banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 14:50

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114047 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5472, 5473, 5474, 5475, 5476, 5477, 5478 ... 5703  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Apr 2023, 17:46 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 29 Maj 2022, 15:45
Postovi: 41
Е мој Борче...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Apr 2023, 18:02 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1565
https://sportdc.net/n/149240/

Može li ko reći koju više o dotičnom? :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Apr 2023, 18:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Jad, tuga, čemer, žalost...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Apr 2023, 18:32 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 21:26
Postovi: 1048
Laku noc do boljih vremena


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Apr 2023, 18:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3060
Zna li on sva slova?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Apr 2023, 18:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Apr 2014, 21:35
Postovi: 1854
Lokacija: Бања Лука
А тек да видите управу ако је вјеровати слици...

_________________
У животу је важно бити БОРАЦ!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Apr 2023, 18:36 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Mene a i mnoge vise interesuje kako Tatar i njemu slicni da daju gol 1na 1! Kako da u subotu sto bolje da odigramo, da igraci pokazu i dokazu da zasluzuju mjesto koje vodi u evropu, novoj upravi zelim puno uspjeha a ako bude suprotno, metla!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Apr 2023, 18:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4845
Podržaće i Drale novu upravu sa 500 000. Tegeltija najavio južnu tribinu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Apr 2023, 18:59 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 11 Jul 2021, 16:19
Postovi: 180
https://meridianbetsport.ba/featured/te ... pski-klub/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Apr 2023, 19:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4886
Lokacija: Tu preko puta
Jebem te fudbaleeee

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Apr 2023, 19:14 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 07:15
Postovi: 1067
Lokacija: Glavni grad Republike Srpske /HISETA/
Sve BanjOLučani. I pozicija i opozicija.

_________________
U ŽIVOTU JE VAŽNO BITI BORAC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Apr 2023, 19:20 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2020, 15:53
Postovi: 736
Je li iko od ovih sa slike sutnuo loptu u zivotu? I samo nemojte sa pricom oni su tu da obezbijede sponzore, finansije itd.

Ovi ljudi su sinonim za propast svega u ovom drustvu, drzavi, gradu sto direktno sto posredstvom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Apr 2023, 19:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3060
Ćelavi, Stanarević i onaj žvaljo Kresojević. Ko vas kleo nije dangubio.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Apr 2023, 19:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
Кога ови дебили зајебавају? Само су рокаду направили.


УПРАВА НАПОЉЕЕ!!! ПОТКОВАНИ ОДЈЕБИ!!!

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Apr 2023, 20:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2191
Lokacija: Бања Лука
Туга. Огадише клуб свима у граду...

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Apr 2023, 20:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5255
Lokacija: Црвено - плави град
Дабогда не спојили 7 дана на тим позицијама!

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Apr 2023, 20:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
Треба у сриједу пред први састанак УО направити протесте испред трибине и отјерати говна у старту.

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Apr 2023, 20:38 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1565
Kakav se samo šljam okupio, za koju novčanicu bi i najrođenijeg prodali. Dno dna.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Apr 2023, 21:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5788
Lokacija: Banja Luka
Nevjerovatno, kao da se neko šprda sa klubom.

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Apr 2023, 21:30 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Feb 2011, 08:16
Postovi: 488
Citiraj:
Милан Тегелтија једногласно је изабран за новог предсједника нашег клуба на ванредној изборној скупштини која је одржана на Градском стадиону у Бањалуци.

Бирани су и нови чланови Управног одбора у којем су Слободан Станаревић, Бојан Кресојевић, Љубо Нинковић, Горан Лукић и Богољуб Зељковић.


- Slobodan Stanarević - sve se zna.
- Bojan Kresojević - lik nebitan, mada ima Borčevaca u gradskoj upravi da ljepše zamaskiraju. Ako je on garant za 500 k, onda nema veze.
- Ljubo Ninković - lijepo je profitirao u dosadašnjim političkim transferima, od još jedne "funkcije" glava ne boli.
- Bogoljub Zeljković - kurcem nije mrdnuo u prethodnom mandatu.
- Goran Lukić - bez komentara.


Citiraj:
Tegeltija: “Duboko smo opredijeljeni da od Borca napravimo moderan evropski klub”

Milan Tegeltija obratio se javnosti prvi put kao predsjednik Borca.

Na svom predstavljanju kao novi predsjednik banjalučkog Borca Milan Tegeltija rekao je sljedeće:

“Prije svega moram da kažem da mi je velika čast i zadovoljstvo što sam se vratio u Borac u čijem sam upravnom odboru bio u sezoni 2010/11 kada je klub osvojio Kup BiH i Premijer ligu. Moram da kažem da je danas puno lakše preuzeti Borac nego što je tada bilo, zbog toga želim da izrazim zahvalnost prethodnoj upravi koja je Fudbalski klub Borac nama predala u stanju drugoplasiranog. Naravno da u klubu postoje mnoge stvari koje se mogu unaprijediti, a mi smo tu da podignemo borac na viši nivo nego što je bio do sada. Možete da vidite da su članovi Upravnog odbora pokazatelj da ovaj klub spaja građane Banja Luke, a ne da ih razdvaja. Borac pripada svim građanima Republike Srpske i Banja Luke i na taj način je koncipiran ovaj Upravni odbor. Svi ljudi koji danas sjede ovdje će biti duboko posvećeni Borcu kao brendu ovog grada i Republike Srpske.

Trenutno je Borac drugoplasirani i mi ćemo u ovoj fazi dati svoj maksimum da do kraja sezone zadržimo mjesto na tabeli koje nam obezbjeđuje evropska takmičenja. To je kratkoročni plan.

Kada je u pitanju sljedeća sezona biću optimističan, nikako skroman, jer mislim da Fudbalski klub Borac ima pravo da ima šampionske ambicije i ambicije da napravi nešto u evropskim kvalifikacijama i zato je ovaj Upravni odbor došao u ovom sastavu. Borac vole građani ovog grada, volimo ga mi koji smo sad ovdje. Duboko smo opredijeljeni i posvećeni da od ovog kluba napravimo dobru evropsku priču i da Borac postane moderan evropski klub.

Nedostaci koje smo zatekli su većinom objektivnog karaktera. Moram da kažem da nažalost nijedan klub na prostoru Balkana, ili da kažem malo njih, može da živi bez adekvatne pomoći javne vlasti i sigurni smo da će Borac imati jednaku podršku vlasti koju je imao i sada. Tu je sa nama predstavnik i gradske vlasti što znači da je i grad opredijeljen da digne klub na viši nivo i da možemo očekivati veću podršku Grada.

Takmičarski Borac već tri godine u kontinuitetu obezbijeđuje Evropu, ima dvije titule šampiona Premijer lige i jedan osvojen Kup BiH i mogu da kažem da ćemo mi u narednoj sezoni učiniti sve da napadnemo titulu prvaka BiH. U tom cilju ćemo usmjeriti sve naše aktivnosti, kao i da uspostavimo vrijednosti kluba koje će nam to omogućiti. Fudbal je skup sport, a za to nam je potrebna adekvatna pomoć svih nivoa vlasti. Potrebno je da tu pomoć nadogradimo i drugim sredstvima koja će doći iz samog kluba, što znači da planiramo uspostaviti i tu prihodovnu stranu. Već sad mogu da najavim da ćemo u srijedu pred prvu zvaničnu sjednicu upravnog odbora kluba kada ćemo imenovati sportskog direktora koji trenutno ne postoji u klubu, novog direktora kluba, direktora prodaje i marketinga i njegovog zamjenika, namjeravamo da uspostavimo skauting službu i direktora skauting službe, da klub privuče sve mlade talente u Republici Srpskoj. Kada je u pitanju Omladinska škola pošto Borac nije samo seniorska ekipa namjera nam je da u vrlo bliskom periodu sadašnju Omladinsku školu pretvorimo u Borčevu akademiju. Za to imamo resurse i prema tome ćemo strijemiti.

Kada je u pitanju infrastruktura sada mogu najaviti tri važna projekta. Namjeravamo izgraditi južnu tribinu i zaokružiti stadion. Kod pomoćnih terena planiramo izgradnju objekata prema zgradi RTRS-a i da ispod istočne tribine izvršimo izgradnju novih kapaciteta. Tako da smo vrlo ambiciozno ušli u projekat i siguran sam da ovi ljudi to mogu da iznesu”.


1. Duboko oprijedeljen za evropski Borac.

Ma hajde, pa čuli smo to par stotina puta, čime garantuješ, za koji period, imaš li plan i program!?

2. U klubu postoje mnoge stvari koje se mogu unaprijediti, a mi smo tu da podignemo borac na viši nivo.
Svi to znaju, samo je problem ko će to uraditi? Znate li kako funkcinišu Zrinjski Sarajevo, Rijeka, Osijek, TSC,. a da ne spominjem redovne učesnike evropskih takmičenja iz regije!? Realno niste garant da se približite pomenutim.

3. Fudbalski klub Borac ima pravo da ima šampionske ambicije da napravi nešto u evropskim kvalifikacijama i zato je ovaj Upravni odbor došao u ovom sastavu.
Čim kažeš "nešto", nemaš pojma gdje si došao. Očekivao sam smisleniji govor s obzirom na prethodne i trenutne funkcije.

4. Fudbal je skup sport, a za to nam je potrebna adekvatna pomoć svih nivoa vlasti.

Šta je ovdje novo, ima li inspiracije i volje za drugačiji način funkcionisanja!?

5. Imenovati sportskog direktora koji trenutno ne postoji u klubu, novog direktora kluba, direktora prodaje i marketinga i njegovog zamjenika, namjeravamo da uspostavimo skauting službu i direktora skauting službe, da klub privuče sve mlade talente u Republici Srpskoj.
Sve isto, kao da čitaju sa istog papira davnog napisanog. Jandrić sportski direktor, Ćelo ostaje u klubu, vjerovatno i Lukendić sa ostatkom radne zajednice.

6. Namjeravamo izgraditi južnu tribinu i zaokružiti stadion. Kod pomoćnih terena planiramo izgradnju objekata prema zgradi RTRS-a i da ispod istočne tribine izvršimo izgradnju novih kapaciteta. Tako da smo vrlo ambiciozno ušli u projekat i siguran sam da ovi ljudi to mogu da iznesu.
Relano sjajne ideje, hiljadu puta ispričane. Mogli ste spomenuti i krov na istoku, taj papir je negdje zaštekao.


Utisak sa predstavljanja jako loš, nepripremljen plan i program. Slično kao kad obećavaju 400 metara asfalta negdje u selu, pa okupljeni svijet aplaudira i u fazonu daj šta daš. Suština je ostala ista, možeš na kući promijeniti fasadu ali temelj ostaje isti.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114047 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5472, 5473, 5474, 5475, 5476, 5477, 5478 ... 5703  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs