banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Mar 2024, 05:44

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113713 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5190, 5191, 5192, 5193, 5194, 5195, 5196 ... 5686  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Jul 2021, 23:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1669
Lokacija: banja luka
Sta je veceras bilo losije, igra fudbalera Borca ili prozivanje Lesinara ka Istok i Zapad tribini?

Ljudi nemaju volje ni da ispostuju par uzvika, bas je djelovalo tuzno...

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Jul 2021, 00:27 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12642
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
borac_sampion je napisao:
AndiamoBL je napisao:
Марко је изгубио конце тотално. Угасили смо се. Цијело прво полувријеме смо бунарили на свом стадиону а при том ти Мораитис у петерцу!? Који ку*ац?

Без икакве идеје, без плана Б, без квалитета са клупе. Мелег 5 прекида извео, једном погодио шеснаестерац. Живковић с 3м погодио Зенит.

Управо има ли још који играч Крупе да нас појача? Навукли смо букове грађе пофино, сад дајте права појачања!

Има, долази Н. Дујаковић, потписао на три године.

Ja sam se nadao da je i jedan Dujakovic previse, ali zajebao sam se...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Jul 2021, 01:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1287
Jel skrivio Arsić neki gol večeras?

Upali smo u malu krizu, moralo je doći do toga poslije toliko mjeseci. Marku podrška. Svaki trener od početka Vicine ere je poltron i nema punu slobodu rada, ali ima neki svoj prostor u kome je slobodan da radi kako zna. E u tom prostoru se Marko pokazao najbolje, puno bolje od Krunića, Jagodića...

Zanimljiva izjava Tonija Jovića nakon odlaska u Španiju, između redova se može pročitati da je od Borca dobio neku smiješnu ponudu.

Citiraj:
Već dugo sam razmišljao da bih volio da probam vani nešto, makar to bila i niža liga, jer sam se stvarno zasitio, a odbio sam i dva kluba iz PLBIH. Jednostavno ne želim da me potcjenjuju u ligi u kojoj sam stekao kakvo-takvo ime, a pogotovo ne u klubu u kojem sam igrao već dvije godine i to dosta dugo bez ikakvih primanja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Jul 2021, 01:07 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Антин промашај је за рубрику "вјеровали или не", боље би му било да је пао, макар би би пенал. Утакмица лоша, не памтим када сам гледао гору на градском.

Очигледно да играчи још нису избацили из главе Клуж, а онај дебакл од четвртка их је дотукао тотално психички. Вријеме је да то избаце из главе и помире се да смо испали из Европе. И да се врате у реалност звану ПЛ, и што боље спреме за утакмицу против ТЦ.

Очигледно да код њих нешто не штима, и да има неки проблем. Плате касне два мјесеца, али сумњам да је то тога, јер тако је увијек било код нас. Криза је очигледно ту, надам се само да ће се то што прије ријешити, и да ће екипа бити она као што је била у другом дијелу прошле сезоне. Ај Борац.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Jul 2021, 01:16 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
И да, играчи јесу заслужили критику од навијача за приказану игру у задње две утакмице. Али нико од њих није заслужио да им било ко са трибина псује мајку. Ови момци то нису заслужили, и нема потребе за таквим ријечима.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Jul 2021, 05:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8728
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Sinoć su utušili gumenu patkicu igrajući u širinu i nazad prema golmanu, definitivno smo spori i nema pravih rješenja za igru naprijed ....nedostaje veznjak koji će to da poveže malo, pas igra po zemlji nikakva, silna ubacivanja u šesnesterac su skoro pa sva bila pokupljena od igrača Leotara koji su zaslužili bar bod ako ne i više.
Neka ih sve redom bude sramota, izuzev utakmice protiv Kluža u BL, sve ostalo odigrano je kukavički i sramotno slabo. Hvala im na tome. Sa ovakvom igrom TC će ih pojesti na gradskom.

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Jul 2021, 05:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8728
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
ББЛ je napisao:
И да, играчи јесу заслужили критику од навијача за приказану игру у задње две утакмице. Али нико од њих није заслужио да им било ко са трибина псује мајку. Ови момци то нису заслужили, и нема потребе за таквим ријечима.


Za ono prikazano sinoć (čast izuzecima) su zaslužili ono bar žestoki trening poslije utakmice ..... bruka i sramota.

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Jul 2021, 07:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16740
Откако су отишли Милутиновић и Даниловић ми немамо игру кроз средину. Дакле, готово цијели Владин период и сад Марков. Наша се игра своди на то да се дадне лопта Зилкићу или Горану, они гађају Стојана и неког од нападача или чекају да им бекови прођу иза леђа и онда центаршут иде. Углавном је то радио Субић, а сад и Ћорић.
Хоћу рећи, исчуђавате се што нема комбинаторике а тако је већ годину дана.
Такође, опасни смо из контри и полуконтри, ту индувидуални квалитет највише дође до изражаја.

Сјетите се оног периода кад је Крунић био тренер и кад смо ушли у серију побједа. Везни ред Зока, Владан, Стојан (пуно активнији) + КАјкут који зна да игра фудбала. Сјетимо се оних Стојанових шутева са 40метара кад погађа зграду пореске управе, али поента је да тад био пуно актвинији у самој игри. Крила у том моменту, Црнов и Мирић су били малтене неупотребљиви, али су назад одрађивали посао, није пуцало по беку глатко. Повратком Зилкића и Субића, ми смо били опасно, лијеву страну оптеретимо, Стојан и Кајкут давали голове, Јовановић и Јаничић били у доброј форми + ћина на високом нивоу. Уз набројани везни ред.

Оно што треба нагаслити, имамо и сад играча ровитих, не браним их, али нек се зна.

Гдје је јебени Молс, свакако не може играти против ираца, дај га сад, а Војин и Бегић нек клупу посјете по полувремеу.

Мораитис јадан изгину у ваздушним дуелима, а човјек тркач, воли простор.

Не треба сад претјеривати с пљувањем, послије Клужа су били хероји града, а сад да оддједном нико не ваља.

Криза јесте, неки играчи ван форме, неки ровити, неки просто нису квалитет, неким хвали технике и основних фудбалских вјештина.

Ништа, четвртак стадион, па понедјељак, чини ми се 8)

Као да ми имамо бољи клуб од овог, какав је да је, треба навијати за њега :cat:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Jul 2021, 08:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Feb 2011, 08:16
Postovi: 486
Opet je posjeta pokazala koliko ima stvarnih bolesnika, ili da ljepše kažem ljubitelja Banjalučkog Borca. Možda može par stotina više, ali dosta ljudi nije u gradu te je i termin nesvakidašnji pa je i to uticalo. U ovom trenutku isto ljudi bi bilo i protiv Žeravice, to je takav mentalitet.

Pisao sam skoro da bi bilo ok da uzmemo 13 bodova do kraja avgusta. I dalje mislim isto jer nemamo kapaciteta za više. Očigledno je da dosta toga ne funkcioniše i treba raditi na tome da se popravi, a pitanje je koliko ima volje i znanja počev od uprave do trenera.

Moćni Ante sa "bogatim internacionalnim iskustvom" pada na guzicu kao dijete od par godina. Da ima ponuda na kladionici granica bi bila 0,50 golova što će dati u dresu Borca. Ima igrača što se ne smiju dirati i vaditi iz igre, ne bi izašao ni u slučaju prekida, udavi on nas.

Kulašin će biti opasan igrač, vidi se od zagrijavanja do ponašanja na terenu, ali ovakvim sistemom dečko će potonutiti totalno. Moram spomenuti i Molsa, evo i sinoć nije dobio priliku, a i to malo što je dobijao bio je sasvim korektan. Daj momku da poveže 3-4 utakmice po 90 minuta pa da se vidi jel za nas ili nije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Jul 2021, 08:40 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1840
Lokacija: Banja Luka
Hoću i ja nešto da kažem za dnevnik.

Mislim da je problem što svi brzo poletimo. Ko je htio da bude objektivan, trebao je znati onih pola sata protiv Kluža nije pravilo nego izuzetak. Nije se na tome mogla graditi priča o "prekucavanju" BH lige, gotovo izvjesnom prolasku Linfielda itd.

Ova liga je izjednačena i prvih 7-8 može svako svakoga dobiti.

Treba malo smanjiti očekivanja i stisnuti se i izvući najbolje. Jedino što se očekuje je da se od ovih evropskih paruština dovede neko kvalitetno pojačanje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Jul 2021, 11:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
https://srpskainfo.com/predstavljena-po ... sa-bratom/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Jul 2021, 12:13 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1840
Lokacija: Banja Luka
Ovo je bio čist penal.

https://www.youtube.com/watch?v=M6SusLB6zE0


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Jul 2021, 12:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4800
borac_sampion je napisao:
https://srpskainfo.com/predstavljena-pojacanja-dujakovic-ostvarenje-sna-drago-mi-je-sto-cu-igrati-sa-bratom/

Jesu li njih dvojica barem u rangu Bosančića i Markovića? Teško mi je to procijeniti, ali čini se da je prelazni rok do sada iz šupljeg u prazno. Navodno je jedan zamjena za Ziljku, a ovaj po desnoj strani nadam se da nije za Zakarića


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Jul 2021, 12:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16740
Dujaković je centralni vezni, nije zamjena za krilo, nego klasični plbih igrač koji može pomoći. Tehnički je ispred svih u veznom redu, sem Melega, ali Meleg se raspada. Nažalost.

Vukomanović, nepotrebno, ko zna šta se iza brada valja, ali ajd, nek dečko odigra koju utakmicu. Stranac je još uz to sve.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Jul 2021, 13:03 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 21:26
Postovi: 1048
Jel realno da smo doveli desetak igraca a da ni jedan nijd pojacanje.
Jos na to Marko najavi 5 igraca u rangu Zakarica,stvarno prelos prelazni rok i to u trenutku kad se svi raspadaju,nikad vecu sansu necemo imati za odbranu titule i ajmo reci nekog kontiniteta,ovako cemo do kraja strepiti za izlazak u Evropu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Jul 2021, 13:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5233
Lokacija: Црвено - плави град
Зашто паљба по Марку, он то јесте рекао и вјероватно је и тражио, али не доводи он играче, управа је та која му је требала испунити што је тражио. Марко је рекао да ако хоћемо да будемо поново конкуренти за титулу, требамо довести 5 појачања у нивоу Закарића а није човјек рекао да ће сигурно довести.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Jul 2021, 13:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4800
U pravu si. Samo 5 igrača u rangu Zakarića nije konkurentnost za titulu, već za Ligu Evrope. :D Na roster koji smo imali falio je jedan dobar u sredini, kad je otišao Ziljka, još jedan na njegovo mjesto. To je to, uz 3-4 ova dječaka kojima pomalo treba davati šansu dase dokažu. I tako svake sezonedovoditi da budemo barem za 10% jači od prethodne


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Jul 2021, 13:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4289
Nema potrebe za paljbu po Marku, samo u ovoj krizi ima i njegove odgovornosti itekako.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Jul 2021, 14:04 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2020, 15:53
Postovi: 713
Rjesenje je jos jedan Zeljkovic ali na klupi. Jedan u savezu, jedan u upravi i jedan umjesto Marka na klupi. Kad se uveze trojka dupla kruna nam ne gine.

Celo Malbasicu ako si ziv trepni 2 puta! "Predsjednice".


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Jul 2021, 14:36 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Bice to mnogo bolje jer su igraci pokazali da nisu limitirani, ali da se nesto desilo u glavama igraca poslije sugavice to je ocigledno, da li zato sto premije nisu isplacene, kasne plate ili busenje trenera od strane grupe igraca ili pojedinaca, vrijeme ce brzo razotkriti, ako se desi cudo u cetvrtak realno je ocekivati izostanak rezultata u PL, u suprotnom sve karte opet baciti na borbu za titulu, ali nam i zato trebaju pojacanja, valjda ce neko ostati sto vrijedi od onih koji su ocekivali inostrani angazman


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113713 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5190, 5191, 5192, 5193, 5194, 5195, 5196 ... 5686  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs