banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 05:50 Danas je 28 Jun 2026, 05:50

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121512 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2867, 2868, 2869, 2870, 2871, 2872, 2873 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 19:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Pa organizujte nek' BEL to snimi.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 19:11 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Schlager, sve je to u redu, ali uzivati uz tv, meziti a ne piti nektar, nije u redu :(


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 19:14 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Sep 2011, 09:10
Postovi: 237
Inace, zao mi je sto niste mogli vidjeti kako se danas vecina ljudi na Otoci (na dijelu za "domace navijace") radovala golovima Borca i provocirala navijace Celika. Ipak, taj rivalitet na relaciji Sarajevo-Zenica koji je daleko najveci u BiH u kategoriji "jedan grad-drugi grad" je danas i mene iznenadio. Al vjerovatno ne bi bilo toliko provociranja da ovi odmah na pocetku nisu skandirali "Jebem te Sarajvo" :lol:

Jagodic izgleda ostaje u Celiku.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 19:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2372
Lokacija: Бања Лука
borac-sport.com са Фејсбука....
Citiraj:
Армија навијача Борца вечерас слави! А има и шта, разлога има итекако: Понос Бањалуке и Крајине поново ће играти на европској сцени! Издигао се наш Великан још једном, трпио разне ударце и понижења ове сезоне, међутим, иако грогиран, успио је да устане са пода и свим душманима и душебрижницима задао ударац за побједу! Свима који су прижељкивали да се наша светиња угаси, ово је најтежи пораз!

Отпутовали су Борчеви фудбалери тихо и мирно у Габелу на меч посљедњег кола са ГОШК-ом, али се враћају са пјесмом која пара уши свим непријатељима! А има их! Отишли су наши играчи у Херцеговину са жељом да савладају ГОШК и домогну се евро-купова. И у томе су успјели: Граховац и Рашчић највећи су јунаци међу свим црвено-плавим јунацима; захваљујући њиховим головима поново ћемо чекати у реду да купимо карту за европску утакмицу, поново ћемо сви у јуну са времена на вријеме посјетити сајт UEFA да видимо ко нам је европски ривал, поново ћемо са поносом гледати како ''Ћело из УЕФЕ'' држи папирић са именом наше светиње!

А није тако изгледало прошлог викенда... Тужна и суморна лица свих навијача на Градском стадиону након ремија са Травником данас су озарена осмјесима; срце туче, али не више од неизвјесности, већ од среће и задовољства! Не само што је Борац у Европи, већ и зато што је одговорио свим оним злим силама којима је Борац трн у оку, ноћна мора због које се буде ноћима!

Зато због свега што се у сезони дешавало, и доброга и лошега, покажимо да волимо Борац највише кад је најтеже: окупимо се вечерас у поноћ на Градском и дочекајмо наше играче како доликује!

_________________
Овдје само Борац Бања Лука!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 19:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4630
Jancker je napisao:
Inace, zao mi je sto niste mogli vidjeti kako se danas vecina ljudi na Otoci (na dijelu za "domace navijace") radovala golovima Borca i provocirala navijace Celika. Ipak, taj rivalitet na relaciji Sarajevo-Zenica koji je daleko najveci u BiH u kategoriji "jedan grad-drugi grad" je danas i mene iznenadio. Al vjerovatno ne bi bilo toliko provociranja da ovi odmah na pocetku nisu skandirali "Jebem te Sarajvo" :lol:

Jagodic izgleda ostaje u Celiku.

Jesu li robijasi skandirali Zenica je srce
Srbije, ili to rade samo na Grbavici.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 19:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2372
Lokacija: Бања Лука
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6Rw18DYADmk[/youtube]

_________________
Овдје само Борац Бања Лука!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 19:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4630
Cestitke Kruni na pobjedi na vatrenom krstenju. I to sa pola ekipe. Ali da je bila ta druga polovica mozda nebi ni pobjedili ko zna :wink: .

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 19:46 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Feb 2011, 16:24
Postovi: 228
Честитке свима још једном, ово је била баш занимљива сезона нашег Борца, мислим да је ова Европа најбитнија досад, Европа која ће одржати наш Борац. Који добар осјећај због свега што нам слиједи у наредним мјесецима. Шлаг на торту биће финале Купа наше државе.

И морао сам се вратити на пост који сам написао прије пар дана, све је текло по плану, коначно оптимизам који се на крају и остварио. Уживање право.

БањалукаСРБ je napisao:
Грацић одријешио кесу, а Олимпик није побједио ни Зрињског кући, па ни у Бијељини.

Само смо писали о неким теоријама завјере и куповине, све је пало у воду, на крају смо сами себе довели у ову ситуацију.

Ближи се задње коло, а можда је и боље што смо одиграли 2:2 са Травником, то је била наша мала игра: да смо побједили Травника ГОШК би побједом против нас обезбједио опстанак, а у тој ситуацији ми би сигурно доле изгубили. Челик се не би превише надао Европи, јер би нама и бод био довољан у Габели да будемо испред њих, онда би и они изгубили од Олимпика који би претекао нас у случају нашег икса.

Што значи да је нама савршено одговарао реми са Травником. ГОШК-у смо убили мотив да игра на побједу, јер немају шансе знајући да Травник побјеђује Звијезду, а оставили смо Челика да се нада идаље Европи и да гине са Олимпиком, тј. створили смо услове да на Отоци буде X2, а да ми побједимо лакше него што би то урадили да Травник има тај бод мање који су нама узели.

У овом тренутку гледано, да смо побједили Травник били би смо ближе Европи,тј. сами би о њој одлучивали, али мало дубље гледајући цјелокупну ситуацију, тај реми можда буде психички пресудан на екипе које такође одлучују о нашој европској судбини и на крају можда је тако и боље.

Будућност нам се ломи у том задњем колу, ајмо момци, ај Борац!

_________________
Slika
Република Српска - Serb Republic

- орлови не живе и не лете у јату са вранама -


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 19:48 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2010, 20:01
Postovi: 2779
Cestitke igracima i Kruni. Igrati u ovom klubu i ovim uslovima izboriti mjesto koje vodi u kvalifikacije LE, nevjerovatan uspjeh.

Citiraj:
Nakon susreta trener Čelika, Vlado Jagodić, bio je vidno razočaran i kratko je izjavio:

"Velika pobjeda za klub, grad i navijače. Za mene je Čelik osvojio 3. mjesto. Na kraju bih se zahvalio ovim vjernim navijačima koji su ispunili Otoku, te su sjajno navijali svih 90 minuta bez ijednog incidenta."

A Vladi Jagodicu, poznatom pod imenom Gradimir Gojer, poruka: MOZES QRAC DA NAM PUSIS.

_________________
Ако се икад у енциклопедији појмова под словом Ш нађе ''шупљак'', у дефиницији ће стајати ''прес конференција у ФК Борац одржана 27. марта 2015. године''...By GanDra


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 19:57 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2013, 00:37
Postovi: 661
Lokacija: Ides pravo pa skrenes lijevo.
Cestitam na pobjedi! :D

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 20:12 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2010, 20:01
Postovi: 2779
Okupljanje u pola 1 na Gradskom???

_________________
Ако се икад у енциклопедији појмова под словом Ш нађе ''шупљак'', у дефиницији ће стајати ''прес конференција у ФК Борац одржана 27. марта 2015. године''...By GanDra


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 20:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
Aj Borac!!!!!!! :)

Bićemo sa Vošom i u kv za LE i u rukometu za LŠ

U prvoj sekundi Dnevnika vijest o Borcu

http://www.rtrs.tv/av/pusti.php?id=27480

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Poslednji put menjao Borac u srcu dana 26 Maj 2013, 20:25, izmenjena 5 puta

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 20:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Ova izjava Jagodića je očekivana, veliko je razočarenje, kad zbog međusobnog omjera ostaneš bez evrope, Čelik je jedan od rijetkih klubova poput nas koji ne učestvuje ni u kakvim namještaljkama...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 20:15 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2010, 20:01
Postovi: 2779
Ocekivana? Sta je Gradimir htio reci? Oni su zavrsili treci? Meni se cini da je on imao ideju da kaze kako smo mi treci nezasluzeno.

_________________
Ако се икад у енциклопедији појмова под словом Ш нађе ''шупљак'', у дефиницији ће стајати ''прес конференција у ФК Борац одржана 27. марта 2015. године''...By GanDra


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 20:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Sep 2011, 10:43
Postovi: 4021
kod kuće i na strani je napisao:
Okupljanje u pola 1 na Gradskom???

Jeste.

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 20:16 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
kod kuće i na strani je napisao:
Ocekivana? Sta je Gradimir htio reci? Oni su zavrsili treci? Meni se cini da je on imao ideju da kaze kako smo mi treci nezasluzeno.

Jbg, pokušaj se staviti na mjesto nekog navijača Čelika, da na ovakav način ostaneš bez evrope...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 20:20 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2010, 20:01
Postovi: 2779
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
kod kuće i na strani je napisao:
Ocekivana? Sta je Gradimir htio reci? Oni su zavrsili treci? Meni se cini da je on imao ideju da kaze kako smo mi treci nezasluzeno.

Jbg, pokušaj se staviti na mjesto nekog navijača Čelika, da na ovakav način ostaneš bez evrope...

Nemam ja sta da se stavljam na mjesto bilo koga. Zaboli me vrsnjak za Celikom i inima. Kad su nas dva puta istjerali iz lige ne sjecam se da se neko stavljao na 'nase mjesto'. Da je Gradimir gospodin, kao sto nije, trebao je da se raduje pobjedi svoje ekipe i da kaze cestitam ekipi Borca na osvojenom trecem mjestu. No, doticni je jos jednom pokazao o kakvom se anusu radi.

_________________
Ако се икад у енциклопедији појмова под словом Ш нађе ''шупљак'', у дефиницији ће стајати ''прес конференција у ФК Борац одржана 27. марта 2015. године''...By GanDra


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 20:25 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Ja cu se njemu zahvaliti, jer da on danas nije napalio one svoje antiirace, drugu bi mi pricu pricali veceras...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 20:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
GRAHA JE NAJJAČI

Slika

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 20:27 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2010, 20:01
Postovi: 2779
To je tacno, ali koji mu je qrac trebala ova glupa izjava na kraju. Mislim da smo mi iskljucivi krivci pa smo dozvolili da drugi odlucuju o nama. Nego, idemo li na stadion?

_________________
Ако се икад у енциклопедији појмова под словом Ш нађе ''шупљак'', у дефиницији ће стајати ''прес конференција у ФК Борац одржана 27. марта 2015. године''...By GanDra


Vrh
  
 
 [ 121512 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2867, 2868, 2869, 2870, 2871, 2872, 2873 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs