banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 09:56 Danas je 24 Jun 2026, 09:56

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121507 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 889, 890, 891, 892, 893, 894, 895 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Maj 2011, 23:08 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12732
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
БуС je napisao:
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Neka se neko pokuša sjetiti kada je zadnji put u Banjaluci neki igrač nagrađen aplauzom kada je krenuo na zagrijavanje...
Ima bar 20 godina od tada...


Ма он је заштитини знак али мислим да је то зато што виде људи потенцијал, виде и све већу жељу, види се да није оно курчење као на почетку, и очекују на свакој утакмици да га коначно крене, да направи дар мар, да умјесто двије пречке и стативе забије 3 комада...

Не вјерујем да ће остати тако настави ли промашивати тако много


Misliš ostati zato što ga mi nećemo...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2011, 23:10 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Apr 2011, 16:24
Postovi: 552
Не, мислим не вјерујем да ће остати најомиљен лик на стадиону. Јбг то је вјероватно недостатак концентрације, може се десити у једној утакмици да ништа не иде али...
Глава брате

Ма не би био толики проблем да ми стварамо 15 прилика па нек фули 5, 2 забије и опет херој, а поготово у Европи, глава мора бити бистра, концентрација максимална


Poslednji put menjao БуС dana 20 Maj 2011, 23:13, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2011, 23:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12732
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
БуС je napisao:
Не, мислим не вјерујем да ће остати најомиљен лик на стадиону


Ahaaaaaa, e pa znaš kako, kod njega se vidi sve ono zbog čega ljudi vole da gledaju fudbal, maestralna kontrola lopte, pregled igre, vic sa loptom, nažalost nije imao kontinuitet, pa je zbog toga stegnut sa loptom, ali da je dobio šansu kako je trebalo da je dobije, siguran sam da bi bio naš prvi strijelac, iako je tu samo pola godine...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2011, 23:19 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Apr 2011, 16:24
Postovi: 552
Не би био лош ни пораз од једног гола разлике на Грбавици али да обавезно дамо гол

То би значило да нам и реми са Леотаром одговара и онда би био прави пакао на стадиону у суботу


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2011, 23:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Apr 2011, 16:24
Postovi: 552
Мени је ова слика предобра, наш стадион тешко да ће више толико публике примити па овдје има 10-12000 само на истоку.
Баш слика за сва времена. На малој трибини више публике него на већини овосезонских првенствених

Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2011, 00:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2010, 22:15
Postovi: 3436
Lokacija: Banja Luka R. Srpska
ako cemo oko dresova ja bi samo od jednog covjeka dres, a to je 14. BORIS RASPUDIĆ. mada tesko da cu ga bas ja dobiti :( .

RBA sredi mi dres Boke i tvoj sam duznik :D

_________________
a.k.a. jos bolji

"... reperi su obmana svi su Toni Montana, svi su brate crnci ja sam samo Barak Obama..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2011, 00:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Кад смо већ код подјеле дресова ја би Џоа,Жарића :lol: :lol: :lol: :lol:

И ја би Међедовића или Стевин, Стеву готивим и ако га не иде !
Чувена реченица на стадиону кад су играчи жеље "пребили" Стеву " Не туците Стеву Бог вас у шуму окрено" :D
Стево,Стево,Стево дај го на грбавици и написаћу 50 пута болдираним словима твоје име на овом форуму 8)


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2011, 00:35 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Okt 2010, 18:41
Postovi: 253
Lokacija: Република Српска
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=j3PlnbX7WWc[/youtube]


А да нас све види бабо ? :oops: :oops: :oops:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Ана Карењина и друге жене све нека знају да си ти за мене једини !!! ФКБ 1926


У болу и радости Одан до Изнемоглости !!!


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2011, 00:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6396
Gazimestanac87 je napisao:
Е па браћо моја да вас овако цјелокупно поздравим пошто касније нећу ухватити времена.. Ако ме неко буде требао јбг нисам ту на Азурној обали сам 8)
Будите ми добри активни, немојте да се покварите сад кад ја одем :lol:
Испратите нашег шампиона на Грбавици, а онда ако ме Бог погледа па се у суботу буде играло против Леотара, онда ћемо заједно да пијемо и славимо.. Поздрав браћо и живјели!


I od mene mahanje, najzalije mi sto propusatam zadnju utakmicu sezone, al' slavicemo kad udjemo u Ligu Sampiona :D

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2011, 01:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10582
Šajin je napisao:
ало какво је ово влакање без мене? :D
хоћу и ја дрес!!! по могућности од неког високог и крупнијег играча да ми не буде мален :)


какво сад прозивање,што мене увлачиш у ту причу :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2011, 01:15 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Okt 2010, 18:41
Postovi: 253
Lokacija: Република Српска
vlakanje je napisao:
Šajin je napisao:
ало какво је ово влакање без мене? :D
хоћу и ја дрес!!! по могућности од неког високог и крупнијег играча да ми не буде мален :)


какво сад прозивање,што мене увлачиш у ту причу :lol: :lol: :lol: :lol:



Мсм Шајине, стварно није љепо од тебе да тако прозиваш човјека... !!! :P :P :P

_________________
Ана Карењина и друге жене све нека знају да си ти за мене једини !!! ФКБ 1926


У болу и радости Одан до Изнемоглости !!!


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2011, 06:44 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2010, 08:23
Postovi: 1098
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Нова Варош je napisao:
Кад смо већ код подјеле дресова ја би Џоа,Жарића :lol: :lol: :lol: :lol:

И ја би Међедовића или Стевин, Стеву готивим и ако га не иде !
Чувена реченица на стадиону кад су играчи жеље "пребили" Стеву " Не туците Стеву Бог вас у шуму окрено" :D
Стево,Стево,Стево дај го на грбавици и написаћу 50 пута болдираним словима твоје име на овом форуму 8)

Moram da te razočaram, momci danas u 10:00 idu u sarajevo a brankin nije u autobusu :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2011, 07:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2978
Sto to ? Jel' povrijedjen ? :x


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2011, 07:26 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2010, 08:23
Postovi: 1098
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
korisnik 1111 je napisao:
Sto to ? Jel' povrijedjen ? :x

Valjda ga koljeno boli :-?


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2011, 07:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2978
To onda znaci da Rade pocinje :D :D :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2011, 08:34 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14881
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Tommy Vercetti je napisao:
Gazimestanac87 je napisao:
Е па браћо моја да вас овако цјелокупно поздравим пошто касније нећу ухватити времена.. Ако ме неко буде требао јбг нисам ту на Азурној обали сам 8)
Будите ми добри активни, немојте да се покварите сад кад ја одем :lol:
Испратите нашег шампиона на Грбавици, а онда ако ме Бог погледа па се у суботу буде играло против Леотара, онда ћемо заједно да пијемо и славимо.. Поздрав браћо и живјели!


I od mene mahanje, najzalije mi sto propusatam zadnju utakmicu sezone, al' slavicemo kad udjemo u Ligu Sampiona :D


Такође. Шаљем вам слику са Камп Ноу-а! :D

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2011, 08:37 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Nov 2010, 10:17
Postovi: 893
skypostman je napisao:
Tommy Vercetti je napisao:
Gazimestanac87 je napisao:
Е па браћо моја да вас овако цјелокупно поздравим пошто касније нећу ухватити времена.. Ако ме неко буде требао јбг нисам ту на Азурној обали сам 8)
Будите ми добри активни, немојте да се покварите сад кад ја одем :lol:
Испратите нашег шампиона на Грбавици, а онда ако ме Бог погледа па се у суботу буде играло против Леотара, онда ћемо заједно да пијемо и славимо.. Поздрав браћо и живјели!


I od mene mahanje, najzalije mi sto propusatam zadnju utakmicu sezone, al' slavicemo kad udjemo u Ligu Sampiona :D


Такође. Шаљем вам слику са Камп Ноу-а! :D

Сви понесите шалове! :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2011, 09:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Bez steve ne treba ići :D

Onda mi preostaje da čekam da Medo nešto zavuče,jel on u busu :lol: ?


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2011, 09:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 07:15
Postovi: 4896
Na turneji po Evropi 8) Lesinari Azurna obala :lol:

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2011, 10:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
Источно Стајање je napisao:
vlakanje je napisao:
Šajin je napisao:
ало какво је ово влакање без мене? :D
хоћу и ја дрес!!! по могућности од неког високог и крупнијег играча да ми не буде мален :)


какво сад прозивање,што мене увлачиш у ту причу :lol: :lol: :lol: :lol:



Мсм Шајине, стварно није љепо од тебе да тако прозиваш човјека... !!! :P :P :P

:lol: :lol:
а стварно сам безобзиран, прозивам човјека ни кривог ни дужног :D

П.С. ја хоћу дрес од Среће! Допада ми се број 23 :D :D


Vrh
  
 
 [ 121507 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 889, 890, 891, 892, 893, 894, 895 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs