banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 15:04 Danas je 22 Jun 2026, 15:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121499 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3389, 3390, 3391, 3392, 3393, 3394, 3395 ... 6075  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jun 2014, 11:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12732
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Možda se drogirao dok je bio u Zvezdi, kod nas dolazi na "skidanje"...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jun 2014, 12:27 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Feb 2014, 15:24
Postovi: 2
sta je sa Grahom gde ce on ?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jun 2014, 12:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4224
Lokacija: Banja Luka
Нова Варош je napisao:
Đajića treba zadržati kako god se zna i umije.

+1


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jun 2014, 13:16 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
s obzirom na našu finansijsku situaciju,meni ovo sa veljkom simićem djeluje realno otprilike kao ono prošlog ljeta kad je onaj nekakav potpisao za olimpic sa otoke i izjavio da " više nije htio da čeka valenciju,i njihovo prenemaganje hoću-neću"! :lol: :lol:

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jun 2014, 13:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
Pa dobro pozajmica je to, vjerovatno bi mu plaćao Bazel sve, zna i on da smo prosjaci.

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jun 2014, 13:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Budimo realni.
Da je dovesti neke igrače iz ove lige koji mogu evropu izborilti da se udarimo nogom u dupe.
Ah da, svakako licence nećemo imati :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jun 2014, 14:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2828
http://mondo.ba/a484317/Sport/Fudbal/Bo ... ovicu.html

Ima i plan priprema :)

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jun 2014, 15:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2372
Lokacija: Бања Лука
Са овим Мондом напокон имамо један прави портал који поред Борац-спорта прати дешавања у Борцу. Људи стварно све испрате, чак и ово шишање физиотерапеута :D

_________________
Овдје само Борац Бања Лука!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jun 2014, 15:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5650
Lokacija: Црвено - плави град
Новинар Монда је чак ишао у Зеницу са рукометашима.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jun 2014, 15:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
Shadow je napisao:
Cosa Nostra je napisao:
Prosle godine igrao za Istru...Suba ima neku jaku ponudu iz Ceske


Koliko sam skontao, taj je lijevi bek.

Slika


bog te zar Pili jos igra....dobar je to prije svega momak pa onda i fudbaler....bio je on u Borcu


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jun 2014, 15:55 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 21:26
Postovi: 1124
Citiraj:
bog te zar Pili jos igra....dobar je to prije svega momak pa onda i fudbaler....bio je on u Borcu

Ja sve hocu da pitam je li to on al kontam zamjenio sam nesto,on je dosao iz neke seoske ekipe u Borac,pravo dijete sa sela bio a imao zenu i djecu,bas bio smijesan i simpatican u isto vrijeme,ekstra lik,da li je to on?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jun 2014, 16:15 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 21:26
Postovi: 1124
Sjetio se iz Zupe dosao....


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jun 2014, 17:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4224
Lokacija: Banja Luka
ma jebes to "smijesan i simpatican, ekstra lik", jel znao taj ista na terenu?
na kojoj poziciji igra simic, posto na ss pise defanzivac, a na tranfermarkt ofanzivni vezni?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jun 2014, 17:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12732
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
uglavnom igra po desnoj strani, primarno desni bek...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jun 2014, 17:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
davorr3 je napisao:
ma jebes to "smijesan i simpatican, ekstra lik", jel znao taj ista na terenu?
na kojoj poziciji igra simic, posto na ss pise defanzivac, a na tranfermarkt ofanzivni vezni?


dobar je Pili....borac,zna sa loptom....jos da dovedu EEmilka na stopera i da prsti u odbrani na sve strane... :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jun 2014, 18:32 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2797
jadna nam majka. ako su nam maletic i pilipovic "pojacanja" onda smo j ebali jeza u ledja. pa taj pilipovic je bio u borcu kada smo ispadali iz lige!
a sta se i radi........


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jun 2014, 19:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4224
Lokacija: Banja Luka
maletic se vraca?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jun 2014, 19:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4224
Lokacija: Banja Luka
posto se dragisic vratio kao marinovicev pomocnik, ne bi me cudilo da ovaj dovede i karalica sa sobom iz slobode, ionako je bio najbolji strijelac prve lige ove sezone... jos pogotovo ako handzic ode (nadam se da nece)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jun 2014, 20:05 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 08 Jan 2012, 21:55
Postovi: 1513
samo me zanima kakva je sad prevara kad on napusra poziciju prvog trenera i dolazi u borac da bude pomocnik. izgleda da pomocnik u borcu ima vise nego prvi trener :D

...dobar je pili, igrao je i u slaven belupu


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jun 2014, 20:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
pinkara je napisao:
jadna nam majka. ako su nam maletic i pilipovic "pojacanja" onda smo j ebali jeza u ledja. pa taj pilipovic je bio u borcu kada smo ispadali iz lige!
a sta se i radi........


Koga bi ti ? De nas uputi.


Vrh
  
 
 [ 121499 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3389, 3390, 3391, 3392, 3393, 3394, 3395 ... 6075  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs