banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:03

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3157 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 ... 158  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 09 Maj 2020, 06:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Sad ga i ti pretjera, Pavlovic mozda statisticki najbolji, ali ne moze se reci da su ostali losi, kod njega je lopta najvise bila, nisi valjda ocekivao da ce lopta biti kod ovih klinaca od 17 godina ili 18, a koja su to djeca po igralistima koja mogu igrati, molim te. Sto se tice Djonlica on je odigrao par utakmica i ne mozemo suditi o njemu bez obzira iz koje lige dosao. Sad niko ne valja, a omjer 18/1, i odlicno odigran kup, stvarno komentar nikako nije na mjestu. Realno ekipa je iznijela prvenstvo sa sedam ili osam igraca od kojih je jedan imao 17 a jedan 19 godina.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Maj 2020, 16:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Pitanje: zasto je Nikolic ove sezone imao minute na kasikicu za secer ?
Zasto je Barbarez vise sjedio nego igrao ?
To su sve nasa dijeca,koja su tu bila kad je najgore bilo i kad nije bilo nikog. Kako je neka kinta usla u klub, dovode sa strane igrace, gdje bih ja ostavio markovica i marana ( na njega sam zaboravio ). Ovo ostalo je suvisno bilo jako. Kao i sto je obicno ovdje kod nas,umjesto da se sve razvija nase i bude dobro kada su pare, to bude kontra..

Evo ako cita neko blizak upravi, neka se potrude i pokusaju kontaktirati,znaci samo kontaktirati Acu Radukica i Draska Knezevica.. pa cak i zlaju jovanovica ( iako ima godina, mislim da bi mogao bez problema igrati bh ligu ).

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Maj 2020, 19:37 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Sto se tice Radukica i Knezevica slazem se u potpunosti, ali pitanje je imamo li taj novac, Nikolic i Barbarez, djeluju kao da treniraju dva puta sedmicno, i bas nije malo minuta 13 obojica ili minut manje, a i Ljuboja je igrao mozda malo vise na njihovim pozicijama, Srdjan Loncar 15, primjera radi, Reljic 17 minuta, a da su nam Knezevic i Radukic tu, pitao bi posto liga 6, a ovo za Markovica i ovog malog Marana nisam bas razumio, koliko sam skuzio mogli bi ostati...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Maj 2020, 20:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Pa cisto sumnjam da su srbijanci igrali za 500 eura.. igrali su za vise,a s obzirom da se liga bh igra,bice i vise para,a ja bih radije dao momcima iz naseg grada nego srbijancu nekom.
Markovici Maran su sasvim ok, njih zadrzati

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Maj 2020, 21:03 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Mar 2020, 13:44
Postovi: 109
supersonic je napisao:
Pitanje: zasto je Nikolic ove sezone imao minute na kasikicu za secer ?
Zasto je Barbarez vise sjedio nego igrao ?
To su sve nasa dijeca,koja su tu bila kad je najgore bilo i kad nije bilo nikog. Kako je neka kinta usla u klub, dovode sa strane igrace, gdje bih ja ostavio markovica i marana ( na njega sam zaboravio ). Ovo ostalo je suvisno bilo jako. Kao i sto je obicno ovdje kod nas,umjesto da se sve razvija nase i bude dobro kada su pare, to bude kontra..

Evo ako cita neko blizak upravi, neka se potrude i pokusaju kontaktirati,znaci samo kontaktirati Acu Radukica i Draska Knezevica.. pa cak i zlaju jovanovica ( iako ima godina, mislim da bi mogao bez problema igrati bh ligu ).
Imao je minute na kašiku zato što je na poziciji četvorke imao Pavlovića i Markovića, plus radio je i nije dolazio na jutarnje treninge, iako svojim kvalitetom može da igra 20-25 minuta Šćekić je ipak odlučio da mu ne daje toliki prostor. Barbarez je radio konstatno tokom sezone i trenirao naveče ali je bio u rezervnom planu jer je bilo dosta bekova koji su zbog broja i treninga i fizicke spreme koju su imali dobili minute. Krajnji cilj je vratiti banjalucke igrace u Borik, pocev od Knezevica, Radukica, Josipovića, Jankovića, Talića itd. Ova prva trojica su 2500€ i skuplje, treba vremena da se klub finansijski ustabili i onda napraviti taj iskorak.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Maj 2020, 19:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
A sta je sa Arsenijem po meni odlicna opcija 4/5, ne znam kakvi su odnosi njega i kluba, ali bi bio odlicno pojacanje, da mi neko ne zamjeri bolja opcija od Pavlovica, gledano iz pozicije godina, naravno ako se sa Pavlovicem ne dogovorimo....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Maj 2020, 19:41 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Mar 2020, 13:44
Postovi: 109
Ako ne griješim Arsenije ima ugovor sa Tivtom na jos jednu sezonu.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Maj 2020, 05:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5241
Lokacija: Црвено - плави град
Арсенијеви кошаркашки квалитети су одлични али му људски квалитети нису јача страна, по мени је превише соло играч, и с обзиром какву међусобну комуникацију екипа сад има, небих га волио опет видјети у црвено плавом дресу.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Maj 2020, 18:13 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Jel" zna neko hoce li se krenuti sa treninzima, koliko sam procitao Ministarstvo je dalo odobrenje za početak trenaznih procesa od 18.05., pitanje je samo ko bi u ovom trenutku mogao trenirati od igraca, naravno osim igraca iz B.L.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Maj 2020, 11:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Samo se fokusirajte na banjalucku djecu, na njih se maksimalno obazirite. A srbijance i ostale ostavite kao rezervu kad svi planovi propadnu..

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Maj 2020, 19:44 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Sad cu ja opet o potencijalnim pojacanjima, kakva je situacija sa Lulicem, premda se nije proslavio u Mladosti...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Maj 2020, 20:43 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Mar 2020, 13:44
Postovi: 109
avatar971 je napisao:
Sad cu ja opet o potencijalnim pojacanjima, kakva je situacija sa Lulicem, premda se nije proslavio u Mladosti...
Mislim da je i Lulic zainteresovan da se vrati u Borac, u Mladosti je imao dosta nesporazuma sa stručnim štabom pa nije dobijao minute koliko je očekivano.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2020, 19:50 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Citam na dosta stranica prvoligaskih klubova da se krece u ponedjeljak, kod nas jos nista nema, mislim na prvoligase u RS...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2020, 17:07 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Mar 2020, 13:44
Postovi: 109
KK Borac kreće sutra sa treninzima...


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Maj 2020, 20:15 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Hajde, super da su krenuli, neka je sa srecom, jel se zna ko je od igraca poceo sa treninzima, a evo i na ovoj you tube stranici KK Borac gledam retrospektivu utakmica, dobra stvar je uradjena,, u ove tri utakmice bas ima dobrih poteza, sad kad to pogledam djeluje da smo dosta losije igrali u drugom dijelu sezone.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Maj 2020, 21:40 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Mar 2020, 13:44
Postovi: 109
avatar971 je napisao:
Hajde, super da su krenuli, neka je sa srecom, jel se zna ko je od igraca poceo sa treninzima, a evo i na ovoj you tube stranici KK Borac gledam retrospektivu utakmica, dobra stvar je uradjena,, u ove tri utakmice bas ima dobrih poteza, sad kad to pogledam djeluje da smo dosta losije igrali u drugom dijelu sezone.
Marković, Reljić, Maran i Ljuboja treniraju sa ekipom, plus momci iz omladinskog pogona...


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2020, 09:26 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Mar 2020, 13:44
Postovi: 109
avatar971 je napisao:
Hajde, super da su krenuli, neka je sa srecom, jel se zna ko je od igraca poceo sa treninzima, a evo i na ovoj you tube stranici KK Borac gledam retrospektivu utakmica, dobra stvar je uradjena,, u ove tri utakmice bas ima dobrih poteza, sad kad to pogledam djeluje da smo dosta losije igrali u drugom dijelu sezone.
Aljoša Janković se pridružio ekipi Borca na treninzima, još uvijek ništa nije konkretizovano ali se radi na povratku BL igrača, plus mladi Miloš Protić koji ima potpisan ugovor sa KK Borac.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2020, 12:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Mogu li bolji poznavaoci procijeniti koje bismo mjesto mogli dohvatiti u ligi i postoji li mogucnost da nas pozovu u ABA 2 ligu na kraju sezone


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2020, 12:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Za aba ligu ti trebaju finansije, koje jos nemam i mislim da je previse rano jos za taj projekat. Sto se lige tice, mislim da nam na svakoj poziciji treba po kvalitetan i provjeren igrac ( znaci 5 momaka )… da bi zajedno sa ovim sto imamo mogli da naprave nesto.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2020, 20:09 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Mar 2020, 13:44
Postovi: 109
Borac u srcu je napisao:
Mogu li bolji poznavaoci procijeniti koje bismo mjesto mogli dohvatiti u ligi i postoji li mogucnost da nas pozovu u ABA 2 ligu na kraju sezone
Ne zna se ni sastav Borca ni drugih ekipa da bi se na tako dugačkom periodu moglo bilo šta zaključivati. Ekipa će zadržati devet igrača iz prethodne sezone i dovesti još minimum trojicu u prelaznom periodu. Ono što je novost jeste da se u sledećoj sezoni vraća dizajn retro dresova iz 2008-10 godine, i da će ih kada bude vrijeme pustiti u javnost i prodaju preko GBT kompanije.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3157 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 ... 158  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs