banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 08:41

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113973 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4543, 4544, 4545, 4546, 4547, 4548, 4549 ... 5699  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 15:32 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2011, 09:54
Postovi: 477
Sad im trebamo svi na mail poslati ono sto mislimo....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 15:48 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Avg 2017, 09:11
Postovi: 147
Spoiler:
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 16:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4169
Lokacija: Banja Luka
Banja luka 1981 je napisao:
ali zar bi jedan Kiza pristao na takve stvari? Jedno trenersko ime koje ima rezulatete iza sebe... siguran sam da ne bi pristao da ga ucjenjuje jedan Vico. Sad je Igor trener i opet jedno te isto pricate. Prica se da ce doci Jovic i odmah ste usli u teorije zavjere da ce Vico uticati na njega i sklapati mu ekipu. Pa ljudi moji da li ste normalni, pa zar stvarno mislite da jedan Vico moze imati toliko uticaja na takva trenerska imena?!

"Dođi, daću ti platu 10 000 maraka, imaš i stan i auto.
Jedan uslov je da igra par određenih igrača u prvoj postavi, ove ostale rotiraj kako znaš i umiješ."

Misliš da Milinković ne bi pristao na ovo?
Misliš da 90% trenera ne bi pristalo na ovo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 16:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1301
Banja luka 1981 je napisao:
Ja ne znam stvarno, ali sto se tice menadzerisanja ja nmg vjerovati da bi sve jedan trener stavljao Zekanovica, Zutog, Trkulju, Ojdu da igraju zato sto im je Vico naredio. Pa ajde ako moze uticati na Cupu (u sta nevjerujem), ali zar bi jedan Kiza pristao na takve stvari? Jedno trenersko ime koje ima rezulatete iza sebe (mene je razocarao u Borcu, ali mislim da smo ga trebali ostaviti i dati sansu na zimu da prodje pripreme i sklopi ekipu) siguran sam da ne bi pristao da ga ucjenjuje jedan Vico. Sad je Igor trener i opet jedno te isto pricate. Prica se da ce doci Jovic i odmah ste usli u teorije zavjere da ce Vico uticati na njega i sklapati mu ekipu. Pa ljudi moji da li ste normalni, pa zar stvarno mislite da jedan Vico moze imati toliko uticaja na takva trenerska imena?!
Stav kluba je da se forsiraju mladi igraci i to je jedina zdrava prica i samo na osnovu toga ima buducnosti za Borac!

A sto se tice saopstenja, kao sto sam predpostavljao, proradila sujeta i kod Uprave, ali i kod Boke.


Od te nabrojane četvorice, Čupo je stavljao samo jednog. Briga Kizu, ko ga je doveo i ko mu je davao platu taj mu je i sastavljao ekipu. On je uzeo 50 000 za ovo kratko vrijeme što je bio, a ko će sutra u Beogradu ili Novom Sadu znati je da ga je neko ucjenjivao. Nije on svoju reputaciju urušio, samo je uzeo masne pare.

Stav kluba je da se forsiraju mladi igrači? Klasični spin. Jesu li Ojdanić sa 27 i Guberac sa 29 mladi igrači?
Zašto Kukić, koji je prošle sezone dao 6 golova za mizerno vrijeme provedeno na terenu, ove sezone nije odigrao NI MINUT u prvenstvu? Pa on je mlad igrač.
Zašto stoper Batar, koji je bio kapiten juniora, nikada nije odigrao ni jednu utakmicu za seniore? Vojvodini valja izgleda, nama ne.
Gdje je onaj napadač Perišić, prvi strijelac juniorske lige prošle sezone sa preko 30 golova čini mi se?

Ovdje šansu dobijaju samo podobni igrači, nebitno da li su mladi ili stari, a zajedničko im je da su svi prosjek ili ispod prosjeka. I sad se ti uhvati za te mlade i reci: Pa evo forsiramo mlade igrače! Da, ali kakve?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 16:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1572
Ја не могу вјеровати да неки људи мисле да смо ми сви овдје будале, да не видимо шта се све лоше радило и гдје нас је то довело.
И убјеђују нас још да смо будале.
8)

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 16:54 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
http://mondo.ba/a774858/Sport/Fudbal/Bo ... Borac.html


E jebiga sad...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 17:07 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 06 Dec 2017, 14:06
Postovi: 14
Ma ajde ljudi pričate gluposti sto se tiče sastavljanja ekipe. Živite u snu. Sve su to kafanske price sto vi ovde pisete, čuj Dodji evo ti Plata 10 hiljada, stan , auto. Čovjek bude ovde 2 mjeseca i napravi najlošije rezultate u svojoj karijeri. Prvo da je imao platu 10000 nije istina, mislim da je direktor marketinga rekao da ima 5000 do januara, a nakon toga da ce se sjesti i pričati. Imao auto stan, pa sve jedan igrač ima stan, hranu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 17:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Људино олабави. То са причањем глупости се може и теби пришити.

Добро написа форумаш д.а., немојте нас правити будалама.
Ако смо мазохисти, и ако ћемо бити и у наредним годинама, вала нисмо будале.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 17:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Feb 2011, 08:16
Postovi: 487
Banja luka 1981 je napisao:
Ma ajde ljudi pričate gluposti sto se tiče sastavljanja ekipe. Živite u snu. Sve su to kafanske price sto vi ovde pisete, čuj Dodji evo ti Plata 10 hiljada, stan , auto. Čovjek bude ovde 2 mjeseca i napravi najlošije rezultate u svojoj karijeri. Prvo da je imao platu 10000 nije istina, mislim da je direktor marketinga rekao da ima 5000 do januara, a nakon toga da ce se sjesti i pričati. Imao auto stan, pa sve jedan igrač ima stan, hranu.


А то што му клуб плаћа или компензује рачуне у старој ади... 3200 марака за мјесец дана


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 17:20 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Banja luka 1981 je napisao:
Ma ajde ljudi pričate gluposti sto se tiče sastavljanja ekipe. Živite u snu. Sve su to kafanske price sto vi ovde pisete, čuj Dodji evo ti Plata 10 hiljada, stan , auto. Čovjek bude ovde 2 mjeseca i napravi najlošije rezultate u svojoj karijeri. Prvo da je imao platu 10000 nije istina, mislim da je direktor marketinga rekao da ima 5000 do januara, a nakon toga da ce se sjesti i pričati. Imao auto stan, pa sve jedan igrač ima stan, hranu.

Какав си ти лик :lol:
Ово што ти пишеш, немам ријечи.
То ти је исто као да ја прођем поред тебе у 1 сат поподне и ја ти кажем добар дан, а ти мени кажеш, није дан него је вече, ако ме схваташ.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 17:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Feb 2011, 08:16
Postovi: 487
Честити директор маркетинга рекао и то је амин. Дечко, ти што више покушаваш да обмањујеш јавност више ће изаћи прљавог веша, а мислим да вам није баш то у интересу.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 18:05 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 06 Dec 2017, 14:06
Postovi: 14
Ja opet ponavljam da nisam član UO, niti ikoga poznajem od njih, ali dobro. Ljudi to sto vi radite ne pomaze klubu, ja nisam rekao da je ova uprava idealna, imaju dosta minusa, ali ovo sto vi pisete su apsolutne gluposti, posebno sto se tiče sastavljanja ekipe i prvih 11 jer niko od vas nema argumente za to sto tvrdite nego se vodite kafanskim pricama. To je moje mišljenje, vrijedjajte me koliko hoćete.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 18:08 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 06 Dec 2017, 14:06
Postovi: 14
korpus je napisao:
Banja luka 1981 je napisao:
Ma ajde ljudi pričate gluposti sto se tiče sastavljanja ekipe. Živite u snu. Sve su to kafanske price sto vi ovde pisete, čuj Dodji evo ti Plata 10 hiljada, stan , auto. Čovjek bude ovde 2 mjeseca i napravi najlošije rezultate u svojoj karijeri. Prvo da je imao platu 10000 nije istina, mislim da je direktor marketinga rekao da ima 5000 do januara, a nakon toga da ce se sjesti i pričati. Imao auto stan, pa sve jedan igrač ima stan, hranu.


А то што му клуб плаћа или компензује рачуне у старој ади... 3200 марака за мјесец дана


A sta piše na dresovima, ko je generalni sponzor? I misliš da se računi plaćaju u adi? Toliko o tvom poznavanju stvari.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 18:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4885
Lokacija: Tu preko puta
Dobro je Banja Luka 1981.. dosta. Sunce mu poljubim, ni jedan covjek ovdje ne pise na pamet nit zeli da namjerno pise lazi i siri dezinformacije. Sve sto se ovdje pise, pogotovo o upravi je itekako dobro pokriveno ( 90 posto stvari ljudi iz uprave javno kazu, pa se diskutuje ovdje ). I eto, sad ne valja to sto mi radimo,a valja to sto su oni cigani i smradovi najveci prema legendi kluba. Ne da mi se brslati puno, raja je vec sve rekla.. samo hocu da kazem da prestanes njatike, jer si procitan na keca.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 18:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10257
Banja luka 1981 je napisao:
korpus je napisao:
Banja luka 1981 je napisao:
Ma ajde ljudi pričate gluposti sto se tiče sastavljanja ekipe. Živite u snu. Sve su to kafanske price sto vi ovde pisete, čuj Dodji evo ti Plata 10 hiljada, stan , auto. Čovjek bude ovde 2 mjeseca i napravi najlošije rezultate u svojoj karijeri. Prvo da je imao platu 10000 nije istina, mislim da je direktor marketinga rekao da ima 5000 do januara, a nakon toga da ce se sjesti i pričati. Imao auto stan, pa sve jedan igrač ima stan, hranu.


А то што му клуб плаћа или компензује рачуне у старој ади... 3200 марака за мјесец дана


A sta piše na dresovima, ko je generalni sponzor? I misliš da se računi plaćaju u adi? Toliko o tvom poznavanju stvari.


Druze, tim gore! Umjesto da se plate 3 trenera u oml skoli, pare od sponzorstva otisle na gotivu... Sta je njemu falilo da se hrani kao i igraci?! Ili je to njemu ispod casti :(

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 18:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1572
Настави само.
Ја сам тек сада схватио шта ти пишеш.
Уствари смо ми проблем, ми таласамо без разлога, не желимо добро Нашем Клубу.
Отвори нам човјек очи, а нико да му каже хвала.
Удри људино, само настави...

Управа напоље, стоко безрепа

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 18:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1572
supersonic je napisao:
Dobro je Banja Luka 1981.. dosta. Sunce mu poljubim, ni jedan covjek ovdje ne pise na pamet nit zeli da namjerno pise lazi i siri dezinformacije. Sve sto se ovdje pise, pogotovo o upravi je itekako dobro pokriveno ( 90 posto stvari ljudi iz uprave javno kazu, pa se diskutuje ovdje ). I eto, sad ne valja to sto mi radimo,a valja to sto su oni cigani i smradovi najveci prema legendi kluba. Ne da mi se brslati puno, raja je vec sve rekla.. samo hocu da kazem da prestanes njatike, jer si procitan na keca.


Немој тако, човјек жели да нам отвори очи.
Труди се и да научи мало правописа, "негуј мо српски језик" плаче за њим.

Убијају нам и мазохизам

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 19:53 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 06 Dec 2017, 14:06
Postovi: 14
Šta ste svi skočili na mene, samo iznosim svoj stav. Namjera mi je bila da normalno diskutujemo ali očigledno to nije moguće. Zaboli me kurac i za Vicom i za upravom, stalo mi je do Borca i njemu želim sve najbolje. Ja mislim da je ova uprava uradila dosta dobrih stvari i IMAJU MOJU PODRŠKU. Toliko od mene.

Pozivam sve da se okupimo u sto većem broju i damo podršku momcima protiv Širokog. Sa pobjedom smo u igri za ligu prvaka. Vidimo se na stadionu. AJ BORAC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 19:59 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Avg 2017, 09:11
Postovi: 147
nivo pismenosti-Uda :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 20:02 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
pobjedjujemo u nedjelju


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113973 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4543, 4544, 4545, 4546, 4547, 4548, 4549 ... 5699  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs