banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 26 Jun 2026, 15:22 Danas je 26 Jun 2026, 15:22

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121510 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2874, 2875, 2876, 2877, 2878, 2879, 2880 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 17:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
iskusniborcevac je napisao:
Radulj je za sve kriv, jer je tvrdio da mozemo platiti samo kaznu ako do 31.03. ne ispunimo obaveze a u medjuvremenu to uradimo posto smo zemlja u tranziciji, jebala te i zemlja i tranzicija


Ne bih rekao da su ovi što dodjeljuju licence poštenjačine. I to odgađanje donošenja odluke u subotu i sve je to sumnjivo. I još nema nikakve zvanične potvrde ili demanta i šta ima IO da se izjašnjava ako je odluka drugostepene komisije konačna :-?

Pratim u Srbiju valjda je ista procedura i pravilnik UEFA i koliko razumijem ovi klubovi se još bore da plate te obaveze da bi dobili licencu a mi platili i ne može.

Ne razumijem i neizjašnjavanje ovih iz kluba koji su bili tamo, šta su im rekli????

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Poslednji put menjao Borac u srcu dana 27 Maj 2013, 17:58, izmenjena 2 puta

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 17:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Sep 2011, 10:43
Postovi: 4021
To su sve namještaljke. Kupljena utakmica. Ovo se pripremalo odavno, dok su se ova tri kluba borila na zelenom terenu.
Čemu uopšte služi drugi rok za ispunjavanje obaveza? Mora da postoji obrazloženje šta to Borac nije ispunio do ovog drugog roka. Ne može bez toga.

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 18:08 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2010, 23:04
Postovi: 451
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Сарајево је прошле године било у истој, можда и горој ситуацији, стварала се драма као и сада, шпекулисало се, али су на крају добили лиценцу. Мислим да немамо разлога за бригу, да ће тако бити и сада. Битно је да смо ми Европу обезбиједили на терену. Момцима честитке на томе.

_________________
ТИ СИ ПОНОС ГРАДА МОГ, ИЗНАД ТЕБЕ САМО БОГ!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 18:11 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2011, 14:14
Postovi: 1512
iskusniborcevac je napisao:
Radulj je za sve kriv, jer je tvrdio da mozemo platiti samo kaznu ako do 31.03. ne ispunimo obaveze a u medjuvremenu to uradimo posto smo zemlja u tranziciji, jebala te i zemlja i tranzicija


Ne branim nikoga, ali kako moze biti covijek kriv za sve koji je u klub dosao prije tri mijeseca a dugovi su jos od prije hrista. To mi nije jasno :roll:
Ako je istina da smo sve ispostovali, kao sto je govorio, onda je problem do komisije koja je stavila veto na zalbe Borca, Olimpica i Celika tj. odlucili su da nisu nista odlucili do sutra. A sutra ko zna sta ce biti.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 18:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
Dobro ljudi, ima li iko, tako da kazem, preciznu informaciju?

Ima li nade ili je gotova stvar?

_________________
ENVER KULAŠIN


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 18:14 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Feb 2011, 16:24
Postovi: 228
Морамо добити лиценцу, ако смо успјели Лозану тада дочекати на Градском стадиону, сада ми лиценца изгледа као мачији кашаљ.

Као неки од клубова из оваквих лига испуњава услове за ту лиценцу, а Борац не испуњава?
ма мрш у пичку матерну.

_________________
Slika
Република Српска - Serb Republic

- орлови не живе и не лете у јату са вранама -


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 18:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1363
Znali neke 100% provjerene CINJENICE?!

Zbog kojih konkretno stvari nece da nam daju licencu?

Da li je definitivno odluceno bilo sta, samo se ceka sa izlaskom u javnost?

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 18:26 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2011, 14:14
Postovi: 1512
Odluceno je da stavljaju veto, ono sto ja znam sa raznoraznih forumu i clanaka sa portala, linkove mozete naci ovo stranici u postu korisnika Borac u srcu i stranici ranije, znaci odluceno je da nije nista odluceno do sutra.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 18:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4630
srdjanBL je napisao:
Odluceno je da stavljaju veto, ono sto ja znam sa raznoraznih forumu i clanaka sa portala, linkove mozete naci ovo stranici u postu korisnika Borac u srcu i stranici ranije, znaci odluceno je da nije nista odluceno do sutra.

Ako je tako Radulj pod hitno mora okrenuti auto i nazad, jer ce se nocas naci novi argumenti, citaj pare, i sutra ce clanovi komisije shvatiti da danas i nisu sagledali sve kako treba.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 18:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
Najgore je što niko ne zna šta trebamo uraditi, a šta nismo oko licence :-?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 18:42 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Apr 2012, 20:49
Postovi: 253
Prema ATV-u sve je gotovo,evo i Radulj dao izjavu.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 18:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
Evo sad na ATV Radulj kaže da ide žalba UEFI. I da je kamen spoticanja što su izmirene obaveze nakon martovskog roka te da ih Borčevi argumenti puno ne interesuju

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 18:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Sep 2011, 10:43
Postovi: 4021
A sada spektakl...

Ponovo sam uspostavio kontakt sa menadžerom 1.FC Kaiserslautern. On mi je potvrdio da su još uvijek zainteresovani da igraju protiv nas u Banjaluci (najvjerovatnije 7. septembar) pod uslovima koji su dogovoreni prošlog decembra.
Jedan član naše uprave će se zauzeti da ovu stvar izloži odgovornima u Gradu kako bi nam oni finansijski pomogli da do ovog susreta dođe. Ne znam kolike su šanse za to, ne zna ni on, ali pokušaće sve pa ćemo uskoro znati na čemu smo.

Da ovom prilikom namomenem da 1.FC Kaiserslautern večeras protiv Hoffenheima igra revanš relegacije. Prvu utakmicu su izgubili 3:1. Kako su mi moji prijatelji iz Kaiserslauterna potvrdili, stadion je odavno rasprodan. Igra se večeras od 20:30. Možda bude prenos na Eurosport 2.
Mislim da ne bi bilo loše da se malo navija za Kajzer pa da se, ako nas Bog pogleda, sljedećeg septembra ponosamo sa njima na Gradskom.
AJ Kajzer!

_________________
Slika


Poslednji put menjao kitopsina dana 27 Maj 2013, 18:46, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 18:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Radulj izjavio da cemo se zaliti UEFI...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 18:51 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2011, 23:57
Postovi: 521
Lokacija: Борик
па јел могуће да послије свега нећемо у европу?

_________________
Slika
Све што је било добро прошло је, Бања Лука је некад била град!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 18:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
Mozemo obrisati guzicu sa ovom zalbom Uefi.
Nema 'ljeba od toga...

_________________
ENVER KULAŠIN


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 18:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
Moraju dati licencu ! Mogu samo da lupe Borcu neku kaznu i nista vise!

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 18:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4630
Simpatizer je napisao:
Mozemo obristi guzicu sa ovom zalbom Uefi.
Nema 'ljeba od toga...

I ja mislim tako jer ce UEFA sve prebaciti na savez. Treba tuziti savez redovnom sudu. Ako budemo u pravu odstetom bi mogli zauvijek ugasiti ovaj nakaradni savez ove nakaze od drzave.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 18:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
I rok je stvarno do 31. maja. Ove lopine iz tzv. FSBiH igraju igrice, majke im ga nabijem! :D
Bar je u Srbiji ovaj datum zadnji za rjesavanje. Kako to da ovdje vise nema vremena?
Ah da, zaboravih da zivimo u supku Evrope. I Srbija, ovakva jadna, je DRZAVETINA za ovu nakazu.

_________________
ENVER KULAŠIN


Poslednji put menjao Simpatizer dana 27 Maj 2013, 18:57, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 18:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
Kakav rok, za šta ? ako je rok 31. maj, što je danas sjednica koje pizde materine ?


Vrh
  
 
 [ 121510 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2874, 2875, 2876, 2877, 2878, 2879, 2880 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs