Muljator,hmm,da,mogu se složiti...
Želim samo da istaknem dvije osobe,jednu u pozitivnom,drugu u negativnom..Pozitivna je naravno,Kitopsina,da ne ulazim u detalje jer sve znate,ali taj čovjek je ČUDO!
Negativno,nažalost,ovaj Radulj...Pisao sam već onda,kad ga je naš kolega intervjuisao na NES radiju,da mi se nimalo ne sviđa što onoliko potencira da je rok za licenciranje bio 31 mart,a da je on došao 2.aprila...već tada mi je to ličilo na alibi,a dosta mi je i otvorilo oči zašto je Skupština dvaput odlagana,da bi se prekoračio taj 31 mart
Da on malo previše potcjenjuje inteligenciju nas navijača,potvrdio mi je onim izjavama kako je Gaćinović njegov izbor,jer ga on prati duže vrijeme
Ipak,vrhunac je ako je ovaj novinski članak iz Blica koji sam juče prenio ovdje,tačan!Pričati da se koplja lome u UEFA,da su jedni za Borac,drugi protiv,ložiti ljude da ovdje rade refresh svakih par minuta i nadaju se,a znati da je odluka donesena još prije dva dana,je ipak stvar za koju malo deblji obraz moraš imati

...Ograđujem se još jednom,ako je članak iz jučerašnjeg Blica tačan.
Što se ostalog tiče,vjerovatno je ova nepravda,koja je po milioniti put nanesena našem klubu,na svakoga od nas različito uticala,neko je ljut na ovog,neko na onog,a ja lično sam ljut na SVE!

...Prosto mi se više i ne dolazi na forum,koliko mi se sve zgadilo,i samo se pitam...dokle??

...I šta je to ovaj naš Borac Bogu skrivio da UVIJEK mora biti žrtveno jagnje,da se na njemu iživljavaju ili seoski đilkoši iz orašja i žepča,ili "prijateljski" nastrojeni krugovi iz sarajeva,i što je najbolnije-Banjaluka i ovaj polusvijet koji je zalutao u Borac u zadnjih 20 godina

...Lakše bi bilo reći na koga nisam ljut,nego na koga jesam,ali krenimo redom,i to po gradaciji od koga sam najviše ljut,pa niže...
GRAD BANJALUKA I OVI PIJUNI POSLATI U BORAC-Izdrkavanje sa datumima Skupštine,prolongiranje rokova dvaput,insistiranje da klub preuzmu baš ti i ti,samo je dovelo do toga da se prekorači 31.mart,i da se nabaci na volej dokazanim dušmanima Borca u NS BIH!
Reakcija-Ne mogu više ni gledat ni slušat,ni Gavranovića ni Radulja dok "objašnjavaju" situaciju

...Gade mi se i oni i ovi koji su prije njih doveli Borac u ovakav položaj
NS BIH-Prokletinje jedva dočekali da se prekorači rok i da ne dadnu Borcu licencu 27 maja,iako ju je Zvezda od svog Saveza dobila u ponoć 31 maja..Da ne govorim da se FK Sarajevu prošle godine za istu stvar progledalo kroz prste.
Reakcija-Zgadilo mi se sve u vezi tog Saveza,čak i ova reprezentacija BIH..Iako sam stalno pisao ovdje da tu reprezentaciju ne poistovjećujem sa Silajdićem,KLIX.ba ,ugojenom dijasporčadi iz BH fanaticos,već sa onim jadnim i obespravljenim rudarom u Kreki,Banovićima,i 90& normalnih,jadnih i obespravljenih građana BH,kojima je ta reprezentacija jedini izvor radosti u njihovim jadnim životima,i uvijek sam zato navijao za njih (osim protiv Srbije,naravno),žao mi bilo kad su ispadali od Danske,Portugala,Francuske,čak mislim da sam bio jedan od rijetkih koji ih je podržavao ovdje,radovao se da navijam za njih u Brazilu sledeće godine,kad već nema naših...Sad mi je ta reprezentacija samo jedno veliko NIŠTA,produžena ruka FS BIH,koji je obična prćija porodice Osim i apsolutno me ne zanimaju njihovi nastupi više,čak ni sad kad su skoro obezbjedili SP...Neću kompleksaški govoriti Aj Portugal,ili navijati protiv njih,jednostavno,apsolutno me ne zanimaju,jer me odmah asociraju na ove korumpirane njuške koji su jedva dočekale da naguze Borac i ubace Zrinjski..Na SP ću navijati za Argentinu za koju navijam otkad znam za sebe,i eventualno Grčku ako se plasira kroz baraž..Za ove BH jednostavno,ne mogu...uvijek slušam srce,dosad mi je srce govorilo da su mi draži oni nego Danska,Portugal,Francuska,a sad mi se jednostavno gade,jer uopšte u glavi nemam više fleš kako se plasmanu na SP raduju Misimović ili Dzeko,već zamišljam ove njuške iz Saveza kako sebi prisvajaju taj veliki uspjeh..
3-NK Zrinjski-gamad koju ne mogu više očima gledat,evo hinjski izjavljuju kako slažu roster za Evropu...Tri mjheseca su te hinje znale da im je dovoljno samo da na tabeli budu iznad Veleža i da su u Evropi,iskoristili to,rasprodali kući bodove Zvijezdi,Travniku,Gošku i kome god je trebalo,uzeli lovu i sad nam se hinjski,latinski,smiju u facu,a uzeće nam i Kantara najvjerovatnije.
4-Duško Stajić-Nikad nisam pisao ni protiv bivših,ni protiv sadašnjih igrača Borca,ali on je jedno totalno ljudsko dno,jedna obična nula od čovjeka

!...Dvije godine je živio sa nama,učestvovao u najvećim uspjesima,navijači i neki forumaši su ga prihvatili kao najrođenijeg,družili se sa njim,i on sad poletio 3.aprila da se žali UEFA za 5000 maraka

...Čovjek koji igra fudbal cijeli život,poletio kao na qurac da dobije odmah 5000 maraka,iako to nisu uradili ni momci koji su bili po 6 mjeseci ovdje,Antolović,Bašić,Ivetić...Ma fuj!!!!
Još bih uslovno dodao jednu osobu na koju sam ljut,ali ta ljutnja će se tek aktivirati ako Dodik stvarno isplati 200 000 maraka,a ta osoba je Vule Trivunović.
Eto,iz ovog posta se vidi koliko sam ogorčen na sve,jer previše volim Borac da bih mogao hladnokrvno gledati na njegove dušmane...Zbog te ogorčenosti,i bolje je da opet malo odmorim od pisanja,dok me ne prođe,da ne prenosim nervozu i na ostale..
Mislim da borba za FK Borac i njegovo mjesto u gradu slijedece sezone mora biti osnovni cilj . Ne moze to 10 ljudi da iznese, ni 20, vec nam treba masa 5000 hiljada ljudi. Dok se ne napravi ta kriticna masa bice borba sa vjetrenjacama, a ima puno vise ljudi koji vole Borac i koji su spremni da daju minimalan doprinos, bilo dolaskom na utakmice ili nekim protestima ili ...ali kao i u drugim stvarima, ljudi su uspavani, latergicni, treba ih razbuditi, siriti pricu, reklamu itd..