banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 11:47 Danas je 22 Jun 2026, 11:47

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121498 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3340, 3341, 3342, 3343, 3344, 3345, 3346 ... 6075  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 10 Apr 2014, 08:47 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 20 Avg 2003, 17:45
Postovi: 755
Citiraj:
Da li je klub podnosio zahtjev poreskoj o otpisu (ne reprogramu) obaveza?
Da se ima volje, ovo bi se lako moglo ispeglati. Da ima volje!


Otkud tebi ideja da je ovo moguće? Otpisati se može samo kamata i potom da se dug stavi u stanje mirovanja, tj da se ne kalemi nova kamata, ali i to je moguće ako je plaćen određeni dio glavnice.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 10 Apr 2014, 10:20 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Apr 2014, 10:18
Postovi: 11
u subotu dvojka ko kuća


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 10 Apr 2014, 10:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5650
Lokacija: Црвено - плави град
Какав је осјећај регистровати се да би само то написао и покушао нас иживцирати? 8)

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 10 Apr 2014, 10:49 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Apr 2014, 10:18
Postovi: 11
nešto sporno?prenosim ono što svi u oba grada već znaju. kuću na dvojku


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 10 Apr 2014, 11:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5650
Lokacija: Црвено - плави град
:lol:

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 10 Apr 2014, 12:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Maj 2012, 21:18
Postovi: 482
Bas zbog takvih kao sto si ti volio bih da dobijemo 5:0 ! CRKNI sad !


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 10 Apr 2014, 12:32 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Apr 2014, 10:18
Postovi: 11
mogu li da ocekujem bar izvinjenje ako ipak bude dvojka u reziji Pavic/Ilic


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 10 Apr 2014, 12:43 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Dec 2012, 21:34
Postovi: 25
ne znam u čijoj režiji će biti ta dvojka, ali ako igrači žele ponovo da stoje ispod istoka i slušaju lekciju samo neka izvole .
ovdje možete dobiti samo 5 komada i ništa više 8)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 10 Apr 2014, 13:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4224
Lokacija: Banja Luka
ima li kod nas kakvih kartona ili smo kompletni, zna li iko?
@bezobrazni: zao mi je, ali rudar ispada iz lige, a ti slobodno stavi kucu na dvojku ;)


Poslednji put menjao davorr3 dana 10 Apr 2014, 13:27, izmenjena 2 puta

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 10 Apr 2014, 13:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
Ma uzimamo Rudar, iako sam totalno ravnodušan prema ovoj utakmici, bukvalno mi je svejedno sta ce biti. Kontam da cemo ih opaliti, a bodove nek traze negdje drugo. U inat svima koji govore da cemo ih pustiti.

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 10 Apr 2014, 15:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6396
miki je napisao:
Citiraj:
Da li je klub podnosio zahtjev poreskoj o otpisu (ne reprogramu) obaveza?
Da se ima volje, ovo bi se lako moglo ispeglati. Da ima volje!


Otkud tebi ideja da je ovo moguće? Otpisati se može samo kamata i potom da se dug stavi u stanje mirovanja, tj da se ne kalemi nova kamata, ali i to je moguće ako je plaćen određeni dio glavnice.


Otpis kamate, a glavnicu staviti u status mirovanja? Što ne urade to?
Sutra je lakše reći "znate, Borac duguje milione i milione, košta nas puno" i kriviti prethodne uprave.

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 10 Apr 2014, 15:52 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 25 Dec 2011, 17:39
Postovi: 229
Да ли домаћинско пословање Илића значи да се у резултатски безначајној текми за нас игра у вечерњем термину?Као да све плаћамо на вријеме и имамо вишка пара.Мајмунчина.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 10 Apr 2014, 17:02 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2797
pa njegov maticni klub vjerovatno igra ranije pa da stigne....


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 10 Apr 2014, 17:19 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Maj 2012, 21:18
Postovi: 482
Dujakovic izjavio da neko mora platiti ceh promasaja. Opet se spominju pomocni tereni,maj se navodi kao pocetak radova.OStaje da vidimo na sta ce to sve liciti


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 10 Apr 2014, 22:59 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 22 Jun 2010, 22:10
Postovi: 742
Lokacija: bluka
http://www.sportlive.ba/index.php/sl-no ... h-velikana


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Apr 2014, 07:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Maj 2013, 08:31
Postovi: 479
Vunderkind :lol: :lol: :lol:

Pa ovaj Basara je nevjerovatan.
Hoće se usrećiti "velikani".


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Apr 2014, 08:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Sep 2011, 10:43
Postovi: 4021
volfovic je napisao:
Vunderkind :lol: :lol: :lol:

Pa ovaj Basara je nevjerovatan.
Hoće se usrećiti "velikani".

Šta to što je napisano u ovom članku nije tačno? Šta je mali rekao što nije tačno? Da li pretjeruje u nečemu?
A i ovo za menadžere je sasvim tačno. Ima još nekoliko naših mlađih igrača za koje se interesuju, redovno gledaju njihove utakmice itd.
Ali hajde da ubijamo u pojam još jednog našeg klinca koji tek počinje seniorsku karijeru. U tome smo ubjedljivo prvi na tabeli.

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Apr 2014, 11:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12732
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Realno predstoji mu lijepa karijera, ako ovako nastavi, jedino nije tačno da smo kao i prošle godine izborili evropu...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Apr 2014, 11:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Maj 2013, 08:31
Postovi: 479
Pretjerano je razbacivanje terminima vunderkind i slično.
Ja ću prvi tog momka pohvaliti kad pogledam neku utakmicu na kojoj on odigra odlično ili makar dobro.
Sve ovo što sam ja do sad vidio je slabo i daleko od vunderkinda.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Apr 2014, 11:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Sep 2011, 10:43
Postovi: 4021
volfovic je napisao:
Pretjerano je razbacivanje terminima vunderkind i slično.
Ja ću prvi tog momka pohvaliti kad pogledam neku utakmicu na kojoj on odigra odlično ili makar dobro.
Sve ovo što sam ja do sad vidio je slabo i daleko od vunderkinda.

Gdje si pročitao 'vunderkind'?

_________________
Slika


Vrh
  
 
 [ 121498 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3340, 3341, 3342, 3343, 3344, 3345, 3346 ... 6075  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs