banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 01:52 Danas je 28 Jun 2026, 01:52

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121512 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2869, 2870, 2871, 2872, 2873, 2874, 2875 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 08:30 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 08 Jan 2012, 21:55
Postovi: 1513
TI SI PRVI TRENER KRUNAAAAAAAAAAA, KRUNAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Slika

golovi i izjava krunica
http://www.rtrs.tv/av/pusti.php?id=27488


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Maj 2013, 08:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
Kakav dan juce... Kakva noc. Prvi kazem da nisam vjerovao da mozemo u Evropu,jesam onako duboko u sebi,ali kad covjek stavi sve na vagu,sve probleme,sva sranja,pa onda slag na tortu neigranje pola ekipe,previse propusteni sansi i izgubljenih bodova u sezonu,stvarno je ovo ravno cudu. Juce utakmica u Gabeli katastrofalna,nivo nize lige,ali klupa se iskazala,poslala seljacine u drugu ligu,a nas u San Marino. :D Svaka cast igracima,svaka cast svima koji su sinoc dosli do stadiona. Danas jos samo licencu da dobijemo,a mislim da hocemo,i to je to. ;)

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 09:11 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2010, 20:01
Postovi: 2779
MARIO BRKIĆ (NS PŽO)-PREDSJEDNIK
MRĐA MILAN (PFS PRIJEDOR)-PRVI POTPREDSJEDNIK
ZAJKO KOZLIĆ (NS ZDK)-DRUGI POTPREDSJEDNIK
ĆORIĆ BOŽO (NS HNK/Ž)-ČLAN
RISTOVIĆ DAVOR (PFS SA-RO REGIJE)-ČLAN
ŠEHOVIĆ SEJFO (FSKS)-ČLAN

_________________
Ако се икад у енциклопедији појмова под словом Ш нађе ''шупљак'', у дефиницији ће стајати ''прес конференција у ФК Борац одржана 27. марта 2015. године''...By GanDra


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 09:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6396
Predsjednik sinoc rece da ce licence biti.

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 09:16 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Svaka čast na dočeku,ludilo!

Zaslužili su momci to,itekako..

Nego,zanima me jel bio Kliber sinoć na dočeku,i da li je on uopšte više u klubu,u bilo kakvom svojstvu? :-?

Kad sam pisao da bi nam on valjao kao suvo zlato,mislio sam prvenstveno na ovakve situacije kao danas....ako danas u Sarajevu neko ne zalegne za Borac,biće svašta...

Citiraj:
Predsjednik sinoc rece da ce licence biti.


I što je još važnije,meni je to rekao i kolega @kod kuće i na strani,koji je obično bolje informisan od Predsjednika 8)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 09:26 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2010, 08:23
Postovi: 1098
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Schlager je napisao:
I što je još važnije,meni je to rekao i kolega @kod kuće i na strani,koji je obično bolje informisan od Predsjednika 8)

Zbog ove tvoje izjave za očekivati je smrtnu kaznu :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 09:37 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2010, 20:01
Postovi: 2779
Schlager je napisao:
I što je još važnije,meni je to rekao i kolega @kod kuće i na strani,koji je obično bolje informisan od Predsjednika 8)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=W4iBH2wPhVI[/youtube]
I sad ako kojim slucajem ne dobijemo licencu, ima da me objese kod SDK. :D

_________________
Ако се икад у енциклопедији појмова под словом Ш нађе ''шупљак'', у дефиницији ће стајати ''прес конференција у ФК Борац одржана 27. марта 2015. године''...By GanDra


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 09:39 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
pa reko si mi juče preko telefona da dobijamo licencu,i od tog trenutka je za mene to završena stvar,a ova sjednica drugostepene komisije mi je drugorazredni događaj...formalnost 8)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 09:41 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2010, 20:01
Postovi: 2779
Schlager je napisao:
pa reko si mi juče preko telefona da dobijamo licencu,i od tog trenutka je za mene to završena stvar,a ova sjednica drugostepene komisije mi je drugorazredni događaj...formalnost 8)

Ako su lagali mene, i ja lazem vas. Nemoj sad da me ljudi likvidiraju ako stvari odu u pogresnom pravcu :D . Informacije koje imam govore da bi danas trebalo da nam 'progledaju' kroz prste.

_________________
Ако се икад у енциклопедији појмова под словом Ш нађе ''шупљак'', у дефиницији ће стајати ''прес конференција у ФК Борац одржана 27. марта 2015. године''...By GanDra


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 09:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Sep 2011, 10:43
Postovi: 4021
A sada spektakl...
Ovo su artikli koje smo uradili od prikupljenog novca ('Banja Luka voli Borac'). Odnosno, za stotinu kompleta (1 sveska, 1 olovka, 1 raspored časova) smo potrošili 230km. Znači, na računu ima još 170km.
Ima problema oko organizacije posjete djece stadionu. Prije svega zbog debilne školske birokratije, turbulencija u klubu, a posebno zbog manjka vremena jer je kraj sezone, a školska godina traje do 14. juna. Razmatramo neke druge mogućnosti kao što su posjeta igrača školi (poslije finala kupa) ili da napravimo neku vrstu dana otvorenih vrata gdje bi zainteresovani mogli dovesti svoju djecu na stadion. Možda dan pred revanš kupa (subota). Vidjećemo narednih dana šta se može učiniti. U najgorem slučaju posjetu dogovaramo za septembar.

Spoiler:
Slika


Spoiler:
Slika


Spoiler:
Slika


Spoiler:
Slika


Spoiler:
Slika


Spoiler:
Slika

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 10:03 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
bravo,lijepo izgleda..svaka vam čast za trud.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 10:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1695
најбоље дан пред реванш. и да се свим родитељима који доведу дјецу поклоне и улазнице за утакмицу.

хвала вам што сте стисли зубе и изборили европу на терену!
за мене сте најбоља генерација која је икада играла у Борцу, јер знам кроз шта сте све пролазили, колико сте неразумјевања имали, како сте се довијали!

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 10:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2005, 15:04
Postovi: 1511
Lokacija: Бањалука
kitopsina je napisao:
stotinu kompleta (1 sveska, 1 olovka, 1 raspored časova)

Сјајно; честитка од мене за труд и резултат.

_________________
"Mr. Worf, scan that ship." - "Aye, Captain... 300 DPI?"


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 10:51 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2010, 20:57
Postovi: 140
kitopsina je napisao:
A sada spektakl...
Ovo su artikli koje smo uradili od prikupljenog novca ('Banja Luka voli Borac'). Odnosno, za stotinu kompleta (1 sveska, 1 olovka, 1 raspored časova) smo potrošili 230km. Znači, na računu ima još 170km.
Ima problema oko organizacije posjete djece stadionu. Prije svega zbog debilne školske birokratije, turbulencija u klubu, a posebno zbog manjka vremena jer je kraj sezone, a školska godina traje do 14. juna. Razmatramo neke druge mogućnosti kao što su posjeta igrača školi (poslije finala kupa) ili da napravimo neku vrstu dana otvorenih vrata gdje bi zainteresovani mogli dovesti svoju djecu na stadion. Možda dan pred revanš kupa (subota). Vidjećemo narednih dana šta se može učiniti. U najgorem slučaju posjetu dogovaramo za septembar.

Spoiler:
Slika


Spoiler:
Slika


Spoiler:
Slika


Spoiler:
Slika


Spoiler:
Slika


Spoiler:
Slika



Sjajno odradjeno!!!

Imam prijedlog, ako je moguce da se u okviru web sajta www.borac-sport.com napravi link Akcija Banja Luka voli Borac gdje mozemo da postavimo ove slike, tok akcije..... to je samo moj prijedlog jer sajt ima dosta posjeta pa da tako jos napravimo vecu popularizaciju same akcije


Cestitke momcima!!!

_________________
Slika
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 11:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
Јуче феноменалан дан и феноменално вече. Након свега и свачега што се дешавало, изборили смо Европу на тежи али најслађи начин. Честитке свима, била је ово тешка сезона за све у и око клуба, али ето и то се некако успијело завшити и то позитивно за нас. Надам се да ћемо данас добити и ову лиценцу и онда Сан Марино стижемо :D

Такође да похвалим за свеске и оловке, супер изгледа! Ето како се то може урадити са мало пара само када има воље и жеље


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 12:02 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2013, 12:09
Postovi: 19
Mogu li se ove sveske nekako pustiti u slobodnu prodaju recimo kao što se mogu kupiti sveske i olovke za BG blizance ?! I ako ne može mogu li ja dobiti jednu :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 12:18 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Apr 2012, 22:08
Postovi: 138
nisam ni na jednoj strani bio dosad ali ovo je mozda ipak previse :/
Spoiler:
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/988822_560203737351726_2121714341_n.jpg


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 12:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4630
Poce li sjednica u Sarajevu? Ima li kakvih vijesti? Dobrih?

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2013, 12:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4630
1987 je napisao:
nisam ni na jednoj strani bio dosad ali ovo je mozda ipak previse :/
Spoiler:
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/988822_560203737351726_2121714341_n.jpg

Cekajte ljudi malo. A sta je trebao da se slika sa nasim grbom. Jbg tamo zaradjuje platu, i logicno je to sve po meni. Plus toga ljudi tamo ga gledaju kao bozanstvo. Sa razlogom jer je Celik go qurac od ekipe, i sve ovo sto im se dogadja je Vladina zasluga. Najvise. Ali ima nas koji znamo koliki je on Borcevac. Vjerujem da mu nasi ponude korektne uslove, da bi dotrcao ovamo. Bez obzira na sve ono sto se dogadjalo ranije.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Maj 2013, 12:31 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14886
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Па нормала јбт, то је професионализам. Људи га цијене и воле, а одавде је отјеран. Влади желим све најбоље, као и Челику, прави су клуб!

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
 [ 121512 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2869, 2870, 2871, 2872, 2873, 2874, 2875 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs