banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 08:30 Danas je 27 Jun 2026, 08:30

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121511 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2896, 2897, 2898, 2899, 2900, 2901, 2902 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2013, 19:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Sep 2011, 10:43
Postovi: 4021
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
ni od klinaca u subotu niko nije znao ko je žare :D :D

Pa rekao je Schlagerov sinovac da je 'kapititen'...

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2013, 19:25 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
ćutljiv, vrijedan, radan, nenametljiv...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2013, 19:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Sep 2011, 10:43
Postovi: 4021
Krampaš preko deset godina u FK Borac, a niko te ne pozna. Zato svi znaju hirovitog Bikca...

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2013, 19:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5985
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Khm..ima ih koji ne znaju ni njega :lol:
Ubice me, al morala sam :lol:

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2013, 19:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Sep 2011, 10:43
Postovi: 4021
Vidi se na snimku da su igrači bili malo napeti da li će ih klinci prepoznati... Pa im lakne ako bilo ko izgovori njihovo ime... Ali dobro, bili su odlični u subotu. U nedjelju već ne.

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2013, 19:54 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Mi smo lošim igrama ove sezone, prvo protiv Nikšićana, pa onda i protiv Radnika sinoć izbili iz klupske kase, skoro 300 000 km, što je suma oko koje treba da se zamislimo, to su plate za najmanje šest mjeseci prvom timu... Sada ćemo to morati nadomjestiti prodajom igrača, vjerovatno Stokića i Grahovca, eventualno Predragovića...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2013, 19:59 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jun 2010, 18:18
Postovi: 153
200 000 od evrope + 300 000 kupa u 10 dana

pa nije ni cudo sto su stalno u finansijskim problemima...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2013, 20:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
90 000 eura Evropa, sinoć navodnih 200 000 km... To su ipak ozbiljna sredstva...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2013, 21:53 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Maj 2013, 08:31
Postovi: 479
Pravila ovogodišnjeg kupa RS su utvrđena mnogo prije nego što je Mile izvalio ovo o 200.000 KM, između otalog i visina nagrada. Tako da se nije moglo očekivati da u ovogodišnjem izdanju bude plaćeno ovoliko. A nešto čisto sumnjam da će ikada i biti, velike su to pare.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2013, 22:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6396
Bice isplaceno ako Velika obarsk osvoji, jedino u tom slucaju. Ili crvena zemlja.

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2013, 22:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
Što se tiče Kupa ne znam šta bih rekao. Sa jedne strane znam da je momcima teško, nema plate i slično, ali sa druge strane uze nam Radnik trofej na našem terenu...

Ташко je napisao:
Kako smo sirili vijest o organizovanju jucerasnje akcije, tako sad trebamo i sa prilozima/vijestima o tome da se dogodila.
Da vide ljudi sta smo napravili.

Kao prvo da kažem da sam se nadao da će biti više novinara i da će se više ovo objaviti. Takođe bila jedino kamera od RTRS-a, snimili su prilog, ali ja nigdje nisam vidio da su objavili? Kad je taj dio prošao već kako je prošao, makar mi možemo da objavimo na sve strane da se malo pročuje. Evo skupio sam ispod linkove sa svih stranica koje su objavile, pa malo kačite po fejsu i slično da ljudi vide. Koliko je bilo bitno da se započne ova akcija, i odradi po prvi put, toliko je sad bitno i da ljudi čuju za sve to. Nažalost linkovi sa fkborac.net i borac.sport ne mogu se dijeliti na fejsu ali mogu ovi ostali. ajmo ajmo

http://www.banjaluka-info.com/sport/fud ... enih-vrata

http://wap.mtel.ba/preview_story/221505

http://etrafika.net/sport/15361-foto-ma ... rima-borca

http://www.fkborac.net/sajt/izvjestaji/ ... 2/06/2013/

http://www.borac-sport.com/index.php?op ... Itemid=113

http://www.borac-sport.com/index.php?op ... Itemid=113

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 506&type=1


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2013, 22:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5651
Lokacija: Црвено - плави град
Ено тренер Марибора дао отказ :D

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2013, 22:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 07:15
Postovi: 4896
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Mi smo lošim igrama ove sezone, prvo protiv Nikšićana, pa onda i protiv Radnika sinoć izbili iz klupske kase, skoro 300 000 km, što je suma oko koje treba da se zamislimo, to su plate za najmanje šest mjeseci prvom timu... Sada ćemo to morati nadomjestiti prodajom igrača, vjerovatno Stokića i Grahovca, eventualno Predragovića...


Teško da se mogu od Hajduka neka pare dobre izvući...

_________________
Slika


Poslednji put menjao Cosa Nostra dana 03 Jun 2013, 22:50, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2013, 22:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
Ajd recimo da je ovaj Kup naš doprinos razvoju fudbala u RS. :) Mi bi o tome pričali jedan dan i gotovo a oni će se mjesecima prisjećati ovog dvoboja u kojem nismo vidjeli gotovo ništa za 180 min. Njima je to Otprilike kao i Partizanu poslije plasmana u LŠ pobjednom u Engleskoj na penale. hehe
Ko zna možda je i neki revanš za remi Radnika sa Olimpicom :D Na kraju krajeva jedno finale smo nekada morali i izgubiti.

Drago mi je da su neki uvidjeli da je i Kozić rupetina i da nema zamjeni iole adekvatne za prvog golmana, mene je nanervirao još ovdje protiv Drine Z. gdje praktično prva po golu uđe u gol, na istrčavanjima je bio tanak svi su galamili na njega jedino jedan zicer što skide, to je sve od njega. Juče stoji pola metra od stative i tu mu zabije gol oooooo zemljo

U nekim novinama su Hrvati objavili da ima sastanak UEFE i 4. juna oko tih žalbi tj. sutra pa pretpostavljam da bi sutra mogao doći nekakav odgovor. Po meni ako budu uopšte čitali ozbiljno to prihvatiće, nadam se samo da ne odbace bez čitanja.

P.S. Basara i Mirković u svakom slučaju bi nam dobrodošli, pogotovo kod Mirkovića mi se svidjelo kako ima tačan, mekan i miran pas i gotovo da ne griješi u predaji

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 04 Jun 2013, 00:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Шајин je napisao:
Ташко je napisao:
Kako smo sirili vijest o organizovanju jucerasnje akcije, tako sad trebamo i sa prilozima/vijestima o tome da se dogodila.
Da vide ljudi sta smo napravili.

Kao prvo da kažem da sam se nadao da će biti više novinara i da će se više ovo objaviti. Takođe bila jedino kamera od RTRS-a, snimili su prilog, ali ja nigdje nisam vidio da su objavili? Kad je taj dio prošao već kako je prošao, makar mi možemo da objavimo na sve strane da se malo pročuje. Evo skupio sam ispod linkove sa svih stranica koje su objavile, pa malo kačite po fejsu i slično da ljudi vide. Koliko je bilo bitno da se započne ova akcija, i odradi po prvi put, toliko je sad bitno i da ljudi čuju za sve to. Nažalost linkovi sa fkborac.net i borac.sport ne mogu se dijeliti na fejsu ali mogu ovi ostali. ajmo ajmo

http://www.banjaluka-info.com/sport/fud ... enih-vrata

http://wap.mtel.ba/preview_story/221505

http://etrafika.net/sport/15361-foto-ma ... rima-borca

http://www.fkborac.net/sajt/izvjestaji/ ... 2/06/2013/

http://www.borac-sport.com/index.php?op ... Itemid=113

http://www.borac-sport.com/index.php?op ... Itemid=113

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 506&type=1


Писало је у Гласу Српске, изашло је и у Пресу, у уторак у београдском Спорту излази, а у четвртак у Новом печату.

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 04 Jun 2013, 06:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
Schlager je napisao:
trebalo bi igora mirkovica dovesti u borac...borac mu je velika zelja,jos otkad je igrao za laktase,a gledam ga i bas fino je odigrao ove dvije utakmice...posto grahovac 99% odlazi,eto sanse da dzaba dovedemo odlicnog igraca na tu poziciju...cak mu je i dugogodisnja djevojka banjalucanka,i ne vidim ni jedan razlog da se i njemu ne ispuni zelja,a i da borac dobije dobrog igraca.


i on je banjalucanin....laus....bar je bio gore...podstanari pa se potucaju tamo ovamo :( ...... cesto igramo mali fudbal....pospor ali stvarno lijepo barata loptom


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 04 Jun 2013, 06:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Cosa Nostra je napisao:
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Mi smo lošim igrama ove sezone, prvo protiv Nikšićana, pa onda i protiv Radnika sinoć izbili iz klupske kase, skoro 300 000 km, što je suma oko koje treba da se zamislimo, to su plate za najmanje šest mjeseci prvom timu... Sada ćemo to morati nadomjestiti prodajom igrača, vjerovatno Stokića i Grahovca, eventualno Predragovića...


Teško da se mogu od Hajduka neka pare dobre izvući...

Za njih je stotinjak hiljada evra i dalje sića, iako je za nas ogromna lova...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 04 Jun 2013, 08:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Sep 2011, 10:43
Postovi: 4021
Slaviju napuštaju Kokot, Rašević (napad), Svitlica (desni bek). Interesantni igrači. Možda bi neko od njih mogao doći.
Basara, Mirković iz Radnika. Možda još neko iz Rudara...

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jun 2013, 09:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
Ajde UEFO odgovaraj vise! :D Koja sam ja budala,jos se nadam da nije gotovo.

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 04 Jun 2013, 10:23 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Apr 2012, 12:53
Postovi: 366
sarajevski avaz objavio , druzenje borcevi igraca sa malisanima :D


Vrh
  
 
 [ 121511 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2896, 2897, 2898, 2899, 2900, 2901, 2902 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs