banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 16:47

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3157 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 158  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Feb 2018, 10:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5241
Lokacija: Црвено - плави град
Божић!

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2018, 12:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Божић ради тренинге са екипом, у недељу води утакмицу против Приједора.

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2018, 23:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5241
Lokacija: Црвено - плави град
Побједа против Приједора 80:76.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Mar 2018, 19:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Да освјежимо тему:
синоћ је у Борику побијеђена екипа Принципа резултатом 69:50, уз скоро па перфектну одбрану у другом полувремену (6 примљених поена за 17 минута).
Тренутно смо трећи, са побједом мање од Сокоца, а у наредном колу гостујемо Славији. Након тога нам долази Варда, па идемо Сутјесци и на крају долази Леотар.

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Mar 2018, 23:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5241
Lokacija: Црвено - плави град
Побједа вечерас у Источном Сарајеву 73:77.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Mar 2018, 22:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Dobra atmosfera koja je vladala na pocetku sezone, prerasta u napetu i mucnu...2 tabora su se stvorila, sa jedne strane upravni odbor, sa druge trener i predsjednik, te nema kompromisa i popustanja u stavovima...igraci su tu izmedju 2 vatre...ne znam sta ce ispasti na kraju,al sigurno da ovo sve nije dobro i da ne ide u korist kluba. Nadam se da ce na kraju razum ipak prevladati,sujeta popustiti i doci se do nekog rjesenja.

http://www.srpskacafe.com/2018/03/burno ... okk-borac/

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Mar 2018, 23:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5241
Lokacija: Црвено - плави град
Нема ту, пријатељу, неких проблема и дилеме... Ту имаш један табор, онај прави, искрени, који је направио све ово што је Борац направио у задњих пар година и други који нешто покушава да контрира али узалудно јер нико не стоји на њиховој страни...

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2018, 20:27 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 10 Okt 2014, 17:29
Postovi: 103
Braco,Borcevci dodjite sutra u Borik da podrzite nasu djecu ,juniore koji su izabrali da izginu za svoj klub .Sutra se brani KK Borac.

Послато са Mi-4c уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2018, 22:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
JBG...bez obzira ko ce na kraju igrati, prva ekipa,ili juniori...Borcu treba sad podrska vise nego ikada...ZATO SVI U DVORANU SUTRA!!!

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2018, 22:35 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Mar 2018, 22:29
Postovi: 46
Skandalozno da oni balvani od igrača okreću leđa onakvoj trenerčini i ljudini Bojanu Božiću !!! Nadam se da nikad ni jedan od njih neće više obući sveti dres ! A za šta okreću ? Okreću leđa zbog ljudi koji žele da unište naš klub , a dobro znamo ko ga je spasio , dobro znamo šta je Bojan Božić sve uradio za klub , spasio ga propadanja , spasio ga ispadanja u najniži rang i sad kad ga digao na noge neki bi da beru njegove plodove i da njega otjeraju ??? E pa gospodo ne hvala ! A za igrače stvarno nemam riječi , to šta su oni uradili čovjeku koji je većinu njih spasio ulice je jako jako jadno . Pratim sve naše ekipe i pratio sam forum , ali nisam pisao do ovog momenta kad je došla kap koja je prelila ćašu.
Bojan Božić je takva trenerčina da mi toga nismo svjesni kakvog trenera imamo , a postaćemo tek onog dana kad bude trener nekog velikog kluba , vjerovatno evroligaša , a možda i svog omiljenog crvene zvezde.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2018, 23:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Pišeš gluposti. Imam tu mogućnost da pričam sa pojedinim igračima,jer neke i lično poznajem, i u ono što sam upućen nije baš onako kako se predstavlja i kako pojedini misle. Tim istim momcima je dosta šuplje priče, dosta da putuju u pičkovce sa poluraspadnutim kombijima, dosta da igraju za dzabe, na kraju krajeva dosta im je ove lige rs koju, da ti odmah kazem jedna strana forsira a druga je spremna da se igra liga bh koliko sledeće sezone ( a ti prosudi koja je to strana. ) Niko Božiću ne spori to što je bio uz klub kad je bilo najteže, ali nemojte zaboraviti da su IGRAČI ti koju su najzaslužniji za sve, jer da njih nema, ne bi se ni Božić imao za šta boriti.
Isto tako, pročitao sam vijest na mondu i zahtjeve koje igrači traže.. ako sam skontao dobro, tamo niko ničiju smjenu ne traži, nego momci napokon hoće da imaju normalne uslove tj. dosta im je vjerovanja, obećanja i laži na kraju.
A najbolji primjer situacije trenutne, ti je taj da su svi imali redovne plate, normalno prevozno sredstvo ( bus luksuzni), dresovi novi sa prezimenima na leđima ( pojedini klubovi u bh ligi nemaju to), oprema i niz drugih stvari. Kako su se desile loše scene i kad je jedna strana stala dok se ne riješi ovo, momci ne da nemaju redovne stipendije, nego nisu znali hoće li ići na sokolac jer se " mini bus" pokvario te su im poslali kombi koji u najmanju ruku, citiram " nije ni za prevoz stoke". Da li to treba da ulijeva igračima neku nadu u bolje sutra ?
Ponavljam, dobro razmislite o svemu pa onda sudite i pišite.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2018, 23:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
koliko ja vidim..pat pozicija...jer Bozic i ovaj upravni odbor ne funkcionisu i ne zele saradjivati. Neko mora otici. Po meni, obe strane su uradile dobar posao (svako na svom polju)....tako da IZBOR nije ni malo JEDNOSTAVAN. Igraci su tu malo popusili pricu jedne strane, al ne treba tu nikome od njih zamjeriti, sve su to nasa djeca, mladi momci od cc 20 godina, koje je lako naloziti. Nadam se da ce se ipkak neko rjesenje pojaviti.

U sustinu, sve je ovo igranka da se otjeraju Bozic i Maki iz kluba, dvojica ljudi koji su klub i podigli iz pepela.

Napominjem da nije bas sve crno-bijelo, da su obe frakcije napravile odlican posao za klub, kako Boza i Maki, tako i ovi sto zele da ih otjeraju - (ne)opravdano. Svaka struja je imala uspjeha na svom frontu i u svoje vrijeme..te da nije lako reci KO (ni)je u pravu. Ono sto jesu cinjenice :

1) idealno bi bilo kad bi se te 2 struje pomirile i svako od njih radio svoj posao. Ja se nadam da je ovo moguce, al isto tako, znam da sam idealista i romantik koji cesto misli pogresno.
2) igraci su popusili pricu jedne strane, a ne kontaju da su samo sredstvo u ovom "malom ratu", koje se koristi u cilju preuzimanja kluba, ALI NEMA VEZE, NE TREBA MOMCIMA NISTA ZAMJERITI.


Nadam se najboljem...zivi bili, pa vidjeli.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Poslednji put menjao wizzy_bl dana 17 Mar 2018, 23:41, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2018, 23:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Ma da, to stoji sve što kažeš. Samo treba biti malo realan i dobro sagledati stvari i pročitati šta igrači žele, ništa više. Pa ako je nekome najgore, najgore je i njima i treneru.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2018, 23:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
supersonic je napisao:
Ma da, to stoji sve što kažeš. Samo treba biti malo realan i dobro sagledati stvari i pročitati šta igrači žele, ništa više. Pa ako je nekome najgore, najgore je i njima i treneru.
U pravu si.

Medjutim, nakon citanja zahtjeva igraca ,koje su MOZDA oni i pisali, al u najmanju ruku slusajuci saputanja sa strane...treba razmisliti i konsekvencama istih, opet kazem, nije sve crno-bijelo.

Zahtjev 1 - Pomirenje. Potpisujem, volio bih vise nego iko. Da li je realno, ne znam. Volio bih da jeste. Kad bi se to desilo,svi problemi bi nestali.

Ostali zahtjevi - nisam bas siguran koliko je sve to pametno, al ajde...ne znam sta bih pametno napisao, pa cu i preskociti:/

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2018, 08:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
http://borac-sport.com/saopstenje-okk-b ... -nedjelju/

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2018, 13:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Клуб, односно управа се мора одлучити јел клуб и даље аматерски или ће кренути с професионалним клубом.
Ако је ово прво нек остане Божић, Маки и слични дилетанти од тренера, + играчи који немају никакве везе с кошарком (неки од њих), ако је друго, вријеме је да се крене у трку са савременом кошарком.
Знам ја да финансије креирају доста тога, али мора се једном пресјећи.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2018, 13:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Нова Варош je napisao:
Клуб, односно управа се мора одлучити јел клуб и даље аматерски или ће кренути с професионалним клубом.
Ако је ово прво нек остане Божић, Маки и слични дилетанти од тренера, + играчи који немају никакве везе с кошарком (неки од њих), ако је друго, вријеме је да се крене у трку са савременом кошарком.
Знам ја да финансије креирају доста тога, али мора се једном пресјећи.
Moje misljenje je da si spreman za iduci rang takmcienja tek kad imas svoj pogon odakle ces izvuci vecinu igraca, kvaliteta da igraju taj nivo takmicenja (kojeg sad nemamo). Alternativa tom sistemu jeste da kupujes igrace na trzistu, a taj sistem zahtjeva puno vise novca (kojeg takodje nema, osim neke price da ce kao biti).

Banja Luka definitivno zasluzuje premijerligasa, al nisam siguran da je ovo tajming. Krenulo je odlicno, skola kosarke,juniorska ekipa ...al tu rezultsti dolaze tek nakon par sezona, medjutim, zeli se sad i odmah.

Izjava da su Bozic i Maki diletanti ne zasluzuje komentar.

Kako god da bude...vidimo se veceras u dvorani.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2018, 13:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
gledano sa strane, igraci nemaju pravo da traze izmjene statuta, sazivanje skupstine itd itd itd...
ako su im stipendije isplacenje pogotovo.
nisu to uradili simpatizeri, clanovi skupstine i slicno... i to oni da odredjuju ko ce u skupstinu i slicno...
ma 'ajte molim vas! neko nam se umislio?!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2018, 20:52 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 25 Jul 2011, 14:24
Postovi: 189
Pobjeda s cetiri prvotimca i ostalo juniori. Ajmo jos malo o tome kako su Boza i Maki diletanti.

Aj Borac.

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2018, 21:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Bas sam to htio napisati...o kosarkaskim diletnima iz naseg grada.

Momcima cestitke od srca. Juniori su ostavili srce na terenu i pokazali kako igrac postaje senior. O ovoj 4ci ne treba nista pricati. Pored teskog profrsionalizma i ljudske osobine koja se zove odanost...pokazali su i svoju zrelost, da nisu toliko podlozni razlicitim uticajima i da su sposobni oduprijeti se kolektivnoj svijesti, sto nije ni malo lako. To je ono u cemu se razlikuje obicni covjek i veliki covjek.

Svaka cast momci i NAKLON DO PODA.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3157 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 158  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs