Kako se ovaj tekst pojavio u 'Nezavisnim' koje su na izvoru informacija

, ja vjerujem da smo na pragu da dobijemo jedan zaista lijep stadion.
Citiraj:
Sjeverna i južna tribina
Ukoliko novi statut bude usvojen i klubovi iz BiH budu mogli nastupiti na međunarodnoj sceni, Borac će evropski put krenuti iz drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona. U svrhu toga Vlada RS i gradska Uprava obezbijediće sredstva za izgradnju sjeverne i južne tribine.
"Skupština grada donijela je odluku o kreditnom zaduženju za finansiranje jednog dijela radova, dok će drugi dio finansirati Vlada RS. Iznos kredita je oko
1.500.000 KM. Smatramo da bi izgradnjom sjeverne i južne tribine stadion bio upotpunjen", kazao je Dragoljub Davidović.
http://www.nezavisne.com/sport/fudbal/D ... 90735.htmlA gledajte tekst u Glasu. Ko se ugradio 100.000 KM?
Citiraj:
Трибине
Градски стадион у Бањалуци добиће ускоро нови изглед, тачније, биће изграђене јужна и сјеверна трибина, чиме ће комфор на овом спортском здању бити још већи и бољи. У изградњи ових трибина учествоваће заједно град Бањалука и Влада Републике Српске.
- Скупштина града донијела је одлуку о кредитном задужењу за финансирање једног дијела радова, док ће други дио финансирати Влада Српске. Износ кредита је око
1.400.000 марака. Сматрамо да би изградњом сјеверне и јужне трибине стадион био употпуњен, а тиме бисмо уложили у нашу имовину и помогли Борцу - рекао је градоначелник Давидовић.
http://www.glassrpske.com/vijest/13/spo ... pione.html