banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 16:50 Danas je 25 Jun 2026, 16:50

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 892, 893, 894, 895, 896, 897, 898 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Maj 2011, 10:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
I ja sam osudjen da gledam to smece od BHT,jer nisam u mogucnosti ici u Sarajevo...Ali dobro.

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2011, 10:55 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 22 Jul 2010, 14:58
Postovi: 182
Sretno momcima koji danas idu na tekmu.
Mi ćemo uz Tv slaviti titulu.
Aj BORAC.


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2011, 11:11 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Nov 2010, 10:17
Postovi: 893
Од кад почиње пренос?


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2011, 11:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
менек je napisao:
Од кад почиње пренос?


16.55 casova :D

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2011, 12:22 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jul 2010, 11:12
Postovi: 393
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Ljudi nek mi neko kaze hitno jel ima negdje na netu slucajno da se pogleda utakmica, nisam u bl a nema bht!!!

Borac Sampion!!!


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2011, 13:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2010, 22:15
Postovi: 3436
Lokacija: Banja Luka R. Srpska
tatamata konacni rezultat? :D

_________________
a.k.a. jos bolji

"... reperi su obmana svi su Toni Montana, svi su brate crnci ja sam samo Barak Obama..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2011, 14:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 14:37
Postovi: 236
Sretno našim momcima danas, ali i navijačima koji su otputovali, nadam se da ćemo izboriti barem remi i završiti sav posao a onda u subotu veliki spektakl i proslava titule. NAPRIJED BORČE BORI SE...

_________________
Sarajevski mangupi i ostala ćaršijska raja, izduvaše ove sezone našem Borcu jaja! BORAC ŠAMPION 2011.
TRECI PUT CASTIMO!
Republika Srpska lee,
Borac dolazi iz njee,
za nju bori se i pobjedjuje...


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2011, 14:36 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 18:57
Postovi: 429
Imam osjecaj da ce danas pasti dosta golova, sto nije rijetkost na Grbavici.


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2011, 15:12 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Apr 2011, 16:24
Postovi: 552
И Нес ради директна укључења. Кад има на ТВ онда има свугдје, да ми је знати гдје су сви били кад смо мољакали сос да пошаље извјештај из Анаталије


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2011, 16:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Sep 2005, 08:11
Postovi: 3226
Lokacija: Banja Luka
link neki?

_________________
Umjetnost je ono sto neko kaze da je umjetnost! :painting:
Freak_on_a_leasH je napisao:
...svima vam treba odvalit jednu konceptualnu samarcinu da se vratite tamo gdje vam je mjesto.....


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2011, 16:28 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
Block out je napisao:
link neki?




tesko,ja sam sve pretrazio i nista nisam nasao.

jedina nada radio rtrs


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2011, 16:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Sep 2005, 08:11
Postovi: 3226
Lokacija: Banja Luka
mandrak je napisao:
Block out je napisao:
link neki?




tesko,ja sam sve pretrazio i nista nisam nasao.

jedina nada radio rtrs

Spoiler:
http://www.justin.tv/sanelllll#/w/1239046832/2

_________________
Umjetnost je ono sto neko kaze da je umjetnost! :painting:
Freak_on_a_leasH je napisao:
...svima vam treba odvalit jednu konceptualnu samarcinu da se vratite tamo gdje vam je mjesto.....


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2011, 16:34 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
zahvaljujem


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2011, 16:48 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Apr 2011, 16:24
Postovi: 552
Јбм им мат.р турску, да је обрнута ситуација ово срање из Широког не би ни убацили у програмску шему.
Ви који не можете гледати боље за вас, значи централна утакмица је она из Широког за 4. мјесто а на Грбавицу се укључе по минут два.
Све је режирано ал нек цркну, узећемо им титулу у по Техерана

Каква држава таква и тзв. државна тв


Poslednji put menjao БуС dana 22 Maj 2011, 16:54, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2011, 16:50 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Nov 2010, 10:17
Postovi: 893
Лоше лоше једна полуприлика и можда једна прилика док жељезничар имао 3-4 прилике


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2011, 16:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 07:15
Postovi: 4896
Derbi lige a na tribinama jedva 3 000 :roll:
Jebo vas Siroki !!!
AJ BORAC !

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2011, 16:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3284
Block out je napisao:
link neki?

A nisi puno propustio sto nisi gledao prvo poluvrijeme

http://www.justin.tv/sanelllll#/w/1239046832/2


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2011, 16:56 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Apr 2011, 16:24
Postovi: 552
Јуче онај Сплит узео бод на Максимиру, оваквом нашом игром ја мислим да би могли и против Динама извући пенале. Вељовић је највртљивији за сад, можда убоде нешто до краја


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2011, 16:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2010, 22:15
Postovi: 3436
Lokacija: Banja Luka R. Srpska
ovo drugo poluvrijeme ce biti krvavo! zeljeznicar ce krenuti na sve ili nista, tu se nama otvara prostor za kontru, a ocekujem i da ce sudija poceti sa svojom predstavom...

edit:na pocetku utakmice iil mi se ucinilo ili su prikazali 2 lika sa salovima Borca na grbavici ali ne medju navijacima tj. Lesianrima... :-?

_________________
a.k.a. jos bolji

"... reperi su obmana svi su Toni Montana, svi su brate crnci ja sam samo Barak Obama..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2011, 16:59 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Apr 2011, 16:24
Postovi: 552
Касни вам тај линк, ми ћемо већ прославити титулу док ви тамо дочекате крај :D


Vrh
  
 
 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 892, 893, 894, 895, 896, 897, 898 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs