sad neki novi klinci neka skupe muda......da cutim,kao i svi MI picke,imas jos nesto da mi kazes??
I da....ja sam na zapadu ili eventualno na istoku,meni niko nije dosao i rekao ustani sad cu ja da sjednem na tvoje mjesto....kontas sta zelim reci?

Vi ste svi pjevali prije 20-30 godina,pa pjevala je i ova generacija.u zadnjih 10,ali nikada nije bilo.kao sada,i sad da je takva situacija kao kad ste vi "pjevali",pjevala bi grupa i sada,ali svi znaju da se ovo nikad nije desilo ovde,i samo je glupo pričati mi smo pjevali,mi bi pjevali,a znate o sami da ne bi,ili ne vidite sta se dešava pa onda to govorite,a ako ste tada skupljali muda,a ovi danas stonsu na tribini ne mogu ih skupiti,jel bije.ostao bar dio te hrabrosti pa da se suprostaviti nekom,a ne da pustite da vam jebe majku na zapadu.I.ne poznajem te ja lično već sam te prepoznao,tako da nemam ja sta tebi prilaziti i govoriti nisi ili jesi upravu.Lijep pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4629, 4630, 4631, 4632, 4633, 4634, 4635 ... 5697  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs