banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 12:20

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3157 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 158  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Apr 2018, 17:53 
OnLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Dec 2011, 21:42
Postovi: 430
wizzy_bl je napisao:
Stvarno nemam pojma sta se ovo sada desava, pa ne mogu ni komentarisati... ali ono sto znam jeste da bi BORAC morao uci u PL...jer se sve poklopilo. Leotar je ispao (ne znam ni sam kako),a sa njima nismo mogli igrati, bolji su momci...sa svim ostalim se moze igrati, sto uostalom pokazuju i rezultati.
"Znali"su i ovi u fk doci do para na pocetku sezone,pa vidimo sad sta se desava.

A kad udju,bice i vise love...istina nece biti vecine ovih igraca, ali i to smo znali.. Mozemo (ne)voljeti ove likove sto sad vode klub, al cinjenica jest da znaju posao i znaju kako doci do para...sto sam u vise navrata spomenuo.


Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2018, 18:22 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Mar 2018, 22:29
Postovi: 46
Sve je počelo oko razmaženog derišta Vučkovića kojeg je Boža htio otjerati zajedno sa Makijem jer je unosio nemir u svlačionicu ... A koliko čujem , i igrači su bili za to zato su onaj prvi put stali uz Božu. Ali ova gospoda koja vodi klub je vidjela da u ugovoru piše da on ne može ići bez obeštećenja i držali su se toga. Ali kako dobiti obeštećenje za igrača kojeg si otjerao i koji ti remeti atmosferu u ekipi ? Da su ova gospoda prihvatila tu odliku za dobrobit kluba ništa od ovog ne bi došlo , ali to je pokrenulo lavinu koja će tek kulminirati.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2018, 19:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6135
boracbanjalukale je napisao:
Sve je počelo oko razmaženog derišta Vučkovića kojeg je Boža htio otjerati zajedno sa Makijem jer je unosio nemir u svlačionicu ... A koliko čujem , i igrači su bili za to zato su onaj prvi put stali uz Božu. Ali ova gospoda koja vodi klub je vidjela da u ugovoru piše da on ne može ići bez obeštećenja i držali su se toga. Ali kako dobiti obeštećenje za igrača kojeg si otjerao i koji ti remeti atmosferu u ekipi ? Da su ova gospoda prihvatila tu odliku za dobrobit kluba ništa od ovog ne bi došlo , ali to je pokrenulo lavinu koja će tek kulminirati.
zaboravio si jos reci da je bilo prilicno prljave igre...da se nije stedilo, niti biralo nacin u toj borbi za uprljavnja,niti je bilo bas sve fer. Malo me sad cude ove price i kritike sto neki pisu u vezi tajminga sa oglasavanjem Kase,itd...bilo je svega i prije par sedmica, svega osim komprimisa i fer igre (nazalost).

Stojim iza svega sto sam napisao, da su Boza i Maki podigli i napravili sve ovo, te da ih se nije trebalo sklanjati (a igrace sam odavno prestao komentarisati)...medjutim, stojim iza toga da ovi u sadasnjoj upravi NISU levati, da momci znaju posao i da znaju postaviti stvari na svoje mjesto. AKO SE UDJE U PL, SIGURAN SAM DA CE BITI OBEZBJEDJEN BUDZET, DA NECEMO ISPASTI ...da ce dovesti iskusniji trener, te igracka pojacanja (znaju i oni da to treba). Jedino sto ja ne znam, sta je to treca smjena, sta je iza toga, da li ce biti politike i kako ce se stvari zavrsiti nekada kad odu iz kluba, tj kad se podvuce crta.


Ponavljam, kad se pojavila sansa, treba je iskoristiti i uci u PL, bez obzira na sve..ko je uprava, da je vjerovatno prerano,itd...

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2018, 19:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
supersonic je napisao:
Prvo, gandra pises i razmisljas iz perspektive drugarstva sa bozom a ne gleda objektivno na cjelokupnu situaciju, otuda i ova smijesna nebuloza oko uprave i prostorija, ako je iko istrazio bar malo o tim ljudima, zna da nece toliko nisko ici bas.
Takodje, izalzeci bas sad, kada je borba za titulu, saopstenjima o reaktivaciji kluba i bukvalnom pisanju po svemu ovome trenutno " u fazonu dzabe igrate za klub koji nije pravi, mi smo reaktivirali pravi klub, al ajde osvojite, ko fol bice nam drago". Toliko nisko i toliko jadno. Zasto se nije o tome moglo pisati nako zavrsetka sezone, ionako se borba maltene godinu dana vodi oko reaktiviranja ( da se ne lazemo, i ja sam navijac kao i svi ovdje, i ja sam za stari Borac ).
Uostalom, zivo me interesuje da li bi se igrala liga Bh da je Boza ostao u klubu, i pod kojim imenom.
Da napomenem, ovi ljudi su rekli vise puta javno da ce se igrati ako se ostvari, s Bozine strane se to nije culo.

I da, nemam nista protiv nikog ovdje, pogotovo ne protiv gandre, svi navijamo za Borac i volimo ga, samo nekad treba biti realan i objektivno sagledati sta je trenutno bolje za klub.


Одговор на прво, да, јесам приватно у добрим односима са Божом, али далеко од тога да пишем из перспективе коју си навео. Брзо након одласка Божића и Игњатића ново руководство се регистровало као политички покрет, дуго су вршили притисак на Игњатића и Божића као потписнике и овлаштена лица да потпишу са Градом Бања Лука неки уговор о препису просторија на ОКК Борац што су ови одбијали јер се не може то урадити без сагласности изворног клуба. Као да се новом руководству негдје журило... То донекле буди сумњу...
Искрено, мислим да је ново руководство Борца, овим регистровањем као политички покрет, постигло аутогол али вријеме ће показати да ли сам у праву.
Друго, како схватих из саопштења Вукашина Божића, није желио да се огласи да се није десио како рече дивљачки покушај упада у просторије клуба. Иако је господин Барош покушао да демантује, постоји записник из полиције о том дешавању који њега демантује.
Треће, неко каже да је Вукашин изабрао лош тајминг. Народу би увијек био лош тајминг: да је сачекао крај сезоне и да се освојило, рекли би ''види га сад, хоће преко туђих леђа у лигу БиХ''. Да је сачекао крај сезоне и евентуални пораз од Братунца и онда се јавио, рекли би ''сад паметује, што се није јавио на старту сезоне да помогне да се освоји титула''. Јавио се сад, ''што се сад јавио кад се води 1:0 у финалној серији''... Народу се никад не може угодити...
Четврто, најважније, треба знати да ће наредне сезоне и Игокеа морати да игра лигу БиХ, што значи Борац и Игокеа у истом рангу, што значи _________ (допуни сам). (У овој ситуацији би највише до изражаја могло да дође то регистровање као политички покрет и да се знатно одрази на финансирање).
Још једном кажем, било би добро знати са колико пара клуб располаже у овом тренутку, односно колико новца има на рачуну. Ако је циљ лига БиХ, онда нека прецизно изађу у јавност шта тренутно кажу банкарски изводи... Исто тако, било би лијепо знати да ли су за ових мјесец дана како су преузели руковођење клубом, односно од мартовских скупштина, направили већ одређена дуговања и у којем износу...

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2018, 21:06 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Meni ove promjene u klubu mirisu na prikupljanje predoktobarskih poena preko sporta u gradu. Iako jako slabo pratim kosarku,mislim da mi je negdje u memoriji ostalo da je dio ovih novih ljudi bio u kk student svojevremeno.....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2018, 21:43 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 10 Okt 2014, 17:29
Postovi: 103
pinkara je napisao:
Meni ove promjene u klubu mirisu na prikupljanje predoktobarskih poena preko sporta u gradu. Iako jako slabo pratim kosarku,mislim da mi je negdje u memoriji ostalo da je dio ovih novih ljudi bio u kk student svojevremeno.....
Bum,sustina.


Sent from my Smartphone 3.1 Lite using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Apr 2018, 07:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
Pratim pisanja, i cudim se kako se svaki put iznenadim kako je narod ovce, kojima daj nesto da bi pamet nestala, a mozda pamet ovce nikada nisu ni imale, jer da jesu ne bi svi mi bili u kanalu nakon dve decinije od rata.

Zapravo ovacije sa zadnje utakmice su ovacije koje su Bozic i Maki zasluzili i koji su zivjeli za to, za huk Borika kada je bilo najteze , a igraci koji su kao suncokreti okrecu su druga prica (i da ne bude zabune cestitam im od srca). Zalosno je sto ljudi koji su prosli najvece dubioze , trebali krunu svog rada dozivjeti pred punim Borikom , utakmicu gledali sa strane. Svakom iskrenom borcevcu je to jasno sta ja pisem.

Uprava OKK Borac, sta reci, mozda i o njima napisem koju lijep rijec, kada se pokaze da nisu tu radi politke , da ne pobjegnu kada postane tesko i da dokazu da su stoti dio borcevaca kao gore dvojica navedena.
Sponzora je bilo i bice, samo sto u nasem gradu ljudi dopustaju da ih sponzor KUPI svojim "milosrdjem" umjesto obrnuto. NPR. Pivara koja je uz Borac jedan od najvecih brendova naseg grada, Banja Luka je trebala tu istu pivaru naprditi najstrasnije onoga trenutka kada je Jelen poceo ulagati vise u JAVNE SERVISE naseg grada od nase banjalucke pivare. Ali druga je to prica ...

Na kraju krajeva sta je problem, OKK Borac igra finale, uzece titulu nadam se, igace premijer ligu, imaju STRUKTURU kluba koju su stvorili Maki i Bozic, u prevodu imaju sve.

Izvorni Borac je tek reaktiviran, nema nista gore navedeno ...

vrijeme ce sve pokazati , kao sto vrijeme sve pokazuje u FK Borac.

SRETNO !!!

PS. i da, daj manite se moralisanja, sto bas sada kada se igra finale, trebali su i na sred utakmice prekinuti i to objaviti ...jer prevare, prijetnje, ucjenje, tuzbe nisu metode "lijepog" odlaska iz kluba, da bi bilo ko imao obzira prema bilo kome ...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Apr 2018, 09:24 
OnLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Dec 2011, 21:42
Postovi: 430
mblm je napisao:
wizzy_bl je napisao:
Stvarno nemam pojma sta se ovo sada desava, pa ne mogu ni komentarisati... ali ono sto znam jeste da bi BORAC morao uci u PL...jer se sve poklopilo. Leotar je ispao (ne znam ni sam kako),a sa njima nismo mogli igrati, bolji su momci...sa svim ostalim se moze igrati, sto uostalom pokazuju i rezultati.
"Znali"su i ovi u fk doci do para na pocetku sezone,pa vidimo sad sta se desava.

A kad udju,bice i vise love...istina nece biti vecine ovih igraca, ali i to smo znali.. Mozemo (ne)voljeti ove likove sto sad vode klub, al cinjenica jest da znaju posao i znaju kako doci do para...sto sam u vise navrata spomenuo.


Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Cinjenica je i da su u fk na pocetku sezone bili ljudi koji znaju i umiju sve i svasta,pa evo dokle su nas doveli.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Apr 2018, 19:07 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1561
Hoce li biti sta od tog prenosa na Elti?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Apr 2018, 19:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2189
Lokacija: Бања Лука
37:38 imamo na poluvremenu

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Apr 2018, 21:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2189
Lokacija: Бања Лука
Poraz 71:66

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 19:37 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
https://www.youtube.com/watch?v=sdF_AeD66Dk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2018, 09:29 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2010, 10:09
Postovi: 129
https://youtu.be/9JjpL9-j9hg


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2018, 10:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2013, 22:19
Postovi: 334
Lokacija: na okuci
Kada je treća utakmica?

_________________
Све док Врбас Бањалуком тече...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2018, 11:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
2. мај у 18:00.

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Maj 2018, 18:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5252
Lokacija: Црвено - плави град
Пораз, 2:1 за Братунац.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Maj 2018, 18:43 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
kako lose odigrase, zadnjih 5 minuta nisu imali pojma kud udaraju


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Maj 2018, 18:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12366
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Znaci caolina, e djeco djeco...

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Maj 2018, 21:08 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Штета за навијаче и Борац као клуб, али свака част и Братунчанима, много је теже у тако малој средини радити и остварити успјех.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Maj 2018, 06:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Drvosječa prvo airball na penalu, pa promaši drugo i uhvatiše skok... Onda Lombardo trca, pa drvosječa trica... Tu se prelomila utakmica... Uzeće Borac tamo, biće još jedna u Boriku :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3157 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 158  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: žao mi muškatli i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs