banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 06 Jun 2024, 21:36

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2540 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 127  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Avg 2021, 10:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5290
Lokacija: Црвено - плави град
Ђорђе Пажин, играч рођен 31.03.2001 године је нови кошаркаш Борца.
Ђорђе је висок 200 центиметара и игра на позицији бека/крила, у својој каријери наступао је за Партизан, Младост Земун, ФМП и Слобода Ужице.
Наступајући претходне сезоне за Слободу Ужице Ђорђе је просјечно биљежио 10 поена, 3 скока и 2 асистенције по утакмици.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Avg 2021, 10:49 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 08 Jul 2020, 11:03
Postovi: 134
Sto se tice igraca od Kuzmanovica jako je tesko uci u trag.
Doticni vise nema licencu za agentske poslove,koja mu je oduzeta zbog mutnih poslova i spletkarenja.
Kome odgovara da jedan takav covjek bude u klubu, kome odgovara da se nigdje javno nije oglasio??
Zasto se on toliko krije, da nisu neki talovi?

A vidim spominju se neki clanovi uprave,prodavac auto dijelova, pouzdano znam da taj covjek do prije 4-5 god nije znao pravila , od kad mu sin trenira kossrku jako se zainteresovao, porastle mu ambicije, ne znam da li licne ili za djetetom.
Isti taj je predmet podsmjeha i zajebavanja na Zlatiboru, gdje se predstavljao kao kosarkaski znalac, ali na njegovu zalost brzo je otkriveno ko je i sta je, sta je njegova specijalnost - a to su ratkape i slicno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Avg 2021, 12:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5290
Lokacija: Црвено - плави град
Ivan85 je napisao:
Ako je sportski direktor ujedno i licni agent dvojici ili trojici igraca koji su dovedeni, da li je to sukob interesa??
Molim konkretan odgovor , bez floksula mladje kategorije , apoliticna uprava itd.

Па зашто си онда ово написао ако немаш тачне информације ко је чији играч? Значи константно ширење дезинформација и ударање у празно. Имаш неки лични проблем тренутном управом у КК па на разноразне шупље начине покушаваш да их згадиш народу, а људи само шуте и раде и то врло добро. Ма да, највећи је проблем што Кузмановић није представљен. Па ево да зе обавјестим, Кузмановић има лиценцу и биће представљен у КК, јел ти сад лакше? Био представљен сад или прије, ти ћеш свакако рећи да је лопов. Знали сте галамити по форуму кад је била фрка око завршетка лиге, а сад кад се добила лиценца, сви сте се нешто ућутали. Игра се и Аба 2, јел и то опет промашај? И биће ту још доста добрих ствари око КК, али полако, доће све на ред. На крају крајева, шта год да ова управа уради, теби ће они и даље бити олоши и клошари јер ти клуб пратиш због управе а не због љубави према клубу и само чекаш из мишије рупе да пљујеш.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Avg 2021, 12:58 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 08 Jul 2020, 11:03
Postovi: 134
Ti i tvoji iz uprave ste bili 2 mjeseca u rupi kao mekinjasi, cekajuci na Igora i Pavla, niste znali da li cete u 2Rs ili 2Aba.
Pa kad jeste lopovi,ne mogu vas drugacije nazvati.
I to onaj najgori soj,prikrivrni. Sto idu na finjaka,prica tipa samo za djecu nasu,podrzati mlade u itd.
A rastjerate 20 djecaka, to sve govori o vama.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Avg 2021, 13:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Ovde se moram sloziti, dovode se kojekakvi vjeciti talenti iz Srbije, tipa ovog Pazina, kojem ce se dati minuti da se dalje pokusa utaliti, dok ce momci tipa Dragojevica i recimo Sorka, biti na klupi ili imati minute na kasicicu. Taj isti Pazin, za kojeg se da mu se podigne rejting oko dovodjenja, pa se navede da je igrao za FMP, a msm nije ni minute igrao, igrao juniore Partizana i prosle godine su mu sve dali u Slobodi i za prosjecnih 25 minuta imao 8 poena, a igranje odbrane da ne spominjem. E to je tragedija.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Avg 2021, 14:17 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Pažin pozicija 3, a spominje sa da će gušiti Dragojevića koji je pozicija 2 na 1 i Šorka koji je pozicija 4.Toliko o gušenju.Vjerovatno i kad bi se recimo Njegoš Sikiraš pojavio, biće b bljak!Sve bljak, sve juuhuu, ništa ne valja.Nevjerovatna grupicaforumaša od kojih jedan očigledno imaja lične probleme sa nekim ljudima iz uprave.
Da li iko pprepoznaje plan sklapanja rostera?
pozicija 1 Draško i ovaj Amer koji je ubica
Pozicija 2 Majstorović Dragojević
Pozicija 3 Pažin, Janković i...
Pozicija 4 Kenić i Šorak
Pozicija 5 Amer Reljić +...
I ovdje neko priča kako se guši Dragojević?
+ prostor koji će imati kroz 1 ligu 30 minuta (Šorak, Adamović, Dragojević,...))


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Avg 2021, 14:35 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Halo, procitaj moj tekst, ti nisi dobar covjece, cim neko nesto kritikuje odmah skaces kao blesav, niko nije spomenuo da ce Pažin gusiti ove momke vec da ce imati vise minuta od njih i da smo ga dovukli iz Srbije ovamo, da je nesto vrijedio ostao bi tamo i igrao. E, to mene boli, dovlacenje takvih menadzerskih igraca i vjecitih talenata. Uostalom ne vrijedi nista pricati vise, neka bude kako god, gdje nadje Sikirasa pobogu, bar Jokica da pomenu, pa i da razumijem. Stvarno nemam zivaca da se vise raspravljam.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Avg 2021, 14:40 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Pa citiram te drugar
"kojem ce se dati minuti da se dalje pokusa utaliti, dok ce momci tipa Dragojevica i recimo Sorka, biti na klupi ili imati minute na kasicicu".
U prevodu zbog Pažina će Šorak i Dragojević manje igrati ili neće nikako.Jel tako?Nije vrat nego šija!
Pa kako to kad su različite pozicije?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Avg 2021, 14:41 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
I Drasko i Amer ti se nece mijenjati odmah ih racunaj u prvih pet, ako je vec covjek zvijer kako kazes, iako njega ne mozemo komentarisati jer ga nismo gledali, eto ako neko gleda treninge ok, vjerujem da ima kvalitet.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Avg 2021, 14:41 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Pa imace vise minuta od njih, to i kazem bez obzira na poziju jebem li ga, nemoj me zezati


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Avg 2021, 14:42 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
I čemu nervoza.Reći nekom da nije "dobar" makar i na forumu...nije kulturno u najmanju ruku jer ja ti nikad ružnu riječ rekao nisam.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Avg 2021, 14:45 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Pa imaće minuta koliko zasluži ,ali različite su pozicije, o tome ti pričam.Nikad nećeš vidjeti da Pažina mjenja Dragojević ili Šorak.Na kraju krajeva, ajde da vidimo , da odmah ne skačemo za vrat.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Avg 2021, 14:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4907
Lokacija: 78000
Slobo opet ne dopusta da se vodi rasprava, vec odmah skace. Polako Slobo brate, opet kazem, treba pustiti kritiku i konstruktivnu kritiku, pohvalu.. Ne treba odmah skakati na svaki post.

Evo, po meni je logicno da se menadzeri motaju oko kluba, drugacije ne bi dolazili do igraca. Nije Borac bas jak klub, da ima spremne pare i dovodi i pregovara.

_________________
U životu je važno biti BORAC!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Avg 2021, 14:56 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Ma dozvoljavam, razmjena mišljenja je ok.Meni djeluje da je roster sklopljen veoma logično, koliko je finansijski bilo moguće.Zato kažem, nartavno da je bilo boljih od Pažina, ali se vjerovatno vodilo činjenicom da nije skup i da ima 20 godina.I dalje tvrdim da neće gušiti nikoga jer na toj poziciji 3 je rupa.Brate svi sve znaju, svi neku svoju viziju imaju, ali niko nije unutra i niko od nas nema pojma šta se stvarno dešava, i zašto se vuku određeni personalni potezi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Avg 2021, 14:56 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Ne shvata sta ja hocu da kazem, vjerovatno je Pazin u ovom trenutku bolji od ovih nasih momaka, njega smo se dotakli, ali ne mozes imati domaceg igraca ako mu neces dati barem 20 minuta po utakmici, i takvi igraci se moraju istrpiti, drugacije ga necemo dobiti. Pominjes Prvu ligu RS, pa tu ni moja baba vise ne moze napredovati, to je toliko lose bilo prosle sezone da je to smijesno, odgledao sam vecinu utakmica na streamu. Znaci samo minutaza, istrpiti igraca i za godinu dvije ce mozda biti nesto od nekog od njih, a ovako od napretka nema nista. Reljic 3 sezonu stagnira, pa on je bolje igrao kod Sceke nego kod Gagija, gdje ni sada nece imati vise minuta to je sigurno. Ljudi moji Gagi samo gleda rezultat i drugo ga ne zanima to je jasno kao dan, davno sam rekao dovedite Milakovica, manite ovih indijanaca iz Srbije, i sad Milakovic ode, najvjerovatnije za pomoćnika Dzikicu u Buducnost, ako sve bude kako treba. Supersonic Borac trenutno ima novca, zato su menadzeri tu, i imacemo najjaci budzet u BiH ligi ili jedan od jacih, i sve osim prvog mjesta ce biti neuspjeh, naravno ne racunam Igokeu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Avg 2021, 15:09 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Ok, ali vidi.pOTPUNO SE SLAŽEM KAD JE U PITANJU DAVANJE ŠANSI I "trpljenje" grešaka.Ali u to slučaju moraš da imaš obzira i da im ne jebeš mater (kako to kod nas obično bude) kad krene serija poraza zbog tog "trpljenja".Razvoj mlqadih igrača isključuje rezultatski iskorak.Veoma teško je gurati oboje.Imaš primjere Partizana i Zvezde sa jedne strane i Mege sa druge.
Druga stvar, da li ti misliš da jedan Dragojević koji je do juče igrao 2 ligu RS može biti backap nekom za premijer ligu ili ABA2?Ili Šorak koji je prošle godine igrao 1 ligu RS ,bez neke značajnije statistike, može biti druga opcija na poziciji 4 u ABA2?Za Reljića si u pravu, ne znam šta se dešava, za Gagija si takođe u pravu.Milaković?Zna košarku ali karakter 0 bodova.Sklom bušenju trenera kojima je pomoćnik, konkretno Trajkoviča, ali i ostalih.To je Bajić skontao i maknuo ga od sebe.U Mrkonjiću dobi šansu, ništa, u Igokei ništa.Zna košarku ali karakter upitan.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Avg 2021, 15:22 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Ma naravno da ne mogu, ja sam to davno u jednom postu napisao, ni jedan ni drugi, a ni ostali, ali mora im se dati sansa, to je moje misljenje i ne samo njima vec i u buducnosti ko god bude dolazio, a ne da ''tjeramo'' mlade igrace cim naidju na prvu prepreku ili nesto slicno. Dva ili tri igraca moraju biti u 12 i da igraju, a ne da masu peskirima protiv Proma i na 20 razlike. Primjer navodim, naravno. Milakovica sam ovako pomenuo, msm da je Borac ime, i kod nas bi dosao i Ninic i Pandža i ostali kvalitetni treneri za manje novca, ali dobro sad idemo ovako pa kako bude. Ja bi recimo o Cikica vratio, za početak na mjesto pomoćnika, eto samo primjere navodim, ali samo da bude covjek odavde, ovi iz Srbije me nerviraju, tamo ne mezes prici do kluba ni sa puskom jbt, a oni se kod nas setkaju kako ko hoce, a kvalitet im svake godine sve gori i gori, zive na starim stazama slave.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Avg 2021, 15:36 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
A sad cu se vratiti na jos jednu stvar po pitanju trenera, ja sam ubijedjen da bi Sceka i danas bio trener da je prepoznao jednog igraca kao potencijal, koji je bio na probama, a to je Stefan Lakić, sad u FMP, sa jos jednim igracem i eventualno Boskom Bojovicem koji je takođe bio na probama tada bi se iscupao do povratka Draska Knezevica. U to sam siguran, ali eto sad ono sta bi bilo kad bi bilo, ali mi nije jasno zasto taj momak nije ostao tada, ako neko zna sta je razlog neka podijeli.Ali sigurno znam da nije bio skup.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Avg 2021, 15:54 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Vraćanje Čikića nemoguća misija jer sam privatno sa njim ok, čovjek je preselio pšorodicu gore i ima stabilan ugovor na duge staze.Boško Bojović?Drugar, ti misliša da Boško Bojović može igrati Premijer ligu???
Boško Bojović na poziviji 3 da nadomjesti Draška Kneževića na poziciji 1??Ti mora da se šališ i po pitanju kvaliteta tog igrača i po pitanju pozicije.Za Lakića si upravu 110%.Ali to je ono da je.Ali nije. I uoravo to što nije prepoznao znači da ne vidi i zato danas nigdje i nje trener.Nije ostao jer je navodno Šćekić rekao da nije to , da odlično izgleda ali da je to sve!!!I koštao je 700 KM , užasno loša procjena!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Avg 2021, 16:44 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Po meni je mogao igrati Bojovic, sa svojom ''ludjackom'' energijom koju ima, i solidnom odbranom i skokom, mogao je komotno pomoci, sto se tice napada tu jeste tanak, naravno da nebi igrao na kecu, haha. Draska sam spomenuo u kontekstu jer je bio povrijedjen, a bilo je bekova dosta tada, ali je falilo te nene energije da nas neko pogura, zato sam pomenuo Lakica i eto Bojovica koji su sticajem oklnosti tada bili na probi.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2540 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 127  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs