banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:35

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113755 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4797, 4798, 4799, 4800, 4801, 4802, 4803 ... 5688  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Feb 2020, 20:14 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2011, 09:54
Postovi: 475
borac_sampion je napisao:
Rangarok je napisao:
Poraz u zenici, 1-0, primili go nakon kornera..

Dobar poraz, da ih opomene pred četiri izuzetno teške utakmice..



Poraz NIKAD nije dobar.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Feb 2020, 20:25 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Poraz kao poraz je uvijek ruzan, ali smo izgubili utakmicu bez da su nam sutnuli u gol...
Zakaric je klasa...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Feb 2020, 21:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
A evo i odgovora kluba https://mondo.ba/Sport/Fudbal/a935403/P ... kluba.html

I jedan mali dodatak https://www.transfermarkt.com/kas-consu ... rater/5826

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Feb 2020, 22:14 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Ovaj celik je sevap ispratiti u cvajtu jer grad i tzv publika su olicenje ucmale sredine i zaostalosti!
Nije bilo nicega ekstremnog vec nacin razmisljama,prica,urlici su kao da odes da igras protiv ozrena iz petrova ili trebave iz osjecana!
Posebna je prica sto njih odusevljavaju dva pasa na centru ili nekakav centarsut u 16 gdje nema nikoga.
Kakvi seljaci majko mila.
Borac danas nista specijalno,nadam se da danas nije bio ni na 50% i da su danasnju utakmicu samo odradili reda radi .
Ono sto je sigurno je to da violina nema mjesta ni na zapadu da sjedi u toku utakmice. Miric bar pokaze neku emociju kad nesto pogrijesi,bori se da ispravi dok ovaj majstor orilo gorilo, u duel ne ulazi,sklanja se ne ganja... uzas!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Feb 2020, 22:29 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:


Ako sam dobro cuo jedan od menadzera ove kas consulting agencije je i gagula (igrao nekada fudbal,stari mu platio da ide u ajaxovu akademiju dok je bio mladji)a on je bio povezan sa lemicem (mozda je jos uvijek ne znam stvarno).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Feb 2020, 22:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Ima svoju agenciju, ne radi više za njih.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Feb 2020, 23:13 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Pa jel njegova ta agencija sto je gore napisana?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Feb 2020, 23:59 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jan 2017, 22:29
Postovi: 275
U ovu Vicinu pricu sa Monda bih i povjerovao ali ne vjerujem u basne jbg, mozda pojedincni da :lol:
Logicno da ce pricati supljake da se opere od frke pred prvenstvo, zar treba reci da je upetljan sa trojicom brace iz Crne Gore sto imaju agenciju i da su na razgovoru bila dvojica tj dva brata, Vico, Turanjanin, Arsic i Cava. Najmanje to veze ima sa Borcem a sa druge strane potpisao je Dejan Javorac jer mu je na zalost tata invalid i fataju ga sa pricom da ce ga operisati u Bg. Ne znam za vas ali vise vjerujem toj djeci nego Vici.
Jebes danasnji poraz, bodovi se skupljaju od 22. Feb


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Feb 2020, 08:36 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Sam si rekao,frka pred prvenstvo. Zar je potrebno sada potencirati tu pricu ako je vecini u interesu da klub napravi rezultat!? Iz kojeg razloga ljudi koji zele dobro borcu sada potezu ove stvari? Ili mozda ti ljudi zele bas suprotno???
Ja opet kazem da ovo nije ni prvi ni zadnji slucaj da na ovaj ili onaj nacin mladi igraci odlaze iz kluba. Kako je bilbija protiv njegove volje otisao u vojvodinu,zasto je srdjan babic bez ikakvih problema uzeo papire i razgulio....masa je primjera istih ili slicnih.
Ako su ti djecaci takvi talenti,bas me zanima koji klub ce ih uzeti i "zajebati" borac kada ih prodaju u lige petice.
Jos jedna stvar,neko od njih je izjavio da mu je bitno da trenira u borcu po cijenu da sa klupe gleda utakmice i ne dobije minute. To je za mene porazno,ako se sa 19 godina zadovoljavas s tim,onda o tvojim ambicijama i inteligenciji se nema sta pricati. Znaci da za tebe nakon borca nema nista,da je to tvoj vrhunac i da ce te to ispuniti u zivotu a pri tome mislis da pravis ozbiljnu karijeru u fudbalu!
Super je sto djecak voli borac ali ako ga toliko volis,to nije razlog da sebe sputavas,idi sine bori se za sebe i svoju karijeru,idi igraj i probijaj se.ovako mlad i neafirmisan ne mozes pomoci klubu,ali zato kada dodje vrijeme i postanes igrac dodji i budi nosilac ekipe i jedino tako ces ostati upamcen. Ovo ne mora da se odnosi samo na ovu 2 vec na svu tu djecu iz oml.skole. i na kraju,nisu djeca toliko ni kriva,njima najvise smetaju roditelji koji su u dosta slucajeva iskompleksirane budale koje djecu pogresno uce a borac je nakon rata magnet za takve likove i onda svakih malo cujes za nekog klinca ne da je dobar igrac i talenat vec sin od tog i tog....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Feb 2020, 09:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
pinkara je napisao:
Pa jel njegova ta agencija sto je gore napisana?


Po onom što ja znam, trebala bi biti njegova.
Sad da bi stavio glavu na panj zbog tog, i ne bi baš.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Feb 2020, 17:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
Direktan prenos na Areni sport iz Širokog 8)
Nedjelja 17:30

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Feb 2020, 22:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5241
Lokacija: Црвено - плави град
Рунић у Текстилцу.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Feb 2020, 13:38 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1554
Ako se ne varam, siroki odradjuje kaznu i u nedjelju ce im ona najveca tribina biti zatvorena..

Au kakva bi euforija pred sarajlije nastala kada bi donijeli 3 boda iz sirokog.... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Feb 2020, 13:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Evo sada na skupstini potvrda da je gotov zakon o sportu, udruzenja gradjana mogu preci u Sportska Privredna Drustva i na taj nacin se otvara mogucnost privatizacije...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Feb 2020, 17:41 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 17 Jul 2013, 12:16
Postovi: 1176
https://www.glassrpske.com/lat/sport/sp ... zWUSkQv4po


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 19 Feb 2020, 10:03 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1554
Siroki nece moci racunati na Bagarica, najboljeg njihovog strijelca jesenas.. jos jedna dobra vijest po nas.
Samo kruna nemoj kao na kosevu jesenas da planski ides uzeti bod, hrabro na pobjedu pa sta bude..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 19 Feb 2020, 10:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1287
https://sirokibrijegfans.com/2020/02/17 ... a-pobjedu/

Citiraj:
U odnosu na prvi dio sezone naša momčad bi mogla biti hendikepirana izostancima velikog broja igrača.
Sigurno neće igrati Bernardo Matić i Božo Vukoja zbog kartona te Ivan Enin, koji još nije registriran.
Zbog ozljede sigurno neće nastupiti Toni Jović, a upitan je nastup Josipa Kvesića i Dražena Bagarića zbog ozljede.
Poznato je da standardni i odlični Dominik Kovačić otišao u Lokomotivu. što znači da ćemo biti bez 7 igrača iz prvog djela sezone.


Za Bagarića je potvrđeno da definitivno ne igra protiv nas. Širokom zatvorena jedna tribina, a dole Borac slabo privuče publiku tako da ćemo vjerovatno imati glasniju podršku u nedjelju nego domaćin. Ekipa putuje 2 dana ranije, mogu se potpuno aklimatizovati. Borac je najmanje mijenjao ekipu od svih premijerligaša, što znači da smo najviše uigrani, a pojačali smo se konkretno sa Zakarićem. Nemamo ni povreda ni kartoniranih igrača.


Ako na osnovu svega ovoga Krunić bude išao na bod, tačno nije dobar sa glavom. Na bod može da ide u Vrapčićima jer ćemo sedmicu ranije igrati i protiv Sarajeva i protiv Željezničara, ali Široki se mora napasti pa makar izgubili.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 19 Feb 2020, 23:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Ne gostujemo baš Orašju....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Feb 2020, 10:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
Zanimljiv podatak u Blicu.
U šampionskoj sezoni, prvo proljećno kolo smo takodje gostovali u Širokom. Ostvarili smo jedinu pobjedu dole rezultatom 1:2 strijelci Maletić i Grahovac, za Široki Zakarić :D

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Feb 2020, 18:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4167
Lokacija: Banja Luka
Ne igra Ziljkić zbog povrede?
A taman sam se ponadao dvici.
Mirić ili Crnov na lijevoj strani?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113755 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4797, 4798, 4799, 4800, 4801, 4802, 4803 ... 5688  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs