banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 12:08

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3157 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 158  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Apr 2018, 21:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Dobra bi utakmica...kad pogledas rezultat, reklo bi se lagano, ali nije bas tako. Uglavnom,prva i najbitnija pobjeda je tu..kao sto rekoh prosle sedmice, dogodine u PL.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2018, 22:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2187
Lokacija: Бања Лука
Јака одбрана у рекету као другом полувремену и ПЛ је ту. Ови нису 3 коша погодили од тад, махом су са дистанце морали пробавати а ту су очајни. Њихова 15ка бацала фрижидере на кош :D

Борик као некад, одлична посјета 8)

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2018, 22:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Лијепо вече у "Борику", мало сјећање на славније и успјешније дане.

Свак част Таушану и момцима на побједи.

Даће Бог да изборимо ПлБих, а тамо ћемо видјети како ћемо и шта ћемо.

Како иде распоред утакмица?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2018, 22:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5241
Lokacija: Црвено - плави град
.... ни подршка лешинара није изостала вечерас..

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2018, 22:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2187
Lokacija: Бања Лука
Нова Варош je napisao:
Како иде распоред утакмица?

За три дана играмо у Братунцу. На 3 добијене се игра финална серија.

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2018, 22:48 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Mar 2018, 22:29
Postovi: 46
Odlična pobjeda , atmosfera fenomenalna , ali idemo polako , ne smijemo se opuštati i misliti da je gotovo ! Leotar ih je dobio prvu 25 razlke , pa je onda bilo šta je bilo ... Momci su stvarno dali zadnji atom snage svaka im čast !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2018, 22:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
Лончари + Николић = 59 од укупно 64 поена екипе.

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2018, 06:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Kako je ovaj Bratunac došao u finale? Nije ni Borac neka ozbiljna ekipa, al ovi igraju sa 6 igrača, od toga onaj nabildani istovarač uglja se ne računa kao košarkaš... Za BIH ligu su potrebna bar 2 nova igrača pod košem...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2018, 07:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Sondri je napisao:
Kako je ovaj Bratunac došao u finale? Nije ni Borac neka ozbiljna ekipa, al ovi igraju sa 6 igrača, od toga onaj nabildani istovarač uglja se ne računa kao košarkaš... Za BIH ligu su potrebna bar 2 nova igrača pod košem...

Број 8?
Ја сам својима одмах рекао, чим сам га видио да је клоц. :lol:
Баш лијепо вече у Борику. Борац у рекету нападачки не може ништа, центара без. Али одбрана тимска, солидно су сачували рекет, споља је Борац квалитетнији.

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2018, 11:27 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 08 Jan 2012, 21:55
Postovi: 1513
Kad se igra treca utakmica ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2018, 11:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2962
U ponedjeljak 30. aprila.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2018, 14:56 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2011, 23:10
Postovi: 158
Sve je ovo odlicno ali za PL treba puno puno ozbiljniji pristup,kako na samom terentu tako i van.Realno gledao trebaju 3 4 ozbiljna igra,sa visinom i nekim iskustvom da ne bi bili joke sto zoc kaze...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2018, 15:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
ma treba nam i vise od 3-4 , al ajde...bitno da se udje u PL

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2018, 18:46 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Mar 2018, 22:29
Postovi: 46
Dakle rat se nastavlja .... Božić vraća izvorni Borac , podnose prijavu protiv ovih iz okk zbog pokušaja krađe identiteta .....
Treba razdvojiti teme , napraviti novu temu za okk Borac , pošto sada postoje 2 borca.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2018, 19:04 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Нисам ни борчевац, а ни братунчанин... али нажалост лига РС је аматерска. У правом смислу те ријечи. Кажем то као неко ко је у посљедње двије сезоне одгледао бар 20 утакмица уживо. Плач мајке Божије. Игра без обавеза. Често напуцавање статистике од стране званичних лица. Није да талената нема, али фале озбиљни тренери, новац као покретач највећег дијела озбиљне приче.
Не знам на што личи ПЛ, могу претпоставити, али већ годинама лига РС у кошарци је у озбиљном каналу.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2018, 20:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
Boza bio si mi drag ali ovim saopstenjem si pokazao kakvo si smece. Zar je toliko tesko podnijeti da vise nisi dio price? Pa zbog tvog neznanja smo zamalo ispali iz prve lige RS i trpilo te se da se naucis da budes trener isto kao sto i Vico uci biti menadzer. Garantovano tvrdim da si ostao biti trener Sokolac se ne bi prosao.

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2018, 20:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
borac_sampion je napisao:
Boza bio si mi drag ali ovim saopstenjem si pokazao kakvo si smece. Zar je toliko tesko podnijeti da vise nisi dio price? Pa zbog tvog neznanja smo zamalo ispali iz prve lige RS i trpilo te se da se naucis da budes trener isto kao sto i Vico uci biti menadzer. Garantovano tvrdim da si ostao biti trener Sokolac se ne bi prosao.


Брате о чему ти?
Ваљда видиш да је саопштење потписао Вукашин Божић, директор некадашњег КК Борац Нектар, касније СКК Бањалучка пивара на који се и даље воде клупске просторије. Бојан Божић којег ти спомињеш нема везе са овим.
Иначе, процес враћања изворног клуба, да не буде неке забуне, траје већ поприлично дуго и коначно је стигло судско рјешење да се клуб може реактивирати.

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2018, 22:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Било би лијепо да се изворни Борац рекативира.

Што се тиче финалне серије, објективно смо по квалитету егал са Братунцем.
Искрено мислим да у БЛ, са добро попуњеном двораном не би требали изгубити, али ајд, можда и наше момке прогура притисак.
Мислим да нико од њих сем Срђана Лончара, није играо пред бољом атмосфером од недељне, а врло вјероватно да ће идући понедељак бити још више људи, а можда и боље навијање.

На управи је, ако се пласирамо да обезбједи на овај или онај начин финансије, бар да не испадамо.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2018, 22:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
GanDra je napisao:
borac_sampion je napisao:
Boza bio si mi drag ali ovim saopstenjem si pokazao kakvo si smece. Zar je toliko tesko podnijeti da vise nisi dio price? Pa zbog tvog neznanja smo zamalo ispali iz prve lige RS i trpilo te se da se naucis da budes trener isto kao sto i Vico uci biti menadzer. Garantovano tvrdim da si ostao biti trener Sokolac se ne bi prosao.


Брате о чему ти?
Ваљда видиш да је саопштење потписао Вукашин Божић, директор некадашњег КК Борац Нектар, касније СКК Бањалучка пивара на који се и даље воде клупске просторије. Бојан Божић којег ти спомињеш нема везе са овим.
Иначе, процес враћања изворног клуба, да не буде неке забуне, траје већ поприлично дуго и коначно је стигло судско рјешење да се клуб може реактивирати.

Izvini moja greska nisam ni citao do kraja. Evo sad kad sam iscitao nisam ni znao da je uopste u zivotu taj KK. A ovaj sad Borac nece preuzeti ime? Znam da je bila borba oko vracanja imena i grba ali izgleda nista od toga :(

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2018, 22:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
I ajde neka mi neko kaze kako "gotiviti" bozu i tu njegovu stranu i pricu sad ( inace ovo saopstenje je potpisao Bozin tata). ? Znaci momci ginu na terenu vec mjesec dana skoro kroz plej of, udju u finale, sinoc ekstra odigraju i povedu 1-0 u seriji, poslije toliko godina je dvorana bila aj zdravo puna, navijanje onakvo ( kakvo god da je ) nije godinama bilo na kosarci, uopste, momci imaju veeeeliku sansu da uzmu titulu i vrate Borac u ligu bh, i onda dodje neko i ljuljne saopstenje u javnost i bukvalno popisa momke, sto je po meni jadno, jer Borca ce biti sa i bez Božića, Makija i na kraju krajeva, ove uprave i igraca. Da su imalo ljudi, pustili bi da se zavrsi ova finalna serija, da uzmu titulu i da vrate Borac gdje mu je i mjesto. Nakon toga, nek sjednu za sto i vide sta ce i kako ce, i to iskljucivo kad se ova sezona zavrsi. Po meni ocajnicki i jadan potez tih ljudi.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3157 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 158  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs