banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 03:57

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3157 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 158  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Apr 2018, 22:44 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 19 Jul 2013, 18:19
Postovi: 59
Ispostavi se da je ipak kombi = poraz :D aj borac!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Apr 2018, 12:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Људи који су након мартовске скупштине преузели бригу о клубу умјесто Божића и Игњатића нису се синоћ баш прославили организацијом утакмице, али ни радом на промоцији исте током седмице, те показали да нису достојни вођења једног клуба...
Поражавајућа је чињеница да је на утакмици ПОЛУФИНАЛА ПЛЕЈ-ОФА (намјерно великим словима) забиљежена најлошија посјета у сезони, маркетиншке промоције скоро да није ни било, FB догађај без икаквих попратних информација направљен тек реда ради два и по дана прије утакмице. Изостала је и обавезна прес-конференција пред полуфинале, медијска кампања исто нула, срамотно је да добар дио народа који је био на рукомету не зна да се за сат времена игра и кошарка... :roll:
Што се саме утакмице тиче, то је тек катастрофа... Нема редарске службе и службеног спикера који морају да буду ангажовани сходно пропозицијама такмичења. Утакмица почиње у 20:30, а са продајом карата се креће у 20:17!? При томе, улаз преко пута благајне широм отворен и сав народ ту улази, а исти је случај био и са бочним улазом гдје се улази на рукомет. Улазнице се продају на једном улазу, а друга два широм отворена???!!!

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Apr 2018, 13:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2189
Lokacija: Бања Лука
Пренос вечерас на Елти.
Slika

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Apr 2018, 14:08 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10251
GanDra je napisao:
Људи који су након мартовске скупштине преузели бригу о клубу умјесто Божића и Игњатића нису се синоћ баш прославили организацијом утакмице, али ни радом на промоцији исте током седмице, те показали да нису достојни вођења једног клуба...
Поражавајућа је чињеница да је на утакмици ПОЛУФИНАЛА ПЛЕЈ-ОФА (намјерно великим словима) забиљежена најлошија посјета у сезони, маркетиншке промоције скоро да није ни било, FB догађај без икаквих попратних информација направљен тек реда ради два и по дана прије утакмице. Изостала је и обавезна прес-конференција пред полуфинале, медијска кампања исто нула, срамотно је да добар дио народа који је био на рукомету не зна да се за сат времена игра и кошарка... :roll:
Што се саме утакмице тиче, то је тек катастрофа... Нема редарске службе и службеног спикера који морају да буду ангажовани сходно пропозицијама такмичења. Утакмица почиње у 20:30, а са продајом карата се креће у 20:17!? При томе, улаз преко пута благајне широм отворен и сав народ ту улази, а исти је случај био и са бочним улазом гдје се улази на рукомет. Улазнице се продају на једном улазу, а друга два широм отворена???!!!


Momak, ne kontas ti.... Sve to tako treba, ovo je trazeni iskorak, novi ljudi, ha-bu!

Samo me interesuju "strucnjaci" sa foruma koji su ovo podrzali u startu gdje su sada...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Apr 2018, 20:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6135
ispade Leotar...Bratunac je nista, ako prodju Sokolac, prvi su

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Apr 2018, 20:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5252
Lokacija: Црвено - плави град
У финалу смо.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Apr 2018, 20:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
Браво момци, зна ли се кад је прва утакмица?

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Apr 2018, 21:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6135
Usli smo u Premijer ligu...kakav Bratunac...a kakve su to kombinacije da Leotar izgubi pojma nemam, ali me i ne interesuje

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Apr 2018, 21:02 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2013, 22:19
Postovi: 334
Lokacija: na okuci
Čime su išli na gostovanje ovaj put?

_________________
Све док Врбас Бањалуком тече...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Apr 2018, 21:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Честитам на уласку у финале, признајем да први нисам очекивао...
Неће Борцу бити нимало лако у финалу иако има предност домаћег терена, кад сам након другог кола кад смо их добили 75:59 рекао да је Братунац један од кандидата за плеј-оф многи су ме гледали у дворани са чуђењем. Требало је Братунцу вријеме да се консолидују, нама су тад још дошли неуиграни, већ у 13. колу кад су нас добили била је друга прича.
Вечерас су показали квалитет, 5 минута прије краја губе 66:54 и уведу утакмицу у продужетак...
Има ту у Братунцу супер играча за овај ранг такмичења, Богићевић је врхунски плејмејкер који нас је сам добио два пута у Борику док је играо за Приједор, ту су Милидраг и Ковач који заједно играју годинама у сваком клубу и ако се не варам са Рогатицом играли финале још прије 3 године, у тој екипи Рогатице играо је и овај Окиљевић из Сокоца, ту им је и Небојша Еркић који са Радником има премијерлигашко искуство... Биће ту ватре, не бих тако лако Борцу дао улогу фаворита. Исто тако, тренер Братунца је близак род начелнику општине, треба и то имати у виду...

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Poslednji put menjao GanDra dana 18 Apr 2018, 22:06, izmenjena 4 puta

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Apr 2018, 22:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Јединствена прилика да се пласирамо у плбих.
Не треба сад овдје гурати причу ко је за Божу ко за играче.
Било би лијепо добро попунити "Борик", и пружити подршку, па шта буде.

Свака част играчима на избореном финалу.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Apr 2018, 22:09 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 19 Jul 2013, 18:19
Postovi: 59
Zaslužili smo ovo finale još prije tri sezone kad nas je Rogatica pokrala u dve utakmice u polufinalu, sad dosta igrača iz te Rogatice igra za Bratunac i jako su prgavi, najblaže rečeno, vrijeme je da se naplate dugovi. Aj Borac!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Apr 2018, 22:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2189
Lokacija: Бања Лука
Свака част на финалу, још само један корак до елите.

Сад пуна подршка за Борац, не за кланове.
Људи који раде на организацији нек се разбуде и дигну град, да кошаркаши напуне тај Борик.

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Apr 2018, 22:26 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Mar 2018, 22:29
Postovi: 46
Bratunac je bolja ekipa , fizički neuporedivo... Naši imaju veliki manjak centimetara , ali večeras su to nadoknadili srcem , nadam se da će iskoristiti teren . Samo da ih pritisak ne pojede kao večeras Sokolac. Bratunac je iskusnija ekipa , po meni favorit , ali vjerujem da možemo .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2018, 11:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
А сада много важније питање, да ли ова управа има капацитете за премијер лигу у случају да се избори на терену. Мислим да је Гандра писао о неких 400 хиљада ако се не варам..

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2018, 12:01 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Realno za Premijer ligu BIH treba od 250 000 do 300 000 i da se boris za opstanak

Gandra je odlično napisao Bratunac ima odlicnu prvu petorku. Milidrag i Kovac su dva kvalitetna centra (za ligu RS da se razumijemo :D ) koja se odlično poznaju i sigurno su najbolji tandem u ligi.
Sad na Borcu je da nametne brzu igru izmori ih jer oni nemaju veliku rotaciju

I da red bi bio da se Borik u nedjelju bar malo napuni. U Trebinju i Sokocu pune dvorane (1000 ljudi bilo)

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2018, 13:56 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2018, 12:21
Postovi: 13
Pola dvorane i eto 1000 ljudi..ako nekoga još zanima basket.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2018, 18:11 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Mar 2018, 22:29
Postovi: 46
Oni imaju 6 igrača , ali nemamo ih ni mi više ... Imamo mi svaku utamicu 12 igrača , ali sa klupe 1-2 mogu nešto unijeti u ovom trenutku . Juče samo 2 poena sa klupe smo dali. Plašim se tih njihovih centara , ako Kecman uđe u problem sa faulovima neku od utakmica nećemo imati šansu nikakvu, jer za njega nema zamjene ... Hronično nam nedostaje visine , a oni su u tom segmentu baš jaki .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2018, 10:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
На прес-конференције се новинари изгледа зову селективно...

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2018, 21:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2189
Lokacija: Бања Лука
Побједа!!!!

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3157 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 158  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs