banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Maj 2024, 13:05

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114505 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4762, 4763, 4764, 4765, 4766, 4767, 4768 ... 5726  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 30 Okt 2019, 18:53 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2747
Zahvaljujuci runicu smo ispali iz kupa


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 30 Okt 2019, 19:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4175
Lokacija: Banja Luka
Nevjerovatno je da stručni štab ne vidi da je Runić na nivou Područne lige.
Pa nije on od juče tu, u Borcu je igrao i prije 4-5 godina. I od tad nema apsolutno nikakvog napretka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 30 Okt 2019, 20:05 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2747
Ne mislim da ne vide vec prosto moraju da odmore bitne igrace a on je alternativa. Svi ovi kiksevi su argumenti da se nogira na zimu.
Isto tako treba naci nacin da se pozdravi sa miricem i vujaklijom a jedina razlika izmedju njih 2 i rune je sto je runa mnogostruko jeftiniji.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 30 Okt 2019, 21:03 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Avg 2013, 16:56
Postovi: 298
Mirić i Vukajlija na zimu noga bez pozdrava,stvarno su dva panja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 30 Okt 2019, 23:17 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jan 2017, 22:29
Postovi: 275
Ova kup utakmica sa Rudarom je pokazala da Borac ima roster od max 13 igraca, tu bih pored ove ekipe protiv Tuzle ubacio jos Radulovica i sta znam jos jednog a ovo ostalo nije za Borac u ovom momentu, nije to taj potrebni nivo kad je neko van stroja da uleti i odradi posao isto ili skroz priblizno da ne kazem bolje a tu mislim da je Radulovic za prvu postavu a zuti taj 12. igrac.
Jebes Rs kup, ganjati ovaj drugi kup i Evropu kroz prvenstvo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 31 Okt 2019, 07:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Борац јуче ушао у утакмицу помало потцијењивачки и још са другим тимом. Рудар је солидна екипа, при том набријана и жељна доказивања, упркос заостатку за Крупом, има амбиције за ПЛ. Надигран је Борац. Оно што је позитивно је што је Босанчић био најбољи на терену и потпуно је спреман, надам се више минута да ће добијати у ПЛ. С друге стране, Марковић, уххх... Не знам чему се он има надати. ТОТАЛНО контра ритам цијелу утакмицу. Баш лоше.

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 31 Okt 2019, 07:54 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2747
Tim klincima se moze i mora progledati kroz prste jer sansu skoro da i ne dobijaju, pogotovo markovic. Bosancic je bar imao neke minute na pocetku prvenstva dok markovic bas malo.
Ja opet ponavljam da su njih 2 kud i kamo manji problem od onih srbijanaca i cemu se tek oni imaju nadati (miric i vujaklija) nakon onog sto su pokazali na terenu!?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 31 Okt 2019, 08:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5287
Lokacija: Црвено - плави град
Жао ми је што смо испали из нашег купа, ипак је то куп РС али са друге стране ми је драго јер се надам да је Круни и спортском сектору сада јасно да ове наше "резерве" не могу ни са приједорским рударом да се гурају и да немају шта тражити у плбих.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 31 Okt 2019, 08:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16777
Kakav je Arsić, može li on u budućnosti pomoći?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 31 Okt 2019, 23:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Борац игра против Радника и има реалне шансе да буде 3. до зиме. Борац у задње 3 утакмице игра баш добро и још има простора за напредак...
То да су и даље главна тема Мирић и Вујаклија је мени нереално, ал' ајд... Чак и да се 100% покаже да су промашаји.
Мени је, лично, драго што Борац игра фудбал напокон и што је сад реална прича о европи, иако сам још увијек скептичан према Крунићу, тачније према његовом стручном штабу. Борац је разбио и Тузлу и Жељу, нема разлога да не надигра и Радника.

Послато са LG-H870 помоћу Тапатока

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Nov 2019, 01:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1333
bigman je napisao:
Борац јуче ушао у утакмицу помало потцијењивачки и још са другим тимом. Рудар је солидна екипа, при том набријана и жељна доказивања, упркос заостатку за Крупом, има амбиције за ПЛ. Надигран је Борац. Оно што је позитивно је што је Босанчић био најбољи на терену и потпуно је спреман, надам се више минута да ће добијати у ПЛ. С друге стране, Марковић, уххх... Не знам чему се он има надати. ТОТАЛНО контра ритам цијелу утакмицу. Баш лоше.


Marković je dao gol u Gradišci u prvom kolu Kupa RS, pa je dao gol u Orašju u Kupu BiH, pa onda gol protiv Zvijezde 09 u sljedećoj rundi kupa. U prvenstvu nije dobio nikakvu šansu. Čemu se ima nadati kad sa klupe ulaze Mirić i Vujaklija jer gdje će najskuplja pojačanja da ne upišu nastup iako ga realno ne zaslužuju. Glupa kritika za momka koji nema utakmica i uopšte ne dobija šansu.

Ova ekipa je u stvari Vojvodićeva ekipa iz Prve lige RS, pojačana sa Jovanovićem i Crnovom. Bukvalno 12 igrača koji su igrali u Prvoj ligi RS, plus Lučić i ova dvojica, što će reći da je prelazni rok bio ponovo loš. Ekipa je proigrala tek kad su vraćeni u igru Milutinović, Radulović, Zilkić, Kajkut. Sa onim "super pojačanjima" nije išlo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Nov 2019, 07:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4304
bigman je napisao:
Борац игра против Радника и има реалне шансе да буде 3. до зиме. Борац у задње 3 утакмице игра баш добро и још има простора за напредак...
То да су и даље главна тема Мирић и Вујаклија је мени нереално, ал' ајд... Чак и да се 100% покаже да су промашаји.
Мени је, лично, драго што Борац игра фудбал напокон и што је сад реална прича о европи, иако сам још увијек скептичан према Крунићу, тачније према његовом стручном штабу. Борац је разбио и Тузлу и Жељу, нема разлога да не надигра и Радника.

Послато са LG-H870 помоћу Тапатока

Zasto su Miric i Vujaklija teme , najvise su krivi oni sami. Nekakav problem postoji jer igraci njihovog pedigrea trebali bi da donose prevagu a oni izgubljeni negde izmedju klupe i tribina.
Na zimu ako bude mogucnosti zahvaliti im se a pojacati primanja Jovanovicu npr. On je zaradio sve i marku.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Nov 2019, 07:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12651
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Ja i dalje mislim da ova dvojica moraju bolje, mislim da je samo problem forme, jer gledano kompletnu ekipu, svi su podigli formu u odnosu na pocetak sezone... Vazno je biti sto vise u vrhu zbog tog treceg kruga prvenstva za koji uopste nemam pojma kako se racuna...
Otvaram licitaciju za koga mislite da bi mogao pojacati ekipu...
Ja sam za Bilbiju i za desnog beka Sirokog, Dino Coric, e ono je bek koji sam drzi stranu, takav nam treba...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Nov 2019, 07:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4175
Lokacija: Banja Luka
@bigman, stari kod tebe sve naopako :)
Skeptičan si prema Kruniću, a čovjek radi odličan posao.
Kritičan prema Markoviću, a momak još nije ni dobio pravu šansu da se pokaže.
Braniš Mirića i Vujakliju, koji ne da se nisu pokazali kao pojačanja, nego igramo duplo lošije kad su oni na terenu. A dobili su šanse dosta, koliko su samo utakmica bili starteri.

Sve to budi sumnju u tvoju objektivnost, i nepristrasnost.
A ovde na forumu su, koliko vidim, uglavnom ljudi objektivni koji jednostavno vole Borac, nemaju nikakvu korist od toga, i koje zanimaju samo dobre igre Borca i pobjede, a ne zanima ih ko je čiji igrač, ili "igrač".


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Nov 2019, 08:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4974
Lokacija: Republika Srpska
Ja sam skeptican po pitanju i Krunica i te dvojice. S tim da je bigman pristrasan zato sto su u Mirica i Vujakliju sigurno ulupane velike pare.
A sumnjam u svakog trenera koji u prvih 11 drzi Zutog kiksera. On je protiv Tuzle odigrao solidno ali je imao onaj jedan kiks, tj. glupav potez koji igrac na toj poziciji ne smije raditi.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Nov 2019, 10:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16777
Mirić nije pravio bog zna kakavu razliku kad je bio mlađi i još je tad bio zdrav i prav, a sad 32 godine, izašao iz teške povrede a Vujaklija je sjajno igrao u Borac Čačaku, ali ta ekipa Čačka je paklena bila. To je ona ekipa koja je Zvezdu koju je lažni grof vodio dobila 5-1 na Marakani. Doduše, ovaj nije igrao tad, ako se dobro sjećam.

Da se mene pita, probao bi dati sporazumni raskid ugovora obojici, mada je realno da ostanu tu do kraja sezone.
Dovođenje Volkova je pokazatelj da mi imamo para, ali ih bacamo.

Zamjeram Kruniću što protiv Zvijezde i sad Tuzle, riješene utakmice, nije dao šansu Bosančiću i Markoviću prije ove dvojice, tu se bar može dati šansa. Bolje da igraju 20minuta PLBiH nego kup RS svih 90 minuta.

Krunić je napredovao od početka sezone, malo je modifikivao formaciju i taktiku. Crnov koliko god da je očajan naprijed, nazad nam uradi posao, a valjda će s vremena na vrijeme uhvaiti neki volej ko u Ugljeviku.
Objektivno treba nam desno krilo da valja, mali Jakupović jest brz, ali nema kvaliteta.

Igramo na krilima Vranješa i Ziljkića, koliko oni povuku toliko nam je što se tiče napada. I Sale Kajkut odrađuje svoje, onako iskusno, zagradi se, odloži loptu, neki prekid i žuti karton iznudi. Ronaldo je za nesrećnog Vujakliju. I Zoka Milutinović se dosta popravio, fizički prije svega, igranje lopte je oduvijek znao.

Ojoj Čomor 29 godina, ima, ja reko bar 35 koliko dugo igra :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Nov 2019, 11:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4304
Realno treba razmisljati o dovodjenju stopera jer je Janicic u godinama kad ga povreda moze trajno izbaciti. Golman takodje,neznam koliko se moze racunati na ove sto su zamjena sada, a koliko znam Lucic bi mogao i zavrsiti karijeru na kraju sezone.
Kruna je enigma ponekad jer trener koji pored Zutog daje priliku Runi je sam po sebi kontraverza. Ali opet mozda je to prilika da pokaze koliko oni nemogu, a koliko se oni koji su ih doveli ne razumiju u fudbal. Izgleda da je i Volkov na tom nivou.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Nov 2019, 11:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1333
Volkov na presu, što znači da će vjerovatno biti starter.
Sa jedne strane šteta jer je Ćosić bio odličan do sada, a sa druge je dobro jer će Ćosić moći biti štoper kad Jovanović i Janičić ne budu mogli igrati. Ako Krunić ima razuma, da opet ne igra nesrećni Runić.
Nadam se da Volkov neće biti promašaj.

Onaj Fejzić iz Tuzla City-a je odličan golman, još dok je bio u Krupi sam ga primijetio, 29 godina.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Nov 2019, 12:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16777
Ne bi bilo prvi put da se izađe na pres, pa da se na tribinama sjedi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Nov 2019, 12:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4175
Lokacija: Banja Luka
Нова Варош je napisao:
Zamjeram Kruniću što protiv Zvijezde i sad Tuzle, riješene utakmice, nije dao šansu Bosančiću i Markoviću prije ove dvojice, tu se bar može dati šansa. Bolje da igraju 20minuta PLBiH nego kup RS svih 90 minuta.
Ovo potpisujem.

A Ćosić je u top formi, ne vjerujem da će ga izostaviti iz prve postave.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114505 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4762, 4763, 4764, 4765, 4766, 4767, 4768 ... 5726  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs