banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 09:41

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4405, 4406, 4407, 4408, 4409, 4410, 4411 ... 5697  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 10:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10251
sta da se radi? jednostavno, dovedi jos najmanje 2 igraca, da ne kazem 3 do kraja avgusta i udaraj! igraca ima, samo sto treba dici dupe i traziti. poslije sarajeva ide pauza 15 dana, taman da se koliko toliko uklope.

i sada kad se zeka vrati, nemoj slucajno da se govori kako je on pojacanje, rjesenje za popunjavanje rupa i sl! jandric je i sam rekao da on ne bi bio sada u prvom planu, da je realno bio 15ti 16ti igrac u konkurenciji, prema tome, neka zajebu tu pricu!
zeka nam treba, neka dodje, za njega ima mjesta, ali nemoj opet da neko pokusava da nas mulja i petlja sa glupim pricama!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 10:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4960
Lokacija: Republika Srpska
Pa jedino to, ali nesto ne vidim aktivnosti u vezi novih igraca. Prica li se po "kuloarima" o nekim imenima ili je bila samo suplja kako cemo reagovati ako nesto iskrsne?

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 13:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Ја би волио да ми неко од упућених каже да ли Врањеш сам бира ко ће играти? Ја чисто сумњам да се он пита 100% око састава тима.

Ми се колетивно требамо помолити, ко у шта вјерује, да се Карић не одсуствује дуже ван терена, ил ће и опастанак бити доведен у питање. Не знам што ми нисмо покушали Кајкута довести, знам да он лети за новцима, али Боже мој, одавде је момак, не мораш стан и храну плаћати, нек је плата нешто већа.

Ја од почетка причам да је нама опстанак пуна капа, превише се полетило са еуфоријом. Није наших првих 11 нешто квалитетније од било кога сем Челика, мада ће се и они појачати.

Тренутно ми је највећи страх да против Витеза, ако не поведемо рано ( у првих пола сата) могло већ доћи до негодовања с трибина, а убрзо и звиждука. То би била катастрофа у најави.

Надам се и данас киксу Сарајева, а и у дербију да не побједе, да нама дођу у лошој атмосфери.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 13:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
Nama treba napadac.
Karic se nece nadavati goliva. Onda bi eventualno mogli mijenjati formaciju sa jednim zadnjim veznim i Karicem i Galetom iza tog napadaca. Mi smo dosad odigrali sve ovo bez napadaca jer Karic to nije.
O stoperima da ne govorim. Ojdanic nije ni zamjena ovaj mali Danilovic neiskusan.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 14:14 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2017, 08:48
Postovi: 32
nek upravi neko objasni da ovim forsiranjem malog Danilovica nece podstaci ni rast cijene ni insteresovanje za njega, ovako kako igra sumnjam da bi i oni sto su nudili 100 000 (ako su uopste i nudili) dali i cetrvrtinu od toga za njega :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 14:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1299
Нова Варош je napisao:
Ја би волио да ми неко од упућених каже да ли Врањеш сам бира ко ће играти? Ја чисто сумњам да се он пита 100% око састава тима.

Ми се колетивно требамо помолити, ко у шта вјерује, да се Карић не одсуствује дуже ван терена, ил ће и опастанак бити доведен у питање. Не знам што ми нисмо покушали Кајкута довести, знам да он лети за новцима, али Боже мој, одавде је момак, не мораш стан и храну плаћати, нек је плата нешто већа.

Ја од почетка причам да је нама опстанак пуна капа, превише се полетило са еуфоријом. Није наших првих 11 нешто квалитетније од било кога сем Челика, мада ће се и они појачати.

Тренутно ми је највећи страх да против Витеза, ако не поведемо рано ( у првих пола сата) могло већ доћи до негодовања с трибина, а убрзо и звиждука. То би била катастрофа у најави.

Надам се и данас киксу Сарајева, а и у дербију да не побједе, да нама дођу у лошој атмосфери.


I da Vranješ ne bira sam igrače, niko mu ne brani da izvrši izmjene na vrijeme, da napravi sve 3 izmjene, da malo zagalami na igrače dok se igra, a ne ruke u džepovima i gledaj utakmicu.

Mi poslije Stokića nismo imali napadača koji daje golove. Svaka čast Kariću na borbenosti i na razigravanju saigrača, ali fali nam hronično taj napadač - golgeter.

Puzigaća dobio drugi žuti karton, ako dobije i protiv Viteza, Sarajevo ćemo dočekati na lijevom beku sa Trkuljom ili Kunićem?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 15:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4169
Lokacija: Banja Luka
Izbaciti jednog zadnjeg veznog, Delića u prvu postavu, pa njega ili Galešića gurnuti skroz kraj Karića, da se malo on rastereti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 17:10 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 08 Jan 2012, 21:55
Postovi: 1513
Djelmic kaze da je uskoro opet u bih

Jel i on preskup ili nije to sto nam treba


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 18:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4960
Lokacija: Republika Srpska
Ostali rezultati su nam srecom legli.
Zaboraviti ovu kilavu igru od sinoc i ozbiljno shvatiti Vitez. Liga je podjednaka, evo Siroki isprebijan u Gabeli.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 18:31 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10251
Simpatizer je napisao:
Ostali rezultati su nam srecom legli.
Zaboraviti ovu kilavu igru od sinoc i ozbiljno shvatiti Vitez. Liga je podjednaka, evo Siroki isprebijan u Gabeli.


mi smo uzeli gosk i celik koji ce ubuduce skupo da prodaju svoju kozu i zbog toga mi je posebno zao sto nismo te bodove ovjerili u poslednja 2 kola!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 18:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
Orlandic jer realna opcija? Nek nam Kondic sredi napadaca..

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 19:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Тачно је да нам сада требају резултати, јер даљој стабилизацији сада требају резултати који ће донијети публику, а тиме и приходе, као и популарност клуба, стварно је вријеме да спортски дио одради своје.

Такође се слажем да нам треба још један, можда и два играча за одбрану и нападач или која позиција ближа голу који ће бити расположен за голове.

Да, баш је лига изједначена, не вјерујем тачно шта се дешава... Окренути се Витезу.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 20:07 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Само ми није јасно због чека смо се повукли након гола,али јбг шта је ту је,треба се окренути Витезу и Сарајеву,а ту се надам да узимамо барем 4 бода.
Што се тиче Карића,њему свака част на борбености,али брате нема реализације у ове 4 утакмице 3 пута је изашао пред голмана и сва 3 пута промашио,Галету свака част извозао их је као мајмуне синоћ,што се тиче Даниловића након јучерашње утакмице,дефинитивно треба на клупу.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 20:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Чување рњзултата није лоша опција, али у смислу да се чувамо и чекамо фину прилику за још покоји гол, а не да се опустимо.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 21:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4831
juniori dobili Zrinjski 1:0, kadeti dobili strumfove 3:2. Super vikend za mladjariju...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 21:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Volim Borac je napisao:
Sasa Kajkute napusi kurca banjaluckog svim navijacima Borca. Postedite me prica profesionalac ...smradino jedna ...

Nisma vidio jedino sto sam se nadao ...vidio sam neagresivne igrace, preplasene igrace, preplasenog trenera ...vidio sam sve drugo osim onoga sto nam je ime kluba ...
Pustite pravdanja roster, manjak igraca, igramo zatvorena, autobus parkiramo, dokle vise ...hocemi li dobiti trenera da probamo otvoreno, pa ko ga jebe, neka nas nabijemo 5:0 ...

ako je prosli poraz bio nesreca, ovaj je pokazao da mi nemamo borce vec curice na terenu ...cast izuzecima

Avduka skida Zebi priliku, nasih sest igraca stoji igleda kako ovi jos dva puta sutaju i daju gol ....

To je to


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 22:17 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2011, 14:14
Postovi: 1512
Znajuci nasu tradiciju trenera mjenjamo kroz 3-4 dana.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 22:30 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10251
ne vjerujem. kontam da ce imati sansu za popravni sledeca 2 kola kada ce se traziti 6 bodova. igraju se 2 kuci,vezano, vitez i sarajevo pa onda ide reprezentativna pauza pred gostovanje u sirokom brijegu.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 22:57 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2012, 16:05
Postovi: 155
ББЛ je napisao:
Само ми није јасно због чека смо се повукли након гола,али јбг шта је ту је,треба се окренути Витезу и Сарајеву,а ту се надам да узимамо барем 4 бода.
Што се тиче Карића,њему свака част на борбености,али брате нема реализације у ове 4 утакмице 3 пута је изашао пред голмана и сва 3 пута промашио,Галету свака част извозао их је као мајмуне синоћ,што се тиче Даниловића након јучерашње утакмице,дефинитивно треба на клупу.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 23:03 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2012, 16:05
Postovi: 155
Probacu da ti kazem zasto.
Spremas se za utakmicu tako da u glavama stoji idemo da neprimo vise od tri gola,da se ne brukamo, e onda dadnea gol kako ni samo Bog nezna, e onda ti sve ono sto si mislio pada u vodu jer nisi se spremao da branis rezultat nego sto manje golova da primis i tad nastaje konfuzija mi nismo znali sta nas je snaslo. Nismo se spremili za to.Ja sam to tako nekako vidio. Svi u sportskom sektoru nek stave prst na celo i malo razmisle zasto je to tako


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4405, 4406, 4407, 4408, 4409, 4410, 4411 ... 5697  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs