banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 19:32

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4728, 4729, 4730, 4731, 4732, 4733, 4734 ... 5697  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Jul 2019, 13:21 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Avg 2005, 19:20
Postovi: 344
Jel se juce igralo protiv Modrice?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Jul 2019, 14:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4881
Lokacija: Tu preko puta
Jeste i izgubili smo 2-1

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Jul 2019, 15:36 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2015, 09:08
Postovi: 96
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Cuh danas pricu da ce u subotu na grbavici biti i Mile, nemam pojma dal je tacno, ali to bi bila prava stvar...


A zbog čega bi bila prava stvar, osim ako ne živite na državnim jaslima, to jest od svih nas?! I dalje se premisljam da li ići ili bojkotovati, bez obzira na povratak grupe. Radnik sam podrzao jer je to koliko toliko zdrava priča, a nas Borac nažalost (i pored velikog broja dobrih poteza u prelaznom roku) čisto politička.

Pa je tako Borac postao personifikacija Crvene zvezde u tom smislu, samo gledajući profil ljudi koji ga trenutno vode i politički upliv koji je veći nego ikada. Zbog kompleksnog državnog uređenja BiH jedina bitna razlika između ta dva kluba biće uticaj na suđenje, koji je i najvazniji. Jer Borac, pa ni ostatak Evrope nikada neće ostvariti takav uticaj van terena kao što ga ima Crvena zvezda. Na stranu sve ostale pomenute sličnosti i vrhunske odnose Vica i Terzića.

Volio bih da se zna jasna razlika između vas zaposlenih u državnom aparatu i nas velike većine ovog foruma, koji činimo običan svijet. Jer MI i vi nikada nećemo biti isto, niti ćemo se klanjati tamo nekom Vicu, to mora da vam bude jasno! Ako i prevagne želja za dolascima to će biti iz ljubavi prema klubu i želje da se gleda kvalitetniji fudbal. U suprotonom sa vama ni u crkvu i vama slicnim.

Ako se nisi prepoznao u ovom postu, on se svakako odnosi na ove koji svakodnevno brane lik i djelo čuvenog Vica i okruženje u kom je nastao.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Jul 2019, 15:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2189
Lokacija: Бања Лука
Туку и манчестерови навијачи по директору Еду Вудворду и власнику Малколму Глејзеру....ал нико од њих неће одустати од подршке свом клубу. Никад!!! Можда ће ставити зелено жути шал, доћи ће на протесте против управе, пјеваће пјесме Glazers out, ал клуб за који навијаш је питање поноса.

И зато ти је незрела та прича како не подржаваш Борац због једне или двије пролазне личности.

Борац изнад свега, пише на једном зиду.

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Jul 2019, 16:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Osim što su osnovali Manchester FC :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Jul 2019, 16:15 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Pa mora neko da zivi i na drzavnim jaslama, cemu ogorcenost...
To zasto ja mislim da bi bilo dobro da dodje je moja stvar i volio bih da je ta prica tacna...
Eto ti si cini mi se neki dan napisao da ce Zakaric doci, za koje pare pitam te, od ulaznica ili odclanarine, ajd da se ne zajebavamo...
Sta fali Zrinjskom sto je politicki projekat, nabili su sebi rejting, pisaju po"velikanima" kako im se digne, e pa jbg, ja bih volio da Borac bude projekat drzave, da se zavrsi era kad se po nasem klubu pisale suse iz Travnika, Gabele, Posusja, Banovica, Zepca i drugih velegradova...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Jul 2019, 17:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Viktor_RBA je napisao:
Volio bih da se zna jasna razlika između vas zaposlenih u državnom aparatu i nas velike većine ovog foruma, koji činimo običan svijet. Jer MI i vi nikada nećemo biti isto, niti ćemo se klanjati tamo nekom Vicu, to mora da vam bude jasno! Ako i prevagne želja za dolascima to će biti iz ljubavi prema klubu i želje da se gleda kvalitetniji fudbal. U suprotonom sa vama ni u crkvu i vama slicnim

Тако је!

Rba 1987, мислио сам да си саркастичан, али онда овим постом усра мотку... Ствар је у томе да ми онда постајемо државни пројекат, баш како си рекао. Ругали смо се и пљували цз и п што су државни пројекти и на крају ми постадосмо исто то. Увијек смо били раднички клуб, једноставно нам није у природи да будемо државни пројекат и продукт система, то Борац није и јбг. А и нећу да ми цијела РС пљује по Борцу у најгорем могућем смислу као што пљују сад по звезди који нису звездаши, ал ајд и то, него ћемо наше људе који воле Борац изгубити. Остаћете ви сисачи шупчане рупе мрчевачког гузоње. А такви нам не требају.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Jul 2019, 17:09 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2015, 09:08
Postovi: 96
Naravno da Borac treba da bude pomognut, ali ne na ovakav način. On je postao praktično klub jedne familije, nešto nalik Igokei. I sasvim slučajno sada se daju nikada veća sredstva, jer novac svakako ostaje u krugu porodice.

Ako već pitaš, Borac mora da ima upravu sastavljenu od profesionalaca, tipa Široki Brijeg, koji 20 godina vode isti ljudi i svaku sezonu završavaju bez dugova, uključujući i poreske obaveze, u šta sam se lično uvjerio. Ma šta ja lično mislio o tim ljudima iz Š.B., to su činjenice. Dok god je stranačkih kadrova i raznih pijavica, biće uvjek ista prica i tu dugoročno nema sreće. Kažem dugoročno, jer možda ove sezone i osvojimo titulu, ali se raspadnemo, kao i prošlog puta. Jer prosto nema sistema, naredne godine su izbori i potrebno je obezbediti privid da je klub vaskrsao. U Borcu rade samo podobni. Otjeras trenera iz cista mira koji te je vratio u PL (iako ni ja nisam odobravao njegovo ponašanje), a dovodis početnika čiji su kvaliteti upitni. A upravo je za razvoj te izuzetno talentovane djece iz omladinske škole (za koju sam znao još prije 4 godine i imao priliku neposredno da nadgledam njihov napredak) sada najvažnije da imaju trenera koji zna da ih prebaci adekvatno iz juniorskog fudbala na seniorski nivo. Bojim se da ni njegov stručni štab koji čine takođe početnici poput Maletića, nisu kadri za tako nešto, što je velika šteta budući da Borac odavno nije imao takav potencijal iz mlađih kategorija. A promjena trenera je samo jedan primjer.

Ova uprava je politička kao što je bila i prethodna. Jedina razlika je ta što ova pati od pozitivne medijske slike (u čemu im pomažu razni "portparoli" kojima je u srcu crveno-bijelo, a Borac samo posao) i samopromocije, dok prethodni i nisu krili da su fukare. Što neko reče ovdje: igrači se utrkuju da se zahvale vrhu na uslovima, kao da im je to dio ugovorne obaveze po potpisu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Jul 2019, 17:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
Umetnik je napisao:
Viktor_RBA je napisao:
Volio bih da se zna jasna razlika između vas zaposlenih u državnom aparatu i nas velike većine ovog foruma, koji činimo običan svijet. Jer MI i vi nikada nećemo biti isto, niti ćemo se klanjati tamo nekom Vicu, to mora da vam bude jasno! Ako i prevagne želja za dolascima to će biti iz ljubavi prema klubu i želje da se gleda kvalitetniji fudbal. U suprotonom sa vama ni u crkvu i vama slicnim

Тако је!

Rba 1987, мислио сам да си саркастичан, али онда овим постом усра мотку... Ствар је у томе да ми онда постајемо државни пројекат, баш како си рекао. Ругали смо се и пљували цз и п што су државни пројекти и на крају ми постадосмо исто то. Увијек смо били раднички клуб, једноставно нам није у природи да будемо државни пројекат и продукт система, то Борац није и јбг. А и нећу да ми цијела РС пљује по Борцу у најгорем могућем смислу као што пљују сад по звезди који нису звездаши, ал ајд и то, него ћемо наше људе који воле Борац изгубити. Остаћете ви сисачи шупчане рупе мрчевачког гузоње. А такви нам не требају.

Znaci da se vrate one dve milke onom ko ih je obecao ili dao i da se otpuste sva pojacanja dovedena za te pare. Vratite nam one sto su bili da uzivamo u ligi RS.
Da nebi ko pomislio da smo slucajno drzavni projekat.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Jul 2019, 17:11 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Apr 2019, 14:03
Postovi: 69
Цијела РС одувијек пљује по Борцу,па најгоре смо пролазили и као клуб и као група по српским мијестима, увијек су се на нама лијечили комплекси.Тако да нас свакако треба да боли курац шта мисле други они ће свакако да серу.

_________________
Како брат?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Jul 2019, 17:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2189
Lokacija: Бања Лука
У овој држави је све државни пројекат друже....па онај јавни ВеЦе на старој аутобуској су отварала двојица политичара са фотографом..кошење траве је политика, посао је политика, сви спонзори су условљени политичким притисцима, банке су политика...
Ко да ти буде спонзор и гурне динар ако искључиш све што има везе с политиком? Радничка класа???

Иду избори догодине а ситуација је бара бара, па се Борац мало јаче гура, то је јасно свима.
Али то није разлог да бојкотујем клуб.

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Jul 2019, 17:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Umetnik je napisao:
Viktor_RBA je napisao:
Volio bih da se zna jasna razlika između vas zaposlenih u državnom aparatu i nas velike većine ovog foruma, koji činimo običan svijet. Jer MI i vi nikada nećemo biti isto, niti ćemo se klanjati tamo nekom Vicu, to mora da vam bude jasno! Ako i prevagne želja za dolascima to će biti iz ljubavi prema klubu i želje da se gleda kvalitetniji fudbal. U suprotonom sa vama ni u crkvu i vama slicnim

Тако је!

Rba 1987, мислио сам да си саркастичан, али онда овим постом усра мотку... Ствар је у томе да ми онда постајемо државни пројекат, баш како си рекао. Ругали смо се и пљували цз и п што су државни пројекти и на крају ми постадосмо исто то. Увијек смо били раднички клуб, једноставно нам није у природи да будемо државни пројекат и продукт система, то Борац није и јбг. А и нећу да ми цијела РС пљује по Борцу у најгорем могућем смислу као што пљују сад по звезди који нису звездаши, ал ајд и то, него ћемо наше људе који воле Борац изгубити. Остаћете ви сисачи шупчане рупе мрчевачког гузоње. А такви нам не требају.

Eto sreca moja pa ti ne odlucujes ko treba, a ko ne treba Borcu...
Nema potrebe da spominjes ni CZ ni Partizan, jer onisu daleko ispred nas, imaju milione simpatizera ili navijaca kako god ih nazvao...
Eto vidis ti si sigurno malo mladji pa se ne sjecas dovoljno daleko, ali ja odlicno pamtim vremena kad su nam ispadanje skrojili Zepce i Ugljevik, upravo zato i kazem, valjda drzava stane iza ovog i da nam se takvo sto nikad vise ne desi, kad se vec nismo ugasili prije godinu dana, a imali smo sve preduslove za to...
Naravno i dalje sam misljenka da bi bilo super da Vozd bude u subotu na grbavici, koga smeta neka pati...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Jul 2019, 17:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
Viktor_RBA je napisao:
Naravno da Borac treba da bude pomognut, ali ne na ovakav način. On je postao praktično klub jedne familije, nešto nalik Igokei. I sasvim slučajno sada se daju nikada veća sredstva, jer novac svakako ostaje u krugu porodice.

Ako već pitaš, Borac mora da ima upravu sastavljenu od profesionalaca, tipa Široki Brijeg, koji 20 godina vode isti ljudi i svaku sezonu završavaju bez dugova, uključujući i poreske obaveze, u šta sam se lično uvjerio. Ma šta ja lično mislio o tim ljudima iz Š.B., to su činjenice. Dok god je stranačkih kadrova i raznih pijavica, biće uvjek ista prica i tu dugoročno nema sreće. Kažem dugoročno, jer možda ove sezone i osvojimo titulu, ali se raspadnemo, kao i prošlog puta. Jer prosto nema sistema, naredne godine su izbori i potrebno je obezbediti privid da je klub vaskrsao. U Borcu rade samo podobni. Otjeras trenera iz cista mira koji te je vratio u PL (iako ni ja nisam odobravao njegovo ponašanje), a dovodis početnika čiji su kvaliteti upitni. A upravo je za razvoj te izuzetno talentovane djece iz omladinske škole (za koju sam znao još prije 4 godine i imao priliku neposredno da nadgledam njihov napredak) sada najvažnije da imaju trenera koji zna da ih prebaci adekvatno iz juniorskog fudbala na seniorski nivo. Bojim se da ni njegov stručni štab koji čine takođe početnici poput Maletića, nisu kadri za tako nešto, što je velika šteta budući da Borac odavno nije imao takav potencijal iz mlađih kategorija. A promjena trenera je samo jedan primjer.

Ova uprava je politička kao što je bila i prethodna. Jedina razlika je ta što ova pati od pozitivne medijske slike (u čemu im pomažu razni "portparoli" kojima je u srcu crveno-bijelo, a Borac samo posao) i samopromocije, dok prethodni i nisu krili da su fukare. Što neko reče ovdje: igrači se utrkuju da se zahvale vrhu na uslovima, kao da im je to dio ugovorne obaveze po potpisu.

Joj nemoj samo SB pominjati u tom kontekstu. Pa samo za Zakarica su preko Bandica i Mamica te SB Dinama i lokomotive oprali milion eura politickih para.
A ima toga koliko hoces. U ovoj zemlji i ne samo u ovoj nego na balkanu politika je u svemu i svacemu upletena. Nazalost.
Za nasu bajnu upravu se slazem.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Jul 2019, 17:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Оно што је реално, без увијања, ова је екипа направљена да игра европу идуће љето, мада то неће Вицо јавно рећи.

Много је скупа екипа, надам се да имају затворену финансијску конструкцију иначе би могао у јануару бити езгодус, а идућег јуна тужбе.

Уметниче, жив био, немој више...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Jul 2019, 17:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Знамо да је све политика, али ми се не свиђа и то ћу рећи. И јесу Борац пљували по селима и РС, тако да то не треба да мас интересује, али овим поступком, рекох, наше људе ће отјерати. Не свиђа се свима ово. Па ако ћеш искрено, радије бих да смо мало пл, мало прва РС, али да поносно можемо рећи БОРАЦ ПРОТИВ СВИХ него да смо средина табеле (више од тога нећемо постићи, не заваравајмо се) и ко попишани се пронађемо и покуњимо кад нам се добаци "ви бањачучани, додикови дупелисци".

Реално, нема нама више од можда 5. мјеста макар читави бакинци и мрчевци стали уз Борац. Да ће нас угурати у ЛШ па хајде, и да некако сварим што смо државни пројекат, али примјер је Динамо, иде им лијепо, али ко је задовољан тим? Да криминалци, политичари, мутикаше, убице присвоје наш клуб? Јао...

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Jul 2019, 17:27 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Нова Варош je napisao:
Оно што је реално, без увијања, ова је екипа направљена да игра европу идуће љето, мада то неће Вицо јавно рећи.

Много је скупа екипа, надам се да имају затворену финансијску конструкцију иначе би могао у јануару бити езгодус, а идућег јуна тужбе.

Уметниче, жив био, немој више...

Racun je jasan, evropa donsi milion ili mozda i vise km, mora se rizikovati, jebem ti takmicenje kad u njega ulazis sa idejom da ne ispadnes iz lige...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Jul 2019, 17:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Мислиш да ћемо обезбиједити Европу? Дај Боже .. Али јако тешко, можда некад касније... Па и то питање, може ово овако трајати годину дана и онда опет хаварија и окретање странице, да вицо и компанија опет направе што су направили прије годину ипо...

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Jul 2019, 17:35 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Umetnik je napisao:
Мислиш да ћемо обезбиједити Европу? Дај Боже .. Али јако тешко, можда некад касније... Па и то питање, може ово овако трајати годину дана и онда опет хаварија и окретање странице, да вицо и компанија опет направе што су направили прије годину ипо...

Pa sad bi mi trebali biti proroci da znamo sta ce biti za godinu dana, jebga...
Naravno da je evropa daleko, nije se lopta ni zakotrljala, a mi vec znamo sta i kako...
Prelazni rok je odradjen dobro, dosla su imena koja obecavaju, sta ce biti na terenu, to niko nezna...
E da, a kad vam vec toliko smeta, po mogucnosti da sleti helikopterom na centar pet minuta pred utakmicu...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Jul 2019, 17:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Па исто је то као да на Борац-Жељо дође бакир нама у ложу... Пустимо сад дакле на страну однос додик-вицо-Борац... Дође на утакмицу неко ко толико нема везе са спортом и фудбалом. Па не знам шта ће. Али нек дође ко хоће, то је само атом у мору свега што су починили. Можда то и постане тренд, па нам дође човић на Борац-зрињски, шта знам.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Jul 2019, 18:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Covic nije clan predsjednistva, dzaba mu...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4728, 4729, 4730, 4731, 4732, 4733, 4734 ... 5697  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 24 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs