banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 13:32

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114056 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4763, 4764, 4765, 4766, 4767, 4768, 4769 ... 5703  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Nov 2019, 13:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1307
Previše je plaćen da bi sjedio na klupi, još ga je Krunić nahvalio da je jedini bio dobar u Prijedoru. Sve mi nekako djeluje da će startovati.

On nije bio nikako u protokolu u prvenstvenim utakmicama, možda je i previše da odmah bude starter, ali ko će znati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Nov 2019, 14:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Људи, ја нигдје нисам написао да подржавам односно, хвалим, ову двојицу, а такође, нигдје нисам критичан био према Марковићу, генерално. Само сам рекао да је лош био против Рудара, за разлику од Босанчића који се вратио из повреде. Гдје год да сам могао, подржавао сам причу о довођењу Босанчића и Марковића (мада сад, из овог угла, можда би било боље да је Марковић још једну сезону остао у првој лиги, дао 30-40 голова и онда дошао, јер је млад и за њега су минути баш важни...).

Мој апостроф у претходном посту је био на томе да је и након бољих игара и добрих резултата, и даље тема број 1. Мирић и Вујаклија. Нема много позитиве у цијелој причи, а ситуација је тренутно, веома добра.

За Мирића сам био скептичан од почетка, а за Вујаклију сам мислио да ће бити најбољи играч лиге. Није ни смак свијета да се сачекају припреме, па да се на прољеће да још мало шансе за њих, јер квалитет за Борац имају, иако га нису показали.

За мене је Ћосић откриће сезоне, а од Босанчића очекујем много јер има тај неки фактор за већа дјела. Он јесте имао минуте на почетку, али тад екипа није знала шта ради на терену, без концепта и икаквог система. Сад ми дјелује да је друга прича. Црнов зна све о фудбалу ма шта Нова Варош причао и ако он не зна игрсти унапријед онда не зна ништа... ;) То су ми и омиљени играчи.


Послато са LG-H870 помоћу Тапатока

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Nov 2019, 16:58 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Avg 2013, 16:56
Postovi: 298
Sve super, rezultati atmosfera u klubu,pun stadion sve je to dobro,ali ne mogu da ostanem nijem na kurcobolju kod ova dva igraca,necemo sad eto dobri su rezultati i ave ostalo pa su dobra i ova dvojica. Nisu dobri , aj sto su van forme al sto ih boli ona stvar i imam osjecaj da ne daju ni 10% onog kolko mogu. Zato lagano na zimu NOGA.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Nov 2019, 17:50 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
To su igraci koji imaju ugovor, nema tjeranja, ja i dalje mislim da oba ta igraca moraju pokazati kvalitet koji sigurno posjeduju, moze biti dosta razloga zasto ih ne ide, ali stvarno mislim da obojica imaju sta pokazati...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Nov 2019, 18:26 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Pogresno si misljenje formirao ako na mene mislis.
Ja nisam kao pojedinci sto pisu samo kada neki cirkus bude u ekipi ili nakon borcevog poraza!
Zar nije afirmativno kada se hvali jovanovic, cosic,igraci koje je ova uprava dovela, kada se zna da igracima sve plate idu redovno,posjeta dosta dobra.....
Prema tome, kada se kaze da je miric panj i da je pretplacen ne znam zasto to izaziva revolt kod tebe... isto tako nemojte da se pravimo da je sve idealno, ima jos stvari na kojim treba raditi ali ako se nastavi ovim tempom i priliv sredstava bude kao i do sad bice to ok na kraju


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Nov 2019, 22:24 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 17 Jul 2013, 12:16
Postovi: 1176
https://www.youtube.com/watch?v=S7UTOBHBTeE
https://www.youtube.com/watch?v=vj-BtjGbxWQ


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Nov 2019, 09:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Da se razumijemo po pitanju Mirića i Vujaklije, bar zasad.
Nije problem promašiti s igračima, nismo ni prvi ni poslednji.
Sviđa mi se što se Vico primirio i ne traži da ovi igraju zbog svojih plata, očigledno Krunić ima slobodu u radu, što se i vidi na rezultatima.

Generalno, na zimu se treba probati riješiti par igrača bez obzira kako ovaj finiš prvog dijela privedemo kraju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Nov 2019, 10:40 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1565
Dobra vijest je sto ne najavljuju sutra kisu..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Nov 2019, 11:49 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1565
https://m.youtube.com/watch?feature=share&v=lSWagpO48To

Probudi se Banjaluko :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Nov 2019, 17:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
У Приједору друга постава, и реално јесу ниво лиге РС. Велика је разлика између садашњег првог тима и резерви, које изгубе од Рудара 3:1, јесте да је Рудар сад бољи него сезонама до сад, и није битан пораз, али то је само показатељ. На томе треба радити на зиму, Вујаклија, Мирић, Волков ван. Волков доведен као неко појачање, ја њега нисам видио на терену :-?

Даниловић је имао и горих партија, овај пут није тако лоше одиграо. Али није за стартера. Ни Крунић, сигуран сам, а и остали тренери (бар не сви) што су се изредали од доласка Жутог па на овамо немају мишљење да је он нека фудбалерчина. Игра зато што управа то тако налаже, како је било од почетка, тако је и сад. Шта ћеш.

Против Радника идемо наставити побједнички низ, јесу добра екипа, али их можемо побиједити. Биће тешко, али је и могуће. Већ су хладнији дани, али посјета опет може бити добра.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Nov 2019, 18:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Ако бисмо побиједили, дошли бисмо до 5 побједа у низу у ПЛ, наш рекорд је 6 побједа из шампионске сезоне. Лијепо би било то поновити [-o<

Побједом би дошли на 2. позицију, исти број бодова као и Тузла Сити, са наравно бољим међусобним омјером :D И само 4 бода мање од Сарајева. Али треба прво побиједити :D Иако ја сумњам да ћемо у Европу, биће ту нека квака, јер јуни је далеко, а ово све овако лијепо иде (свашта се може издешавати), а можемо промашити (поново) са прелазним роком, промашај би био и задржавање ових преплаћених резерви и недовођење појачања, правих, па нам ни игре можда не буду биле бајне... Али све је то далеко, надам се да је у питању само неоправдан страх.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Nov 2019, 21:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5255
Lokacija: Црвено - плави град
Да бисмо били други требамо побиједити а жељо изгубити кући од челика. Нема везе, не треба табелу стављати на терет играчима, јесте Радник добра екипа али дошао је и жељо на градски без пораза па би шта би...

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Nov 2019, 22:35 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 01 Mar 2017, 13:34
Postovi: 13
Biće teško sa Radnikom. Fizički najspremnija ekipa u ligi unazad nekoliko godina. Dajem nam prednost, jer smo domaćini. Tako da idemo na 27 bodova i četvrto mjesto. Željo nikada nije odgovara Čeliku, zato mislim da tu neće imati šta tražiti.

Ali nam se zato put za drugo mjesto otvara kao na dlanu. Sarajevo remi sa Radnikom, Željo poraz u Tuzli, Zrinjski konačno nekog dobiva i eto nas.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Nov 2019, 22:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Gazimestanac87 je napisao:
Да бисмо били други требамо побиједити а жељо изгубити кући од челика. Нема везе, не треба табелу стављати на терет играчима, јесте Радник добра екипа али дошао је и жељо на градски без пораза па би шта би...

Да, кад сам гледао табелу превидио сам да жељо још није играо, бићемо онда 3. Наравно да не треба их оптерећивати тиме, заслужили су максималну подршку, надам де да ће је сутра и добити.

Кад смо код тог дијела око публике и да ли се осјети хајп пред утакмицу, као и маркетинг дио, неко каже да је доста лош, ја чак мислим да и није толико, имамо дрекавца који као никад данима пред меч иде кроз град, штанд на тргу који није неупечатљив, дапаче, штанд у Делти... Може боље, свакако, ово засад је нека тројка, али рекао бих да није кец по оцјени. Кад додамо и промоцију од стране Лешинара у то, није толико ни лоше све у свему.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Nov 2019, 23:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1307
Umetnik je napisao:
Против Радника идемо наставити побједнички низ, јесу добра екипа, али их можемо побиједити. Биће тешко, али је и могуће. Већ су хладнији дани, али посјета опет може бити добра.


Oko 5000 "mungosa", kako si nedavno nazvao Borčevu publiku?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Nov 2019, 11:10 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1565
Samo da kruna ne eksperimentise nesto danas..
Ne diraj puno kad je krenulo :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Nov 2019, 11:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
Rangarok je napisao:
Samo da kruna ne eksperimentise nesto danas..
Ne diraj puno kad je krenulo :D

И мене то брине, поготово након Волкова на пресу. Не би требао дирати одбрану три утакмице су без примљеног гола :D

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Nov 2019, 11:48 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Ne vjerujem da ce pomjerati Cosica van ekipe, na drugu poziciju da, ali van ne vjerujem, a Volov u ekipi znaci jedan Srbijanac manje u protokolu...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Nov 2019, 13:04 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12394
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Rangarok je napisao:
Samo da kruna ne eksperimentise nesto danas..
Ne diraj puno kad je krenulo :D
Nek izbaci recimo zutog.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Nov 2019, 13:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Моријентес je napisao:
Umetnik je napisao:
Против Радника идемо наставити побједнички низ, јесу добра екипа, али их можемо побиједити. Биће тешко, али је и могуће. Већ су хладнији дани, али посјета опет може бити добра.


Oko 5000 "mungosa", kako si nedavno nazvao Borčevu publiku?

Спортски дио треба подржати, ове побједе нису мала ствар и треба им дати пуну подршку. пици и управи подршка ни под разно, и онај ко дође на стадоон да, између осталог, подржи и управу поред играча је мунгос. Нека се нађе увријеђеним ко хоће, то је и даље мој став, мишљење о управи нисам промијенио ни милиметар.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114056 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4763, 4764, 4765, 4766, 4767, 4768, 4769 ... 5703  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: СамоБорац!, Joker4 i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs