banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 08:30 Danas je 27 Jun 2026, 08:30

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121511 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2877, 2878, 2879, 2880, 2881, 2882, 2883 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 22:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
Sportal prenosi kako je uprava Zvezde poručila navijačima da ne brigaju rješiće licencu za 7-8 dana :D
jooooj zemljo otkud im sad 7-8 dana zar nije rok 31. mart, oni će prešišati i 31. maj :lol: Sve se može ako je savez uz svoje klubove predstavnike a ako ih namjerno gura u provaliju onda :(

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Poslednji put menjao Borac u srcu dana 27 Maj 2013, 22:14, izmenjena 2 puta

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 22:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
Borac u srcu je napisao:
Sportal prenosi kako je uprava Zvezde poručila navijačima da ne brigaju rješiće licencu za 7-8 dana :D
jooooj zemljo otkud im sad 7-8 dana :)



pa dobro...to licenca za dogodine :lol: :lol: :lol:

e ti mi vise idu na racku nego oni u ns/fs bih


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 22:22 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2011, 14:14
Postovi: 1512
A zato Vlada RS ne pomaze FK Borac:
Citiraj:
Pomoć Vlade RS
Klub se jednim dijelom finansirao i od sredstava koja su prikupljali sami igrači. Danas ima značajnu podršku lokalne zajednice i Vlade Republike Srpske. Blagojević kaže da njima, u suštini, i ne treba puno. Pomažu, kaže, i sponzori. Neki igrači su u radnim odnosima u firmama pa im je to glavni izvor prihoda. Ima i onih koji su stipendisti, dok je jedan dio i pod ugovorom.


Znaci mora se pomoci VELIKOM klubu, jer ime mijesta iz kojeg dolazi to pokazuje, iz Velike Obarske


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 22:54 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jun 2010, 18:18
Postovi: 153
jel se moze ikako zaprijetiti blikiranjem saveza, pa kad ne moze borac ne moze niko.

pogotovo bi ih to prepalo zbog reprezentacije tako da mislim da bi borac dobio u rekordnom roku licencu...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 23:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 6001
Lokacija: Banja Luka
Ne moze sad,dodo je popustio kad je bio osim kod njega i prihvatio novi statut u kojem mi nista ne mozemo blokirati vise.
Sad nek on rijesava stvar

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 00:44 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jun 2010, 18:18
Postovi: 153
pa sta radi taj ljubojevic i ostali ''nasi predstavnici'' ?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 05:23 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
samo kad bi htio, Mile bi to jutros, ispijajuci caj, rijesio u Predsjednickoj Palati, ali ce on ovu nastalu konfuziju sa Borcem, nastojati da politicki iskoristi i da ponovi po hiljaditi put kako se sa SA ne moze nista dogovoriti, i ne moze, zato Mile referendum i otcjepljenje 8)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 05:32 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
ponavljam, za sve je apsolutni krivac Radulj, gdje je on nasao da mi mozemo platiti samo kaznu ako sve ne izmirimo do 31.03., ko je prvi covjek pravobranilastva, zato i gubimo sporove


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 05:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=717653

_________________
ENVER KULAŠIN


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 06:06 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
ako ovo uefa prihvati, onda 100% Borac ide u kvalifikacije


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 07:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14886
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
iskusniborcevac je napisao:
ponavljam, za sve je apsolutni krivac Radulj, gdje je on nasao da mi mozemo platiti samo kaznu ako sve ne izmirimo do 31.03., ko je prvi covjek pravobranilastva, zato i gubimo sporove


Ја видим да он стално понавља осам дана жалбе, значи након 31. То постоји и Радуљ тврди да смо ми у том жалбеном року рјешили све, ако је тако онда не би требало бити проблема.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 07:10 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
dobro si napisao AKO JE TAKO


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 07:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14886
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Исто тако прошле године Сарајево је уплаћивало након 31. марта па су добили на другостепеној, зашто је сад одједном савез почео играти по "правилима"?

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 07:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3499
zato sto se radi o Borcu a ne o jajajevu

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 07:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
управо тако. овдје више није ни битно да ли је испоштован рок или није, него који је клуб у питању.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 08:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14886
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Све смо ми то себи сами спаковали с оним даном кад смо Осима устоличили.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 08:41 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 08 Jan 2012, 21:55
Postovi: 1513
UEFA mora da nam da tu licencu, ako je ovo sve tako kako Radulj prica !!! Cuj Zrinjski, ma MARS U PM ! :angry4: :angry4: :angry4: :angry4: :angry4: :angry4: :angry4: :angry4: :angry4:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 08:43 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
iz onoga što znam,vidim,a i što sam zaključim,moj utisak je da su hrvati ovo juče odradili profesorski,kao i obično....
od 6 članova komisije,po 2 su srbina,hrvata i muslimana.....da bi neko dobio licencu na drugostepenoj komisiji,potrebna su 4 glasa,3-3 je na glasanju malo....mudri hrvati su znali da muslimani neće glasati da se licenca dadne borcu zbog svojih olimpica i čelika,a isto tako,da zbog borca,srpski delegati neće glasati za čelik i olimpic...

time je nastala pat-pozicija,u kojoj licencu nije dobio niko,a samim tim u evropu ide prva ekipa ispod crte koja je dobila licencu na prvostepenoj-zrinjski!

maherski,nema šta....glupi srbi i muslimani,ćao...dođite juče.

ostaje nada u ovaj IO,gdje su ipak glavni elvedin begić i ljubojević...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 08:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
Nakon odluke IO, ma kakva ona bila, treba se pozabaviti kukoljem i nesposobnjakovicima u nasim redovima.

_________________
ENVER KULAŠIN


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Maj 2013, 08:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2003, 20:23
Postovi: 1722
Lokacija: Banjaluka
Schlager je napisao:
iz onoga što znam,vidim,a i što sam zaključim,moj utisak je da su hrvati ovo juče odradili profesorski,kao i obično....
od 6 članova komisije,po 2 su srbina,hrvata i muslimana.....da bi neko dobio licencu na drugostepenoj komisiji,potrebna su 4 glasa,3-3 je na glasanju malo....mudri hrvati su znali da muslimani neće glasati da se licenca dadne borcu zbog svojih olimpica i čelika,a isto tako,da zbog borca,srpski delegati neće glasati za čelik i olimpic...

time je nastala pat-pozicija,u kojoj licencu nije dobio niko,a samim tim u evropu ide prva ekipa ispod crte koja je dobila licencu na prvostepenoj-zrinjski!

maherski,nema šta....glupi srbi i muslimani,ćao...dođite juče.

ostaje nada u ovaj IO,gdje su ipak glavni elvedin begić i ljubojević...


Upravo je tako juce bilo. Medutim sanse da dobijemo licencu su 99%, IO je za to. Tako da nebi trebalo biti problema, nama je najveci problem prestvaljao dug prema "Dzaji", ali i to je rijeseno.

_________________
Uvijek hrabra, vesela,
svakom majka utjeha, jedina.
Pišeš naše stranice, moja
nježna kraljice, sudbine.
Rodila, te rijeka duboka,
u svakom viru Vrbas nosi tajnu,
nosi istinu.

Ovo je moj grad...

"


Vrh
  
 
 [ 121511 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2877, 2878, 2879, 2880, 2881, 2882, 2883 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs