banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 08:31 Danas je 28 Jun 2026, 08:31

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121512 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 1220, 1221, 1222, 1223, 1224, 1225, 1226 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Jul 2011, 00:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5651
Lokacija: Црвено - плави град
Е то је и мени запало за око оне силне рекламе уз терен а то може да значи само једно : ловааааааааааа :D

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Jul 2011, 00:06 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Simpatizer je napisao:
Jel Srdjo ima ugovor do ljeta gospodnjeg :D 2012. ili 2013.?
Mali je realno nasa zlatna koka i ocekujem da klub sa njim produzi ugovor da ne bismo izvisili.


To je ono o cemu sam ja pisao prije dva mjeseca,ima ugovor samo do ljeta 2012,a po novim Uefa pravilima moze potpisati sa novim klubom 6 mjeseci prije isteka ugovora,a to je vec na zimu,i otici na ljeto bez obestecenja. Pisao sam opsiran post o tome,ali izgleda da ga nije procitao onaj ko treba u klubu.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Jul 2011, 00:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
Pa Darko neka sjedne sa njim, produzi do ljeta 2013. uz dogovor da ako na ljeto 2012. stigne ponuda od, recimo, 500 000 evra Srdjo moze da ide. Ako za mladog reprezentativca i vjerujem jednog od najboljih igraca u narednoj sezoni ne budemo mogli toliko da izvucemo onda jebes sve...

Darko reaguj! :lol:

_________________
ENVER KULAŠIN


Poslednji put menjao Simpatizer dana 21 Jul 2011, 00:12, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Jul 2011, 00:11 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Apr 2011, 16:24
Postovi: 552
Schlager je napisao:
Simpatizer je napisao:
Jel Srdjo ima ugovor do ljeta gospodnjeg :D 2012. ili 2013.?
Mali je realno nasa zlatna koka i ocekujem da klub sa njim produzi ugovor da ne bismo izvisili.


To je ono o cemu sam ja pisao prije dva mjeseca,ima ugovor samo do ljeta 2012,a po novim Uefa pravilima moze potpisati sa novim klubom 6 mjeseci prije isteka ugovora,a to je vec na zimu,i otici na ljeto bez obestecenja. Pisao sam opsiran post o tome,ali izgleda da ga nije procitao onaj ko treba u klubu.


Немој писати, него среди то тамо са малим да потпише до 2016. да се више око тога не зајеба..мо :D

Рикард Лиесвелд - тако се зове злочинац, сва четворица из Холандије 8)

Ударци у оквир гола - 3:2

Корнери - 5:2

Прекршаји - 10:8

Жути картони - 4:3

Ударци ван оквира гола - 2:3 ????
опет Глас и статистика небо и земља

Па само је Ступар имао 2,3 преко гола а да не причам даље


Poslednji put menjao БуС dana 21 Jul 2011, 00:13, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Jul 2011, 00:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2010, 22:15
Postovi: 3436
Lokacija: Banja Luka R. Srpska
ja...od kad smo izvukli Makabi sam vjerovao da mozemo proci dalje, vjerovao sam i kad smo izgubili 5:1 i kad smo primili gol za 1:1 vjerovao sam da mozemo dati jos 4 i sad sjedim i razmisljam, ljudi ce reci da sam lud ali nama je zaista malo falilo da idemo dalje. izgleda glupo kad kazem malo, ali tako je. nismo imali srece. sad to vise nije toliko ni bitno. ja imam zamjerku Cvetkovicu, jako sam iznerviran sto Stupar nije poceo od pocetka i sto nije igrao na svojoj poziciji, a Boka na sredini!

cestitke momcima i hvala vam! hvala vam zato sto ste pokazali da mozete, da mozemo! hvala vam zato sto niste dozvolili da se odredjena govna nasladjuju nasim porazima! hvala vam sto se igrali kao muskarci i hvala vam sto ste pobjedili i to iz 1 u 1 :D !

_________________
a.k.a. jos bolji

"... reperi su obmana svi su Toni Montana, svi su brate crnci ja sam samo Barak Obama..."


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Jul 2011, 00:40 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
Ударци у оквир гола - 3:2

Корнери - 5:2

Прекршаји - 10:8

Жути картони - 4:3

Ударци ван оквира гола - 2:3 ???? опет Глас и статистика небо и земља

Па само је Ступар имао 2,3 преко гола а да не причам даље



U pravu si...sad sam odgledao snimak
udarci na gol 9-7
u okvir 5-4
korneri 5-2

posjed lopte 53-47



bili smo bolji u svim segmentima i mene su momci zaista odusevili,nisam ocekivao ovako dobru igru vec na pocetku sezone i bez pojacanja,zato i Cvetkovicu skidam kapu.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Jul 2011, 00:47 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2010, 08:23
Postovi: 1098
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
JA PUNO VOLIM BORAC...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Jul 2011, 00:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5651
Lokacija: Црвено - плави град
Čađo je napisao:
JA PUNO VOLIM BORAC...

Ниси једини :)

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Jul 2011, 01:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Ovo večeras je jedna potpuno nova dimenzija fudbala u BiH...Svima hvala, srećan je onaj navijač koji ima ovakve momke u timu za koji navija...

Sutra se nadamo jednom brzonogom napadaču...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Jul 2011, 02:33 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Feb 2011, 16:24
Postovi: 228
Да, ово је био врх фудбала, хвала играчима, хвла форуму на предивним оцјенама утакмице којима се у овом тренутку ништа више не може додати, ово је била најљепша вече у мојих 14 година праћења Борца, следеће сезоне стижемо још јачи и шта рећи на крају осим: ВОЛИМ ТЕ БОРЧЕ

_________________
Slika
Република Српска - Serb Republic

- орлови не живе и не лете у јату са вранама -


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Jul 2011, 06:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1695
skypostman je napisao:
Дајте пара за појачања, слијепци једни, па јел видите ви ово, овај потенцијал!


ДОБРО ВЕЧЕ ГРАДОНАЧЕЛНИЧЕ

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Jul 2011, 06:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1695
опет милион шта би било да је било.
колико је нама мало недостајало да прођемо ове фашисте. па то је немогуће како смо их размонтирали прво полувријеме. они из ниједне прилике дали го. једноставно нисмо имали среће.

дефинитивно довести класичног нападача који би оно што Видаковић штопа на 3 метра лагано на прву убацио.

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Jul 2011, 06:39 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2010, 20:01
Postovi: 2779
O kako sam ponosan i radostan. Našim momcima kapa do poda.

Najjača izrečena rečenica pred sam kraj utakmice. 'Kapiten Draško Žarić': Referee, kraj :D

Pašo ili Žara, pitanje je ko je jači 'Englez'.

_________________
Ако се икад у енциклопедији појмова под словом Ш нађе ''шупљак'', у дефиницији ће стајати ''прес конференција у ФК Борац одржана 27. марта 2015. године''...By GanDra


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Jul 2011, 07:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3499
jebote kako sam ponosan na nase momke. Znaci budim se jutros i prva misao :" Jesmo ih razguzili."

pa odavno nisam gledao ovakav fudbal, atomski. Natjerao ih je cvele da igraju kao svabe, tako da cvele imas +. :)

Grahovac, sta reci o tom momku, mislim da smo sinoc dobili velikog igraca. Decko je odigrao fenomenalno(samo cini mi se da nije imao snage poslije 70min). Stvarno ima ono nesto. I sad mi je jos zalije sto uprava nije nasla bar nesto novaca za jedno ili dva pojacanja, jer nisu ovi jevreji neprolazni. Da su nam makar vratili Veljovica, ja vam garantujem da bi on dao golove iz onih prilika Vidakovica, ali sad sta je tu je. Prosle godine smo odigrali nerjeseno sa Lozanom koja je kasnije igrala ligu evrope, ove smo odlicno odigrali i pobjedili 10x skuplju ekipu makabija, sta reci sem SVAKOGA DANA U SVAKOM POGLEDU SVE VISE I VISE NAPREDUJEMO :). Tako da sledece sezone necu da se zadovoljim nicim manje od bar 3-4 domace utakmice u evropi.

I jedna poseban molba upravi grada. Ljudi okanite se corava posla i svirckurc sportova, pogledajte malo komentare po forumima, po raznim internet sajtovima, pogledajte reportazu na eurosportu. Nema boljeg ambasadora naseg grada i nase REPUBLIKE SRPSKE od naseg BORCA, koliko god da su vama pare drage nadjite neki drugi nacin da ih marisete, a u budzetu sa sledecu godinu odvojite posebnu stavku za nas i vas BORAC. Jer sve te pare koje vi krcmite mi smo vam i obezbjedili.

i da sad je pravo vrijeme da pocnete sa izgradnjom sjevera i juga. nema vise izgovora.

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Jul 2011, 07:22 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Svi koji su bili na terenu su odigrali odlično, Neki su u odličnoj igri malo i podbacili, ali generalno nema se baš šta puno prigovoriti...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Jul 2011, 07:30 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2010, 20:57
Postovi: 140
Jos jednom hvala momcima, ja sam prezadovoljan, igrom, zalaganjem....

Znaci, ako sa 70% snage od sinocnje utakmice budu igrali u ovoj ligi lagano setnja!!!


AJ BORAC


DOBRO VECE GRADONACELNICE

_________________
Slika
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Jul 2011, 07:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6396
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Ovo večeras je jedna potpuno nova dimenzija fudbala u BiH...Svima hvala, srećan je onaj navijač koji ima ovakve momke u timu za koji navija...

Sutra se nadamo jednom brzonogom napadaču...


Desnom veznom ili napadacu?

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Jul 2011, 07:41 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Tommy Vercetti je napisao:
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Ovo večeras je jedna potpuno nova dimenzija fudbala u BiH...Svima hvala, srećan je onaj navijač koji ima ovakve momke u timu za koji navija...

Sutra se nadamo jednom brzonogom napadaču...


Desnom veznom ili napadacu?


Desnom veznom... :wink:

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Jul 2011, 07:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1695
subzero81 je napisao:
I jedna poseban molba upravi grada. Ljudi okanite se corava posla i svirckurc sportova, pogledajte malo komentare po forumima, po raznim internet sajtovima, pogledajte reportazu na eurosportu. Nema boljeg ambasadora naseg grada i nase REPUBLIKE SRPSKE od naseg BORCA, koliko god da su vama pare drage nadjite neki drugi nacin da ih marisete, a u budzetu sa sledecu godinu odvojite posebnu stavku za nas i vas BORAC. Jer sve te pare koje vi krcmite mi smo vam i obezbjedili.

i da sad je pravo vrijeme da pocnete sa izgradnjom sjevera i juga. nema vise izgovora.


на нама свима је да их подсјећамо све чешће на шта желимо да троше НАШЕ паре.
"јер све те паре које ви крчмите ми смо вам обезбједили".

ДОБРО ВЕЧЕ ГРАДОНАЧЕЛНИЧЕ

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Jul 2011, 07:42 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2011, 14:14
Postovi: 1512
Pratim aktivno FK Borac od 1999/2000, ja do sada bolji i spremni Borac nisam vidio, ako se varam neka me neko ispravi.

Borac je sinoc odigrao za anale, za istoriju, nadam se do godine da idemo dalje da cemo biti nosioci, proci u trece kolo, jer kako se stvari odvijaju mogu samo reci, Borac nastavlja da raste....

Hvala momcima na terenu, hvala Cvetkovicu ucinilu su me ponosnim.... 8)


Vrh
  
 
 [ 121512 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 1220, 1221, 1222, 1223, 1224, 1225, 1226 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs