banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 13:54 Danas je 24 Jun 2026, 13:54

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2885, 2886, 2887, 2888, 2889, 2890, 2891 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Maj 2013, 13:53 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 08 Jan 2012, 21:55
Postovi: 1513
Da mozda nije stupio u strajk ?!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Maj 2013, 14:01 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
igračima je jako teško pao remi sa travnikom,bilo je svega u svlačionici,teških riječi,optužbi da se slabo vraća u odbranu..neki su to podnijeli bolje,neki slabije,i dobro je da je tako i da je igračima stalo,ali ne mora se svaki detalj i svako ime iznositi ni na forum ni na pp...biće to sve u redu...uostalom,već utakmica u gabeli je pokazala da je dobro što su se pogledali u oči i otvoreno rekli šta zamjeraju jedni drugima....bolje nego opušteno otići pod tuš i u noćne klubove..

još jednom,sve i jednom igraču svaka čast,od prvog do zadnjeg!!

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Maj 2013, 14:13 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Apr 2012, 12:53
Postovi: 366
slageru de mi samo ovo odgovori , hocel ikad u zivotu biti pravde ?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Maj 2013, 14:15 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
biće,borac može biti samo bolji i jači u budućim vremenima...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Maj 2013, 14:19 
OnLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4630
kristijan borik je napisao:
slageru de mi samo ovo odgovori , hocel ikad u zivotu biti pravde ?

Evo jedna narodna 8)
Ono sto te neubije, samo te ojaca.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Maj 2013, 14:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Трофеј у вихору рата (Видео)

http://www.borac-sport.com/index.php?op ... Itemid=113

Прес-конференција пред Радник (Фото/Видео)

http://www.borac-sport.com/index.php?op ... Itemid=113

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Maj 2013, 14:50 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14881
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Неко је питао којим играчима истиче уговор, требало би да је овима:

Ђиђи, Васке, Груја, Малета, Жиле, Ст. Дујаковић и Бики се враћа у Вошу наравно. Чини ми се да је то то, ако неко зна боље нек напише?

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Maj 2013, 15:49 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2010, 23:04
Postovi: 451
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Писао сам да вјерујем да ћемо добити лиценцу јер сам се руководио примјером Сарајева од прошле године. Нисам могао вјеровати да су ови из савеза спремни да праве фарсу и шпрдњу од првенства. Овакви ударци су само знак да на сваком кораку требамо радити на раз..бавању ове накарадне државе, а јачању наше светиње Републике Српске. Кад год можемо - клипове у точкове, па нека и нас кошта, кошта нас и овако. Гамад би вољела да нас види у блату како сада кукамо и јаучемо, али неће то дочекати. Неће бити веће казне за њих него да се следеће сезоне вратимо још јачи и бољи.
На нама је да сад подржимо клуб и играче, да покажемо да смо иза њих и да смо захвални за оно што су урадили ове сезоне. Прва прилика је финале Купа и требамо се потрудити да дођемо у што већем броју.

_________________
ТИ СИ ПОНОС ГРАДА МОГ, ИЗНАД ТЕБЕ САМО БОГ!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Maj 2013, 16:15 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2010, 23:04
Postovi: 451
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Licenca za Jagodinu i Vojvodinu, Zvezdi rok ističe u petak
http://sportal.rs/news.php?news=102077

Према овоме неопходно је само доставити доказе да су испуњени сви услови, па ако их Звезда испуни и у петак 31.05. добиће лиценцу. Тако да не стоји прича нашег савеза о неопходности испуњења услова до 31.03. јер су правила УЕФА-е једнака за све чланице. Гамад треба тужити и УЕФА-и и суду.

_________________
ТИ СИ ПОНОС ГРАДА МОГ, ИЗНАД ТЕБЕ САМО БОГ!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Maj 2013, 16:21 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Maj 2003, 17:03
Postovi: 92
знам да никоме није до тога, али нас ништа не кошта, већина виси овдје на форуму добар дио дана па се може послати и један, 2 мејла.

први предсједнику(посјетити га шта је рекао), а други медијима па ако ко пренесе пренес, ако не ником ништа.
http://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=69133

ево за предсједника
info@predsjednikrs.net
http://www.predsjednikrs.net/cy/kontakt/

_________________
СРБИЈА !!!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Maj 2013, 16:28 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
po ovoj suludoj odluci da nam ne izdaju licencu, ispada da su teheranske fudbalske vlasti pod ingerencijom afroazijske sportske organizacije, a ne UEFE, jer kako drugacije objasniti odluku da u Srbiji vazi datum 31.05. a kod nas 31.03.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Maj 2013, 17:09 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2010, 23:04
Postovi: 451
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
http://www.glassrpske.com/sport/republi ... 20567.html

_________________
ТИ СИ ПОНОС ГРАДА МОГ, ИЗНАД ТЕБЕ САМО БОГ!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Maj 2013, 18:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
Finansijska komisija Uefe zasjeda 2. juna. Tad ce biti razmatrana nasa zalba.

_________________
ENVER KULAŠIN


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Maj 2013, 19:04 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 08 Jan 2012, 21:55
Postovi: 1513
Citiraj:
Borac je poslao pismo u sjedište UEFA. Mi vam prenosimo kompletan tekst pisma.

EVROPSKA FUDBALSKA FEDERACIJA UEFA – NION

Poštovana gospodo,
Obraćamo Vam se u nadi da ćete razumjeti naše opravdano nezadovoljstvo činjenicom da je N/F SBiH dodijelio licencu za učešće u kvalifikacijama za Ligu Evrope klubu (Zrinjski Mostar) koji je u Premijer ligi BiH na kraju sezone zauzeo deveto mjesto, a nije dodijelio licencu FK Borac Banjaluka, koji je u toj istoj ligi zauzeo treće mjesto.

FK Borac je jedan od najtrofejnijih klubova u BiH, sa dugom tradicijom, osnovan 1926. godine, bio pobjednik Kupa bivše Jugoslavije, osvajač Mitropa kupa 1992. godine, a u posljednje tri godine izborio je izlazak na evropsku scenu. Krajem prošle godine klub je došao u tešku krizu u organizacionom i finansijskom smislu, kompletna uprava je podnijela ostavku, tako da je u drugom i trećem mjesecu ove godine klub bio pred gašenjem. Grad Banjaluka i Fudbalski savez Republike Srpske preduzeli su sve korake da ne dođe do gašenja kluba.

Dana 02.04.2013. godine održana je skupština kluba na kojoj je izabrano novo rukovodstvo. Za samo mjesec i po dana rada na zadovoljstvo svih fudbalskih radnika klub je stabilizovan u organizacionom i finansijskom smislu, a takođe ni sportski rezultati nisu izostali, pa je Borac zauzeo treće mjesto u Premijer ligi BiH. S obzirom da je nova uprava formirana poslije kritičnog datuma 31.03.2103. godine, te ista nije mogla znati za finansijske obaveze prema nekim igračima, ali po saznanju za navedena dugovanja odmah smo reagovali i do 15. maja isplatili sva potraživanja (oko 12.000 evra). Prema tome, samo zbog kašnjenja u isplati, N/F SBiH je na veoma grub način eliminisao FK Borac iz takmičenja u UEFA, bez ikakvog razumijevanja navedene situacije.

Napominjemo takođe da je grad Banjaluka, koji ima oko 300.000 stanovnika, u posljednje tri godine u rekonstrukciju Gradskog stadiona uložio preko 5 miliona evra, da je u finansijskom i drugom pogledu stao uz klub, da Borac ima najveću posjetu u odnosu na sve druge klubove u BiH i da klub, sa ovako dugom tradicijom, infrastrukturom i organizacijom, a pogotovo što je to pravo ostvario na fudbalskom terenu, treba da bude učesnik kvalifikacija za Ligu Evrope.

Zbog svega navedenog najljubaznije Vas molimo da razmotrite ovo naše kratko pismo, te da po potrebi tražite izjašnjenje N/F SBiH, a i dodatna objašnjenja koja ćemo Vam dostaviti na vaše insistiranje, a sve u cilju ispravljanja nepravde koja je učinjena našem klubu. Upoznati smo i sa pravilnikom o licenciranju klubova za UEFA takmičenja koji, pored određenih imperativnih normi, predviđa i mnoga izuzeća koja se mogu primijeniti i u našem slučaju.

Naš klub je spašen u posljednji čas, pobijedio je fudbal, ali u toj slamci spasa i boljeg napretka FK Borac, fudbala u BiH i fudbala uopšte, tražimo Vaše razumijevanje, tako da nam se omogući da nastupimo u kvalifikacijama za Ligu Evrope.
S poštovanjem,

PREDSJEDNIK FK BORAC

Mr Slobodan Radulj


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Maj 2013, 19:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
Dobro mu je ovo sa najvecom posjetom.
Al' dobro, uvijek treba malo nakindjuriti stvari. :D

_________________
ENVER KULAŠIN


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Maj 2013, 19:59 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1521
Znaci i sami su priznali da dugovanja nisu izmirena na vrijeme. I to jos priznali u pismu Uefi. Znaci stvar je rijesena, mozemo samo da se nerviramo bez veze.


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2013, 20:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
Volio bi da dobijemo licencu,ma samo da je dobijemo,da se poseremo u usta svima onima koji se nasladjuju nasim problemima!

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Maj 2013, 20:31 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2797
koji ce qrac sipovac na UO???


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Maj 2013, 20:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1695
данас се само потврдило какав је Љубојевић бескичмењак.

ми смо тражили да мониторинг за давање лиценце обави уефин тим, као што ради у случају Звезде!
не вјерујем да ће ишта бити од тога, али ето постоје случајеви у нашој близини.
као што се правила овог накарадног савеза ломе стално, али СТАЛНО преко Борца.
како се нису сломила прошле године преко Сарајева?!

и ФСРС ту има доста масла по глави, нису они ни мало чисти.
пусти ту причу за малу дјецу Шлагеру. као да се Борац ту нешто питао?
питао се као што се и сада пита.

елем да не буде црно, да вас обрадујем да уколико не буде даљих кочења од стране Драшка Илића, Јове Росића, градоначелника и сличних бескичмењака, ускоро би могло да се рјеши све око помоћног стадиона. најгоре што се првопоменути препуцава са овим смрадовима из ФСРС, прије свега са Ковачевићем и Петковићем, а испашта наравно Борац.

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Maj 2013, 20:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1695
pinkara je napisao:
koji ce qrac sipovac na UO???


да одговори на пар питања :D

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
  
 
 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2885, 2886, 2887, 2888, 2889, 2890, 2891 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs