banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 23:59

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113973 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4406, 4407, 4408, 4409, 4410, 4411, 4412 ... 5699  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 23:27 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jan 2017, 22:29
Postovi: 275
Moje neko vidjenje utakmice,
Avduka odradio koliko je mogao- prolazna ocjena
Stoperi korektno jer su se polomili braneci se, izbijajuci lopte, skakanjem jer je bilo milion centarsuteva i prekida i kad se primi gol treba gledati malo sire - prolazna ocjena
Bekovi ofanziva mogla bolje, defanziva korektna jer su imali slabu pomoc od krinih, natovarili su im se njihovi bekovi i sve je palo na zadnju liniju - prolazna ocjena
Zadnja dva vezna bez ideje, pasa unaprijed, zakazali. Danilovic mali spaljen, gurnut rano na derbi, a kroz prve tri tekme ne igra dobro i guras ga na derbi a imas Acu iskusnijeg koji zna razigrati, umjesto da mu das zadnjih 20 min ili pola sata da osjeti dijete derbi, kriv na zalost za oba gola, mlad je i doce sve na svoje al se tako ne pravi igrac - losa ocjena i za njega i za slovenca
Krila morala vise napraviti u fazi napada, trebao se preuzeti rizik, - losa ocjena
Gale se treba brze rjesavati lopte, vuce puno i prima udarce, pokusavao nesto uraditi - prolazna ocjena
Kara koliko je imao lopti od veznih igraca dobro je i radio, borio se - prolazna ocjena
Zakljucak, odbrana prolazna, vezni spori, bezidejni, neagresivni, slaba defanziva, ne pomazu zadnja dva u odbrani, nisu mogli 7-8 pasova napraviti da spadne pritisak Zelje i da odmori zadnja linija, napad odsjecen od odbrane.
Trener izgubljen bio, nema igre ne uvodi Acu, uvodi ga kad gubimo 2:1, kasno je to u 75 min, a pokazao je da moze Aco razigrati ekipu. Vjerovatno mora drzati Daniovica ne bi li ga istrpio i prodao klub, ne sastavlja Cupo ekipu ocigledno. Mali i ako se proda ne idu Borcu pare nego se zna kome idu...
Bez ljutnje, moje neko vidjenje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Avg 2017, 06:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Ne znam, ja nikakav problem ne bih imao s tim da Borac bude kao Dinamo, da se pojedinci obogate na trgovini igracima al da brate jednom u tri godine dodjes do lige Uefe, ili makar treceg pretkola, a da u PL budeš sila, da seoskim klubovima bez tradicije spadaju gaće same. A ne da i sirotinja (pri tome ne mislim na pare, vec klub koji da nije bilo rata ne bi izašao dalje od podrucne lige) silji qitu na nama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Avg 2017, 07:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4961
Lokacija: Republika Srpska
Ma i ova Mladost ce zavrsiti kao Modrica, Brotnjo, Posusje, Orasje, Zvijezda i ostali koji su nas derali.
Nase je da psihicki izdrzimo to sto nas nekad mlatnu i da se nadamo da ce sadasnja uprava raditi pametno.

A i ovo guranje Zutog na silu nece nikome donijeti dobro. Taj koji insistira na tome nece se opariti na kraju.
Sa momkom treba pametno da se ne izgubi. Ja iskreno dosad nisam vidio kod njega talenat kakav je imao npr. Srdjo.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Avg 2017, 07:19 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10257
Zuti je u utorak odigrao utakmicu za reprezentaciju i pored toga, startuje u subotu. Mozda je i zbog umora zakasnio u blok kod drugog gopa.
On je dijete, nije formiran igrac i sve ovo mu nqnosi stetu. Nije drekavac da ne vidi da to nije to i da ne igra kako treba. Nikako ovo nije dobro za njega, jos samo treba da ga publika uzme na zub!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Avg 2017, 07:27 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Mali je klinac i ima tek 18 godina, znaci za svoje godine pokazuje dovoljno, ali ne treba ga forsirati, mlad je, ovako mu samo nanose stetu, velika je razlika izmedju rangova, prvu ligu Rs smo osvojili sa hiljadu bodova ispred drugog pa ste vidjeli da samo po neki igrac iz te ekipe moze igrati PL, zeljo iz predgradja prepisao drugu ligu, al u prvoj ligi ga uzese rekreativci iz Gradiske...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Avg 2017, 11:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2191
Lokacija: Бања Лука
Наш је проблем човјек који ће искористити Карићеву игру. Ми финишера немамо у екипи. Карић ће дати од себе 6-7 можда...али отвара простор који наши не могу да користе јер су заробљени далеко од гола.
Два задња везна треба заборавити, па не играмо против Манчестера побогу. Врањеш мора ићи отвореније доста , посебно на страни а управа нек Карићу салије партнера.

ПС: Ове момке треба похвалити...каква доминација у сарајеву!! :salute:
Slika

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Avg 2017, 11:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
1. )Гледано са техничке стране, имамо огромну аномалију у игри, а то је велики размак између линија. Поготово је долазило до изражаја сад на Грбавици, Карић прими лопту и нема је коме дати 3 секунде, и ако има Галешића брзо опколе, Веселиновић и Мирковић констнатно касне, а Мирковић увијек иде у ширину, никако у дубину. Никако да га избацимо 1-1, а може да трчи.

2.) Оно што смо сви примјетили, а произилази из прве ставке. Губерац и Даниловић немају готово никаквог нападачког утицаја на игру, а и у одбрани касне на свог човјека. За Даниловића могу да разумијем, али Губерац се ко пизда крије, да простите. Тај размак између линија често доводи до тог да ничије™ лопте гости махом купе.

3.) Како исправти ово, прије свега пружити шансу Радуловићу па и Буразору. Ако већ не можемо кроз пас да изнесемо лопту јер и Бока и Јаничић нису технички јаки, онда набијај горе, али да се играче приближе Карићу па кад спусти лопту, да играч који добије има више опција, било би некако најбоље да се та лопта проба спустити Галешићу или неком од задњих везних, а да крила утрчавају, ако ништа друго примора се одбрана да пази на уласке из другог плана.
Такође, волио би да Ацо игра од прве минуте, он нек се врати између штопера по лопту, пузи и ћина нек одмах иду што офанзивније, тако одвуку крилне играче који ће их покривати. Веселиновић и Мирковић више у средину, а Галешић да буде уз Карића ако кренемо са лоптом по земљи.

4. ) Лоше брате припремамо утакмицу, против Младости њихов најбољи играч Арежина сам стоји на центру и шаље лопту за 0-1.
Против Жељезничара се не иде агресивно на штопере, који су на Ви са лоптом, да се пробају приморати на грешку.

5. ) Не правимо довољно малих фаулова, чим неко испадне из линије прави фул, по цијену жутог картона. Тако смо и примили други гол на Грбавици, умјесто фаула негдје на центру дођоше нам до гола.

А о томе како лоше користимо слободан простор неки други пут, и о томе како свако по 2-3 контакта меља лопту, нико да проба из прве пас.

Ја ко лаик ово видим, могао би се Врањеш позабавити овим питањима.

Мјењај ростер, пробај експимрент с формацијом, учини нешто Чупо.

..............Авдукић..........

...ћина...бока...Јаничић...пузи

......Буразор...Ацо....Губерац

................Галешић.............

......Веселиновић......Карић....

Ево једног рјешњеа које би можда могло упалити, имали би 4 играча у средини, једног сидраша и једног брзог фудблаера напријед, и иза Гоцу као неког ко зна лопту подвалити. Такође, са 4 играча у средини, би се могао Пузигаћа "замаскирати", рецимо да Губерац контролише тај дио, ако се Пузи "заборави" у нападу.

Са клупе би имали Делића, Даниловића и Мирковића.

Није ово нека математика, само мало добре воље и познавања фудбалске материје.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Avg 2017, 11:38 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12386
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Slika

I da ih nabijemo 5-0

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Avg 2017, 11:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4884
Lokacija: Tu preko puta
Da li se to meni čini ili ti je kuna u prvih 11? :D

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Avg 2017, 12:07 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12386
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Pa naravno, hocemo napasti a opet sa jednim napadacem. Ne ide tako, ja ne pamtim kad smo igrali sa dva napadaca, osim ako gubimo pa onda se uvede drugi mi kao ganjamo taj gol. Znas li koliko bi rasteretilo Karica i koliko bi imao vise prostora, kad bi imao pored sebe drugog napadaca pa makar on bio drvo kao Kuna?

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Avg 2017, 12:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4884
Lokacija: Tu preko puta
Upravu si, nije da nisi.. samo mozda Acu umjesto Guberca gurnuti..

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Avg 2017, 12:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12386
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Pa moze i to, ali taj def vezni bi u ovoj formaciji samo defanzivne zadatke imao, nista napred. I bekovi zaboraviti na izlete napred.
Ali dzaba mastam, to se desiti nece.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Avg 2017, 14:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Куадио је у јуну нуђен Борцу, са њим се могло урадити нешто по питању квалитетнијег напада.

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Avg 2017, 14:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10257
www.transfermarkt.com/dalibor-pandza/pr ... eler/92812

https://www.transfermarkt.com/bojan-vru ... eler/27951

Evo 2 komada, oba bi se nadavala golova pored Mahira i oba su slobodna!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Avg 2017, 14:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4961
Lokacija: Republika Srpska
Ja sam ranije pitao mozemo li crnju dovesti, ali ubijedise me da je drvo.
Ali to drvo ima brzinu za razliku od naseg balvana u skladistu.

I da, za Vrucinu smo i bili vezivani. Sta bi s tim?

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Avg 2017, 15:44 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ako pobjedimo vitez,sve je ovo dosad ok...

utakmica poslije viteza,mislim da je nepošteno Čupi,Teši i Jandri (pošto vidim da se maximalno forsira ta krilatica "sportski sektor" i forsira neki pritisak iako je tek početak prvenstva)..mislim da je nepošteno nametati samo pobjedu protiv FKS kao imperativ...svi bismo je voljeli više nego išta,i Borcu i ne priliči ništa drugo nego da igra na svom terenu na pobjedu protiv SVAKOG protivnika.....ali ipak....ljudi, mi dolazimo iz druge Lige,a Sarajevo je klub za koji mislim da nikad u ovih 20 godina nije bio ispod 5-mjesta!

ja sve u Borcu gledam kao jednu cjelinu,i treba svima pružiti maximalnu podršku...a ne svakih par kola mjenjat trenera...niti su Vranješ i Jandrić sami dovodili te igrače...a po tome što pišete,ispada da sami i ne biraju ko će igrati...mada nisam ja od tih pobornika teorija zavjera...

jednostavno,ja na sve njih gledam kao na jedan tim,ne razdvajam sportski sektor i kurac-palac...

mislite da su Čupo i Jandrić retardirani i da ne bi voljeli da im Uprava dovede još jednog vrhunskog štopera i napadača ubicu???

Znači,od mene zasad maximalna podrška svima,bez nametanja nerealnih imperativa jednima a kovanja u zvijezde drugih.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Avg 2017, 16:07 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10257
ne slazem se niti sa jednom jedinom napisanom rijeci.
osim ovog dijela, slazem se da nisu retardirani, daleko bilo, ni u kom smislu to ne bih ni pomislio ni rekao!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Avg 2017, 16:13 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
zašto kolega?

ja sam od utakmice preksinoć,u bar 20 postova pročitao to "sportski sektor"!

i kako samo on šteka...

to bi mi imalo smisla da su ti momci dobili budzet za pravljenje tima,i da im je rečeno "ok...toliko i toliko imate na raspolaganju,toliko smo obezbjedili,imate potpunu autonomiju u dovođenju igrača,sastavljanju tima,mi ćemo raditi na drugim segmentima vezanim za poslovanje jednog modernog kluba....možete li garantovat taj i taj rezultat sa tim i tim budzetom??

a pošto i površni poznavaoci prilika kod nas,koji su bar pet puta prošli kraj Gradskog stadiona,znaju da to nije tako ni izbliza,onda se sjetim one Pantićeve "o mlađem referentu",kad kaže može li bez toga "mlađi",nekako sam alergičan :lol: :lol:

tako sam i ja alergičan na ovo "sportski sektor"... :roll: :roll:

Za mene je to sve TIM!

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Avg 2017, 16:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4961
Lokacija: Republika Srpska
Jeste to sve tim, ali valjda je neko strucan, zaduzen za ekipu, rekao Pusicu i ostalima iz uprave da je ovaj kadar dobar i da je cilj liga 6. I onda uprava obeca navijacima ligu 6 a mozda i nesto vise.
Ne vjerujem da bi ovi iz uprave lupali da nisu dobili uvjeravanja da je trenutni sastav dovoljan.
A vidimo da se nece moci sa ovim daleko dogurati, nemamo dovoljan fond igraca.

Dakle, uprava uredno izmiruje obaveze a mi realno nemamo bodovni saldo koji je bio ocekivan. A taj saldo ce uticati i na posjetu.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Avg 2017, 17:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10257
Na osnovu cega su ti "povrsni poznavaoci" koji su "5 puta prosli pored stadiona" dosli do zakljcka da nije bilo budzeta za pojacanja?
Pa nisu ovi igraci sad dosli za kikiriki i pivu kod Garija!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113973 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4406, 4407, 4408, 4409, 4410, 4411, 4412 ... 5699  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs