banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 19:25 Danas je 25 Jun 2026, 19:25

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121510 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 855, 856, 857, 858, 859, 860, 861 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 13 Maj 2011, 10:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5651
Lokacija: Црвено - плави град
Ко зна можда га ни Козара није хтјела пустити да оде..

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Maj 2011, 10:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 07:15
Postovi: 4896
Ima na sportsport.ba kratak tekst gdje pise da Vinez :D nece biti nas novi trener.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Maj 2011, 10:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3499
problem je sad sto su oni mislili da je to gotova stvar i sta sad, e pa sad ce stvari da se lome preko koljena a to nikad ne izadje na dobro....


da kozara je tako finansijski jaka da moze da mu zabrani da ode....

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Maj 2011, 10:35 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 18:57
Postovi: 429
http://www.sportsport.ba/bh_fudbal/mari ... orca/56856


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Maj 2011, 10:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Možda smo se i mi malo preračunali, Vinko nema licencu za vođenje ekipe u Euro kupovima...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Maj 2011, 10:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3499
onda definitivno Baja, ako on ima licencu.....

sa vulturesima naci zajednicki jezik i da nastavimo gledati sampionski pohod Borca u godinama koje dolaze

ali moze i Antic, mislim da jos uvijek nema posla ......................................................... :roll: :roll: :roll: :roll:

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Poslednji put menjao subzero81 dana 13 Maj 2011, 10:39, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Maj 2011, 10:38 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14883
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
И ја кажем, неко други не долази у обзир. Мада то са Лешинарима ће ићи мало теже. :-?

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Maj 2011, 10:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Okt 2009, 14:16
Postovi: 838
Lokacija: oko zelenog mosta
U tom slučaju Baja...Samo da ne dođe neki smrdo iz Srbije.Jooooj upravo defektna.Pravićete vi Vladu od blata...

_________________
pokaži da možeš,da si najbolji ti


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Maj 2011, 10:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5651
Lokacija: Црвено - плави град
skypostman je napisao:
И ја кажем, неко други не долази у обзир. Мада то са Лешинарима ће ићи мало теже. :-?

Па ако ћемо реално уколико дође Баја и уколико буде имао колико толико добре резултате у ЛШ мсм да би се ружна прошлост између њега и нас некако заборавила ;)

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Maj 2011, 10:43 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14883
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Ма људи какви добри резултати у ЛШ? Будимо реални, нама треба прије свега много среће да извучемо један од она три клуба за које се може рећи да су нам близу по квалитету, сви остали су далеко испред и ми смо туа аутсајдери, што прије то схватимо боље.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Maj 2011, 10:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3499
prosle godine smo ispali od drugoligasa a sad neki ocekuju da udjemo u ligu sampiona, ma u ligu evrope najmanje

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Maj 2011, 10:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5651
Lokacija: Црвено - плави град
Скај јел ти волиш овако пичити људима по живцима ? :)

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Maj 2011, 10:45 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Autsajderi su bili i Slavija protiv Alborga,i Sarajevo protiv Helsingborga i Kluza,i Siroki protiv Austrije Bec,pa su,ili prosli,ili ispali u zadnjim minutama!

Nema predaje!!

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Maj 2011, 10:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14883
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Gazimestanac87 je napisao:
Скај јел ти волиш овако пичити људима по живцима ? :)


Ето злоупотрјебио сам мало своја модераторска овлаштења. 8)

Бај д веј, данас је петак 13. није ваљда да ће бити кобан за нас.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Maj 2011, 10:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3499
samo da jedan od kandidata nebude curguz....

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Maj 2011, 10:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6396
skypostman je napisao:
Gazimestanac87 je napisao:
Скај јел ти волиш овако пичити људима по живцима ? :)


Ето злоупотрјебио сам мало своја модераторска овлаштења. 8)

Бај д веј, данас је петак 13. није ваљда да ће бити кобан за нас.



Taman htjedoh to napisati :)

Nego, koliko je problem trenera, toliko nam i prelazni rok moze biti problem, osim ako uprava, kao i u prethodna dva roka odreaguje dobro. Ok, bilo je promasaja (Muminovic), ali nadati se kojem jacem pojacanju.

Ono sto je moje misljenje, je da sledece godine ce nam domet biti naguravanje oko Evrope, ali u sledecoj sezoni treba stvoriti kostur, koji ce se zadrzati i za onu tamo sezonu, i onda pokusati nesto napraviti u Evropi. Ovako, ne ocekujem previse, sta god bude, ja zadovoljan.

I da, dati Stakicu jaci ugovor :)

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Maj 2011, 10:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5651
Lokacija: Црвено - плави град
Сутра ћемо да видимо Јовића на дјелу па ћемо просудити јел достојан Борца :D

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Maj 2011, 10:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
borcev_navijac je napisao:
d.a. je napisao:
е ако је на Винка утицао форум и писање људи које ни не зна, онда стварно...


generalno, ovaj forum se nametnuo kao znacajan faktor artikulisanja javnog mnijenja kad je borac u pitanju,a svi brinu o javnom mijenju, sad da li je to opravdano ili ne necu u to da ulazim

видим колико се брину, зато су и отјерали Владу из клуба... али ето ако се брину онда је за претпоставити да кад су већ отјерали Владу да ће сад доћи неки врхунски стручњак. :evil3:

а ово да је Винко читао овај форум па се предомислио...ма дај... овако скривени из никова... па свака будала може писати и лијепо и ружно...одличан примјер за то је пабизо. предомислити се у вези тренерског посла због мишљења 3-4 члана форума за које не знаш да ли су неки битни фактори и врсни стручњаци или тотално небитни ликови, и при чему њихове тврдње још нису засноване на чињеницама него на субјективном мишљењу...
ак осе неко предомисли или одустане од посла само због тога, е онда и није материјал за Борац


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Maj 2011, 11:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1695
да ли је неко достојан Борца то може да покаже тек кад сједне на клупу!
нико не размишља овдје да исти овај тим се сада мора прилагођавати новом тренеру, новом начину рада, поимању игре?!
зато говоримо о систему. у који долази и тренер и прихвата већ ту "идеологију", у коју долази играч, који се циљано доводи да се уклопи у систем!

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Maj 2011, 11:19 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Ako dodje Curguz,tacno cu se ubiti kao siroce! Sirovina i seljacina sa dna kace! Necu nikad zaboraviti njegovu izjavu nakon jedne utakmice njegove Zvijezde u Gradaccu u kojoj je osuo paljbu po sudijama jer su sudili-posteno! Sve najgore im izgovorio,pod objasnjenjem "zasto se nama ne sudi ovako u gostima,ovo je sudjenje za ligu sampiona" :( :(
Takodje o uhljebljenju Toletovih i Djorinih nezaposlenih kadrova iz Srbije,ne treba razmisljati ni u najludjim snovima.
Sto se Baje tice,moze se vratiti samo ako je budala! Iz lagodne pozicije direktora Omladinske skole Borca,da dodje na vjetrometinu u kojoj ce mu biti psovana mater i gdje ce biti nazivan ustashom,to moze samo ako je glup! Osim toga,stavljao je i novi kuk ovih dana,ima zdravstvenih problema,i mislim da je zadnje sto mu treba u ovom momentu da bude trener prvog tima.

Ako ima i promil nade,volio bih da trener bude g Dragan Jovic,covjek gospodskih manira,sa barem 15-20 evropskih utakmica,koji trazi igru,sa Zrinjskim je pobjedio lani ovaj Slovan (sto je Zvezdu izbacio) u Mostaru,doduse izgubio je revans,izbacio je one svajcarce,kazahstance koji su bili favoriti i ove godine je prosao dva pretkola sa Zrinjskim i odigrao 6 evropskih utakmica,da bi ispao od Odenzea (3-5 i 0-0)...Evo pratim ga i u Zvijezdi,sad je u Banovicima (sa kojima smo se pomucili) dao 5 golova,par kola ranije razmontirao Siroki 6-1....

Ali,vidjecemo,ko god dodje ja cu ga podrzati. Osim srbijanskih penzionera,Curguza i Cire.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
 [ 121510 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 855, 856, 857, 858, 859, 860, 861 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs