banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 05:35

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3157 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 158  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Mar 2018, 16:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Prvo, pojedini gluposti pisu ovdje. Imali su ti igraci ici gdje igrati ( kao sto su pojedini i otisli i igrali ligu bh ), al ostali su ovdje iskljucivo zbog ljubavi prema Borcu i nisu okretali ledja klubu kad je najteze bilo. Drugo, dve godine od ispadanja su opet ostali i igrali, sadasnja garnitura je otjerala tada doju i kompaniju, na sav glas je bila prica kako se Borac od te sezone vraca polako na svoje mjesto. Do ove godine, Borac je bitku za opstanak borio, plata je misaona imenica bila, o prevoznim sredstvima na gostovanja da ne pricam. Ovi ljudi su 4 godine u klubu, u vrhu i nista uradili nisu. Ta prica kako su ostali, digli klub iz pepela vise ne pije vode, iz razloga sto ne bi imao dizato sta da nije igraca bilo ( pojedini su i dan danas tu, pa su etiketirani kao izdajnici ).
Drugo, vidim takodje da pojedini pisu kako je liga bh nepotrebna, jer za sobom vuce i dugove, i svasta nesto. Ok, znaci po vama bi najbolje bilo da Borac igra seosku ligu jos jedno 10-15 godina, pa onda da vidimo. Ajde da se borimo da i FK i RK igraju ligu RS, budu sredina i borba za opstanak.. sta ce u ligi bh, samo ti dugove donosi. Gluposti. Ima jako plitkog razmisljanja ovdje, dosta ljudi nece da sagleda situaciju i bude realan. Bozic i Ignjatic jednostavno hoce privatni klub, njihov klub, da rade sta hoce i to je to. Liga RS im odgovara, liga bez briga, mogu igrati djeca koja ce igrati na foru ljubavi za dz, i nikome zivom ne daju da im to srusi. Poslije 7-8 godina l, udjose ljudi u klub da naprave pricu, ovi haos napravise.
Ljudi budite objektivni malo i razmislite dobro.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2018, 16:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
supersonic je napisao:
Prvo, pojedini gluposti pisu ovdje. Imali su ti igraci ici gdje igrati ( kao sto su pojedini i otisli i igrali ligu bh ), al ostali su ovdje iskljucivo zbog ljubavi prema Borcu i nisu okretali ledja klubu kad je najteze bilo. Drugo, dve godine od ispadanja su opet ostali i igrali, sadasnja garnitura je otjerala tada doju i kompaniju, na sav glas je bila prica kako se Borac od te sezone vraca polako na svoje mjesto. Do ove godine, Borac je bitku za opstanak borio, plata je misaona imenica bila, o prevoznim sredstvima na gostovanja da ne pricam. Ovi ljudi su 4 godine u klubu, u vrhu i nista uradili nisu. Ta prica kako su ostali, digli klub iz pepela vise ne pije vode, iz razloga sto ne bi imao dizato sta da nije igraca bilo ( pojedini su i dan danas tu, pa su etiketirani kao izdajnici ).
Drugo, vidim takodje da pojedini pisu kako je liga bh nepotrebna, jer za sobom vuce i dugove, i svasta nesto. Ok, znaci po vama bi najbolje bilo da Borac igra seosku ligu jos jedno 10-15 godina, pa onda da vidimo. Ajde da se borimo da i FK i RK igraju ligu RS, budu sredina i borba za opstanak.. sta ce u ligi bh, samo ti dugove donosi. Gluposti. Ima jako plitkog razmisljanja ovdje, dosta ljudi nece da sagleda situaciju i bude realan. Bozic i Ignjatic jednostavno hoce privatni klub, njihov klub, da rade sta hoce i to je to. Liga RS im odgovara, liga bez briga, mogu igrati djeca koja ce igrati na foru ljubavi za dz, i nikome zivom ne daju da im to srusi. Poslije 7-8 godina l, udjose ljudi u klub da naprave pricu, ovi haos napravise.
Ljudi budite objektivni malo i razmislite dobro.
objektivno...lupetas gluposti.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2018, 17:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Ok, nema sta. Necu vise ni pisati ovdje. Ako se izmire, bice super. Ako ne, srecno juniorima u plej ofu. I nek im je svima Bog na pomoci u buducnosti.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2018, 17:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
supersonic je napisao:
Ok, nema sta. Necu vise ni pisati ovdje. Ako se izmire, bice super. Ako ne, srecno juniorima u plej ofu. I nek im je svima Bog na pomoci u buducnosti.
Ma slobodno pisi sta god mislis, komentar nije bio da te uvrijedim..samo ti kazem da si malo poletio. Prvo, vidi tacno kada su Bozic i Maki preuzeli klub...pa ce ti onda sve biti jasnije (jer ostatak price pada u vodu).

Drugo...ne pije vode da niko ne zeli PLBIH,naravno da svi to zele..samo se postavlja pitanje kako i cime.

Jedno licno pitanje. Jel ti bas svima vjerujes sta ti kazu, da je to bas tako ?

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2018, 17:55 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 19 Jul 2013, 18:19
Postovi: 59
Supersonic je sve lijepo objasnio i sve se moze zaključiti iz one jedne rečenice što je jedan od igrača rekao nekidan na gostovanju na Atvu, a to je da su svi igrači spremni sutra da se odreknu mjesta u timu koji bi igrao Bih ligu i da bi bili ponosni da udju u dvoranu i kažu da su oni ti koji su doveli klub na to mjesto, a da li je to trener Bozic spreman zrtvovati? Jednostavno nekolicina njih godinama unazad medju kojima je i trener Bozic su se bukvalno učahurili u klubu i odgovara im ova situacija letargije i igranja RS lige i sve dok su takvi ljudi u klubu sve će biti isto kao i do sada. Godinama već niko od privrednika i sponzora ne želi ni da čuje da pomogne klubu jer je već svima jasno šta se sa tim parama radilo godinama unazad od Doje pa nadalje, i sada se pojave novi ljudi u upravi koji izmedju ostalih sponzora čak privuku ponovo i Nektar (koji postavlja uslov upravo prisustva tih ljudi u upravi da se prati raspolaganje tim sredstvima) i naravno Bozic digne buru jer je ugroženo njegovo mjesto u klubu za koje se toliko bespostedno bori.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2018, 18:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
wizzy_bl je napisao:
supersonic je napisao:
Ok, nema sta. Necu vise ni pisati ovdje. Ako se izmire, bice super. Ako ne, srecno juniorima u plej ofu. I nek im je svima Bog na pomoci u buducnosti.
Ma slobodno pisi sta god mislis, komentar nije bio da te uvrijedim..samo ti kazem da si malo poletio. Prvo, vidi tacno kada su Bozic i Maki preuzeli klub...pa ce ti onda sve biti jasnije (jer ostatak price pada u vodu).

Drugo...ne pije vode da niko ne zeli PLBIH,naravno da svi to zele..samo se postavlja pitanje kako i cime.

Jedno licno pitanje. Jel ti bas svima vjerujes sta ti kazu, da je to bas tako ?

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Znas kako, napisao sam da pojedine igrace znam ( neke znam dobro ), i pricam sa njima. Kao i svakog borcevca me zainteresovalo ovo sve sto se desava, isto kao i u fK.
Pazi, ja vjerujem iskljucivo momcima koji igraju. Znaci ako meni covjek kaze da je prvi dio sezone bio super, da su sve zivo imali, pa i ta prezimena na dresu sto Pedja kaze neki dan na atv, nemam sta drugo reci nego biti srecan jer se i u KK pocelo napokon desavati nesto. Medjutim, kako je krenulo ovo u januaru, igraci popasoše onu stvar. Da ne pricam za sokolac i gostovanje i cime su i na koji nacin isli, saznao sam da im se duguje januarska stipendija ( mozda sam to i napisao vec ). Otkako se ovaj drugi dio uprave povukao, u klub se vratila ona stara prica i monotonija, u fazonu " igrajte, imacete prevoz, sta jesti, i imate gdje igrati utakmice ". Pojedini igraci slusaju to vec godinama, i znaju sta to znaci, zato se i bune.
Kao sto su i rekli na tv, igraci znaju kakvo je pravo stanje. Zar neko moze pomisliti da je maltene citav seniorski tim ( njih 13) otislo u strajk eto tako , te da nisu upravu ? A s druge strane , 2-3 covjeka kontra svih i misle da su svemoguci. Uostalom, isti ti igraci su i stali iza trenera kad je bilo price oko smjene, nesto se ne sjecam da su bili izdajnici tad,nego su bili heroji. Zato kazem, treba stati, vidjeti i jednu i drugu stranu pa onda suditi.. Svi znamo da Boza voli Borac, to nije upitno, ali ako su vec dosli neki ljudi koji mogu osvjeziti klub u svakom mogucem smislu, imaju to crno na bijelo, zasto im se ne da ta sansa ( sad vec, u ovom slucaju ustupi mjesto ).
Ja bih kao navijac volio da nikad nije doslo do ovoga, ni ovdje ni u FK. I dalje gajim nadu da ce se ove sedmice desiti nesto, te da ce u focu ici svi i pobijediti i s Bozijom pomoci biti drugi na kraju.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2018, 18:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
rondo je napisao:
Supersonic je sve lijepo objasnio i sve se moze zaključiti iz one jedne rečenice što je jedan od igrača rekao nekidan na gostovanju na Atvu, a to je da su svi igrači spremni sutra da se odreknu mjesta u timu koji bi igrao Bih ligu i da bi bili ponosni da udju u dvoranu i kažu da su oni ti koji su doveli klub na to mjesto, a da li je to trener Bozic spreman zrtvovati? Jednostavno nekolicina njih godinama unazad medju kojima je i trener Bozic su se bukvalno učahurili u klubu i odgovara im ova situacija letargije i igranja RS lige i sve dok su takvi ljudi u klubu sve će biti isto kao i do sada. Godinama već niko od privrednika i sponzora ne želi ni da čuje da pomogne klubu jer je već svima jasno šta se sa tim parama radilo godinama unazad od Doje pa nadalje, i sada se pojave novi ljudi u upravi koji izmedju ostalih sponzora čak privuku ponovo i Nektar (koji postavlja uslov upravo prisustva tih ljudi u upravi da se prati raspolaganje tim sredstvima) i naravno Bozic digne buru jer je ugroženo njegovo mjesto u klubu za koje se toliko bespostedno bori.
Opet neistine (koliko ja znam). Bozic i Maki dolaze pred kraj sezone 2015/16 (predsjednik i direktor/trener) ..gdje su zakrpali rupe i jedva zavrsili sezonu.

Sezona 2016/17 je vec puno bolja, opstanak nije ugrozen...stvari se postavljaju na svoje mjesto i postavlja se cilj SREDINA TABELE. Vraca se podrska Grada i jos nekih spoznora.Ostvareno.

Sezona 2017/2018 ...postavljanje temelja za napredak dovodi nove sponzore i pojacava interesovanje za klub, uostalom, sadasnja uprava nudi pomoc i izrazava zelju da ucestvuje u pozitivnim desavanjima u klubu. Zajednicki interes je tu, saradnja pocinje. Postavlja se cilj PLAY OFF za ovu sezonu (ide se i dalje normalnom dinamikom). Uprava radi dobar posao i dovodi nove sponzore, iako bih skrenuo paznju da se itekako koristi pozitivan primjer stabilizacije od prosle sezone i nastavak pozitivne price. Naravno, tako je i trebalo, al zelim da kazem, da bi i bez ove uprave, sezona 2017/18 imala sigurno vise sponzora nego sezona 16/17, ali ne u ovoj mjeri .Mozda Pivara ne bi dosla ove sezone, ali bi mozda dosla iduce. NE ZELIM DA UMANJIM NI NAJMANJE RAD OVE UPRAVE, JER STVARNO MISLIM DA SU DOBAR POSAO ODRADILI NA TOM POLJU.
Plan je ispunjen, PLAY OFF se igra.

Iduce godine, plan bi bio 1. mjesto i PLBIH.

Prema tome, ne znam kako se Bozicu i Makiju moze bilo sta zamjeriti u pogledu sportskih ambicija, kad svake sezone dizu stepenicu za jedan korak. Vracamo se na pricu o dinamici,...korak po korak, ili SAD-ODMAH

Takodje, pricati da su se ucahurili u klubu i stvaraju svoj klub, isto ne pije vode..ljudi su zavrsili sezonu 15/16 (to i ne brojim) i odigrali samo 1(slovima JEDNU) sezonu samostalno 16/17 ...kad je u sustini i doslo do stabilizacije i tih pozitivnih promjena, koje su privukle i ostale zainteresovane strane.

Ako sam sta pogrijesio, molio bih da me ispravite .

Uglavnom, koji kurac je sve ovo trebalo...i dalje ne kontam.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2018, 19:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
@supersonic

jbg...sad hoces reci da su se igraci okrenuli protiv trenera zbog voznje kombijem u Sokolac, ili zbog straha da iduce sezone nece imati prezimena na dresovima :)

Kad smo kod kombija, pitaj te iste igrace zasto se nije islo autobusom...tj pitanje jel i oni znaju...


Kazes ..kad imaju sve crno na bijelo...jbg, onda se mi pitamo zasto kod nas toliko politicara...zasto dosts ljudi vidi politiku kao dobar biznis. Ako se vec nisi uclanio u neku stranku, molim te da se uclanis sto prije, jer bi bio idealan za clanstvo :)


POENTA...NIJE SVE TAKO CRNO-BIJELO




Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2018, 19:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
Citiraj:
Imali su ti igraci ici gdje igrati ( kao sto su pojedini i otisli i igrali ligu bh ), al ostali su ovdje iskljucivo zbog ljubavi prema Borcu i nisu okretali ledja klubu kad je najteze bilo. Drugo, dve godine od ispadanja su opet ostali i igrali, sadasnja garnitura je otjerala tada doju i kompaniju, na sav glas je bila prica kako se Borac od te sezone vraca polako na svoje mjesto. Do ove godine, Borac je bitku za opstanak borio, plata je misaona imenica bila, o prevoznim sredstvima na gostovanja da ne pricam. Ovi ljudi su 4 godine u klubu, u vrhu i nista uradili nisu. Ta prica kako su ostali, digli klub iz pepela vise ne pije vode, iz razloga sto ne bi imao dizato sta da nije igraca bilo ( pojedini su i dan danas tu, pa su etiketirani kao izdajnici ).
Drugo, vidim takodje da pojedini pisu kako je liga bh nepotrebna, jer za sobom vuce i dugove, i svasta nesto. Ok, znaci po vama bi najbolje bilo da Borac igra seosku ligu jos jedno 10-15 godina, pa onda da vidimo. Ajde da se borimo da i FK i RK igraju ligu RS, budu sredina i borba za opstanak.. sta ce u ligi bh, samo ti dugove donosi. Gluposti. Ima jako plitkog razmisljanja ovdje, dosta ljudi nece da sagleda situaciju i bude realan. Bozic i Ignjatic jednostavno hoce privatni klub, njihov klub, da rade sta hoce i to je to. Liga RS im odgovara, liga bez briga, mogu igrati djeca koja ce igrati na foru ljubavi za dz, i nikome zivom ne daju da im to srusi. Poslije 7-8 godina l, udjose ljudi u klub da naprave pricu, ovi haos napravise.
Ljudi budite objektivni malo i razmislite dobro.


koliko neistina i gluposti u jednom postu.
Pa kako nisu nista napravili, kada sam napises da su otjerali Doju i ekipu, pa samo to da su napravili to je otprliki sinonim da se sada neko u kostac uhvati sa upravom FK.
Nije Borac do ove godine vodio bitku za opstanak, vec ONE godine kada je trebala biti ova godina su bojkotasi odluculi da dokazu kako se voli Borac i presli u mocni Student. Isto tako da su mogli bilo gdje igrati za ozbiljnije pare, ne bi ovu sezonu igrali u Borcu, sto je i normalno ako su profesionalci (ali su dokazali da nisu profesionalci ).
Vidim da si misljenja da se sve treba vrtiti oko igraca, to mi dosta govori o tvom znanju , ali jedini je bitan sistem, u kojem je igrac samo jedan od karika, i to najlakse zamjenjiva, sto se vidjelo na zadnjoj utakmici. Pa ovi igraci za koje sam mozda i mislio da su preveslani na pocetku , poslije svega ostace po ovome upamceni. Mozda su trebali 5 minuta umjesto sa politicarima sjesti sa Raspudic Borisom, da im objasni neke stvari, sta znaci biti vojnik kluba i u praksi to dokazivati non stop, mozda bi nesto naucili iz svega.

Bozic i Ignjatic su prosli svasta, i na svojoj kozi osjetili najteze udare, prije ovih sadasnjih, sto od strane doje i ekipe, sto od kolega pored Banja Luke, koji zbog politicke situacije su jesu to sto jesu. Svi navedeni su pokusali, jebem li ga , kao i ovi sada da ruse taj Borac.
Sta ima u tom Borcu, postavlja se pitanje? Zasto vise ljudi dodje na utakmicu Borca u prvoj ligi RS nego u Laktase koji igraju ABA ligu?Zbog igraca? Zbog njihovog kvaliteta?
Narod ne mozes slagati, a narod zna i prepoznati stvari kad tad...maske ce i sada pasti, a kao sto nisu nikada mogli prevariti da je Boka star ili da nije za Borac, tako i ova losa prica protiv Makija i Boze nece proci, ne dugorocno, jer su i njih dvojica borcevi vojnici, sve ono sto ovi drugi nisu. Igraci prolaze, uprave odlaze, BORCEVCI OSTAJU.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2018, 19:18 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 25 Jul 2011, 14:24
Postovi: 189
Kako to da i igraci nisu ujedinjeni u svom stavu, niko ne pominje ovu cetvoricu momaka sto nisu bojkotovali? Kapiten Pucar, Vanja, Barbarez i ovaj novi centar.. Braca Loncar su inace poznati kao veliki Borcevci. Prvi koji izletise onda u Student, a sad moralisu po televiziji. A sve je pocelo od Arsenija.. Smrdi tu previse stvari.. Cak se i onaj Talic Preletacevic mota po tribinama.. Otjeraju li Bozu i Makija mene dvorana vidjeti nece...

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2018, 19:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
rondo je napisao:
Supersonic je sve lijepo objasnio i sve se moze zaključiti iz one jedne rečenice što je jedan od igrača rekao nekidan na gostovanju na Atvu, a to je da su svi igrači spremni sutra da se odreknu mjesta u timu koji bi igrao Bih ligu i da bi bili ponosni da udju u dvoranu i kažu da su oni ti koji su doveli klub na to mjesto, a da li je to trener Bozic spreman zrtvovati? Jednostavno nekolicina njih godinama unazad medju kojima je i trener Bozic su se bukvalno učahurili u klubu i odgovara im ova situacija letargije i igranja RS lige i sve dok su takvi ljudi u klubu sve će biti isto kao i do sada. Godinama već niko od privrednika i sponzora ne želi ni da čuje da pomogne klubu jer je već svima jasno šta se sa tim parama radilo godinama unazad od Doje pa nadalje, i sada se pojave novi ljudi u upravi koji izmedju ostalih sponzora čak privuku ponovo i Nektar (koji postavlja uslov upravo prisustva tih ljudi u upravi da se prati raspolaganje tim sredstvima) i naravno Bozic digne buru jer je ugroženo njegovo mjesto u klubu za koje se toliko bespostedno bori.


opet tonu gluposti,

igraci nekoga da dovedu, opet ponavljam, da imaju bilo gdje igrati ne bi bili u Borcu, to je jedina istina, jer im Borac ne moze ponuditi ni priblizno sto Student, a da ne pricamo o Igosima i slicnima.
Privrednike i sponzore moze samo politika privuci, a znamo ko i kako, ali tu i jeste problem, što Borac smeta i kada je u ambisu.

Nije Bozic digao buru vec uprava, jer su skontali da je skupstina najvisi organ kluba a ne uprava (vidi boga ti, otkrili ameriku), pa su morali uvuci igrace, koji su prvi bili da se Arsenije otjera.

Citiraj:
Znas kako, napisao sam da pojedine igrace znam ( neke znam dobro ), i pricam sa njima. Kao i svakog borcevca me zainteresovalo ovo sve sto se desava, isto kao i u fK.
Pazi, ja vjerujem iskljucivo momcima koji igraju.

:wink:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2018, 19:58 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 19 Jul 2013, 18:19
Postovi: 59
Ono sto možemo zaključiti je da bi ovako mogli piskarati u nedogled kako mi ovdje na forumu tako i oni sa izjavama u medijima, a isto tako da bez trenera se mozda i uzme titula, ali bez igrača "teško"(nikako). Imale su sve strane svojih loših postupaka i djela kroz sve ove godine, ali ono što mogu sa sigurnošću reći jeste da su sve ove godine igrači bili u najgoroj poziciji, bez primanja ikakvih trenirali po dva puta dnevno, pri tome odricuci se niza drugih stvari(škole, fakulteta, posla), da se njima manipulisalo na sve moguće načine od raznih "uprava" i da mi je bar ako ništa drago da su oni pokazali zube makar i u ovakvoj teškoj situaciji za klub.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2018, 20:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Otisli smo u dubinu jako. Saglasan sam sa wizzyem a to je, koji je sve ovo kurac trebalo bilo kome.
Eto, iz najbolje namjere se nadam da ce se rijesiti ovo sto prije, i da ce sve biti po starom.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2018, 22:42 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 25 Jul 2011, 14:24
Postovi: 189
Uzela se bez "igraca" Varda.Slika

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2018, 23:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2962
supersonic je napisao:
Prvo, pojedini gluposti pisu ovdje. Imali su ti igraci ici gdje igrati ( kao sto su pojedini i otisli i igrali ligu bh ), al ostali su ovdje iskljucivo zbog ljubavi prema Borcu i nisu okretali ledja klubu kad je najteze bilo. Drugo, dve godine od ispadanja su opet ostali i igrali, sadasnja garnitura je otjerala tada doju i kompaniju, na sav glas je bila prica kako se Borac od te sezone vraca polako na svoje mjesto. Do ove godine, Borac je bitku za opstanak borio, plata je misaona imenica bila, o prevoznim sredstvima na gostovanja da ne pricam. Ovi ljudi su 4 godine u klubu, u vrhu i nista uradili nisu. Ta prica kako su ostali, digli klub iz pepela vise ne pije vode, iz razloga sto ne bi imao dizato sta da nije igraca bilo ( pojedini su i dan danas tu, pa su etiketirani kao izdajnici ).
Drugo, vidim takodje da pojedini pisu kako je liga bh nepotrebna, jer za sobom vuce i dugove, i svasta nesto. Ok, znaci po vama bi najbolje bilo da Borac igra seosku ligu jos jedno 10-15 godina, pa onda da vidimo. Ajde da se borimo da i FK i RK igraju ligu RS, budu sredina i borba za opstanak.. sta ce u ligi bh, samo ti dugove donosi. Gluposti. Ima jako plitkog razmisljanja ovdje, dosta ljudi nece da sagleda situaciju i bude realan. Bozic i Ignjatic jednostavno hoce privatni klub, njihov klub, da rade sta hoce i to je to. Liga RS im odgovara, liga bez briga, mogu igrati djeca koja ce igrati na foru ljubavi za dz, i nikome zivom ne daju da im to srusi. Poslije 7-8 godina l, udjose ljudi u klub da naprave pricu, ovi haos napravise.
Ljudi budite objektivni malo i razmislite dobro.


Preko nekih stvari jednostavno ne mogu preci. Zar stvarno mislis da je njima u cilju da imaju privatni klub i finansijsku korist od istog ? Daj molim te...

Nadam se da ce biti sve ovo brzo rijeseno i da ce se nastaviti dalje normalnim tokom.
Ovo je samo jos jedan dokaz koliko ljudi prati desavanja u klubu i kako su se svi odmah javili cim je izbio neki problem, a do tad mir i tisina.
I za bracu govoriti da nisu Borcevci, bez obzira na sve, je glupost nevidjena !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Mar 2018, 21:25 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Mar 2018, 22:29
Postovi: 46
Ima li ikakvih informacija šta se dešava ? Neće moći vječno ovako , mora se nešto iskristalisati ili jedni ili drugi.
Šta da očekujemo u nastavku sezone ? Ko će igrati za Borac , ko će ga voditi ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Mar 2018, 21:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
boracbanjalukale je napisao:
Ima li ikakvih informacija šta se dešava ? Neće moći vječno ovako , mora se nešto iskristalisati ili jedni ili drugi.
Šta da očekujemo u nastavku sezone ? Ko će igrati za Borac , ko će ga voditi ?
Trebalo bi se sutra znati vise. Bice onako kako se ljudi dogovore izmedju sebe.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Mar 2018, 22:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Знаће се, као што пишете, више ускоро, али су одређене ствари, како чујем, данас постале познате.
Божић одступио већ са свих функција у клубу, Игњатић остаје до краја сезоне након чега напушта функцију предсједника УО.
То је оно што у овом моменту знам и што је до мене дошло.

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Poslednji put menjao GanDra dana 21 Mar 2018, 22:46, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Mar 2018, 22:46 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Mar 2018, 22:29
Postovi: 46
Božić odstupa ? Znači oni koji su mu okrenuli leđa su pobijedili ?
I šta sad očekivati ? Da bude još veći cirkus da imamo trenera igrača kao što to ti igrači traže ? Borik mene tako skoro neće vidjeti ako to tako bude ....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2018, 11:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
http://www.srpskacafe.com/2018/03/bozic ... ja-sezone/

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3157 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 158  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs