banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 09:43 Danas je 25 Jun 2026, 09:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2881, 2882, 2883, 2884, 2885, 2886, 2887 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 15:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 6001
Lokacija: Banja Luka
srdjanBL je napisao:
To je to, okrenuti se daljoj stabilizaciji kluba ako je to moguce i cekati sledecu sezonu u kojoj, kako stvari stoje, valja izboriti opstanak. :(

to znaci pomiriti se sa odlukom i nastaviti pljacku kluba u sledecoj sezoni,ovaj potez bh saveza borac moze iskoristit samo ako bude znao,boriti se javno i moza privuci neke bogate cetnike u klub :lol: ili stranke koje pucaju na nacionalizam ipak sledeca godina je izborna

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 15:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 6001
Lokacija: Banja Luka
evo i nezavisne prenose
http://www.nezavisne.com/sport/fudbal/Z ... 93949.html

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 15:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2828
Napraviti plan za 4/5 godina.. Spustiti ambicije na ostajanje u ligi i rjesavanje dugova...

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 15:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 6001
Lokacija: Banja Luka
ne znam po nekom iskustvu sa bosnjama,ako pustimo ovo sledece godine ce nas jos gore docekati,nemoj te biti naivni pa misliti da mozemo sebi dozvoliti luksuz i preci preko ovog,ne mislim da treba samostalno istupiti iz lige vec se boriti na sve nacine pa da to bude zadnja opcija

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 16:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17354
Ja se nadam da ti svi klubovi iz RS u narednoj sezoni neće proći bez 5 komada ovdje.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 16:24 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jun 2010, 18:18
Postovi: 153
ovo je strasno, kakva drzava takav I savez raspali se daboga!

uglavnom ovo se ne smije progutati :angry4: gluposti kao samostalno istupanje iz lige ne dolaze u obzir, nego traziti nacin da se blokira savez I reprezentacija, to ce da zaboli isto koliko I nas ovo sa borcem


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 16:27 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jun 2010, 18:18
Postovi: 153
nije samo evropa u pitanju nego novac koji ta evropa donosi, bez toga mislim da je klub gotov nacisto :(


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 16:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 6001
Lokacija: Banja Luka
staar je napisao:
ovo je strasno, kakva drzava takav I savez raspali se daboga!

uglavnom ovo se ne smije progutati :angry4: gluposti kao samostalno istupanje iz lige ne dolaze u obzir, nego traziti nacin da se blokira savez I reprezentacija, to ce da zaboli isto koliko I nas ovo sa borcem

Tako je

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 16:41 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1521
Dajte ne provaljujte se. Kakvo istupanje iz lige i blokiranje reprezentacije. Jedan klub da blokira reprezentaciju? :lol: Srpski klubovi da izadju iz lige? Nisu ovo ratna vremena, svako gleda samo sebe i svoj interes. Zasto bi neko sebe vracao unazad radi Borca?

Sve sto se moze sada ucinit jeste zaliti se UEFA-i ali znamo da od toga nema nista jer kao sto rekose oni ce uvijek stati na stranu saveza, plus sto su vrlo osjetljivi na pitanje licenci i dugova. Ako postoji najmanja sansa da nije sve regulisano na vrijeme a ocito je tako, ta prica sto se tice Uefa-e je zavrsena. Svaka drasticna mjera vodi Borac korak unazad ili cak deset koraka unazad. Do prije 2-3 sedmice niko nije razmisljao o Evropi a sad bi da rusimo klub i pravimo puc jer je necemo igrati. Uozbiljite se.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 16:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jun 2010, 18:18
Postovi: 153
Danchi je napisao:
Dajte ne provaljujte se. Kakvo istupanje iz lige i blokiranje reprezentacije. Jedan klub da blokira reprezentaciju? :lol: Srpski klubovi da izadju iz lige? Nisu ovo ratna vremena, svako gleda samo sebe i svoj interes. Zasto bi neko sebe vracao unazad radi Borca?

Sve sto se moze sada ucinit jeste zaliti se UEFA-i ali znamo da od toga nema nista jer kao sto rekose oni ce uvijek stati na stranu saveza, plus sto su vrlo osjetljivi na pitanje licenci i dugova. Ako postoji najmanja sansa da nije sve regulisano na vrijeme a ocito je tako, ta prica sto se tice Uefa-e je zavrsena. Svaka drasticna mjera vodi Borac korak unazad ili cak deset koraka unazad. Do prije 2-3 sedmice niko nije razmisljao o Evropi a sad bi da rusimo klub i pravimo puc jer je necemo igrati. Uozbiljite se.


jeste inace je liga sva regularna I sve se radi po pravilima samo se ovi iz borca drznuli da plate dugo koji dan poslije roka, sram ih bilo :roll:

de ne trolluj ako nemas sta pametno reci, nego sta nego ce da blokiraju savez nepravda je nepravda!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 16:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 6001
Lokacija: Banja Luka
Danchi je napisao:
Dajte ne provaljujte se. Kakvo istupanje iz lige i blokiranje reprezentacije. Jedan klub da blokira reprezentaciju? :lol: Srpski klubovi da izadju iz lige? Nisu ovo ratna vremena, svako gleda samo sebe i svoj interes. Zasto bi neko sebe vracao unazad radi Borca?

Sve sto se moze sada ucinit jeste zaliti se UEFA-i ali znamo da od toga nema nista jer kao sto rekose oni ce uvijek stati na stranu saveza, plus sto su vrlo osjetljivi na pitanje licenci i dugova. Ako postoji najmanja sansa da nije sve regulisano na vrijeme a ocito je tako, ta prica sto se tice Uefa-e je zavrsena. Svaka drasticna mjera vodi Borac korak unazad ili cak deset koraka unazad. Do prije 2-3 sedmice niko nije razmisljao o Evropi a sad bi da rusimo klub i pravimo puc jer je necemo igrati. Uozbiljite se.

hehe ti si prava slika drustvenog stanja u drzavi,ti ne bi nista ucinio pustio bi da te gaze dok mogu,tako i ovaj narod spusta glavu ovim na vlasti i pusta da ih gaze ovi polupismeni lopovi.Treba jednom reci dosta i povuci mudre poteze i raditi otvoreno na rusenju bh saveza od jednog kluba se krece,polako bice ih jos.
Mogli smo prosle godine da blokiramo reprezentaciju (mislim na fs rs) ali im je dodo dopustio da se uvuce osimu u dupe,cak je dobio i dres bh

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 16:54 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1521
Naravno da nije regularna, ali je bitno sto su ustase sve platile na vrijeme i sto ce ici u Evropu iako su 8 ili 9 na tabeli. A Borac nije. Uostalom, nije uskracen samo Borac nego svi ispred Zrinjskog. Dobro, i ja se slazem, nek blokiraju savez, ali bas me interesuje kao ce to izvesti...ajde molim te. Mozemo mi biti bjesni i frustrirani do sutra al od toga nema vajde.

@ssaassaa

Ja sam zadnji koji podrzava nemarnost i drustvenu ucmalost, ali treba biti realan i raditi ono sto je najbolje za klub, a ishitrene reakcije svakako nece pomoci Borcu.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 17:01 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jun 2010, 18:18
Postovi: 153
Danchi je napisao:
Ja sam zadnji koji podrzava nemarnost i drustvenu ucmalost, ali treba biti realan i raditi ono sto je najbolje za klub, a ishitrene reakcije svakako nece pomoci Borcu.


a pomoce mu to sto nece igrati izborenu evropu I samim tim nece dobiti novac koji zivot znaci klubu?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 17:40 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1521
Sigurno mu nece pomoci, ali cinjenica je da se ne moze nista uciniti i to je problem. Ako je rjesenje u ovoj situaciji igrati u drugoj ligi onda jebiga.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 17:46 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
i ova diskusija me podsjeca na nasu svakodnevnicu i na to koliko su hrvati svojom inteligencijom i lukavoscu potpuno zalutali na ovaj balkan...

to se zove maherstvo u manipulaciji,kad mudro ostvaris svoj interes,a niko te i ne pominje!!

pominje se blokada reprezentacije za koju njih apsolutno zaboli vrsnjak...

ali eto,cisto kao podsjetnik da napisem da iz svega ovoga nimalo nije profitirao nijedan muslimanski klub,naprotiv,eno gracic navodno odlazi iz fudbala...

zato sam i napisao danas,polako,strpljivo,pametno i u interesu borca...pokusajmo bar jednom kopirati te mudre i lukave latine,a ne po nasem obicaju povuci neki idiotski potez,pa kasnije opet pristajati na sve!

dosta je bilo prazne price,treba triput izmjeriti i jednom presjeci,a ne laprdati pred medijima o istupanju ako stvarno to ne mislimo uraditi,a ako mislimo,daj da vidimo koji nam je plan B.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 17:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1695
само се надам да се неће обистинити оно о чему су неки овдје трубили а то је гашење клуба. а ово "иступање" ми нагиње ка томе.
сви смо ми овдје писали да нису никако требали помјерати скупштину и да им тих пар дана неће значити ништа, као што није ни значило.
свако реалан је знао да од тих њихових спонзора-делегата нема ништа.
и тако су они помјерили скупштину и дали овима повода да сада овако одлуче. јер нису на вријеме рјешили репрограме дуговања, исплатили та нека реално ситна дуговања и сл.
да су хтјели, наравно да су нам ови из савеза могли прогледати кроз прсте, као што су гледали и гледају и другима.
али ипак смо ми Српски Шампион и ми смо оличење свега што они мрзе.
знамо да им не смијемо давати повода а то смо дозволили да се деси.

е сада кога ту кривити.
криваца је много за ово. нису то само ови дегенерици у савезу. почев од полумртвог градоначелника којег не интересује ништа и обавјештен је ко ономад Коштуница, до бивше и садашње управе.

за мене је иступање никакво рјешење

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 18:03 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 25 Dec 2011, 17:39
Postovi: 229
Иступање ни под разно,ипак смо ми сами себи највећи кривци што је дошло до овога.Нисмо се смјели довести у ситуацију да нам Европа зависи од тога да ли ће нам балилук и шокадија прогледати кроз прсте.
И да кажем да послије овог данас и "овакве" заштите наших интереса у савезу Клибер ми дође нешто као шушњар или глишић.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 18:04 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jun 2010, 18:18
Postovi: 153
istupanje nije opcija, ali bez 200 000 maraka iz evrope bicemo blizu prinudnog istpunja.
ova sezona je I sa tim novcem jedva izgurana sta ce biti bez :(


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 18:04 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
kad je mogao Osim doci na noge Dodiku da spasi BiH fudbal i reprezentaciju, zasto se celni ljudi boje otici kod Predsjednika da se spasi Borac, ako se iskreno to zeli, ali se bojim da je to sve izrezirano da se na ovaj nacin odvija nevidjena farsa


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 18:11 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jun 2010, 18:18
Postovi: 153
sve sve ali kakvi su to beskicmenjaci ljubojevic I slicni to je strasno, za klub koji je stvorio da ne mrdnu ni prstom a to im je funkcija, da se ne govori o ljubavi i odanosti .... bez rijeci...


Vrh
  
 
 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2881, 2882, 2883, 2884, 2885, 2886, 2887 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs