banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 26 Jun 2026, 01:20 Danas je 26 Jun 2026, 01:20

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121510 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2883, 2884, 2885, 2886, 2887, 2888, 2889 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 21:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4630
Da, zanimljivo je da sad IO nema nikakve ingerencije nad ovom komisijom a prosle godine je imao. Ali jebiga prosle godine je trebalo Sarajevu a ove Borcu. O kakvoj se farsi radi dovoljno je pogledati da su naknadno dali licencu Zvijezdi iz Gradacca :lol: . Sta je to Zvijezda uspjela uraditi za tih osam dana sto mi nismo.
Schlager napisa da se treba diviti lukavstvu Hrvata. Nebih se slozio jer su Muslimani mogli lagano da glasaju za Borac da su htjeli. Znali su oni da ako neprodje Borac da onda Srbi nece glasati za njih tj za Celik i Olimpik. Ali nisu glasali jer je njima svima Borac trn u oku. Tako da je to vjerovatno usluga koju ce im Hrvati vratiti kad bude trebalo. Po meni su oni isti i jedino ih spaja mrznja ka svemu sto je Srpsko. Samim tim i Borcu.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 21:18 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 08 Jan 2012, 21:55
Postovi: 1513
Citiraj:
Borac nije dobio licencu za učešće u UEFA takmičenjima od drugostepene komisije za licenciranje FS BiH iako je to zaslužio rezultatima i igrama cijele sezone.

Takva odluka je razbjesnila legendu banjalučkog Borca, Muhameda Ibrahimbegovića.
- Borac treba istupi iz Premijer lige i neka takmičenje igraju Željezničar, Sarajevo, Olimpik i Slavija. Tako će se najlakše dogovoriti ko će u Evropu - rekao je legenda Banjalučana. Muhamed Ibrahimbegović.

Dodao je da je prema Borcu učinjena velika nepravda jer je plasman u Evropu izborio na terenu.
- Podmeće se Borcu, a u Evropu se guraju kojekakvi klubovi koji Borcu nisu ni do ramena ni po rezultatima ni po tradiciji. Najbolje bi bilo da "crveno-plavi" ne igraju Premijer ligu i za to ću se lično zalagati. Predstavnik FS RS u FS BiH Darko Ljubojević zbog ovakve sramne odluke trebalo bi da se povuče sa mjesta potpredsjednika FS BiH - kazao je revoltirani Ibrahimbegović.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 21:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1695
само ме занима шта то Борац добија "иступањем" (читај гашењем)?!
сем што ћемо испасти глупи, шта ћемо ми то учинити. као њих ће заболити што ми хоћемо да иступимо?
пресмјешна размишљања.
имало би смисла да смо сложни, али то је код Срба немогуће.

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 21:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
Ja se još nadam, da će "mračne sile" 8) dati nam licencu.

Mogu nam ovako srati i kad titulu uzmemo.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 21:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 19:38
Postovi: 2478
Lokacija: Крајишка љепотица
d.a. je napisao:
само ме занима шта то Борац добија "иступањем" (читај гашењем)?!
сем што ћемо испасти глупи, шта ћемо ми то учинити. као њих ће заболити што ми хоћемо да иступимо?
пресмјешна размишљања.
имало би смисла да смо сложни, али то је код Срба немогуће.


Кад би иступили сви српски клубови, то би било у реду, имало би смисла. Када би сами иступили, то би за мене значило крај приче, ове ионако боли .урац за нас, имали би једну бригу мање.

_________________
d.a. je napisao:
ја нисам сељак, ја сам права српска сељачина :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 22:21 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 23 Sep 2008, 14:17
Postovi: 168
Дарко Љубојевићу, ЈЕБАЛИ ТИ СВИ ОНИ МАТЕР И ФАМИЛИЈУ, ЈЕБОТЕ ОБРЕЗАНИ ОСИМ У ШУПАК. СМРАДУ, ГЊИДО


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 22:55 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Apr 2012, 12:53
Postovi: 366
Broj penala za i protiv:
Željezničar za: 6 protiv: 0
Široki za: 4 protiv: 4
Sarajevo za: 4 protiv: 0
Borac za: 2 protiv: 2
GOŠK za: 2 protiv: 1
Travnik za: 2 protiv: 1
Slavija za: 2 protiv: 0
Čelik za: 1 protiv: 3
Gradina za: 1 protiv: 3
Olimpic za: 1 protiv: 3
Leotar za: 1 protiv: 1
Zrinjski za: 1 protiv: 0
Rudar za: 0 protiv: 1
Radnik za: 0 protiv: 2
Velež za: 0 protiv: 2
Zvijezda za: 0 protiv: 4


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 22:57 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Apr 2012, 12:53
Postovi: 366
Kazne po kolima: (bez kazni za kola 28, 29 i 30 jer jos uvijek nije zasjedala disciplinska komisija)

Željezničar 51500 (liga) + 4000 (kup) + 3500(strucni stab/uprava)
Sarajevo 52000 (liga) + 1000 (kup)
Borac 49000 (liga) + 0 (kup) + 500 (strucni stab/uprava)
Zrinjski 25500 (liga) + 5000 (kup)
Velež 13000 (liga)
Rudar 12500 (liga) + 0 (kup) + 500 (strucni stab/uprava)
Radnik 10000 (liga)
Čelik 7500 (liga) + 2000 (kup)
GOŠK 8000 (liga)
Slavija 6000 (liga) + 0 (kup) + 1300 (strucni stab/uprava)
Široki 7000 (liga)
Leotar 6000 (liga)+ 0 (kup) + 500 (strucni stab/uprava)
Zvijezda 5000 (liga) + 0 (kup) + 1000 (strucni stab/uprava)
Gradina 4000 (liga) + 0 (kup) + 1000 (strucni stab/uprava)
Travnik 2000 (liga)
Sudije i delegati 7100 (liga)
_________________________
Ukupno = 259000 (liga) + 12000 (kup) + 8300 (strucni stab/uprava) + 7100 (sudije/delegati) = 286.400,00 KM
(iz 14. izvjestaja od koja dva fale na stranici saveza na datum 14.8. i 21.9. te posljednji koji jos nije izasao)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Maj 2013, 05:38 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2013, 07:33
Postovi: 231
Istupimo iz lige. Ovakav savez nam nije potreban. Nekom toleriše nekom ne.

_________________
Gay je OK!


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2013, 06:06 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14883
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Иступање=гашење клуба, ваљда је то свима јасно.

Од тога нема ништа, и Радуљ на оном клипу рече да је то рекао у афекту. Само се жалити Уефи, ништа друго нам не преостаје.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Maj 2013, 06:10 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
svi klubovi da istupe iz saveza, ako to ne uradimo, samo cemo im dati legalitet i legitimitet da nas jos vise terorisu


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2013, 06:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14883
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Од тог тек нема ништа.

Видим неко је постављао статистику, Жељи свирано 6 пенала, Сарајеву 4, ниједан против. Највише у лиги. Најмање јавних опомена у лиги Сарајево и Жељо. Довољно од мене. 8-)

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Maj 2013, 06:23 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2010, 20:01
Postovi: 2779
Citiraj:
Фудбалско Сарајево се опет потрудило да од премијерлигашког такмичења направи фарсу! Борац који је био трећи на табели који је часно и поштено на зеленом тепиху изборио право наступа у квалификацијама за Лигу Европе није добио лиценцу за међународну сцену вољом другостепене комисије за лиценцирање ФС БиХ.

Eто, тако, вољом административаца, спортска Бањалука, навијачи Борца и Градски стадион који задовољава стандарде UEFA неће дочекати да идуће сезоне виде неку инострану екипу па макар то била и једна утакмица! Али зато хоће Мостарци, и то Зрињски, који директ са девете позиције на табели оде у Европу! Срамота да већа не може бити! Могли су "фудбалски" посленици узети и неку друголигашку екипу из Федерације па је гурнути у Европу. Само нека је на штету клубова из Републике Српске и ње саме.

Поставља се онда сасвим логично питање која је сврха екипа из Републике Српске да играју Премијер лигу ако се унапријед зна да ће у Европу "велика четворка" из ФБиХ: Жељезничар, Сарајево, Широки Бријег и Зрињски. Да је некоме од ових клубова, а било је таквих ситуација претходних сезона, запело због лиценце чекало би се до судњег дана, али за Бањалучане нема попуста и милости!

Очигледно да Борац, Рудар Приједор, Леотар, Радник и Славија служе за попуњавање лиге и такмичарског календара, односно да играју за опстанак. Сарајевска и херцеговачка фудбалска клупска елита је за себе резервисала међународне утакмице.

Фудбалски савез Републике Српске и управе клубова из РС морају енергично да реагују, не само зато што је сада у питању Борац јер се то може сутра догодити Приједорчанима, Требињцима или Бијељинцима.

Фудбалској самовољи Сарајева мора се стати у крај по цијену разлаза са ФС БиХ јер тиме се неће ништа изгубити. Српским клубовима у Европу свакако не дају!

Сарајевска чаршија диригује шта и како треба да се ради, а фудбалски послушници из Републике Српске очигледно само климају главом. Нико да дигне глас да стане у одбрану дигнитета и Савеза и Борца!

Фудбалским административцима БиХ као да није била довољна поука из кошаркашке АБА лиге који су такође изазвали силне пометње погрешним тумачењем евролигашких правила. На крају најбољи тим - Игокеа - извисила за директан пласман у кошаркашку елиту! Очигледно лигашка такмичења губе смисао.

Хипотеку за неиздавање лиценце носи и претходно руководство Борца које је новој агилној управи са Слободаном Радуљем на челу "увалило" врућ кромпир око добијање дозволе за учешће на међународној сцени.

Било како било, Борац неће угасити Сарајево ма колико год да се упиње јер неиздавање лиценце има много дубљу позадину и поруку од оне спортске и фудбалске!

_________________
Ако се икад у енциклопедији појмова под словом Ш нађе ''шупљак'', у дефиницији ће стајати ''прес конференција у ФК Борац одржана 27. марта 2015. године''...By GanDra


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Maj 2013, 07:56 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2797
Хипотеку за неиздавање лиценце носи и претходно руководство Борца које је новој агилној управи са Слободаном Радуљем на челу "увалило" врућ кромпир око добијање дозволе за учешће на међународној сцени.

grohotom se smijem!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Maj 2013, 07:58 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2010, 20:01
Postovi: 2779
pinkara je napisao:
Хипотеку за неиздавање лиценце носи и претходно руководство Борца које је новој агилној управи са Слободаном Радуљем на челу "увалило" врућ кромпир око добијање дозволе за учешће на међународној сцени.

grohotom se smijem!

Nije narucen tekst, nije... :D

_________________
Ако се икад у енциклопедији појмова под словом Ш нађе ''шупљак'', у дефиницији ће стајати ''прес конференција у ФК Борац одржана 27. марта 2015. године''...By GanDra


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Maj 2013, 08:34 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Avg 2010, 10:26
Postovi: 428
Al su i mediji ovo digli na nivo, sve zvone na sva zvona , sve se na noge diglo, boze mili da se ovako nesto Igokeei desilo pa doslo bi do skupstine ujedinjeni nacija i Vuka jeremica rasprava bi se odrzala, ovako :angry4: :angry4: :angry4:

Jebemu mater pa jeli Banjaluka tako mali grad da nema svojh jaki ljudi koji vole i hoce da zastite nesto po cemu se grad prepoznaje, pa dozvolili smo da pisaju po Banjalucanima i kurta i murta.....

_________________
Ni vise ni manje nego dupla kruna!!!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Maj 2013, 09:00 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 20 Avg 2003, 17:45
Postovi: 755
Desilo se i njima pa su na kraju kurac popušili...Jebeš ovo sve, sport je davno prestao biti sport. Sad treba iskoristiti ovu situaciju i insistirati da se svaka stavka potrebna za dobijanje licence za Premijer ligu ispoštuje za svaki klub. To bi bio prvi korak ka uvođenju Lige od 10 klubova


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Maj 2013, 09:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
znam da nas je sve iznerviralo ovo oko licence, ali ajde da veceras podrzimo RK Borac. U 19 h igraju u dvorani borik odlucujuci mec protiv dobojske sloge. Ako pobjede bice osvojena titula i dupla kruna.ulaz je besplatan


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Maj 2013, 09:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Avg 2010, 10:26
Postovi: 428
miki je napisao:
Desilo se i njima pa su na kraju kurac popušili...Jebeš ovo sve, sport je davno prestao biti sport. Sad treba iskoristiti ovu situaciju i insistirati da se svaka stavka potrebna za dobijanje licence za Premijer ligu ispoštuje za svaki klub. To bi bio prvi korak ka uvođenju Lige od 10 klubova

Jeste ali to sto se njima desilo malo vece kajle su stimale, tu su partizan zvjezda , a po borcu sugave sarajlije i zrinjski pisa, bi li igokei mogao nastimati siroki da ne dobiju licencu?

_________________
Ni vise ni manje nego dupla kruna!!!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Maj 2013, 09:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Sep 2011, 10:43
Postovi: 4021
BANJA LUKA VOLI BORAC

Upravo sam dobio informaciju da je trening u subotu u 17h.
Dogovoreno je da posjeta stadionu počne prije tog treninga i to u 16:15.

Dakle, svi koji hoće da dovedu djecu (svih uzrasta) u posjetu stadionu i ekipi neka dođu pred stadion (ispod zapadne tribine) u subotu u 16h. U 16:15 već počinje druženje sa ekipom (odnosno nekoliko odabranih igrača).

Molim vas da me kontaktirate na pp kada budete znali koliko djece ćete povesti kako bih do subote otprilike imao broj mališana kojima će biti podijeljeni pokloni.
S obzirom da imamo dovoljno poklona, dovedite slobodno svu djecu koju možete!
Hvala!

_________________
Slika


Vrh
  
 
 [ 121510 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2883, 2884, 2885, 2886, 2887, 2888, 2889 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs