banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 26 Jun 2026, 22:47 Danas je 26 Jun 2026, 22:47

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121511 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2875, 2876, 2877, 2878, 2879, 2880, 2881 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 18:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
Evo sta u Zvezdi kazu:

http://sportal.rs/news.php?news=101974

Dakle....

_________________
ENVER KULAŠIN


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 19:00 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jan 2012, 09:21
Postovi: 197
skypostman je napisao:
Не треба дати оним шупцима из ФСРС-а да уђу на стадион у недељу. Мајку им јебем продану свима. Треба њих прве уништити.

Treba ih pustiti unutra i onda fino sve zgaziti od reda.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 19:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1695
како онда Звезда и Сарајево прошле године добијају лиценцу 31.маја?
и што каже Нова Варош која је онда улога ове данашње комисије?

ко кога овдје јебе.
кривим ја и ове наше индијанце који су одложили првобитни термин ове накарадне скупштине, али ово је пресмјешно.
јебо ти ова наша такмичења, све накарадно. ови у Аба лиги не знају ко иде, шта и како се игра, у фудбалу исто.
ја не знам, јесу та правила толико компликована или нису ни написана, или их полуписмени идиоти тумаче како коме одговара.
дај нек неко нађе тај правилник о лиценцирању за европу, да га прочитамо, па ваљда смо писмени да га правилно протумачимо.

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 19:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
Evo i ovo iz Srbije:

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=717554

_________________
ENVER KULAŠIN


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 19:08 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Apr 2012, 20:49
Postovi: 253
Na RTRS radulju recce da ce mozda primjeniti i radikalne mjere,istupanje iz lige.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 19:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1695
е сада нека се неко сјети да ли је Зрињски уопште поднио на вријеме захтјев за лиценцирање?
ја се не сјећам?
ако није онда ни Комисија за жалбе не може да одлучи да им да лиценцу.

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 19:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3499
i na vijestima rece isto

jebem li im mamu prodanu sve to treba pobiti govna smrdljiva.

postoji li jos uvijek nacin da im blokiramo reprezentaciju

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 19:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
imate Pravilnik sa preciznim rokovima....mrka kapa cini mi se

Rokovi u postupku licenciranja za UEFAinu sezonu 2013/14

Usvajanje Pravilnika o licenciranju klubova IO NS/FS BiH 29.01.2013.

Dostavljanje dokumentacije za licenciranje klubovima (skupa sa Pravilnikom) 31.12.2012.

Dostavljanje dokumentacije za licenciranje u NS/FS BiH, izuzev dokumentacije za financijske kriterije Klubovi 28.02.2013.

Dostavljanje dokumentacije za licenciranje za financisjke kriterije 31.03.2013.

Ocjenjivanje ispunjenosti kriterija, uključujući Preporuku Prvostepenoj komisiji za licenciranje za odluku o licenci 25.04.2013.

Podnošenje pisma s izjavama uprave u NS/FS BiH Klubovi 25.04.2013. (max. 7 dana prije sjednice Prvostepene komisije)
Sjednica Prvostepene komisije za licenciranje (engl.skr.«FIB») NS/FS BiH 01.-05.05.2013.

Sjednica Drugostepene komisije za licenciranje (po potrebi) NS/FS BiH 25.05.2013.

Obavještavanje UEFAe o odlukama za izdavanje licence NS/FS BiH 31.05.2013


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 19:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
Jel ostaje mogucnost da IO odluci o licencama?

_________________
ENVER KULAŠIN


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 19:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
evo i clan 34 o radu Drugostepene komisije:

34 Međutim, u skladu sa gornjim stavom 17, bilo koji dokument kojim se
dokazuje da je ispunjen neki kriterij u pogledu „neizmirenih dospjelih
obaveza“ nakon roka koji je utvrđen kao 31.mart (npr. uplata nakon tog
datuma) NEĆE BITI UZET U RAZMATRANJE.


ako je neko u Borcu mislio da ce biti novcana kazna a dobiti licencu on je obicna budala....ovo eventualno moze pozitivno rijesiti samo jak politicki pritisak i nista drugo (citaj DOdo) a njega cini mi se libo taki...


simpatizer :

36 Odluka Drugostepene komisije za licenciranje je konača i izvršna.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 19:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1695
а који је онда циљ ове Комисије за жалбе? да потврди одлуке Првостепене?!
исто је и у Србији па ће тек да одлуче?
зашто онда нису одлучили на Првостепеној да не можемо ићи, да се опустимо и уживамо у фудбалу?

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 19:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
Ma jebe se Dodi, on svakako pada sljedece godine...

_________________
ENVER KULAŠIN


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 19:19 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Nov 2010, 10:17
Postovi: 893
Ја не разумијем то иступање из лиге ма каква била, шта ми добијамо са тим, да идемо играти по селима са разноразним великанима?? Овима у федерацији би било још боље кад бисмо отишли, само би смо им олакшали посао..


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 19:20 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2011, 14:14
Postovi: 1512
Koliko sam ja skontao IO ce i odlucivati o licenci.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 19:23 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Sep 2011, 09:10
Postovi: 237
Niste sve platili do 31. marta, vas predsjednik se zaletio i sam to negdje izjavio. :roll:
IO ima pravo sutra da promijeni odluku, opet ili nece dobiti niko ili ce svima "progledati kroz prste".
Al jebi ga, sta ovdje znaci progledati kroz prste, moze se dvojako shvatiti. Sta ako se ode u Evropu, pa UEFA kazni sa 5 godina neizlaska? Onda ce svi nekom drugom jebati mater.
Ne znam, sutra ovi ako odluce nesto drugo, zalit ce se Zrinjski. Ja sam se nadao da idete vi ili Celik, al jbg, ne bi me cudilo ni da dodje do promjene odluke, al prije da nece...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 19:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
d.a. je napisao:
а који је онда циљ ове Комисије за жалбе? да потврди одлуке Првостепене?!
исто је и у Србији па ће тек да одлуче?
зашто онда нису одлучили на Првостепеној да не можемо ићи, да се опустимо и уживамо у фудбалу?


kako nije odlucila prvostepena...pa na sta su se onda zalila sva tri kluba....svrha drugostepene je da ispravi eventualnu gresku prvostepene a ne da gleda kroz prste konjima koji ovaj pravilnik citaju i tumace kako im odgovara......pa jos ako tamo sjede ljudi koji jedva cekaju da ti dodju glave.... :(....jebiga boze


ja sad procitah i nadleznosti IO....nema ni slova o tome da oni donose bilo kakve odluke tog tipa.....a nadleznosti ima mali milion....ali kod nas je sve moguce sem drvenog sporeta pa i to da IO promijeni odluku.....ali onda ce se Zrinski zaliti UEFA.....pa je moguc scenario koji Jancker kaze.....vidjecemo sutra


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 19:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 19:38
Postovi: 2478
Lokacija: Крајишка љепотица
А да ово давање лиценце Зрињском није компензација што им нису дали да играју са Хрватима под Бијелим бријегом :angry4: !?

_________________
d.a. je napisao:
ја нисам сељак, ја сам права српска сељачина :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 19:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Al' kako je moguce da su u Srbiji odbijene licence Zvezdi i kome jos, pa su sad izmirili dugovanja i dobice ih 31.05? A kod nas se zajebavaju i prekrajaju tabelu po svom interesu.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 19:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1695
ниси схватио шта сам питао?
зашто онда постоји Другостепена илити Комисија за жалбе, ако не може да мјења одлуку првостепене.
Одлука првостепене није правоснажна, а овако испада да јесте, јер ако не платиш до 31.марта не можеш да добијеш лиценцу?! па шта онда ради Другостепена, састане се, поједе ћевапе, узме дневнице и супер.
разумијеш ли сада шта ми није јасно?
за подсјећање Сарајево је прошле године било у истој ситуацији, али су добили лиценцу.

мени би било логично да је 31.март први рок, а 25.мај други рок.
овако ми је тотално нелогично и не видим онда сврху Потврђивачке комисије

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 19:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
pa naravno da drugostepena moze mijenjati odluku...ko kaze da ne moze....ona preispita navode iz zalbe i kaze jest...u pravu su klubovi ,mijenjmo odluku prvostepene,evo licenca...ili kazu klubovi jedu govna nema licence,potvrdjujemo odluku prvostepene....

29 Drugostepena komisija za licenciranje može odbaciti žalbu zbog
formalnih razloga, ili potvrditi odluku Prvostepene komisije za
licenciranje ili izmijeniti pobijanu odluku u cjelosti ili djelomično.


Poslednji put menjao _Krol_ dana 27 Maj 2013, 19:46, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 [ 121511 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2875, 2876, 2877, 2878, 2879, 2880, 2881 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs