banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 23:09

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113996 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4285, 4286, 4287, 4288, 4289, 4290, 4291 ... 5700  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 30 Apr 2017, 12:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
Нова Варош je napisao:
За играче, појачања се слажемо...оно што бих ја подвукао као хитно да нам требају два брза крила, Делић то не може играти у плбих, немојмо се шалити. Боље да на клупи сједи Радоја, он је из БЛ, не мора се плаћати станарина и храна, а може радити све што и Делић.

ШТОПЕР
ДВА КРИЛА
НАПАДАЧ
ВЕЗНИ ИГРАЧ

Дакле 5 играча се мора довести. И то до прелазног рока. А крајем августа, ако нас неко почасти својим доласком добро и јест.
Не треба гомилати безвезне играче, бацату паре којих нема, постепено радити, не може се преко ноћи.

Da ne treba dovoditi samo reda radi. Tu se onda i prave greske valjda smo naucili nesto od one Djilas generacije.
Vec sad bi trebali imati neki plan i neka imena koja bi nam valjala
Eto ti si poninjao Zeravicu i Jocu. Nadam se da Olja razmislja u tom pravcu jer vremena ima sasvim dovoljno.
Za nadati se da bi i neko od juniora mogao da pridje prvom timu.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 30 Apr 2017, 13:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jan 2017, 22:29
Postovi: 275
Spic, poluspic, oba krila, zadnji vezni i dva stopera jer ako Boka ne moze, Veinovic jos manje a ostala dva stopera i da ne spominjem kad se nisu mogli izboriti za postavu u Rs ligi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 30 Apr 2017, 13:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1303
Delić je igrač koji jednim potezom može da riješi utakmicu, svaki njegov slobodnjak je pola gola i treba ostati.
Žeravica igra na Islandu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 30 Apr 2017, 13:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Tacno je to za Delica i slobodnjak, ali moze se desiti da igras tri utakmice, a da nemas slobodnjak u zoni suta, dakle mozes li ga trpiti toliko to je pitanje, nama na bokovima treba igrac tipa Djelmic, Toni Jovic, Zakaric ili nesto tako, Delic nije taj tip igraca, moze biti na klupi, pa da ponekad uskoci...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 30 Apr 2017, 14:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Apr 2014, 21:35
Postovi: 1851
Lokacija: Бања Лука
Гледајући у правцу извођења слободних удараца Јоцо исто то може плус што је користан као нападач, тако да не видим разлог за форсирање Делића, ако не може дати више од овога. Ја следећу сезону видим као борбу за опстанак, нисам оптимиста за нешто веће, али нећемо испасти. Даниловић је играч на ком ћемо зарадити, подсјећа ме на Граху мало, а још кад сазрије, отимаће се за њега, 18 година има тек, не може се очекивати да буде носилац игре и да игра без осцилација.

_________________
У животу је важно бити БОРАЦ!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 30 Apr 2017, 15:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4885
Lokacija: Tu preko puta
Ko i svake sezone, to ce biti gomilanje igraca uz menadzerisanja. Mi u startu trebamo otpustiti pola ekipe jer nisu ni za ovaj rang. 5-6 igraca, ali IGRACA trebamo da dovedemo i dovescemo, ali od tih 5-6 ce dvojica mozda biti ono sto nama treba, ovo ostalo povuci-potegni. Ovo pricam poucen iskustvima od ranije, daj Boze da ne bude tako i da se prelazni tok odradi vrhunski.
A da, kontam da cemo u ligi bh dobiti pravu sliku od Puzija i Radulovica, mozda cak i od Burazora ako ostane, ovo sad je sve đene đene od njih jer je kuruz liga.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 30 Apr 2017, 16:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Delica za klupu, neka. Eh sad, Ognjen, Jovic, Zakaric, ta imena malo zvuce (bar meni) jos u oblacima za nas, a i pitanje uopste kp ce nam od tih igraca koji nam trebaju i htjeti doci, em glas o dugovanjima, em plate, itd, nadam se da grijesim, ali tesko da cemo dovesti tih 5-6 igraca da valjaju, jedino ako se desi ds iz neke manje sredine povucemo nekog ko ce kod nas da procvjeta, sto bi bilo idealno, ali lutrija je to.

Takodje, nikad se ne zna kakvi ce ovosezonski igraci biti sljedece polusezone, tu od Ronalda moze nastati Koljic iz perioda kad je bio kod nas, i obrnuto. Tako da, malo je nezahvalno nekog potcjenjivati ili nadati se u nekog drugog s druge strane.

I onaj turbo fak od muzike, sta je ono, to od proljeca na repertoaru, kao da nismo BL nego fk donji pickovci. Nek bar vrate Medeni Mjesec i Revolvere.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 30 Apr 2017, 18:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3120
Jedna lijepa slika :wink:

Slika

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 30 Apr 2017, 19:08 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
BOSS66 je napisao:
Jedna lijepa slika :wink:

Slika

Хвала што си окачио ову фотографију :)

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Maj 2017, 01:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Izgleda da je sledeca pomjerena sa subote na petak


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Maj 2017, 01:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4840
Ovi sarajevski levati pišu, grad - Krupa na Vrbasu
http://sportsport.ba/bh_fudbal/posjeta- ... vih/235164

A ovo ako je istina, onda stvarno :-?
http://www.blic.rs/vesti/republika-srps ... ca/gr2q8me


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Maj 2017, 16:56 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
shakal je napisao:
Izgleda da je sledeca pomjerena sa subote na petak

Тако сам и ја чуо.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Maj 2017, 18:44 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Imam jedno pitanje za ove sto idu na bas sve utakmice....sjecam se da smo jesenas zadnja tri gosta ispratili sa po pet komada u mrezi..rutinski......cak i ovo Podrinje :D ..i da mi je bilo zao sto nema vise utakmica 4 mjeseca skoro 8)

Zasto sad sve nesto pobjedjujemo jedan razlike,a isti trener,tim pojacan zimus?

Jedino sto mi pada na pamet je da je u pitanju nedostatak motiva,otaljavanje,gledas da se ne povrijedis i cekas prave stvari kad krene ova ozbiljna liga u julu....Je li to?


Ne treba biti razmazen kad ovoliko dominiramo,momcima svaka cast.....ali volio bih da nekome damo 5-7 komada,cisto kao ohrabrenje pred ovaj stres koji nas ceka za dva-tri mjeseca :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Maj 2017, 20:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
Schlager je napisao:
Imam jedno pitanje za ove sto idu na bas sve utakmice....sjecam se da smo jesenas zadnja tri gosta ispratili sa po pet komada u mrezi..rutinski......cak i ovo Podrinje :D ..i da mi je bilo zao sto nema vise utakmica 4 mjeseca skoro 8)

Zasto sad sve nesto pobjedjujemo jedan razlike,a isti trener,tim pojacan zimus?

Jedino sto mi pada na pamet je da je u pitanju nedostatak motiva,otaljavanje,gledas da se ne povrijedis i cekas prave stvari kad krene ova ozbiljna liga u julu....Je li to?


Ne treba biti razmazen kad ovoliko dominiramo,momcima svaka cast.....ali volio bih da nekome damo 5-7 komada,cisto kao ohrabrenje pred ovaj stres koji nas ceka za dva-tri mjeseca :D

Jesenas nismo imali Peru ubicu djecjeg lica, i imali smo kilavog Becelu a ne Cinu.I ima toga jos da nije do tog.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Maj 2017, 21:23 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
veteran 1987 je napisao:
Par igraca su za premijer ligu Avduka, Puza,Radulovic ako se vrati u formu.
Za Boku nisam siguran a sto se tice Danilovica zasad pokazuje potencijal ali da bi bio standardan morace mu se naci mjesto. Mislim da bi ga trebalo pribliziti golu i da bi tu bio korisniji nego na zadnjem veznom.
Dalje ova ekipa ovakva kakva je bi sigurno rasla iz godine u godinu samo je problem sto mi nemamo vremena da to cekamo. Znaci pojacanja su neophodna ako mislimo da bar opstanemo prve godine. O pricama o evropi stvarno nebih.
Neozbiljno mi je. Vule je izvukao maximum iz ove ekipe i to je to u ovom trenutku.
Znaci treba nam napadac centalni vezni i desni bek i to pod moranje. Po mogucnosti stoper.


Odgovor na tvoj zadnji pasus sto si napisao:petar kunic, aco radulovic i bojan burazor,cina dujakovic,ojdanic.... definisi ironiju!?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Maj 2017, 12:42 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Утакмица је у петак у 17:00

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Maj 2017, 12:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
С ким играмо, Шакал јунатејд? :D И јел ође ил тамо?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Maj 2017, 13:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2962
U Derventi se igra.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Maj 2017, 15:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Spoiler:
ББЛ je napisao:
BOSS66 je napisao:
Jedna lijepa slika :wink:

Slika

Хвала што си окачио ову фотографију :)

Иде ми на десктоп :D
Ма није то тачно за Петковића, највјероватније, тако су објавили и да ће Мариновић на клупу, па ништа, наравно.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Maj 2017, 10:04 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
http://www.fkborac.net/borac-i-zeljezni ... 7?lang=cir

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113996 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4285, 4286, 4287, 4288, 4289, 4290, 4291 ... 5700  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: СамоБорац! i 27 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs