banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 03:20 Danas je 28 Jun 2026, 03:20

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121512 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2866, 2867, 2868, 2869, 2870, 2871, 2872 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 18:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
Borac je nosilac u prvom kolu, jel tako?

Možete dobiti ove timove..

Slika

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 18:26 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
musakica je napisao:
Titulu donese toliko kritikovani Grahovac!
Bravo Srđo!


koliko samo lupas da ne znas vise ni sta pises


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 18:29 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1521
Daniel. je napisao:

Možete dobiti ove timove..



Nemoj samo Niksic, ostalo moze :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 18:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Sep 2011, 10:43
Postovi: 4021
Mi samo ova dva zadnja možemo proći... San Marino nije daleko, a to prolazimo... Ovo ostalo ispadamo i potrošićemi i zadnju banku na put.
O Nikšiću neću da razmišljam ni u jednoj kombinaciji. Ova liga je mala maca kakve su to namještaljke i prevare...

Vidi, vidi. Tu je i Irtiš Pavlodar, klub kome je Maleta bio pozajmljen jesenas.

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 18:35 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
oo,kolega otkud takav pesimizam? :(

protiv 90% ovih bi borac sa ovim timom bio favorit,e sad,kakav cemo tim imati,i da li cemo uopste dobiti licencu,to je vec drugo pitanje...

po meni,najbolji izbor santa coloma,a najgori niksic (isti post sam pisao i lani prije zrijeba :lol: )...jebes niksic,em jaka ekipa,em uopste nemam evropski filing kad se igra taj dvomec...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 26 Maj 2013, 18:36, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 18:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Sep 2011, 10:43
Postovi: 4021
Citiraj:
oomkolega otkud takav pesimizam? :(


Koga su zmije grizle...

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 18:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
Schlager je napisao:
simpatizeru (koji vise nece doci na stadion :lol: )

:D

A vide sad ovo:

Citiraj:
agodić: Za mene je Čelik završio na 3. mjestu
Piše: D. Kurbegović
Danas, 19:20
U 30. kolu Čelik je na Otoci savladao Olimpic (2:0), no kako je Borac slavio u Gabeli, zenička momčad nije se uspjela plasirati u Evropu.

Nakon susreta trener Čelika, Vlado Jagodić, bio je vidno razočaran i kratko je izjavio:

"Velika pobjeda za klub, grad i navijače. Za mene je Čelik osvojio 3. mjesto. Na kraju bih se zahvalio ovim vjernim navijačima koji su ispunili Otoku, te su sjajno navijali svih 90 minuta bez ijednog incidenta."


Slika

_________________
ENVER KULAŠIN


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 18:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9616
kitopsina je napisao:
Mi samo ova dva zadnja možemo proći...

Ako se ne izgube na putu do Andore, jeb'ga to je taĆka na karti :lol:

Ma rivali iz prvog šretkola su OK, sada bi mogli parirati i Nikšiću, a stvarno šanse su male da ih izvuku, ali postoje.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 18:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
mandrak je napisao:
musakica je napisao:
Titulu donese toliko kritikovani Grahovac!
Bravo Srđo!


koliko samo lupas da ne znas vise ni sta pises


Dok ti čitaš nije loše! :D

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 18:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
Osim 2-3 ekipe sa ove liste, mi mozemo sve proci sa manje ili vise problema ako se bude korektno radilo tokom ljeta.
Ali posto znamo da su sanse za takvo nesto male onda daj ove iz San Marina. :D

_________________
ENVER KULAŠIN


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 18:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9616
Ma nek' bude blizu i u okviru "Šengena", pa bi više ljudi moglo otići na utakmicu.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 18:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 19:38
Postovi: 2478
Lokacija: Крајишка љепотица
Екипа ће око пола 1 бити у Бањалуци, па ако неко жели, да их дочекамо.

_________________
d.a. je napisao:
ја нисам сељак, ја сам права српска сељачина :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 18:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Sep 2011, 10:43
Postovi: 4021
Shadow je napisao:
Екипа ће око пола 1 бити у Бањалуци, па ако неко жели, да их дочекамо.

Može, može!

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 18:48 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Nov 2010, 10:17
Postovi: 893
Хајде сви! Заслужили су!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 18:50 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
e jbg,od mene sad nista,dao burazeru auto da ide u picarenje,kasno ste prihvatili prijedlog...ali,nek sam bar dao ideju 8)


hahahahah,ovo sad ispade kao za domace utakmice,ja danima pozivam sve zive da dodju,i onda ja ostanem uz arenasport :D :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 18:59 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Schlager je napisao:
e jbg,od mene sad nista,dao burazeru auto da ide u picarenje,kasno ste prihvatili prijedlog...ali,nek sam bar dao ideju 8)


hahahahah,ovo sad ispade kao za domace utakmice,ja danima pozivam sve zive da dodju,i onda ja ostanem uz arenasport :D :D

pocecu da sumnjam u tebe da uopste navijas za Velikana, ako taxijem dodjes nocas na docek ekipe, povlacim sumnju


Poslednji put menjao iskusniborcevac dana 26 Maj 2013, 19:01, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 19:00 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Sep 2011, 09:10
Postovi: 237
Shadow je napisao:
Tommy Vercetti je napisao:
Nebitno, ali Široki trese "šampiona" 4-1


Тако би иначе било да није фирме ''Тата и син''.


Pa ja vam to cijelo vrijeme govorio. Jesam li rekao da je Olimpicu vec sve sredjeno, Bijeljina posebno, a dosao onaj navijac Sarajeva i mnogi ovdje da me napadaju, kazu nije, moze Borac u Evropu i slicne gluposti! Evo vidite da niste imali sanse, Gracic se puno potrosio, ali Olimpic je treci i ide u Evropu!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 19:04 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
@iskusniborcevac

jbg,najvise me poremetila ona kazna od 9 utakmica bez publike (dotad nije bilo sanse da ne odem na stadion!),kad je BEL TV poceo prenositi,pa kasnije nastavila arena to profesorski raditi :D

svidjelo mi se opasno sjedenje uz tv,fotelja,heineken,meza,usporeni snimak...

a na utakmicu i kad odem,propustim pola stvari,blenem ne znam ni ja gdje :( ...recimo,protiv celika,niti sam vidio gol stokica (RBA mi ga pustao na telefon kad ga je boss okacio na forum),niti sam vidio kako se avduka povrijedio,niti sam skontao zasto je travancic dobio crveni karton...nista! :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 19:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 19:38
Postovi: 2478
Lokacija: Крајишка љепотица
Slika

_________________
d.a. je napisao:
ја нисам сељак, ја сам права српска сељачина :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2013, 19:09 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
nek neko snima na telefon i okaci ovdje sutra,i ja sam postavljao kad smo ih dvaput cekali sa grbavice 8)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
 [ 121512 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2866, 2867, 2868, 2869, 2870, 2871, 2872 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs