banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 10:27 Danas je 28 Jun 2026, 10:27

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121512 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2898, 2899, 2900, 2901, 2902, 2903, 2904 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 04 Jun 2013, 18:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Sep 2011, 10:43
Postovi: 4021
skypostman je napisao:
Jel preciziran datum?

Da. 7. septembar 2013.
Zasad je termin u 16h, ali može se lako promjeniti.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jun 2013, 18:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
E da nam je vise ljudi kao kitopsina. Ne znam da li svi vide sta taj covjek radi za nas klub. Uradio je vise nego sve uprave u zadnjih 10 godina. Svaka cast buraz.

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 04 Jun 2013, 19:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Maj 2013, 08:31
Postovi: 479
http://www.nezavisne.com/sport/fudbal/G ... 94927.html


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 04 Jun 2013, 19:48 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Maj 2013, 08:31
Postovi: 479
http://www.nezavisne.com/sport/fudbal/B ... 94926.html


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 04 Jun 2013, 19:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 07:15
Postovi: 4896
Od sadašnjeg prvog tima Borca ugovori su istekli Nikoli Vasiljeviću, Mladenu Zeljkoviću, Stefanu Dujakoviću, Siniši Marčetiću, Vladanu Grujiću i Darku Maletiću. Krunić je dodao da će finansije odlučiti kome će biti ponuđana saradnja.
"Nećemo praviti ugovore koje ne možemo da ispoštujemo, to je sigurno. Mnogo stvari vezanih za igrački kadar zavisiće i od novog trenera. Trenutno radimo na tome, ali ne želim da govorim o kome se radi dok posao ne bude završen", izjavio je Krunić koji je istakao da radi na angažovanju mladih igrača koji će stasati uz iskusni igrački kadar.

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 04 Jun 2013, 20:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 19:38
Postovi: 2478
Lokacija: Крајишка љепотица
Cosa Nostra je napisao:
Od sadašnjeg prvog tima Borca ugovori su istekli Nikoli Vasiljeviću, Mladenu Zeljkoviću, Stefanu Dujakoviću, Siniši Marčetiću, Vladanu Grujiću i Darku Maletiću.


Како је Зељковићу истекао уговор кад је он дошао у зимском прелазном року?

_________________
d.a. je napisao:
ја нисам сељак, ја сам права српска сељачина :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 04 Jun 2013, 20:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Sep 2011, 10:43
Postovi: 4021
Shadow je napisao:
Cosa Nostra je napisao:
Od sadašnjeg prvog tima Borca ugovori su istekli Nikoli Vasiljeviću, Mladenu Zeljkoviću, Stefanu Dujakoviću, Siniši Marčetiću, Vladanu Grujiću i Darku Maletiću.


Како је Зељковићу истекао уговор кад је он дошао у зимском прелазном року?

Pa vjerovatno se radilo o ugovorčiću.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jun 2013, 20:35 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14886
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
:lol:

Kako smo jadni.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 04 Jun 2013, 20:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Sep 2011, 10:43
Postovi: 4021
Da otkrijem još jednu važnu stavku iz ugovora sa FCK...
Obe ekipe se obavezuju da će nastupiti sa najjačim kadrom prve ekipe koji im u tom momentu stoji na raspolaganju. Nadam se da ćemo u datom slučaju ispoštovati ovo, a ne nastupiti sa našom drugom ekipom i štediti najbolji kadar za utakmicu protiv Mladosti iz VO ili Travnika... :wink:

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 04 Jun 2013, 21:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
svaka čast kitopsina! nadam se da će ovo uspjeti. ako su ovi iz uprave iole normalni založiće se za ovo


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 04 Jun 2013, 21:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
Svaka čast! Nadam se da imaš ljude u upravi koji će te podržati da se značaj toga obnaroduje i realizuje.

'Lautern je bio u nekom baražu, da li su uspjeli ući u Bundesligu? Do sad su drugoligaši po pravilu dobivali Bundesligaše u tom baražu.

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Poslednji put menjao Borac u srcu dana 04 Jun 2013, 21:43, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 04 Jun 2013, 21:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
Nisu uspjeli. Opstao je Hofenhajm.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 04 Jun 2013, 21:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Sep 2011, 10:43
Postovi: 4021
Revanš utakmicu relegacije u Kaiserslauternu je na stadionu pratilo 50000 ljudi. Pred utakmicu je stiglo 300000 zahtjeva za ulaznicu.
A Kaiserslautern je veličine Prijedora.
Nažalost nisu uspjeli, Hoffenheim je zasluženo ostao u ligi. Možda uspiju neke od narednih sezona kad im prodamo neku našu vedetu.

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jun 2013, 07:10 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
kitopsinu u UO pod hitno, takav covjek nam treba, pojedince iz sadasnjeg UO otjerati glogovim kocem ili u....om motkom, na celu sa Raduljem, covjekom muljatorom


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jun 2013, 09:54 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Muljator,hmm,da,mogu se složiti...

Želim samo da istaknem dvije osobe,jednu u pozitivnom,drugu u negativnom..Pozitivna je naravno,Kitopsina,da ne ulazim u detalje jer sve znate,ali taj čovjek je ČUDO!

Negativno,nažalost,ovaj Radulj...Pisao sam već onda,kad ga je naš kolega intervjuisao na NES radiju,da mi se nimalo ne sviđa što onoliko potencira da je rok za licenciranje bio 31 mart,a da je on došao 2.aprila...već tada mi je to ličilo na alibi,a dosta mi je i otvorilo oči zašto je Skupština dvaput odlagana,da bi se prekoračio taj 31 mart :(
Da on malo previše potcjenjuje inteligenciju nas navijača,potvrdio mi je onim izjavama kako je Gaćinović njegov izbor,jer ga on prati duže vrijeme :(

Ipak,vrhunac je ako je ovaj novinski članak iz Blica koji sam juče prenio ovdje,tačan!Pričati da se koplja lome u UEFA,da su jedni za Borac,drugi protiv,ložiti ljude da ovdje rade refresh svakih par minuta i nadaju se,a znati da je odluka donesena još prije dva dana,je ipak stvar za koju malo deblji obraz moraš imati :( ...Ograđujem se još jednom,ako je članak iz jučerašnjeg Blica tačan.

Što se ostalog tiče,vjerovatno je ova nepravda,koja je po milioniti put nanesena našem klubu,na svakoga od nas različito uticala,neko je ljut na ovog,neko na onog,a ja lično sam ljut na SVE! :angry4: ...Prosto mi se više i ne dolazi na forum,koliko mi se sve zgadilo,i samo se pitam...dokle?? :( ...I šta je to ovaj naš Borac Bogu skrivio da UVIJEK mora biti žrtveno jagnje,da se na njemu iživljavaju ili seoski đilkoši iz orašja i žepča,ili "prijateljski" nastrojeni krugovi iz sarajeva,i što je najbolnije-Banjaluka i ovaj polusvijet koji je zalutao u Borac u zadnjih 20 godina :( ...Lakše bi bilo reći na koga nisam ljut,nego na koga jesam,ali krenimo redom,i to po gradaciji od koga sam najviše ljut,pa niže...

GRAD BANJALUKA I OVI PIJUNI POSLATI U BORAC-Izdrkavanje sa datumima Skupštine,prolongiranje rokova dvaput,insistiranje da klub preuzmu baš ti i ti,samo je dovelo do toga da se prekorači 31.mart,i da se nabaci na volej dokazanim dušmanima Borca u NS BIH!
Reakcija-Ne mogu više ni gledat ni slušat,ni Gavranovića ni Radulja dok "objašnjavaju" situaciju :( ...Gade mi se i oni i ovi koji su prije njih doveli Borac u ovakav položaj :(

NS BIH-Prokletinje jedva dočekali da se prekorači rok i da ne dadnu Borcu licencu 27 maja,iako ju je Zvezda od svog Saveza dobila u ponoć 31 maja..Da ne govorim da se FK Sarajevu prošle godine za istu stvar progledalo kroz prste.
Reakcija-Zgadilo mi se sve u vezi tog Saveza,čak i ova reprezentacija BIH..Iako sam stalno pisao ovdje da tu reprezentaciju ne poistovjećujem sa Silajdićem,KLIX.ba ,ugojenom dijasporčadi iz BH fanaticos,već sa onim jadnim i obespravljenim rudarom u Kreki,Banovićima,i 90& normalnih,jadnih i obespravljenih građana BH,kojima je ta reprezentacija jedini izvor radosti u njihovim jadnim životima,i uvijek sam zato navijao za njih (osim protiv Srbije,naravno),žao mi bilo kad su ispadali od Danske,Portugala,Francuske,čak mislim da sam bio jedan od rijetkih koji ih je podržavao ovdje,radovao se da navijam za njih u Brazilu sledeće godine,kad već nema naših...Sad mi je ta reprezentacija samo jedno veliko NIŠTA,produžena ruka FS BIH,koji je obična prćija porodice Osim i apsolutno me ne zanimaju njihovi nastupi više,čak ni sad kad su skoro obezbjedili SP...Neću kompleksaški govoriti Aj Portugal,ili navijati protiv njih,jednostavno,apsolutno me ne zanimaju,jer me odmah asociraju na ove korumpirane njuške koji su jedva dočekale da naguze Borac i ubace Zrinjski..Na SP ću navijati za Argentinu za koju navijam otkad znam za sebe,i eventualno Grčku ako se plasira kroz baraž..Za ove BH jednostavno,ne mogu...uvijek slušam srce,dosad mi je srce govorilo da su mi draži oni nego Danska,Portugal,Francuska,a sad mi se jednostavno gade,jer uopšte u glavi nemam više fleš kako se plasmanu na SP raduju Misimović ili Dzeko,već zamišljam ove njuške iz Saveza kako sebi prisvajaju taj veliki uspjeh.. :(



3-NK Zrinjski-gamad koju ne mogu više očima gledat,evo hinjski izjavljuju kako slažu roster za Evropu...Tri mjheseca su te hinje znale da im je dovoljno samo da na tabeli budu iznad Veleža i da su u Evropi,iskoristili to,rasprodali kući bodove Zvijezdi,Travniku,Gošku i kome god je trebalo,uzeli lovu i sad nam se hinjski,latinski,smiju u facu,a uzeće nam i Kantara najvjerovatnije.

4-Duško Stajić-Nikad nisam pisao ni protiv bivših,ni protiv sadašnjih igrača Borca,ali on je jedno totalno ljudsko dno,jedna obična nula od čovjeka :( !...Dvije godine je živio sa nama,učestvovao u najvećim uspjesima,navijači i neki forumaši su ga prihvatili kao najrođenijeg,družili se sa njim,i on sad poletio 3.aprila da se žali UEFA za 5000 maraka :( ...Čovjek koji igra fudbal cijeli život,poletio kao na qurac da dobije odmah 5000 maraka,iako to nisu uradili ni momci koji su bili po 6 mjeseci ovdje,Antolović,Bašić,Ivetić...Ma fuj!!!!

Još bih uslovno dodao jednu osobu na koju sam ljut,ali ta ljutnja će se tek aktivirati ako Dodik stvarno isplati 200 000 maraka,a ta osoba je Vule Trivunović.

Eto,iz ovog posta se vidi koliko sam ogorčen na sve,jer previše volim Borac da bih mogao hladnokrvno gledati na njegove dušmane...Zbog te ogorčenosti,i bolje je da opet malo odmorim od pisanja,dok me ne prođe,da ne prenosim nervozu i na ostale..

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jun 2013, 10:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5651
Lokacija: Црвено - плави град
Пионирима шампионска титула

http://www.fkborac.net/sajt/izvjestaji/ ... 5/06/2013/

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jun 2013, 10:50 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2797
koliko vidim iz tih sto si pridodao jedino mozda perovica zadrzati.
ovaj nemanja vidovic ako ne grijesim je iz krupe,zadnji put uskakao u bus u krupi kada su isli na pripreme u makarsku......................novin mali.....daj da se ne zajebavamo!!!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jun 2013, 10:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 19:38
Postovi: 2478
Lokacija: Крајишка љепотица
kitopsina je napisao:
Shadow je napisao:
Cosa Nostra je napisao:
Od sadašnjeg prvog tima Borca ugovori su istekli Nikoli Vasiljeviću, Mladenu Zeljkoviću, Stefanu Dujakoviću, Siniši Marčetiću, Vladanu Grujiću i Darku Maletiću.


Како је Зељковићу истекао уговор кад је он дошао у зимском прелазном року?

Pa vjerovatno se radilo o ugovorčiću.


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pQHOn_WVgwg[/youtube]

А зашто онда Зељковић каже да је уговор на двије године на 11:40 :angry4:

_________________
d.a. je napisao:
ја нисам сељак, ја сам права српска сељачина :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jun 2013, 11:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5651
Lokacija: Црвено - плави град
Cosa Nostra je napisao:
Od sadašnjeg prvog tima Borca ugovori su istekli Nikoli Vasiljeviću, Mladenu Zeljkoviću, Stefanu Dujakoviću, Siniši Marčetiću, Vladanu Grujiću i Darku Maletiću. Krunić je dodao da će finansije odlučiti kome će biti ponuđana saradnja.
"Nećemo praviti ugovore koje ne možemo da ispoštujemo, to je sigurno. Mnogo stvari vezanih za igrački kadar zavisiće i od novog trenera. Trenutno radimo na tome, ali ne želim da govorim o kome se radi dok posao ne bude završen", izjavio je Krunić koji je istakao da radi na angažovanju mladih igrača koji će stasati uz iskusni igrački kadar.


Да се надовежем на уговоре.
Уговори истичу још: Жижовић Младен, Стојнић Срђан, Перовић Милош, Дамјановић Огњен, Дуцановић Срђан, Видовић Немања, Дедић Сандро, Шиповац Михаило.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2013, 11:35 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14886
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Šlageru kako će nam uzeti Kantara, pa on je pod ugovorom? Ako plate nek ga vode onda.

Damjanović, Stojnić? Zar su i oni na našem platnom spisku?

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
 [ 121512 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2898, 2899, 2900, 2901, 2902, 2903, 2904 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs