banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 18:26

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3157 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 158  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Mar 2018, 22:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Gospodo, onaj ko je bio u dvorani, vidio je ko je podrska Bozicu i tom dijelu. Ne osudjujem, i opet kazem, sagledajte svi sve dobro i sami prosudite i skontajte kome dajete podrsku i ko ce da vodi kk Borac.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2018, 22:21 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Mar 2018, 22:29
Postovi: 46
Bravo gospodine Božiću , bravo gospodine Ignjatiću , ne zaslužujemo takve ljudske veličine u ovom gradu i državi , zato smo tu gdje jesmo jer se takve ljudske veličine i takvi stručnjaci ne cijene , a cijene se neki diletantni koji veze nemaju sa onim u šta se petljaju , veze nemaju sa košarkom.
Ovi momci koji su danas igrali su heroji ovog grada , a oni sa tribine nadam se da nikad više neće prići ovom klubu !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2018, 22:25 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 10 Okt 2014, 17:29
Postovi: 103
Hvala Borci

Послато са Mi-4c уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2018, 22:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
supersonic je napisao:
Gospodo, onaj ko je bio u dvorani, vidio je ko je podrska Bozicu i tom dijelu. Ne osudjujem, i opet kazem, sagledajte svi sve dobro i sami prosudite i skontajte kome dajete podrsku i ko ce da vodi kk Borac.
posto vidim da si upucen u pricu, molio bih te da napises sta je alternativa Bozicu

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2018, 22:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Alternativa je da se sve ovo razjebe, a igokea pokupi klince. Mrs stoko.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2018, 23:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Koliko sam razumio, alternativa Bozicu, sto se terena tice ne postoji, nema potrebe jer to je njegovo mjesto, rezultati govore svoje i to je to. Na kraju krajeva, isti ti igraci koji bojkotu su ga i u neku ruku spasili prije mjesec dana, i do dana danasnjeg niko ni ne zeli da ode, sto se tice mjesta trenera. Ono sto igracima smeta jeste to, da bozic, ignjatic misle da su u neku ruku nezamjenjivi sto se tice samog vodjenja kluba ( uprava, skupstina itd. ). Isto tako, i ovi ljudi koji su etiketirani kao losi, imaju plan, imaju finansije, ljude.. maltene sve, i spremni su da to sve stave na raspolaganje klubu da bi klub koliko je sledece godine igra ligu bh. Bozic i ekipa jednostavno njih ne zele, ne daju im da udju u klub na taj nacin, iako bi svi oni zajedno ostali. Opet kazem, pricam samo onoliko koliko znam i cujem, pa tako isto znam da je svima njima ( ukljucujuci i ove seniore od veceras sto su igrali ), prvi dio sezone bio san snova. Sve su redovno imali, bus im je bio ala gala sto bi se reklo. Cak su i nocili u trebinju, sve im obezbjedjeno. I sad, kad su se porjeckali, ljudi su se sklonili, nema vise stipendije, za sokolac i kombi sam napisao u prethodnim postovima. Momcima ova prica ne ulijeva nadu nikakvu sto pricaju Bozic i Ignjatic, jer sve podsjeca na sezone kada se borilo za opstanak i kad je golo prezivljavanje bilo ( to zna dobro par momaka koji su maltebe citav zivot u Borcu ). Takodje, momcima se duguje jedna stipendija, dve sa ovim mjesecom. I tu su neke peripetije bile, al nisam razumio pa necu da pisem i da lupam bezveze.
Bilo kako bilo, momci zele ljude u klubu koji su spremni da od Borca naprave ono sto je Borac bio nekada, prije svega ucesnik lige bh. Trenutno, Bozicu i ekipi to smeta, ne dopustaju im i igracima je to zasmetalo jako. Opet kazem, meni kao navijacu je jako zao zbog svega ovoga, mogu samo da zamislim kako je tek njima svima. Nadam se da ce doci do kompromisa ove sedmice i da ce kompletni u Focu otici i dati sve od sebe u plej ofu, Svi Zajedno !

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2018, 23:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
Zainteresovala me jako prica a imam pristup informacijama sa dosta strana.

Vidim spominju se profesionalni i amaterski klubovi itd. Realna prica je dok je IgokeJa to sto jeste, ne moze Borac biti to sto mora biti. Ako vec ta uprava tj ljudi koje su izmedju ostaloga doveli Bojan i Maki u klub umislili da mogu parirati IgokeJi ili bolje receno Studentu (Igokeji 2) po organizaciji (tj. budzetizaciji) valjda se Maki i Bozis zasluzili za sve ove godine da makar njima omogucite taj "mocni" budzet priblizan recimo Studentu da ne pricam o ozbiljnim budzetu pa da vidite sta ce ljudi napraviti.

Na polusezoni gdje klub odigra skoro pa savrsenu polusezoni tjerati te ljude i praviti makljazu u klubu ne mogu raditi dobronamjerne osobe. To je poenta cijele price.

O igracima sam misljenja da su ispali pravi papci po sve jednoj osnovi, pod jedan jer vode politiku, pod dva jer misle da su neke zvijezde, a realno dalo bi se tu svasta pisati, pogotovo nakon ove pobjede bez njih. Gledao sam ih protiv te famozne utakmice protiv Studenta i toliku kurcobolji rijetko kada sam vidio.
Ako cemo ici u krajnost, pa ti igraci vec su na neki nacin "izdali" jednom klub za neke smijesne pare, ali hajde sta ces Igokeja ima pare, pa kada pozovu to je realnost da ce preci u Student ...

Ostaje cinjenica i nadam se ipak da ce svi zajedno sjesti pogledati se u uci i shvatiti zasto su ispali papci, odgovorne treba svakako "kazniti" na adekvatan nacin, ostatak integrisati, iz svega ovoga izace jos jaci i napasti titulu RS.

I ova pricao Bozi i Makiju, de ljude realno, kada su najteze bilo, ti igraci su pobjegli u Student ako se ne varam, a ovi nisu znali kako ce stici na utakmicu i cime ... sada se pojave "neki" ljudi kontaju ako su upumpali para u klub , da im se trebaju klanjati svi ...dajte uozbiljite se ...ili da pocnemo i upravi na drugoj temi hvaliti ...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2018, 23:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Najvise bih volio da se forumas GanDra oglasi, otkad pratim forum jedino njemu vjerujem po pitanju svih informacija vezanih za KK :D

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2018, 00:01 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 21:26
Postovi: 1048
Hoce li neko napisati ko predstavlja tu drugu stranu,odnosno ko je taj upravni odbor,imena ako moze,procitao sam sve postove ali samo se spominju Kasin i Ignjatic.
Hvala unaprijed!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2018, 00:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
supersonic je napisao:
Koliko sam razumio, alternativa Bozicu, sto se terena tice ne postoji, nema potrebe jer to je njegovo mjesto, rezultati govore.....
Bilo kako bilo, momci zele ljude u klubu koji su spremni da od Borca naprave ono sto je Borac bio nekada, prije svega ucesnik lige bh. Trenutno, Bozicu i ekipi to smeta, ne dopustaju im i igracima je to zasmetalo jako. ......Opet kazem, meni kao navijacu je jako zao zbog svega ovoga, mogu samo da zamislim kako je tek njima svima. Nadam se da ce doci do kompromisa ove sedmice i da ce kompletni u Focu otici i dati sve od sebe u plej ofu, Svi Zajedno !


Jbg, nisi bas najbolje shvatio (vjerovatno kao i sami strajkaci) , ili si dobro shvatio, a ja pogresno, kako god....Bozic je ispucao sav kredit kod ove uprave ( za koju se slazem da je sposobna, ali i prilicno slatkorjeciva) i sve se ovo desava jer se njega i Makija zeli skloniti. Da li je kredit ispucan (ne)opravdano, to vec ne bih znao reci, ali generalno, za svaki sukob su potrebne 2 strane. Reci da za Bozica na klupi "alternativa ne postoji" je prilicno naivno. Postoji.

Ovo drugo je bas glupo i kontradiktorno...da Bozicu i ekipi smeta uspjeh Borca i zelja da se od Borca napravi onaj stari...ama bas nema logike, jer govoris o ljudima koji su Borac podigli iz pepela, vjerovatno sa zeljom da nista ne naprave, vec cisto onako iz zajebancije. Na kraju krajeva...i ovu upravu (za koju opet ponavljam da je sposobna) su doveli ti isti ljudi (Bozic i Maki) , vjerovatno zeleci Borac sjebati i ostati na nivou Prva liga RS.


Kako god okrenes, zajebana je situacija. Bozic i Maki su ispucali kredit kod uprave, uprava je ispucala kredit kod njih. I jedni i drugi su dobro radili i obavljali svoj posao do sada, ko god da ode, bice steta za klub.

Idealno bi bilo da se nekako pojavi kredit na obe strane i da nastavi svako sa svojim poslom. Kako to napraviti, to je vec visa matematika.

Moj dojam je da i jedni i drugi zele istu stvar - bolji Borac. Bozic i Maki od pocetka pricaju istu pricu : polako, dok izgradimo temelje, da u ligu udjemo sa svojim igracima i ponekim pojacanjem. Uprava je sastavljena od sposobnih, samouvjerenih ljudi, koji su prilicno ambiciozni,ali i nestrpljivi.. gdje se zeli to isto SAD I ODMAH...i tu se dolazi do sukoba u konceptu, povredjenog ega, itd..


Malo OT.

Hipoteticki govoreci, da uprava izganja svoje, budemo prvi, udjemo u ligu BH ...ostao Bozic, ili ne (nebitno)...sta mislite, kod ovako ambiciozne uprave, koja zeli rezultate odmah, koliko bi sadasnjih prvotimaca ostalo u ekipi, tj. igralo tu ligu?

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2018, 00:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
pendula je napisao:
Hoce li neko napisati ko predstavlja tu drugu stranu,odnosno ko je taj upravni odbor,imena ako moze,procitao sam sve postove ali samo se spominju Kasin i Ignjatic.
Hvala unaprijed!
Ma imena nisu bitna u prici... radi se o mladjim, uspjesnim ljudima u svojim profesijama, koji stvarno mogu pomoci klubu svojim angazovanjem (uostalom, zbog toga su ih Bozic i Maki doveli,tj. pristali da udju u klub)...

e sad, zasto je izbio sukob, ko je tu kriv, sta se sve desavalo u pozadini, to najbolje znaju akteri samog tog sukoba (uprava - Bozic-Maki) .. imao sam tu (ne)srecu da poslusam pricu sa obe strane i stvarno covjek ne zna sta bi mislio. Kao kad gledas RTRS i BN, a trebas saznati istinu. Jedino sto znam i ono u sta vjerujem 100% je to da Bozic i Maki vole ovaj klub i da zele samo najbolje klubu.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2018, 00:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
wizzy_bl je napisao:
Moj dojam je da i jedni i drugi zele istu stvar - bolji Borac. Bozic i Maki od pocetka pricaju istu pricu : polako, dok izgradimo temelje, da u ligu udjemo sa svojim igracima i ponekim pojacanjem. Uprava je sastavljena od sposobnih, samouvjerenih ljudi, koji su prilicno ambiciozni,ali i nestrpljivi.. gdje se zeli to isto SAD I ODMAH...i tu se dolazi do sukoba u konceptu, povredjenog ega, itd..

Malo OT.

Hipoteticki govoreci, da uprava izganja svoje, budemo prvi, udjemo u ligu BH ...ostao Bozic, ili ne (nebitno)...sta mislite, kod ovako ambiciozne uprave, koja zeli rezultate odmah, koliko bi sadasnjih prvotimaca ostalo u ekipi, tj. igralo tu ligu?

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


pa tu nema dileme nikakve ...jedini ispravan put je podizati svoje igrace, napraviti dobru bazu.... prvo treba doci uopste na nivo da Borac moze svoje talente najvece zadrzati u Borcu makar do juniorskog staza, a ne da najtelantovanija djece iz Bl igraju za Igokeju 2...

Pa ovi momci igraci realno pricamo nisu svojom kvalitetom privukli publiku u Borik, vec "pozitivnom" pricom u javnosti.

Slatkorjecivost u izbornoj godini mi nikako ne pije vode, iskrenost jos manje , prije goli interes i brzi uspjeh.
Sada nesto razmisljam, bila je i on frka oko grba na pocetku, pretpostavljam da su i to ovi slatkorjecivi strucnjaci poveli inicijativu da se grb promjeni u skladi sa ambicijama i brzim uspjehom .... eo gandra da se javi pa da nas sve uputi ...


P.S. Prema mome misljenju, iz ove ekipe 4 igraca, pet nagurano mogu igrati ulogu u premijer ligu ...pricamo da ne ispadnemo ...ne da budu u prvoj petorci...

Sto se sada kao kriju imena nesto,Bozica i Ignjatica u svakom postu, a ove druge ne treba spominjati ...
https://www.youtube.com/watch?v=bBHeXdSWLUs

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2018, 13:25 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Svaka prica ima dvije strane pa tako i ova
dogovora medju njima nema i samo bi tinjao tako da je potrebno da se donese odluka kakva god da bude

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2018, 13:30 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Da li jedna od te dvije "struje" spominje igokeu kao opciju i priblizavanje njima tamo?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2018, 13:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Појединци траже да пишем на ову тему, само ћу рећи двије ствари, доста је већ горе речено...
Као прво, играчи, колико видјех у оном њиховом саопштењу, траже помирење. По мени, домен фикције јер двије струје се не могу гледати очима, како се може закључити.
Као друго, сходно томе, сматрам да приједлог да скупштина буде конципирана по принципу 4-4-1 није срећно рјешење и само би, по мени, продубило јаз...

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Poslednji put menjao GanDra dana 19 Mar 2018, 13:51, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2018, 13:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Brigate BL je napisao:
Svaka prica ima dvije strane pa tako i ova
dogovora medju njima nema i samo bi tinjao tako da je potrebno da se donese odluka kakva god da bude
upravo tako...kako sam i rekao ranije, za svaku svadju su potrebne 2 strane. Da li postoji i teoretska mogucnost za dogovor, ja se iskreno nadam da postoji...kako to sprovesti...nemam pojma.




Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2018, 13:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
vlakanje je napisao:
Da li jedna od te dvije "struje" spominje igokeu kao opciju i priblizavanje njima tamo?
Nisam upratio da je neko spominjao Igokeu u bilo kojem kontekstu

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2018, 14:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Igokea se ne spominje i na kraj pameti je Igokea. Sta vise, ljudi hoce da naprave klub koji ce u buducnost parirati svima, pa izmedju ostalog i njima, ali nikako zajedno sa njima.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2018, 14:18 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Dec 2012, 21:34
Postovi: 22
Nisam upucen, al sta je problem da se kaze ko su ti drugi ljudi, i sta zele, gdje je plan neki, koliko vidim svi pisu uopsteno zele, hoce ... zasto ne izadju konkretno i kazu mi nudimo to i to. Taj Bozic i Ignjatic koliko ja pratim su odrzali klub, ne moraju biti zbog toga vjecno u klubu zbog starih zasluga al daj da vidimo sta nude ti drugi. Ako je to igranje jedne sezone u pl bih i onda novi dugovi bjezanje kud koji neka hvala daj da gledamo ligu rs pa lagano. Pa imamo fk sve pocne super pa vidimo gdje smo sad!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2018, 14:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
GanDra je napisao:
Појединци траже да пишем на ову тему, само ћу рећи двије ствари, доста је већ горе речено...
Као прво, играчи, колико видјех у оном њиховом саопштењу, траже помирење. По мени, домен фикције јер двије струје се не могу гледати очима, како се може закључити.
Као друго, сходно томе, сматрам да приједлог да скупштина буде конципирана по принципу 4-4-1 није срећно рјешење и само би, по мени, продубило јаз...


Ne bi to produbilo jaz, vec bi postao skroz novi klub...sa novom skupstinom, upravom,trenerom...tj nova upravljacka struktura u potpunosti.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3157 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 158  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs