banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 06 Jun 2024, 23:14

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114564 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4922, 4923, 4924, 4925, 4926, 4927, 4928 ... 5729  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Sep 2020, 13:27 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12574
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Daj bolan kakav Rio Ave, pa nisu Real. Jbt kao da svemirci dolaze, ljudi imaju dve noge kao i ovi nasi. Dati sve od sebe u tih 90 minuta, izginuti ako treba. Samo nemojte taktizirati i cekati kao nesto. Jedna utakmica, kuci, idealno vrijeme, uslovi, sve.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Sep 2020, 14:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4899
Realno ljudi imaju bolje fizicke predispozicije. Brzi su, okretniji, izdrzljiviji, mnogo vise ozbiljnih utakmica u nogama. Zato igraju u Portugalu a ne u BiH ili Andori. Njihov najbolji igrac ide u Porto a nas Milutinovic u 3. njemacku ligu. Mi smo jedva prosli i Sutjesku. Nekako ne vidim na koju foru ih mozemo proci. Sto neko rece neki dan mi imamo u vrh glave 6-7 igraca, ovo ostalo popunjava broj. Ali gledali smo svi da klubovi iz jacih liga ne briljiraju u prvim pretkolima jer im nisu pocele lige i nisu spremni 100%fizicki. E tu ima neke sansice jer Borac 101% i oni 60-70% mozda je to onda realnije malo. ALI Borac 101% a ne 70-80% sa kurcoboljom i netrcanjem pojedinaca, soliranjem, nedodavanjem kolegi koji je u gol sansi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Sep 2020, 14:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4899
I posebno obratiti paznju na iskustvo iz Haife i iz Sarajeva, kad dadnemo gol ili primimo, nema raspravljanja, proslave 10 min, a za to vrijeme nam utrpaju 3 komada i zavrse s nama. Koncentracija max


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Sep 2020, 14:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1333
Ako prođemo Rio Ave odgađa se utakmica sa Tuzlom, što je i logično.

ChairosBL1987 je napisao:
Krupa dovela Simonovica kao slobodnog igraca, odlican stoper.


Ne znam ko je u Krupi zadužen da nalazi i dovodi ove igrače, ali trebalo bi ga zaposliti u Borac bar kao savjetnika.
Ono ljeto 2014. kad su Ilići bili u Borcu i doveli u jednom roku do tad anonimne Jovića, Kostića, Bečelića, Žeravicu, Radinovića... kasnije svi postali bitni igrači u Premijer ligi, uzimali titule, igrali Evropu. Da ne pričamo za ove što su uzeli pare na njima: Koljić, Vukotić, Jašarević...
Vico za ovih 10 prelaznih rokova nije uspio dovesti nekog tako igrača koji bi se afirmisao u Borcu (možda Ćosić i Danilović, vidjećemo), ali to je premalo za tolike godine, a nismo izbacili ni jednog domaćeg igrača. Ovo što valja u Borcu su ili povratnici ili preplaćena provjerena imena. A bačeno je toliko para od Đilasa do Volkova, i igralo je toliko amatera od Trebinjca Popovića do ovog Kalesića.

Preloša nam je transfer politika, ako se tako može i nazvati. Valjda menadžeri uvale Vici 2-3 igrača, svaki trener dovede još 2 svoja i to nam je prelazni rok. Treba nam čovjek koji će se sistematski baviti samo tim, ovo trenutno je veoma skup cirkus.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Sep 2020, 14:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2722
Pojačanja?

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Sep 2020, 15:25 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 07:15
Postovi: 1067
Lokacija: Glavni grad Republike Srpske /HISETA/
Моријентес je napisao:
Ako prođemo Rio Ave odgađa se utakmica sa Tuzlom, što je i logično.

ChairosBL1987 je napisao:
Krupa dovela Simonovica kao slobodnog igraca, odlican stoper.


Ne znam ko je u Krupi zadužen da nalazi i dovodi ove igrače, ali trebalo bi ga zaposliti u Borac bar kao savjetnika.
Ono ljeto 2014. kad su Ilići bili u Borcu i doveli u jednom roku do tad anonimne Jovića, Kostića, Bečelića, Žeravicu, Radinovića... kasnije svi postali bitni igrači u Premijer ligi, uzimali titule, igrali Evropu. Da ne pričamo za ove što su uzeli pare na njima: Koljić, Vukotić, Jašarević...
Vico za ovih 10 prelaznih rokova nije uspio dovesti nekog tako igrača koji bi se afirmisao u Borcu (možda Ćosić i Danilović, vidjećemo), ali to je premalo za tolike godine, a nismo izbacili ni jednog domaćeg igrača. Ovo što valja u Borcu su ili povratnici ili preplaćena provjerena imena. A bačeno je toliko para od Đilasa do Volkova, i igralo je toliko amatera od Trebinjca Popovića do ovog Kalesića.

Preloša nam je transfer politika, ako se tako može i nazvati. Valjda menadžeri uvale Vici 2-3 igrača, svaki trener dovede još 2 svoja i to nam je prelazni rok. Treba nam čovjek koji će se sistematski baviti samo tim, ovo trenutno je veoma skup cirkus.


Evo doveli su i Svraku. Nije bio loš u Željezničaru. Simonović je ono što je nama trebalo. Ali mi se polako okrećemo utakmici sa Portugalcima. Ja ne mogu da dočekam.

_________________
U ŽIVOTU JE VAŽNO BITI BORAC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Sep 2020, 15:25 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 07:15
Postovi: 1067
Lokacija: Glavni grad Republike Srpske /HISETA/
Моријентес je napisao:
Ako prođemo Rio Ave odgađa se utakmica sa Tuzlom, što je i logično.

ChairosBL1987 je napisao:
Krupa dovela Simonovica kao slobodnog igraca, odlican stoper.


Ne znam ko je u Krupi zadužen da nalazi i dovodi ove igrače, ali trebalo bi ga zaposliti u Borac bar kao savjetnika.
Ono ljeto 2014. kad su Ilići bili u Borcu i doveli u jednom roku do tad anonimne Jovića, Kostića, Bečelića, Žeravicu, Radinovića... kasnije svi postali bitni igrači u Premijer ligi, uzimali titule, igrali Evropu. Da ne pričamo za ove što su uzeli pare na njima: Koljić, Vukotić, Jašarević...
Vico za ovih 10 prelaznih rokova nije uspio dovesti nekog tako igrača koji bi se afirmisao u Borcu (možda Ćosić i Danilović, vidjećemo), ali to je premalo za tolike godine, a nismo izbacili ni jednog domaćeg igrača. Ovo što valja u Borcu su ili povratnici ili preplaćena provjerena imena. A bačeno je toliko para od Đilasa do Volkova, i igralo je toliko amatera od Trebinjca Popovića do ovog Kalesića.

Preloša nam je transfer politika, ako se tako može i nazvati. Valjda menadžeri uvale Vici 2-3 igrača, svaki trener dovede još 2 svoja i to nam je prelazni rok. Treba nam čovjek koji će se sistematski baviti samo tim, ovo trenutno je veoma skup cirkus.


Evo doveli su i Svraku. Nije bio loš u Željezničaru. Simonović je ono što je nama trebalo. Ali mi se polako okrećemo utakmici sa Portugalcima. Ja ne mogu da dočekam.

_________________
U ŽIVOTU JE VAŽNO BITI BORAC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Sep 2020, 15:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4176
Lokacija: Banja Luka
I Ronaldo i Messi imaju dve noge. :)
Ali je portugalska liga na šestom mjestu u Evropi, odmah poslije velike petorke.
A liga BiH je na 40. mjestu, ispred nas su velikani poput Luksemburga, Albanije i Lihtenštajna...
Samo kažem, prolaz Borca bi bio ravan čudu, ali to ne znači da ne trebaju dati sve od sebe.
Nadam se samo da su svjesni da je za većinu njih ovo utakmica života, i da će tako i pristupiti, nema šetanja po terenu. Pristup mora biti kao i protiv Sarajeva pa još puta 2, i neće im niko ništa zamjeriti pa makar izgubili i 0:6.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Sep 2020, 17:31 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2020, 15:53
Postovi: 756
Od pola nas sa foruma se moze napraviti skauting tim, siguran sam da je bolji od trenutnog u klubu :lol:

Prije skoro mjesec dana sam napisao Simonovica ovde, ostaje jos Renato Gojkovic od slobodnih stopera ali sumnjam da ce dugo grizu tu i Zrinjski i Zeljo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Sep 2020, 17:37 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2747
Utakmica u cetvrtak je strasan izlog za igrace, plus promocija kluba i grada.
Odigraju dobro utakmicu,timski pa cak i da izgube,olaksace sebi odlazak preko grane.i portugalci su morali procitati da su sad u ekipi bila 2 U21 i jedan A reprezentativac....
Nemaju ni jedan razlog da ne izgore tih 90min. Jedina stvar koja moze ovo onemoguciti pa da ne prikazu nista je na zalost taktika.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Sep 2020, 17:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1333
Na testiranju su svi bili negativni.

Sramota kakve se gluposti objavljuju na zvaničnom klupskom instagram i facebook nalogu.
Pa to prate Portugalci i Turci, kontaju da smo retardirani. Onaj ko vodi naloge i jeste.

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Sep 2020, 21:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4899
Šta je ovo, jesu to oni napravili specijalno za ovu utakmicu, šal pola Borčev pola njihov?

Lijep suvenir.
Hoćemo i mi ovaj šal :D

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Sep 2020, 21:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2020, 15:53
Postovi: 756
To je tradicija u svim jacim ligama, cak i za svaki ligaski mec. Prije par godina sam to vidio cak i u Ceskoj ligi.

Nije lose za marketing kluba, a i zaradu ali gdje smo mi a gdje je zapad... Jedino kad bi za pocetak dijelili takve salove na poluvremenu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Sep 2020, 22:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4907
Lokacija: 78000
Nek im sroci neko poruku pa posalje na insta prije nego krenu, da ponesu jedno 50ak 100 salova, uzeli bi i mi ovdje :lol:

_________________
U životu je važno biti BORAC!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Sep 2020, 23:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2722
15 км прејефтино за овакву успомену.

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Sep 2020, 07:58 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Avg 2005, 19:20
Postovi: 345
Imaju online shop i salju za BiH

https://rioavefc.pt/shop/acessorios/cac ... anja-luka/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Sep 2020, 09:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Ех, камо среће да и ми овакво нешто урадимо, ваља се кад је једном у деценији :D :(

И тако, најављивали силна појачања ,дође само Георгијев.

А сутра... Најважнија утакмица од ихахај. Показали сте да можете да гризете и да се ботите, поновите то опет, покажите Европи ко је Борац и шта је Бањалука, не дајте се без витештва и проливеног зноја и славићемо вас, шта год да се деси.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Sep 2020, 09:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16784
Nije sutra najvažnija utakmica, naprotiv.

Ja mislim da ćemo dobro odigrati u polju, da li će biti dovoljno za plasman dalje ostaje da se vidi.

U kojem su hotelu da im topovske bacamo :cat:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Sep 2020, 10:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4899
Krenuli su. Stižu oko 14h. Biće interesantno pratiti i kakve će slike danas stavljati. Konačno malo tog pravog duha koji prate evropske utakmice da vidimo. Po ovome što pokazuju, jako su ozbiljni i usredsređeni samo na ovu utakmicu, i svoj fb profil su obojili maksimalno u boje sutrašnjeg meča. Sve je u tom tonu, i naslovna slika. Čini mi se da je ovo najjači poslijeratni rival. Oni dolaze iz jače lige od Haife

Aj Borac! Bori se!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Sep 2020, 12:52 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Avg 2020, 11:37
Postovi: 323
Aaa procitajte ovo https://mondo.ba/Sport/Fudbal/a987767/L ... ajava.html
Ovako se razmislja i bori za klub,pokazuje da je Borac na terenu ali i izvan njega.Pravi mentalitet igraca Borca.Aj BORAC


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114564 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4922, 4923, 4924, 4925, 4926, 4927, 4928 ... 5729  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs