banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 19:04 Danas je 22 Jun 2026, 19:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121499 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5962, 5963, 5964, 5965, 5966, 5967, 5968 ... 6075  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Maj 2025, 17:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5650
Lokacija: Црвено - плави град
žao mi muškatli je napisao:
Za 100 godina dupla kruna,živi bili pa vidjeli.
Ovu smo godinu zijanili,umor je uzeo sve.


Јест, као што је и ове године титула и куп наша. Ај не серите са тим више.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Maj 2025, 17:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 5744
Lokacija: 78000
Nije jos gotovo, medjutim, veceras i x ako bude onda je to to.

_________________
U životu je važno biti BORAC!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Maj 2025, 19:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
Е то је реалност Зрињског, у осмом минуту надокнате да утрефе побједу против осредњих екипа попут Вележа. А зашто су Слогу добили 4:0???? То је питање сезоне

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 09 Maj 2025, 17:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Nov 2020, 20:13
Postovi: 361
7,2 miliona eura zvanicno od evrope.
Vidjecemo kako ce biti potrošene te pare za pojačanja.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 09 Maj 2025, 17:38 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14880
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Kad to dobijamo zvanicno, zna li se datum?

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 10 Maj 2025, 22:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Muk na temi :evil3:
Pobjedili smo.
Ovakvi kao ja, što se nadaju tituli, još se jedino u Posušje mogu pouzdati.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 10 Maj 2025, 22:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 5744
Lokacija: 78000
Pa ostaje to Posusje, da ce nesto napraviti i nekim cudom x izvuci, ili cak pobjediti mozda. Ali to su neke nase maste. Mislim da je ovo sve gotovo, mi odradjujemo jos ovih par kola jer moramo, zrinjski demolira redom kog stigne ( 5-0 dobise Radnik danas). Poslije pobjede sirokog danas protiv sarajeva, definitivno je da je dogovor pao jos prije mjesec ipo kako ce se sve ovo skrojiti do kraja. Tako da nisam nesto optimistican po pitanju nas, ali cuda se desavaju.. vidjecemo sve.

_________________
U životu je važno biti BORAC!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 10 Maj 2025, 22:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
Ko zna, ti si @Nova varoš imao neke lude prognoze i pogotke, imas dobru intuiciju :D Ja bih se prije složio sa Žižom Borac i Zrinjski "ne mogu" do kraja sve dobiti pa očekujem da počastimo bodovima ili Radnik ili Posusje, gori im za opstana pogotovo Radniku, Posušje ima mogućnost razigravanja. Inače stvarno luda sezona Sarajevu se sklanjaju u Kupu, Zrinjskom u ligi, ako se jos i nama Zrinjski skloni u Superkupu svaka čast ko je to osmislio. Nama drvena medalja taman. Ionako našoj upravi treba tih godinu dana da odmore od ovogodišnjeg stresa i uživaju u parama, a i igrački kadar je dosta izraubovan ne mogu se do decembra odmoriti pod uslovom da ostanu mada mislim da će ih dosta otići. I naravno Zrinjski je barem izlio par stubića za neku tribinu mi kur..m nismo mrdnuli, tako da oni i trebaju ici u grupe

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Maj 2025, 08:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1875
Lokacija: banja luka
Ekipa je bas pala, morao se Veležu sinic barem jos jedan uvaljati,ali umor i ponekad nespretnost...

Evo i Horde Zla otkazali proslavu osvajanja kuoa zbog cirkusa sa Širokim, to spomenuh jer kontam da je cijela liga namjestena,od pehara pa do opstanka.

Tako da no stres,sta nam je zapisano tako ce nam i biti a da sam mozda u oravu govori i posjeta od sinoc, odlican termin i vrijeme a mozda nas bili 1500?!

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Maj 2025, 10:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14880
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Problem je sto se mi nismo sklonili Sarajevu u kupu, da jesmo ne bi sudija onoliko navlacio za nas.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Maj 2025, 11:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 5744
Lokacija: 78000
Narod prica u gradu neko vrijeme vec ( oni koji prate Borac citav zivot) da ce Zrinja uzeti ligu, Sarajevo kup, automatski Zeljo ide u evropu, i mi. Cak imaju neke predikcije da uzimamo ovaj super kup, tako da su ove tri udarne ekipe u ligi uzele po trofej. A sledeca sezona je nasa skroz. I dodje ti utakmica sarajevo siroki sinoc, i sve ti bude jasno. Isto kao i mi protiv sarajeva liga/kup. Ove sezone je to previse ofirno odradjeno. I te horde kakve god da su, izadju sa saopstenjem sinoc, sto znaci da i oni znaju nesto isto. Nema cak ni nasladjivanja i podjebavanja izmedju navijaca.

_________________
U životu je važno biti BORAC!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Maj 2025, 12:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
Nama je bolje da prestanemo iznositi teorije i nagađanja inače ako odluče pokazivati poštenje neće odustati od titule Zrinjskom nego od našeg Superćupa :lol: Ostaćemo bez ičega :) A i Hordaši se nisu bunili na duele protiv Borca na bukvalno istu situaciju kao protiv Širokog. Ako misle da je ovo namješteno, što su slavili pobjedu u Banjaluci. Isti je rezon, može se reći jednako očigledno ako to tako gledamo.

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Maj 2025, 12:56 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1763
Narod sve zna. Šta da Kiš nije zabio protiv Veleza u zadnjim sekundama? Svi bi se ucutali i pojeli govno.
Ima muljanja sigurno, ali to oko titule ne mogu tek tako povjerovati.

Zrinjski je zreo za titule, mi nismo, i tu se po meni sva prica zavrsava.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Maj 2025, 13:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1594
Rangarok je napisao:
Narod sve zna. Šta da Kiš nije zabio protiv Veleza u zadnjim sekundama? Svi bi se ucutali i pojeli govno.
Ima muljanja sigurno, ali to oko titule ne mogu tek tako povjerovati.

Zrinjski je zreo za titule, mi nismo, i tu se po meni sva prica zavrsava.


Šta da Kiš nije zabio protiv Veleža? Onda biste pisali da smo mi zreli za titulu, a oni nisu.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Maj 2025, 14:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
:D Ja mislim da se ova dva različita stava namještena/nenamještena liga/Kup u korijenu ne razumiju. Nebitan je Kiš i gol Veležu, ako prihvatimo tezu da je namještena njima a sljedeća nama, onda bismo mi kiksnuli opet, imamo puno teži raspored možemo kiksnuti gdje god a da nije preofirno. To bi trebalo da je poenta priče :D

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Maj 2025, 15:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 5744
Lokacija: 78000
Borac u srcu je napisao:
:D Ja mislim da se ova dva različita stava namještena/nenamještena liga/Kup u korijenu ne razumiju. Nebitan je Kiš i gol Veležu, ako prihvatimo tezu da je namještena njima a sljedeća nama, onda bismo mi kiksnuli opet, imamo puno teži raspored možemo kiksnuti gdje god a da nije preofirno. To bi trebalo da je poenta priče :D

Ja sam samo iznio neko svoje razmisljanje. Ne mora biti da je tako, mozemo mi sad puci radnik, a posusje izvuci x ili cak pobjedu i eto nas na prvom mjestu. Ali nekako je do sad cudan splet okolnosti i rezultata bio. Najsrecniji bi bio da uzmemo titulu pogotovo sad kad je sve u bod-dva. Kad Zrinja melje ekipe sa po 4,5-0, a mi doslovno da odradimo jos ovih par kola. Kazem, tako se cini za sad, ne mora nista da znaci

_________________
U životu je važno biti BORAC!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Maj 2025, 15:07 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Nov 2020, 20:13
Postovi: 361
Petak u 18:00 protiv Radnika u Bijeljini


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Maj 2025, 15:34 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 01 Nov 2024, 16:51
Postovi: 21
Ipak je subota 16:00.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Maj 2025, 14:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1363
Smijurija zvana premijer liga BiH dobija svoj vrhunac ...gledamo u subotu Zrinjskog, da bi znali u nedjelju u Bijeljini sta na kladionici odigrati ...

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Maj 2025, 15:07 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1836
Нама Пељто, њима Бандић. Е Вицо посери се на свој мандат...

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
  
 
 [ 121499 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5962, 5963, 5964, 5965, 5966, 5967, 5968 ... 6075  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs