Aко се испостави као тачна прича коју прича "код куће и на страни" а не прича безвезе, има логике Цвеле је најмањи проблем по мени. Није ни први ни задњи стручњак који ће послије пар кола бити шутиран, мада многе ствари које наводи још узимам са резервом јер откад је на Несу објављено име тренера не сјећам се да је он ишта афирмативно рекао о Цвелету. Одмах је кренуо оштро у кост
Али ако се то деси треба одмотати клупко до краја, лако је за Цвелета, треба видјети ко га је довео и из којих побуда? Зашто је отјеран Владо? Зашто за вријеме паузе па и касније а било је још 20 -ак дана до пријаве тима за ЛШ, зашто нису успјели обезбиједити средстава да се доведу 2 добра играча за ЛШ, шта су радили и ко је био задужен за то? Ко су те персоне које буше трансфере ако је тачно да стално неко опструише, зашто су кооптирани људи у УО који не могу цвоњка обезбиједити шта раде они тамо, ту требају бити људи који уносе новац? Зашто су се сконцентрисали само на останак Малетића умјесто да траже алтернативу на вријеме, кад је он одавно давао до знања да не жели остати и да ће отићи чим стигне иоле боља понуда, зашто опет нису обезбиједили да момак са портала прати припреме а обећали су... Има ту много, много питања, понављам Цвеле је ту најмањи проблем али треба ове системске проблеме ријешити. Ђого је примјер да се може
Ма ви са портала сте златни 
Поред толико телевизија ја нисам све до сад видио зелембаће у БЛ, а уживо нема шеме крију се као...