banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 05:56 Danas je 27 Jun 2026, 05:56

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121511 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2895, 2896, 2897, 2898, 2899, 2900, 2901 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2013, 09:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2828
Ovo samo kod nas ima.. Pogledajte slike na sportlive-u Lucic ogulio grb Borca i malo m:tel pa mu je sad to dres radnika :D

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2013, 09:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
kod kuće i na strani je napisao:
http://www.uefa.com/memberassociations/association=bih/index.html

Club competitions
UEFA Champions League
(Željezničar)
UEFA Europa League
(Borac, Sarajevo, Široki Brijeg) :D


Ovo je mjerodavno. Mi se trebamo pripremati za Evropu posto na zvanicnom sajtu stoji tako. :)
Lelemudanja krminalne organizacije iz SA treba ignorisati.

_________________
ENVER KULAŠIN


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2013, 09:44 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2010, 20:01
Postovi: 2779
Simpatizer je napisao:
kod kuće i na strani je napisao:
http://www.uefa.com/memberassociations/association=bih/index.html

Club competitions
UEFA Champions League
(Željezničar)
UEFA Europa League
(Borac, Sarajevo, Široki Brijeg) :D


Ovo je mjerodavno. Mi se trebamo pripremati za Evropu posto na zvanicnom sajtu stoji tako. :)
Lelemudanja krminalne organizacije iz SA treba ignorisati.

Tako je

_________________
Ако се икад у енциклопедији појмова под словом Ш нађе ''шупљак'', у дефиницији ће стајати ''прес конференција у ФК Борац одржана 27. марта 2015. године''...By GanDra


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2013, 10:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5651
Lokacija: Црвено - плави град
Simpatizer je napisao:
F-K-B je napisao:
Tuga :-?

P.S. Ovaj Kozic gori od Marcetica, ne zna se momak baciti u desnu stranu jbt. Sve penale se baca u istu stranu kao da mu sutaju djeca od 6 godina pa nece skontati. lol

A lijepo sam pisao da momak nema pojma. Ko ga je gledao u Laktasima ni pakao mu nece tesko pasti.


"Моја моја! Не мерем не мерем!" :lol: :lol: :lol:

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2013, 10:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5651
Lokacija: Црвено - плави град
Раднику трофеј Купа РС

http://www.fkborac.net/sajt/izvjestaji/ ... 3/06/2013/

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2013, 10:35 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Avg 2010, 10:26
Postovi: 428
Neplanirani izlazak na evropsku scenu ubrzao je tok događanja Pod Bijelim brijegom. Branko Karačić užurbano radi na slaganju tima za pretkola Evropske lige

http://sportsport.ba/bh_fudbal/stizu-po ... vsi/106327


Ov latini kako su samo ljigavi, srusio im se Mostar sav dabogda....

_________________
Ni vise ni manje nego dupla kruna!!!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2013, 10:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5651
Lokacija: Црвено - плави град
Ако се добро сјећам рок кад је Уефа требала саопштити информације о нашој жалби је био јуче (НЕДЈЕЉА) .

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2013, 11:39 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Maj 2013, 08:31
Postovi: 479
Ono sinoć je bilo užasno. Ne sjećam se kad je ekipa bila onoliko bezvoljna i da nismo nijednu konkretnu priliku na cijeloj utakmici imali. Jedini koji se trudio bio je Raščić. Čovjek je sinoć ostalima održao lekciju iz profesionalizma, kako se na svakoj tekmi daje maksimum.Niko ga u napadu nije pratio, spustio je bezbroj lopti, Joco i Bilbija ni da mrdnu. Razumijem ja sve i oko plata i oko nedobijanja licence, ali nema opravdanja za ono sinoć.
Krunu maksimalno poštujem, ali onako postaviti igru je smiješno. Trojica u napadu, bez ikoga u sredini ko može povući loptu, bunarenje cijelu utakmicu. Ostavljanje u igri potpuno indisponiranog Kantara koji posljednjih nekoliko utakmica ne može sastati se sa loptom, a izvođenje iz igre Raščića u momentima kad moraš postići gol i kad ti je on jedini koji se trudi uraditi nešto i konstantno pritišće odbranu Radnika. Ne mogu da shvatim da nije u igri od početka bio Žiža. Jeste loše odigrao kad je ušao, ali od početka nismo imali pas igru i sigurno bi bilo drugačije da je on bio tu od prve minute, imao bi ko povezati odbranu i napad.
Radniku svaka čast, zaslužena pobjeda, dobro su se postavili, krenuli agresivno, iznenadili naše nesretnike, ali bilo je vremena da se prilagodiš igri. Niko nije ni pokušao. Kruna je nešto pokušao rotacijom Joce i Kantara po stranama, ali nije bilo dovoljno. Užasno.
Što je najgore, i publika je i pored ružnog vremena i prenosa bila u finom broju, raspoložena, navijači rekli šta misle, sve je bilo kako treba da uzmemo sinoć i onda potuni izostanak želje na terenu.
Pretpostavljam da će od danas, pa u narednih par dana, mnogi igrači napustiti Borac i ne mogu ni da zamislim šta nas čeka sljedeće sezone.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2013, 12:14 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 08 Jan 2012, 21:55
Postovi: 1513
kod kuće i na strani je napisao:
http://www.uefa.com/memberassociations/association=bih/index.html

Club competitions
UEFA Champions League
(Željezničar)
UEFA Europa League
(Borac, Sarajevo, Široki Brijeg) :D

:blob:

borac_sampion je napisao:
Ovo samo kod nas ima.. Pogledajte slike na sportlive-u Lucic ogulio grb Borca i malo m:tel pa mu je sad to dres radnika :D

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2013, 12:59 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Feb 2011, 16:24
Postovi: 228
borac_sampion je napisao:
Ovo samo kod nas ima.. Pogledajte slike na sportlive-u Lucic ogulio grb Borca i malo m:tel pa mu je sad to dres radnika :D


Лучић је у првој утакмици финала купа бранио у црвеном дресу, што је било смијешно, вјероватно је и јуче имао тај дрес, па су му дали овај неки наш стари голмански и траком прелијепили грб Борца. Претпостављам да у Бијељини нико није имао неку резервну опцију па је то онако прошло као ајде нема везе нека брани у црвеном дресу, а јуче су нашли то екстра рјешење :lol:

Крунић је наш најбољи тренер у историји када су у питању модни трендови, али извести овакву поставу у реваншу финала купа када имаш феноменалан резултат из прве утакмице је смијешно.

Ајмо лиценца, чекам ко на иглама, има ли шта, како фино изгледа ово са уефиног сајта...

_________________
Slika
Република Српска - Serb Republic

- орлови не живе и не лете у јату са вранама -


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2013, 14:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
http://www.nezavisne.com/sport/fudbal/L ... 94676.html

_________________
ENVER KULAŠIN


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2013, 15:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
F-K-B je napisao:
kod kuće i na strani je napisao:
http://www.uefa.com/memberassociations/association=bih/index.html

Club competitions
UEFA Champions League
(Željezničar)
UEFA Europa League
(Borac, Sarajevo, Široki Brijeg) :D


Мораћу све да разочарам, ово је нажалост за прошлу сезону. Сад сам гледао за још неке федерације и свима стоје клубови из прошле сезоне.

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2013, 15:20 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Nov 2010, 10:17
Postovi: 893
Нови број Респекта.

Бонус: чланак о новом премијерлигашу..
Spoiler:
Slika
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2013, 15:21 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2010, 20:01
Postovi: 2779
@gandra :D Jesmo li culi za rijeci posalica, doskocica i sl...

_________________
Ако се икад у енциклопедији појмова под словом Ш нађе ''шупљак'', у дефиницији ће стајати ''прес конференција у ФК Борац одржана 27. марта 2015. године''...By GanDra


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2013, 15:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Meni je nevjerovatno da od svih ministara i kuronja po vladi nema nekog iz Banjaluke ko bi se zalozio za Borac i pogurao barem malo.

Ovim likovima iz Obarske se nema sta zamjeriti, oni se bore za sebe.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2013, 15:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
kod kuće i na strani je napisao:
@gandra :D Jesmo li culi za rijeci posalica, doskocica i sl...


Наравно, али се са оваквим стварима не треба зајебавати, превише су озбиљне :wink: Него, овај чланак што је менек поставио, за ово легендарно питање Моме Цигле се одавно знало, само је било питање дана кад ће неко од новинара то да објави.

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2013, 18:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Sep 2011, 10:43
Postovi: 4021
http://www.nezavisne.com/sport/fudbal/R ... 94759.html

Citiraj:
Naša sudbina je još u rukama drugih, rekao je Slobodan Radulj, predsjednik FK Borac, koji je 29. maja poslao pismo u UEFA žaleći se na odluku Drugostepene komisije za licenciranje klubova u N/FS BiH, koja "crveno-plavima" nije izdala licencu za međunarodna takmičenja.

Odgovor iz Niona još nije stigao pa je učešće Banjalučana u kvalifikacijama za Ligu Evrope još pod znakom pitanja.

"Razgovarao sam sa Elvedinom Begićem, predsjednikom N/FS BiH, koji je upoznat sa našim pismom i prema posljednjim informacijama, mišljenje u UEFA je podijeljeno. Neki misle da smo mi upravu, ali još nema odgovora iz Niona. Nisam pesimista, ali ni optimista", rekao je Radulj.

Prije revanš meča finala Kupa RS čelnici Borca imali su sastanak s Miletom Kovačevićem, predsjednikom FS RS, na kojem je pričano o unapređivanju odnosa među klubovima.

"Razgovarali smo o saradnji klubova iz RS sa Savezom. FS RS mora mnogo više da brine o interesima klubova, koji takođe moraju da se drže zajedno. Ove sezone smo imali primjer da su neki klubovi glasali protiv Borca", zaključio je predsjednik banjalučkog premijerligaša.

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2013, 18:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1695
ја чекам да објаве оно кад је рекао за Марчетића да је наш најбржи играч и да очекује да он пробија по страни :D

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2013, 19:01 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2010, 20:01
Postovi: 2779
Ili kad pita Maletu a koji ti ono bjese. Ima i ona kad pita ko je ova 22ojka...Pita za Zarica sa kojim sjedi u istom UO...

_________________
Ако се икад у енциклопедији појмова под словом Ш нађе ''шупљак'', у дефиницији ће стајати ''прес конференција у ФК Борац одржана 27. марта 2015. године''...By GanDra


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2013, 19:22 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
ni od klinaca u subotu niko nije znao ko je žare :D :D

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
 [ 121511 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2895, 2896, 2897, 2898, 2899, 2900, 2901 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs